Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Tai jeigu gimimo laikas 18-22 val., tai Neptūnas veikai ir 2 būste. Šiaip manau, kad labiau neptūną jaučia žmonės, kurių jis yra arčiau ASC., ypatingai baisi pozicija konjukcija su ASC - tai nuolatinis nerimas, baimės, noras pabėgti iš šio pasaulio, nesaikas alkoholio vartojime.
O Kuo jum tas neptūnas užstrigo, jei sakote kad nejaučiate jo veikimo? Gal tada jis tikrai 2 būste, Ką jūs dirbate Vokietijoje? Juk Neptūnas lemia ir pajamas iš priežiūros, prieglaudos, socialinės rūpybos. Ar nesate seno vyriškio prižiūrėtoja, ar turėjote tokios patirties?
Šiaip toks horoskopas niekaip nesisieja su "ramumu kaip belgas", juk mėnulis labai pažeistas, saulė taip pat opozicijoje su neptūnu, jus gelbėja ASC svarsyklės, ko pasekoje jūs žmonėms visada galite atrodyti komunikabilesnė ir diplomatiškesnė, nei esate iš tiesų.
Saturnas 5 būste - intemptas bendravimas su vaikais, problemos su vaikų atsiradimu; Mylimojo netektis, bendravimas su žymiai vyresniu vyriškiu, turėjote gyvenime kažką panašaus?
Atsakyti
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 12, 14:12)
??? Destrukcijos?  Žinokit nejaučiu nei jokios destrukcijos nei kažkokios įtampos... absoliučiai...aš sau pati - švelni ir pūkuota ir rami kaip belgas :-D

Įdomu pasidarė... kokiame plane turėtų tos destrukcijos veikti? Gal turit aprašymą? o įtampa kame? "Napriežonkė" gyvenime tai visad yra ir pas visus manau...Jokiomis dvasinėmis praktikomis neužsiimu ir net nesportuoju...Hm...gal ta destrukcija many tokiu savotišku "merdėjimu" pasireiškia... tingulys o gal greičiau kažkokio tokio tonuso aktyviam gyvenimui nebuvimas...? Idėjų "n"  bet jų realizacija stringa...

o jog Neptūnas neveikia pamaniau dėl to, jog nevartoju alkoholio, narkotikų, nesu visiškai atitrūkus nuo realybės...o monologus varau gal todėl, jog esu intravertė? O gal intravertė dėl to, jog Neptūnas I ???

Visgi turiu pripažinti, jog gyvenime esu ne kartą pagalvojus / pasakius, jog man reikia kažkokio dopingo, "narkotiko" kas mane užvestų...labai gerai juočiuosi ir esu aktyvi, kai įsimyliu...galiu nuversti kalnus...bet tai praeina...juolab čia ne išeitis...kiek gi taip galima...

o žinot kokia dar absurdiška mintis bebraidant po mano neptūniškos pasąmonės "debrias" kilo??? Jog jei mano mama būtų pasistengus 12 minučių anksčiau, tai Neptūnas būtų buvęs II name...bet gimdymo metu aš gi jau buvau "gatava"... subrendus...kas gali pasikeisti per tokį trumpą laiką??? Įsivaizduokit.. 12 min ilgiau mamos pilve ir pasaulis apvivertė aukštyn kojom... gimė visai kitoks žmogus... Ar tai įmanoma? Manau sunkiai... Atsakymas turbūt visgi yra tas, jog gamta mane visą laiką "sirpino" butent tam momentui.. 18:22

šiaip jau bent jau rašymo stiliui būdingas mąstymas tikrai primena Neptūno sąmonę, + minėjote, kad esate muzikantė, ką rodo išraiškingas 11 būstas, taigi manau, kad viskas su gimimo laiku gerai. tik dėl destrukcijos aš irgi nelabai supratau, destrukcija - Plutono reikalas, o Neptūnas labiau fantazijose paskendęs, išsiblaškęs, tingus, nelogiškas, svajingas.

Papildyta:
bet kaip ir sako myParadise, tas Neptūnas toks ribinis, mažytė paklaida ir jis jau antram būste. Dar jo poveikis ten gali pasireikšti nuolatiniu pergyvenimu dėl pinigų, nerimu, baime kaip reiks pragyventi, ateityje net jei pinigų dabar yra.
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2013 01 12, 16:17)
pastebejau alkoholiui neatsispiria daugumoje tie kuriu Neptunas yra stipriau pazeistas negatyviu planetu... Pas Jus jis turi gera palaikyma.........
O del itampos ir destrukcijos tiesa sakant siektiek spejau, nes tarp pazistamu tokio braizo horo. neteko sutiki.
O siaip negat.aspektai pastebejau kad sukelia itampa ir daznai bardakiukus tose srityse su kuriomis susije ..............
Idomu bus suzinoti placiau apie jus...

As daugumoje isvadas esu pasidariusi is savo, artimu ir draugu horoskopu ir ju gyvenimu analizavimu................


nors tema u“vesta sinastrijoms, bet mielai pasitarnausiu astrologijos mokslo labui!

Kokio pobūdžio destrukcijų pasitaikė Jūsų aplinkinių su Neptūnu I tarpe?

Mano tą tokį merdėjimą.. dreifavimą laike nieko neveikiant aš skaitau destrukcija. Man tokia mano būsena klaikiai nepatinka...man visad atrodo.. va reikia vieno gramo "kažko" ir tada atrodo lėktum per gyvenimą keturmyliais žingsniais... plaukais plėvesuodama...viską spėtum...viską padarytum... nes toks noras yra... galvoje - visiškai kitoks mano įsivaizavimas apie laimingą gyvenimą... bet kažkas laiko.. lyg prie girnapusės prirakinęs...

O dvasinės praktikos.. ar sportas.. kaip konkrečiai jos galėtų paveikti Neptūną?
Papildyta:
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 12, 17:04)
šiaip jau bent jau rašymo stiliui būdingas mąstymas tikrai primena Neptūno sąmonę, + minėjote, kad esate muzikantė, ką rodo išraiškingas 11 būstas, taigi manau, kad viskas su gimimo laiku gerai. tik dėl destrukcijos aš irgi nelabai supratau, destrukcija - Plutono reikalas, o Neptūnas labiau fantazijose paskendęs, išsiblaškęs, tingus, nelogiškas, svajingas.

Papildyta:
bet kaip ir sako myParadise, tas Neptūnas toks ribinis, mažytė paklaida ir jis jau antram būste. Dar jo poveikis ten gali pasireikšti nuolatiniu pergyvenimu dėl pinigų, nerimu, baime kaip reiks pragyventi, ateityje net jei pinigų dabar yra.


Turiu 100 % egzistencijos baimę susietą su pinigais...100 %!!! ir labai stipriai besireiškiančią...va šitame punkte kyla labai didžiulė įtampa, kai ima darytis striuka su pinigais...(o jog bus striuka tai jau kitame mano natalo gale "užprogramuota" verysad.gif ) ir net atsipalaiduoti negaliu...to vadinamojo "gramo" padaryti.. nes baisu, jog pinigų neužteks... lotuliukas.gif Rimtai... tai buvo viena iš priežasčių privertusių mane atsisakyti paskutinių mano santykių... tiesiog šita nuolatinė kova su nepriteklium ir partnerio spaudimas gyventi prabangiai (Mano Saulė opozicijoje su jo Venera)... mane sistemingai vedė į neviltį...neatlaikydavau įtampos kai už paskutinius grąšius tekdavo daryti gurmanišką šventę kiekvieną savaitgalį, tuo tarpu jog man pačiai būtų užtekę ir elementaraus kriaukšlo duonos...

o įtampą nuimu mesdama alfonsus per bortą... smile.gif

QUOTE(myParadise @ 2013 01 12, 16:52)
Tai jeigu gimimo laikas 18-22 val., tai Neptūnas veikai ir 2 būste. Šiaip manau, kad labiau neptūną jaučia žmonės, kurių jis yra arčiau ASC., ypatingai baisi pozicija konjukcija su ASC - tai nuolatinis nerimas, baimės, noras pabėgti iš šio pasaulio, nesaikas alkoholio vartojime.
O Kuo jum tas neptūnas užstrigo, jei sakote kad nejaučiate jo veikimo? Gal tada jis tikrai 2 būste, Ką jūs dirbate Vokietijoje? Juk Neptūnas lemia ir pajamas iš priežiūros, prieglaudos, socialinės rūpybos. Ar nesate seno vyriškio prižiūrėtoja, ar turėjote tokios patirties?
Šiaip toks horoskopas niekaip nesisieja su "ramumu kaip belgas", juk mėnulis labai pažeistas, saulė taip pat opozicijoje su neptūnu, jus gelbėja ASC svarsyklės, ko pasekoje jūs žmonėms visada galite atrodyti komunikabilesnė ir diplomatiškesnė, nei esate iš tiesų.
Saturnas 5 būste - intemptas bendravimas su vaikais, problemos su vaikų atsiradimu; Mylimojo netektis, bendravimas su žymiai vyresniu vyriškiu, turėjote gyvenime kažką panašaus?



Nea...su priežiūra Vokietijoje visiškai nesu susiijusi.. net negalėčiau tokio darbo dirbti. Vokietijoje dirbu komercinėje srityje... užperku vienai firmai medieną... Gal senyvas žmogus - tai mano chefas senioras? Aš to firmoje jau greit 10 metų... tai gal horoskopas jį dėl to rodo???

Šiaip aš esu rami, bet emocionali... kalbu labai įtaigiai... su "meliodija"... bet kažkokiom emocijomis nesiplaikstau, jei manęs neišveda iš kantrybės...

Su vaikų atsiradimu tai taip turėjau problemą, nėštumas (vienas vienintelis) buvo baisus...jei įdomu, kas gali tokiais atvejais nutikti, galiu papasakoti, bet tai bus labai ilga istorija... o su sūnum, jam dabar 20 metų ypatingų problemų neturiu.. mes labai gerai sutariam, mes labai artimai bendraujam... jo paauglystės laikotarpiu žinoma jog buvo variantų.. tikrų mamos išbandymų, bet po to viskas susitvarkė.

Mylimojo netektis...ar turima omeny mirtis? Mirties nebuvo, bet mylimojo netekau savo iniciatyva...atplėšiau nuo savęs su mėsa...dėl to dabar knaisiojuosi astrologijoje, nes noriu sužinoti, kas per fata morgana tai buvo... Iš vienos pusės tai buvo mano svajonių žmogus...bet iš kitos pusės.. socialine prasme ... monstras... bet galėjo būt ir mano demonų projekcija į jį... Todėl ir analizuoju... Taip.. tai buvo pati skaudžiausia mano gyvenimo netektis, su kuria dar ir šiandien negaliu susitaikyti.. o jau kone 1,5 metų praėjo...

blink.gif o su kokia programa Jūs žiūrite??? Sotis - online. ru mano natale nėra saulės opozicijos su Neptūnu... tai gal dl to aš tokia rami, jog matau iškreiptą "pagerintą" vaizdą???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 12 sausio 2013 - 16:42
Danute, mieloji
Saturnas meiles name opozic. Marsui(valdo VII-partneris) ir opozic.Uranui(valdo IV-seima) --- Saturno ir Marso opozicija yra stipri todel gali buti ir suteikia jums daug kancios meileje,partnerysteje, savo seimoje .... O kaip su sveikata, nes tai turetu uzkabinti irgi. Sportas turetu padeti kazkaip issikrauti ... kai yra pergyvenimai tokie ir dar sveikatai pagelbetu;) O siaip tai sekite tranzitus aisq ypac kai jie veikia sita opozicija.... Gal surizikuosiu paklausdama - uzpernai vasara kaiptik Marsas kvadratavo sitas opozicijas, tai turejo veikti ypac stipriai....gal tuomet ir ivyko jusu issiskyrimas?
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2013 01 12, 20:28)
Danute, mieloji
Saturnas meiles name opozic. Marsui(valdo VII-partneris) ir opozic.Uranui(valdo IV-seima) --- Saturno ir Marso opozicija yra stipri todel gali buti ir suteikia jums daug kancios meileje,partnerysteje, savo seimoje .... O kaip su sveikata, nes tai turetu uzkabinti irgi. Sportas turetu padeti kazkaip issikrauti ... kai yra pergyvenimai tokie ir dar sveikatai pagelbetu;) O siaip tai sekite tranzitus aisq ypac kai jie veikia sita opozicija.... Gal surizikuosiu paklausdama - uzpernai vasara kaiptik Marsas kvadratavo sitas opozicijas, tai turejo veikti ypac stipriai....gal tuomet ir ivyko jusu issiskyrimas?



Kažkokios tokios kančios aš su tuo žmogum nejaučiau. Atvirkščiai. Va su juo būčiau galėjus nugyventi likusį savo gyvenimą. Man su juo kaip su žmogus buvo labai gera. Kažkoks toks neapsakomos laimės pojūtis...Santykiai labai bangavo.. pas jį beje taip pat natale ta smagioji opozicija "Marsas - Saturnas"... Pas mus viskas būdavo gerai... tiesą pasakius, mano akimis jis neturėjo trūkumų... jame nebuvo nieko, kas mane nervintų ar atstumtų...bet santykiai banguodavo...kuo arčiau viens prie kto.. tuo labiau ir daugiau viens iš kito meilės reikalaudavom...bet akivaizdu, jog tranzitai veikė...galima buvo pastebėti periodiškumą.. apytikriai kas pusmetį pa mus dalgis ant akmens užeidavo...va tada ir prisišienaudavom.. ir nusigrybaudavom.. ir reziume visgi MAN tekdavo tekt jo atgal kviestis...
taip...buvom susipykę vasarą 2011, ką reiškia susipykę...buvau pavargus nuo tokių santykių ir norėjau atsipūst.. visiškai nesinorėjo atostogų praleist mašinoje.. lakstant autostrada ir lankant jo senus draugus... bet rugpjūtį susitaikėm... o išsiskyrėm Salio - lapkričio - Gruodžio mėn 2011... aš įtariu, jog prie viso to malonumo dar ir juodasis mėnulis buvo į Jautį įžygiavęs...Vat tuo metu maniau, jog hana...jog paskutinioji...jėgų tiek fizinių tiek emocinių - 0. Iš esmės net neišsiskyrėm... viskas labai vaikiška...nebebendravom online... jis pas mane nebesirodė... po mėnesio pamaniau.. kiek galiu paskui tave lėkt...(jis klaiki narcistinė asmenybė...jam tik aš aš aš svarbu.. žodžiu - kvailys) norėsi - pasirodysi...Va tada jis ir metėsi į tikėjimus...vien žo ilga istorija...

Nors aš manau, jog dar viena didelė manbo problema yra ta, jog aš nesugebu derinti mamos mano sūnui ir žmonos/ mylimosios rolių...Aš žymiai labiau mama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 12 sausio 2013 - 20:36
Merginos, ar galėtumėte kuri pažiūrėti į žvaigždes virš mano galvos 21.kovo 2007 metais...12:45 vokišku laiku, Hannovery...Būtent tą dieną ir tą akimirką pamačiau tą mano Narcizą internete.. tiksliau jo nuotrauką.. tik 3 x 4 cm... ir mane trenkė žaibas...absurdas gi... bet taip buvo...Jis man tiesiog įsirašė į pasamonę kažkaip...Kas tai galėjo būt? Meilė iš pirmo žvilgsio ar paprasčiausias tranzitas?
Atsakyti
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 12, 21:39)
Merginos, ar galėtumėte kuri pažiūrėti į žvaigždes virš mano galvos 21.kovo 2007 metais...12:45 vokišku laiku, Hannovery...Būtent tą dieną ir tą akimirką pamačiau tą mano Narcizą internete.. tiksliau jo nuotrauką.. tik  3 x 4 cm... ir mane trenkė žaibas...absurdas gi... bet taip buvo...Jis man tiesiog įsirašė į pasamonę kažkaip...Kas tai galėjo būt? Meilė iš pirmo žvilgsio ar paprasčiausias tranzitas?

čia reikia pradžiai sinastrija žiūrėt, gal buvo aspektų su Uranu?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 12, 22:57)
čia reikia pradžiai sinastrija žiūrėt, gal buvo aspektų su Uranu?


Sinastrija ko su kuo? Aš ir įvykis??? a-haaaa...logiška būtų...
Papildyta:
Rodo tokius aspektus:
Луна мужчины в соединении с Меркурием женщины
Меркурий женщины в соединении с Венерой мужчины
Солнце мужчины в трине к Луне женщины
Луна мужчины в трине к Марсу женщины
Луна мужчины в трине к Урану женщины
Венера мужчины в трине к Марсу женщины
Венера мужчины в трине к Урану женщины
Меркурий женщины в трине к Плутону мужчины
Солнце женщины в квадратуре к Меркурию мужчины
Луна женщины в квадратуре к Меркурию мужчины
Меркурий мужчины в квадратуре к Венере женщины
Меркурий мужчины в квадратуре к Юпитеру женщины
Солнце женщины в квадратуре к Марсу мужчины
Марс мужчины в квадратуре к Нептуну женщины
Марс женщины в квадратуре к Юпитеру мужчины
Солнце женщины в квадратуре к Сатурну мужчины
Луна женщины в квадратуре к Урану мужчины
Солнце женщины в квадратуре к Нептуну мужчины
Меркурий мужчины в оппозиции к Урану женщины
Марс женщины в оппозиции к Урану мужчины

Saule kvadrate Saturnui...čia gi tas sanatos spaudas, ar ne?
Ir koks gi aspektų kokteilis man taip vožtelėjo??? Venera trine marsui???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 12 sausio 2013 - 23:05
na čia tikriausiai buvo paimti dideli orbai.
Atsakyti
Gal kas nors žino, kaip konkrečiai sudaromos metų prognozės zodiako ženklams ir pagal kiniečių horoskopą (beždionėms, gyvatėms, arkliams...ect.)? Ar metų prognozės galioja visoms pasaulio pvz. gyvatėms, ar astrologai prognozuodami visgi apsiriboja tam tikra geografine padėtim? tarkim sudaro prognozę potencialiems horoskopų skaitytojams tame areale, kur yra patys?
Radau labai įdomų vieno filipiniečio astrologo puslapį, kurį jis verčia ir į vokiečių kalbą...jis dar kuriamas, bet kai kurios prognozės jau yra..ir asmeniškai man jos ir tinka ir patinka...:-) (Negražu blush2.gif žinoma, bet ) ypač tuom, jog mano metais kentės mano priešai...thumbup.gif
bet sakau gal filipiniečio prognozės kitame planetos gale visai neveikia???
"prijem" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 13 sausio 2013 - 12:39
Neblogas blogas:

http://astrofix.net/category/planets/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 13 sausio 2013 - 13:02
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 12, 17:38)


Mylimojo netektis...ar turima omeny mirtis? Mirties nebuvo, bet mylimojo netekau savo iniciatyva...atplėšiau nuo savęs su mėsa...dėl to dabar knaisiojuosi astrologijoje, nes noriu sužinoti, kas per fata morgana tai buvo... Iš vienos pusės tai buvo mano svajonių žmogus...bet iš kitos pusės.. socialine prasme ... monstras... bet galėjo būt ir mano demonų projekcija į jį...  Todėl ir analizuoju... Taip.. tai buvo pati skaudžiausia mano gyvenimo netektis, su kuria dar ir šiandien negaliu susitaikyti.. o jau kone 1,5 metų praėjo...

Ne ne mirtis turima omenyje. Dar aš galvoju, kad va taip kaip sakėte gebate atstumti vyrus, transformuoti save, nesilaikyti prisirišus turėtų lemti mėnulio-urano ir mėnulio-plutono neigiami aspektai.

blink.gif  o su kokia programa Jūs žiūrite??? Sotis - online. ru mano natale nėra saulės opozicijos su Neptūnu... tai gal dl to aš tokia rami, jog matau iškreiptą "pagerintą" vaizdą???


Aš naudojuosi programa ZET9, ten rodo mėnulio-neptūno opoziciją, bet ji nėra stipri nes orbas 5 laipsnių, turbūt iš čia tas neptūno rašymo stilius.
Įdomu ar visada domėjotės ezoterika, ar gyvenimo skriaudos tai privertė daryti. Aš manau, kad jūsų karminė paskirtis šiame gyvenime ir yra būtent šita - gilintis į ezoteriką. Be to teigiama, kad kylantis mazgas 8 žmogui atneša didžiulius išbandymus ir transformacijas.

Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 13, 14:59)
Aš naudojuosi programa ZET9, ten rodo mėnulio-neptūno opoziciją, bet ji nėra stipri nes orbas 5 laipsnių, turbūt iš čia tas neptūno rašymo stilius.
Įdomu ar visada domėjotės ezoterika, ar gyvenimo skriaudos tai privertė daryti. Aš manau, kad jūsų karminė paskirtis šiame gyvenime ir yra būtent šita - gilintis į ezoteriką. Be to teigiama, kad kylantis mazgas 8 žmogui atneša didžiulius išbandymus ir transformacijas.


Oj saules-neptuno opozicija, ne menulio
Papildyta:
Jei neptūnas II duoda nerimą, baimę dėl pinigų, tai ką jis duoda XII? Tiesiog žiūrima kokiam būste neptūnas, tai ten žmogus jaus vidinį nerimą? XII jis apskritai savo buveinėje, tai ten sustiprintas jo poveikis. Na taip tai ir ezoterika, meniškumas, gilus mąstymas, bet dabar galvoju kokį nerimą tai duoda.. Jei siejant su būstu tai izoliacijos (ligoninių, kalėimo), vienatvės baimės?
Aš savyje jaučiu didžiulę mirties baimę, aiškiai ją suvokiu, plutonas VIII, kraštutinė būsena.
Gal todėl ir neptūnas IX - tai kunigo ženklas."Bijok Dievo".
Dar pažįstu žmogų, kuris turi neptūną III ir jis, nors ir jau subrendęs vyras, virš 30 metų, tačiau akivaizdžiai turi bendravimo baimę, net su savo geriausiais draugais visiškai nesugeba komunikuoti neišgėręs, net keista, kartais pakanka tik paimti butelį į rankas, žmogus iš karto pasikeičia 100 proc. tampa plepus ir atviras.
Atsakyti