Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Šiandien man i6kilo klausimas: kas atsakingas už tą niekšelį CELIULITĄ, kodėl vienos jo turi daug net kūdos būdamos, o kitos ir su rubenso formom, bet be lašo tos bjaurasties...
Toks moteriškas visoms aktualus klausimas penktadieniui. Gal panagrinėkime... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 05 31, 04:59)
biggrin.gif ne nu. man buvo įdomu ar žmogus turės ligas, kurias atneša saulė būste, bet taip ir jaučiau, kad nereikia klausti, nes kokia vanga iškart apreiškimą patirs biggrin.gif gaila, kad aš tokių būsenų nepatyriu, aišku, aš iri dažnai net per kompą kai ką jaučiu, bet jei pasakysiu, ką, vėl visos suputosit mirksiukas.gif

Na, taip rašai ištisai, neprisimenu, kad būtum kada nors kuo nors pasidžiaugusi. Jei taip buvo ir neprisimenu, tai primink. user posted image

Kas ant tavęs buvo 'suputojęs'? Pati išprovokavai tuos asmenis ir kažkodėl nesugebėjai su tuo susitvarkyti, taip kad net reikėjo išeiti iš temos.

QUOTE(ekonomija @ 2013 05 31, 21:45)
Šiandien man i6kilo klausimas: kas atsakingas už tą niekšelį CELIULITĄ

Kadangi jis dažniausiai būna ant šlaunų ir sėdmenų, galbūt žmonės su med. nuoroda į Šaulio sritį jo turi daugiau ar stipresnį g.gif Ta nuoroda į Šaulį turėtų suteikti ir polinkį į tukimą.
Atsakyti
Na sauly turiu tik Neptuna....
Papildyta:
Dar pamasčiau, kad saulė 10 tai problemos su limfa, o celiulitas būtent blogos limfos tekėjimo pasekmė, , tai gal išeitų kas neturi planetų 10 tai ir celiulito neturi, arba kas ten turi saturną? Ka-kuri turit sarurną 10 prispažinkit ar turit celiulitą ax.gif
beje antsvorio neturiu, bet turiu polinkį kaupti riebalus ant šlaunų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 06 01, 12:06)
Na sauly turiu tik Neptuna....
Papildyta:
Dar pamasčiau, kad saulė 10 tai problemos su limfa, o celiulitas būtent blogos limfos tekėjimo pasekmė, , tai gal išeitų kas neturi planetų 10 tai ir celiulito neturi, arba kas ten turi saturną? Ka-kuri turit sarurną 10 prispažinkit ar turit celiulitą  ax.gif
beje antsvorio neturiu, bet turiu polinkį kaupti riebalus ant šlaunų  doh.gif


Limfinė sistema priskiriama Dvyniams.

Pas mane Ožiaragio sritis mediciniškai stipriai išreikšta, celiulito turiu minimaliai.

Med. nuorodos į Šaulio sritį būtų Asc ar 6tas Šaulyje, Jupiteris 1mame ar 6tame, Saulė 9tame. Saturnas būste nėra medicininė nuoroda į to būsto sritį.
Atsakyti
Nors ne, Limfinė sistema priskiriama Žuvims, einu pasitikrint smile.gif pas jus Žuvys ar Neptūnas išreikšti tose pačiose vietose, kur surašiau?
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 06 01, 09:56)
Na, taip rašai ištisai, neprisimenu, kad būtum kada nors kuo nors pasidžiaugusi. Jei taip buvo ir neprisimenu, tai primink. user posted image

Kas ant tavęs buvo 'suputojęs'? Pati išprovokavai tuos asmenis ir kažkodėl nesugebėjai su tuo susitvarkyti, taip kad net reikėjo išeiti iš temos.
Kadangi jis dažniausiai būna ant šlaunų ir sėdmenų, galbūt žmonės su med. nuoroda į Šaulio sritį jo turi daugiau ar stipresnį  g.gif Ta nuoroda į Šaulį turėtų suteikti ir polinkį į tukimą.

aš irgi nepamenu, kad tu būtum kažkuo pasidžiaugus. nu nors užmušk nepamenu to. bet tema juk ne apie gyvenimo džiaugsmą. šiaip jau jeigu tiek nujauti, turėtum nujaust ir tai, kad man totaliai dzin ar kas ten putojasi ar ne, skorpioniškos natūros atsparios stresui. antra, kančia man tikrai įdomi, mane traukia, bet ne fizinė, tai būtų be galo primityvu. o gal tu nujauti, kad aš keturiasdešimtmetė gotė, kuri sėdi prie kompo ir skambant laidotuvių maršui pasimėgaudama pjausto sau rankas? lotuliukas.gif
Atsakyti
Na įdomiai....ar nagrinėjate ketu rachu, pvz. jei egzaltuojancijanti venera sudaro konjungciją su ketu? Ji netenka visų galių? g.gif
Atsakyti
na bet pagalvojau, santykiuose, juk reikia eiti į kompromisus ar ne? tai va pasidžiaugsiu: nusipirkau galybę knygų, ir visos apie serijinius žudikus. tik tiek kad tas nutiko prieš keletą dienų, tai jau beveik visas perskaičiau ir tai kažkiek žinoma liūdina biggrin.gif
Papildyta:
ekonomija, o tu 12 būste turi planetų?
Atsakyti
Dar tokia mintis, pvz. santuokai palanku kai 7 būsto valdovas sudaro konjunkcija su jupiteriu. Taip juk rolleyes.gif O jei tas valdovas saturnas, ar uranas, kaip tada?
Papildyta:
o ką 12 būstas ir už celiulitą atsakingas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 06 01, 17:47)
Dar tokia mintis, pvz. santuokai palanku kai 7 būsto valdovas sudaro konjunkcija su jupiteriu. Taip juk  rolleyes.gif O jei tas valdovas saturnas, ar uranas, kaip tada?
Papildyta:
o ką 12 būstas ir už celiulitą atsakingas  bigsmile.gif

ne, jis atsakingas už žuvis mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kur man ieškot celiulito šauly? 10 būste ar 12 būste? g.gif
Papildyta:
šiandien sergu turiu būt namie tai prisiskaičiau.....radau dar vieną įdomų dalyką, kad žmonės su vėžio ir liūto asc veda vėlai. Burokėli ką sako praktika? Ir net jiems patartina vest vėlai, kitaip gresia skirybos...
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 06 01, 18:11)
tai kur man ieškot celiulito šauly? 10 būste ar 12 būste?  g.gif
Papildyta:
šiandien sergu turiu būt namie tai prisiskaičiau.....radau dar vieną įdomų dalyką, kad žmonės su vėžio ir liūto asc veda vėlai. Burokėli ką sako praktika? Ir net jiems patartina vest vėlai, kitaip gresia skirybos...

teoriškai už tai turėtų būti atsakingos žuvys, nes jos skatina skysčių kaupimasi organizme bei medžiagų apytakos sutrikimus. tu lyg ir minėjai, kad tavo neptūnas ar tai žuvys antram būste?
Papildyta:
aš irgi sergu, ir tuo mėgaujuosi biggrin.gif
Atsakyti