Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

o kokia planeta kokioj padėty lemia polinkį į mazochizmą?
Papildyta:
Tai tada vienintelis paaiškinimas, kad pas mane šauly neptūnas stovi, tai dar turiu ir nerealų skysčių kaupimąsį kojose...iš kelionių grįžtu tokioj kojom, kad atrodo jog ne mano, į pradinį stovį sugrįžta po dienų, be to man vienas natūralistas sakė, kad senatvėje turėsiu stoooooooras kojas..
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 06 01, 18:58)
o kokia planeta kokioj padėty lemia polinkį į mazochizmą?
Papildyta:
Tai tada vienintelis paaiškinimas, kad pas mane šauly neptūnas stovi, tai dar turiu ir nerealų skysčių kaupimąsį kojose...iš kelionių grįžtu tokioj kojom, kad atrodo jog ne mano, į pradinį stovį sugrįžta po  dienų, be to man vienas natūralistas sakė, kad senatvėje turėsiu stoooooooras kojas..

šiaip žinai čia toks tuščias spėliojimas, nes medicininė astrologija labai sudėtinga sritis ir įmanomi įvairūs deriniai, pagal vieną planetą ar ženklą negalima daryti jokių išvadų.
aš asmeniškai neturiu aiškiaregystės dovanos, tai padėt negaliu.

p.s. kokia planeta, kokioje padėtyje lemia polinkį į kvailumą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burokėlis: 01 birželio 2013 - 19:11
Nėra čia taip sudėtinga, tik niekada medicininės astro nenagrinėjau...Žinau tik, kad kai yra teigiamas aspektas veneros jupiterio, tai galima daryti operacijas, nes aspektas uždeda kaip angelo sargo apsaugą...
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 06 01, 19:45)
Nėra čia taip sudėtinga, tik niekada medicininės astro nenagrinėjau...Žinau tik, kad kai  yra teigiamas aspektas veneros jupiterio, tai galima daryti operacijas, nes aspektas uždeda kaip angelo sargo apsaugą...

biggrin.gif
Papildyta:
toks angelas sargas gali ir iki kapų saugiai palydėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burokėlis: 01 birželio 2013 - 19:56
Manau, kad tai tikrai nesamone.
Uz vedybas atsakingas 7 bustas uz meiles rysius - 5. Tai oziaragis kuspide arba saturnas ten gali velinti santuoka.


QUOTE(ekonomija @ 2013 06 01, 19:11)
tai kur man ieškot celiulito šauly? 10 būste ar 12 būste?  g.gif
Papildyta:
šiandien sergu turiu būt namie tai prisiskaičiau.....radau dar vieną įdomų dalyką, kad žmonės su vėžio ir liūto asc veda vėlai. Burokėli ką sako praktika? Ir net jiems patartina vest vėlai, kitaip gresia skirybos...


Papildyta:
Celiulitui mazinti reikia listi po kontrastiniu dusu.
Taip pat ir nervinei itampai.
Ne uz viska gyvenime atsakingos tik zvaigzdes.


QUOTE(ekonomija @ 2013 05 31, 21:45)
Šiandien man i6kilo klausimas: kas atsakingas už tą niekšelį CELIULITĄ, kodėl vienos jo turi daug net kūdos būdamos, o kitos ir su rubenso formom, bet be lašo tos bjaurasties...
Toks moteriškas visoms aktualus klausimas penktadieniui. Gal panagrinėkime... 4u.gif

Atsakyti
hm...o gal valerijonai padėtų lotuliukas.gif kai kam nuo nervų kai kam nuo celiulito,nes nebūtina mėtytis kategoriškom paauglių fazėm - nesąmonė, nepasiaiškinus, kodėl tai galėtų būti tiesa?
Nuo celiulito padeda geras masažas ir gera nuotaika, o dėl nervų tai čia gal kolegei patarimą davėt, nes nematau reikalo nervintis dėl kitų blogų nuotaikų ir aiškintis santykių... mirksiukas.gif

šiadien lyg delčia ne pilnatis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 06 02, 22:00)
hm...o gal valerijonai padėtų  lotuliukas.gif kai kam nuo nervų kai kam nuo celiulito,nes nebūtina mėtytis kategoriškom paauglių fazėm - nesąmonė, nepasiaiškinus, kodėl tai galėtų būti tiesa?
Nuo celiulito padeda geras masažas ir gera nuotaika, o dėl nervų tai čia gal kolegei patarimą davėt, nes nematau reikalo nervintis dėl kitų blogų nuotaikų ir aiškintis santykių...  mirksiukas.gif

šiadien lyg delčia ne pilnatis  rolleyes.gif

gali būt, mėlynakė paskutiniu metu atrodė be galo nervinga.

nu bet kaip paaiškinti, kodėl tai "galėtų būti tiesa"? nu stačiai net galva neišneša biggrin.gif ypač jei nemanai, kad tai galėtų būti tiesa biggrin.gif
Atsakyti
Nu nes nesamone, nes ascendentas tai niekaip nesisieja su vedyboms.
As gi viska tyrineju praktiskai.
Astrologija remiasi ir logika.
As tikrai tau netaikiau nervines itampos blink.gif Kalbu placiaja prasme kas padeda man nuo celiulito ir nuo nervines itampos lotuliukas.gif


QUOTE(ekonomija @ 2013 06 02, 23:00)
hm...o gal valerijonai padėtų  lotuliukas.gif kai kam nuo nervų kai kam nuo celiulito,nes nebūtina mėtytis kategoriškom paauglių fazėm - nesąmonė, nepasiaiškinus, kodėl tai galėtų būti tiesa?
Nuo celiulito padeda geras masažas ir gera nuotaika, o dėl nervų tai čia gal kolegei patarimą davėt, nes nematau reikalo nervintis dėl kitų blogų nuotaikų ir aiškintis santykių...  mirksiukas.gif

šiadien lyg delčia ne pilnatis  rolleyes.gif

Atsakyti
sveikos,

pasidalinkit, ką manote apie XII-tame (svarstyklėse) venerą plius plutoną

ir XIItame lilith (neigiamam aspekte su jupiteriu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatu: 03 birželio 2013 - 22:03
QUOTE(burokėlis @ 2013 06 01, 17:37)
antra, kančia man tikrai įdomi, mane traukia, bet ne fizinė, tai būtų be galo primityvu. o gal tu nujauti, kad aš keturiasdešimtmetė gotė, kuri sėdi prie kompo ir skambant laidotuvių maršui pasimėgaudama pjausto sau rankas?

Na visai jau, burokėli, manai, kad tai, ką parašiau, buvo kažkoks įžeidimas? Kiekviename tavo pasisakyme jaučiasi stiprus negatyvas, to tikrai man nereikia 'nujausti'.

Va, dabar tai paspėliosiu apie tavo elgesio astrologines priežastis, nes tema astrologijos vis dėlto smile.gif

Patebėjau, kad visai dažnai per detales nematai bendro vaizdo, dėl to spėju, kad pas tave turėtų būti daugiau planetų mergelėje, man neatrodo, kad marso turėtų tam užtekti. Pvz. ta tavo interpretacija yra gan keista, nes as jau parašiau anksčiau, ką manau apie tave realiam gyvenime. O jei šito nebuvai paskaičius, tai ir tai, kad pakomentavau po sveikatos pasisakymu, neturėjau galvoje vien sveikatos srities, plius negatyvas nebūtinai turi būti žuvies tipo patosinis skausmas. Visą šitą pati kažkodėl susigalvojai, tau žinot geriau, kodėl tokia buvo tavo interpretacija.

Beje, aš parašau, ką pamatau akivaizdžiai iš elgesio forume, tai ir apibūdina juk būtent elgesį forume, ne gyvenime. Pvz dar vieną dalyką pastebėjau, kad į asmeninio pobūdžio postus atsakai žymiai greičiau ir išsamiau, manau, tai visai rodo, kad konfliktai yra viena iš priežasčių, dėl ko ir ateini į šitą forumą. Tai juk nėra blogai, gali būti, kad gyvenime tikrai žymiai mažiau rodai šią savo pusę, o gal iš viso nerodai smile.gif Va dabar vėl paspėliosiu, nes MyParadise man parašė paaiškinimą apie 12tą, gal pas tave ten yra kokių nors neigiamų planetų g.gif Tai neblogai paaiškintų tavo čia, kaip suprantu, rodomą 'šešėlinę' pusę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlynakė|: 05 birželio 2013 - 11:07
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 06 05, 11:58)
Na visai jau, burokėli, manai, kad tai, ką parašiau, buvo kažkoks įžeidimas? Kiekviename tavo pasisakyme jaučiasi stiprus negatyvas, to tikrai man nereikia 'nujausti'.

Va, dabar tai paspėliosiu apie tavo elgesio astrologines priežastis, nes tema astrologijos vis dėlto smile.gif

Patebėjau, kad visai dažnai per detales nematai bendro vaizdo, dėl to spėju, kad pas tave turėtų būti daugiau planetų mergelėje, man neatrodo, kad marso turėtų tam užtekti. Pvz. ta tavo interpretacija yra gan keista, nes as jau parašiau anksčiau, ką manau apie tave realiam gyvenime. O jei šito nebuvai paskaičius, tai ir tai, kad pakomentavau po sveikatos pasisakymu, neturėjau galvoje vien sveikatos srities, plius negatyvas nebūtinai turi būti žuvies tipo patosinis skausmas. Visą šitą pati kažkodėl susigalvojai, tau žinot geriau, kodėl tokia buvo tavo interpretacija.

Beje, aš parašau, ką pamatau akivaizdžiai iš elgesio forume, tai ir apibūdina juk būtent elgesį forume, ne gyvenime. Pvz dar vieną dalyką pastebėjau, kad į asmeninio pobūdžio postus atsakai žymiai greičiau ir išsamiau, manau, tai visai rodo, kad konfliktai yra viena iš priežasčių, dėl ko ir ateini į šitą forumą. Tai juk nėra blogai, gali būti, kad gyvenime tikrai žymiai mažiau rodai šią savo pusę, o gal iš viso nerodai  smile.gif Va dabar vėl paspėliosiu, nes MyParadise man parašė paaiškinimą apie 12tą, gal pas tave ten yra kokių nors neigiamų planetų g.gif Tai neblogai paaiškintų tavo čia, kaip suprantu, rodomą 'šešėlinę' pusę.

vau melynake šaunu thumbup.gif be emocijų, be negatyvo vienas konstruktyvas, astrologinės įžvalgos ir dar kokios bigsmile.gif įdomus bus komentaras. O jūs profesionali astrologė? Ar ruošiatės tokia būti?

Atsakyti
Siaip as esu netgi suzavet melynakes izvalga, bet ne is sio pasisakymo, o is ankstesniu. Tai visgi, kokias planetas turi skorpione? Ne daug kas taip gali.
Dar pamenu senesniuose astrologijos forumuose budavo irgi panasiai izvalgomis besidalinanti bet visiskai nebepamenu niko, tik zinau kad ji panasiai narste Rozmarina.






Papildyta:
Vistiek astrologiskai XII bustas visada rodys "paslepta" zmogaus dali. Tai nebutinai turi buti blogaja prasme, bet visgi.
Taigi viena is intepretaciju tokios konjukcijos gali buti ir pvz. slapti seksualiniai manevrai, fantazijos ir kt.
Na bet venera nera skorpione.
Siaip idomumo delei paziurekite astrodatabank. Prievartos aukos labai daznai turi veneros-plutono neigiama, o prievartautojai irgi kazka panasaus ar venera skorpione.



QUOTE(gatu @ 2013 06 03, 22:54)
sveikos,

pasidalinkit, ką manote apie XII-tame (svarstyklėse) venerą plius plutoną

ir XIItame lilith (neigiamam aspekte su jupiteriu)


Papildyta:
Nors gal venera nesudaro konjukcijos su plutonu XII? Tike sti ten kaip dvi atskiros planetos? Nesupratau.



QUOTE(myParadise @ 2013 06 09, 18:59)
Siaip as esu netgi suzavet melynakes izvalga, bet ne is sio pasisakymo, o is ankstesniu. Tai visgi, kokias planetas turi skorpione? Ne daug kas taip gali.
Dar pamenu senesniuose astrologijos forumuose budavo irgi panasiai izvalgomis besidalinanti bet visiskai nebepamenu niko, tik zinau kad ji panasiai narste Rozmarina.
Papildyta:
Vistiek astrologiskai XII bustas visada rodys "paslepta" zmogaus dali. Tai nebutinai turi buti blogaja prasme, bet visgi.
Taigi viena is intepretaciju tokios konjukcijos gali buti ir pvz. slapti seksualiniai manevrai, fantazijos ir kt.
Na bet venera nera skorpione.
Siaip idomumo delei paziurekite astrodatabank. Prievartos aukos labai daznai turi veneros-plutono neigiama, o prievartautojai irgi kazka panasaus ar venera skorpione.

Atsakyti