Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Aa, teisingai, juk tavo mėnulis irgi avine smile.gif Pas mane ši konjukcija jau buvo vasarą, grįžinės vėl neužilgo. Žinai, ši konjukcija labai pavojinga, ji gali taip sujaukti smegenis, kad ojojoj..
Ką valdo tavo mėnulis? (Kurį būstą?)

Mano kylantis mazgas avine, bet 2 būste (Lygiareikšmiai tai reiškiasi, reikia žiūrėti abu). Bet pas mane 2 būste yra ir mėnulis su merkurijumi, kas rodo gabumus finansams ar darbą tame.

Astrologijos puslapio idėjos neatmetu, netgi db planavau kai įsivažiuosiu į darbus, bet esmė tame, kad saturnas tranzuoja per 9, tai teks atidėti ilgam ilgam.. (9 publikacijos, paskui 10 karjera). Lauksiu kol jupiteris ateis i 9.
Atsakyti
O kaip tau ta įtaka pasireiškia? Man gal norisi daug ką pradėti ir mesti daugiau nei paprastai. Šiaip mėnulis valdo dvyliktą natale.

Dabar daugiau domiuosi Horarine Astrologija. Įdomu buvo paskaityti, kaip buvo pritaikyti tie tradiciniai valdovai. Kad kiekvienam priskirtoje poroje vienas yra diurnal kitas nocturnal, jie taip ir eina paeiliui nuo Saulės ir Mėnulio (4to ir 5to), kol pasibaigia Saturno valdomais Ožiaragiu ir Vandeniu. Daugelis laiko tas naujausias išorines planetas naujų laikų energija, kurios nebuvo anksčiau, bet kažkaip nesu dėl to tikra. Šiaip ar taip jų įtaka nėra asmeninė, nebent stipriai susijusi su asmenine planeta. Pvz Plutonas tik dabar kažkada pasiekia opoziciją savo atradimo taškui, tai kaip jis pasireiškia kituose šešiuose ženkluose yra daugiausia tik spėjimai. Nors senovės astrologai naudodavo žymiai daugiau įvairių 'dalių' ir asteroidų. Gal tai viena kitą atperka. Iki dabar tos išorinės planetos atrodė taip natūralu, ypač Neptūno įtaka natale, įdomu ar vien su tradicinėmis būtų taip akivaizdu.
Atsakyti
Taip. Per šį aspektą netgi atrodė, kad dzin galėčiau viską mesti ir padaryti kokį nors absoliučiai neprognozuojamą ir man nebūdingą poelgį. Na tavo aspektas matomai labiau veikia pasąmoninius impulsus, nei kokią nors konkrečia sritį. Bet kokiu atveju tai neigiamas aspektas, t.y. išbandymas žmogui. Manau, kad jei per šį aspektą padarysi kokį kvailą poelgį, tai tikrai nebus poelgis, kurį po daugelio metų vertintum kaip teigiamą gyvenimo iššūkį.

Man dar trūksta įgūdžių horarinėje astrologijoje. Įdomu, reikės tai paskui panagrinėti praktikoje. smile.gif
Atsakyti
Siek tiek apleidau Astrologija. verysad.gif

Neseniai pirma karta gyvenime is tikro pameciau namu raktus. Man daznai buna, kad ilgai nerandu, bet po to atsiranda. Sekancia diena, po to, kai supratau, kad vel nerandu raktu, paklausiau "ar rasiu raktus?" ir paziurejau horarini brezini. Jame mano signifikatorius ir menulis nesudare jokiu jungciu su raktu signifikatoriumi, kuris buvo 12tame buste ir pasukus brezini i prieki tolo nuo asc. Tikrai is pradziu nepatikejau, kad nerasiu, bet taip ir neradau.

Tikrai labai keista, kad klausimas kyla tuo momentu, kai brezinys gali parodyti teisinga atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2014 07 04, 19:53)
Siek tiek apleidau Astrologija. verysad.gif

Neseniai pirma karta gyvenime is tikro pameciau namu raktus. Man daznai buna, kad ilgai nerandu, bet po to atsiranda. Sekancia diena, po to, kai supratau, kad vel nerandu raktu, paklausiau "ar rasiu raktus?" ir paziurejau horarini brezini. Jame mano signifikatorius ir menulis nesudare jokiu jungciu su raktu signifikatoriumi, kuris buvo 12tame buste ir pasukus brezini i prieki tolo nuo asc. Tikrai is pradziu nepatikejau, kad nerasiu, bet taip ir neradau.

Tikrai labai keista, kad klausimas kyla tuo momentu, kai brezinys gali parodyti teisinga atsakyma.


manau, būtų buvę geriau užduoti kiek kitokį klausymą... kur ieškoti raktų, o ne ar jie bus surasti. (:
Atsakyti
O įdomiai.
Na turbūt horaras - ne žaidimas. Klausimas gali gauti tikslų atsakymą tik kai tikrai klausimas labai svarbus klausiančiajam.
Beje aš pati buvau pametus raktus metai atgal - neradau, atsarginiai buvo viduj, teko spyną pjauti. Bet esmė tame, kad aš tiek buvau užsisėdėjus namie, kad nebegalėjau šito pakęsti. Todėl raktai dingo, keletą dienų praleidau ne namie. Norėjau pasakyti, kad svarbu ir psichologinis momentas, t.y. kodėl tie rakai apskritai dingo.
Atsakyti
Visai apmirė tema sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Proserpina @ 2015 01 31, 11:44)
Visai apmirė tema sad.gif


ne i tema, bet del Jusu nicko - ar tikrai veikia Proserpina natale? kaip manot?
Atsakyti
Sveiki, gal man kas nors galės padėti, nlb susigaudau savo natale, bandau atrasti, kuri planeta veikia mano santykius su vyrais ir jau nieko nebesuprantu g.gif . Būčiau labai dėkinga, jei kas galėtų žvilgtelėti į mano natalą. Man jau metu nemažai, o rimtų santykių taip ir nesu turėjus, nors nuo vaikystės troškau šeimos. Galbūt darau kažką ne taip, o gal man nelemta turėti vyrą g.gif .

gimimo data - 1984-04-22
laikas - 17:32 val.
vieta - Kaunas
4u.gif
Atsakyti
sveiki MyParadise, pasakykite, prasom, ka reiskia Plutonas 4 buste 2012m gimusio berniuko natale.... aciu
Atsakyti
QUOTE(lelyteuk @ 2015 03 14, 21:09)
Sveiki, gal man kas nors galės padėti, nlb susigaudau savo natale, bandau atrasti, kuri planeta veikia mano santykius su vyrais ir jau nieko nebesuprantu  g.gif . Būčiau labai dėkinga, jei kas galėtų žvilgtelėti į mano natalą. Man jau metu nemažai, o rimtų santykių taip ir nesu turėjus, nors nuo vaikystės troškau šeimos. Galbūt darau kažką ne taip, o gal man nelemta turėti vyrą  g.gif .

gimimo data - 1984-04-22
laikas - 17:32 val.
vieta - Kaunas
4u.gif



Laba, bet kuriame horoskope, santuokos partnerį rodo 7 būsto valdovas. Todėl reikia žiūrėti kas valdo, kokie aspektai, kuriame būste. Jūsų atveju santuokos būstą valdo retrogradinis Neptūnas esantis ožiaragyje 4 būste. Pati planeta nėra pažeista, nes turi gerų apsektų, bet ji retrogradinė ir dar ožiaragyje. Ožiaragis gali rodyti vėlesnę santuoką, o retrogradinis gal irgi? Aš pati nesu profesionalė, labiau pradedančioji smile.gif
taip pat moters sutuoktinį gali rodyti ir Saulė. Na bent jau lūkesčius, koks tas vyras turėtų būti.
Be to jūsų asc yra Mergelė. labai išrankus ženklas smile.gif gal ieškote idealaus vyro? Gal svajojate apie tobulus santykius, tobulą vyrą, tobulą šeimą? mergelė taip pat ir gana šalta jausmuose, kritiška, vertinanti, neprisleidžianti, gal jums sunku kažką arčiau prie savęs prisileisti? tai dar labiau sustiprina mėnulis ožiaragyje - jausmai įšaldyti, užslopinti, galite būti valdinga.
Todėl aš labiau galėčiau apibūdinti kokį vyrą pritrauktumėte...
galiu apibūdinti koks vyrams jums tiktų pagal horoskopą. kadangi dsc žuvyse - tai rodo, kad jus traukia dvasingi, rūpestingi, svajingi, užjaučiantys vyrai, bet vyresni arba turintis gerą statusą visuomenėje, ištikimi, atsakingi (ožiaragis), šeimyniški (4būstas). meniški, turintys estetikos pojautį, mėgstantys gerą komfortišką gyvenimą ( saulė jautyje), gali būti tingus (žuvys ir jaučiai mėgsta patingyniauti, mėgautis kūniškais malonumais).
Dar grįžtant prie asc mergelės, ji toks švarus ženklas, nemėgsta "susipurvinti" , gali turėti tokių keistų mentalinių programų dėl sekso, kad tai purvina, arba seksas tik po vestuvių, nes mergelė juk skaistybės ženklas.
atsiprašau, jei ne į temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Proserpina @ 2015 04 09, 11:55)
Laba, bet kuriame horoskope, santuokos partnerį rodo 7 būsto valdovas. Todėl reikia žiūrėti kas valdo, kokie aspektai, kuriame būste. Jūsų atveju santuokos būstą valdo retrogradinis Neptūnas esantis ožiaragyje 4 būste. Pati planeta nėra pažeista, nes turi gerų apsektų, bet ji retrogradinė ir dar ožiaragyje. Ožiaragis gali rodyti vėlesnę santuoką, o retrogradinis gal irgi? Aš pati nesu profesionalė, labiau pradedančioji smile.gif
taip pat moters sutuoktinį gali rodyti ir Saulė. Na bent jau lūkesčius, koks tas vyras turėtų būti.
Be to jūsų asc yra Mergelė. labai išrankus ženklas smile.gif gal ieškote idealaus vyro? Gal svajojate apie tobulus santykius, tobulą vyrą, tobulą šeimą? mergelė taip pat ir gana šalta jausmuose, kritiška, vertinanti, neprisleidžianti, gal jums sunku kažką arčiau prie savęs prisileisti? tai dar labiau sustiprina mėnulis ožiaragyje - jausmai įšaldyti, užslopinti, galite būti valdinga.
Todėl aš labiau galėčiau apibūdinti kokį vyrą pritrauktumėte...
galiu apibūdinti koks vyrams jums tiktų pagal horoskopą. kadangi dsc žuvyse -  tai rodo, kad jus traukia dvasingi, rūpestingi, svajingi, užjaučiantys vyrai, bet vyresni arba turintis gerą statusą visuomenėje, ištikimi, atsakingi (ožiaragis), šeimyniški (4būstas). meniški, turintys estetikos pojautį, mėgstantys gerą komfortišką gyvenimą ( saulė jautyje), gali būti tingus (žuvys ir jaučiai mėgsta patingyniauti, mėgautis kūniškais malonumais).
Dar grįžtant prie asc mergelės, ji toks švarus ženklas, nemėgsta "susipurvinti" , gali turėti tokių keistų mentalinių programų dėl sekso, kad tai purvina, arba seksas tik po vestuvių, nes mergelė juk skaistybės ženklas.
atsiprašau, jei ne į temą smile.gif

ačiū už komentarą, kas liečia išrankumą tikrai turbūt teisybė, nes kazkaip atrodo visi netinkami man vyrai pasitaiko biggrin.gif
Atsakyti