Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Na ir kaip reiskiasi tavo saule 11?


QUOTE(ekonomija @ 2013 05 30, 20:16)
bet mašinos tai gi 3...

mano saulė 11-atame
Papildyta:
o per 5-ą tranzuo ja tik plutonas


Papildyta:
QUOTE(burokėlis @ 2013 05 30, 20:21)
tai jei 6 saturnas, niekas jai nepadės. tai problemos darbo vietoje. bet kam tos formulės, kai ir be jų čia viskas aišku.
Papildyta:

nu...transporto unsure.gif negirdėjau, kad kas su skalbianke važinėtusi  hihihi.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 05 30, 20:24)
Na ir kaip reiskiasi tavo saule 11?
Papildyta:

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nu gerai gerai padarėt čia mane, aš turėjau minty praeitą kartą kai su mašina(su ratais) probemos autoservise buvo...

nežinau kaip reiškias, gal kad yra ant ribos tarp 10 ir 11....tai reiškiasi, kad visada sutariu su vadovais, teisingiau nesutariu, o užsitarnauju jų pagarbą, nors esu labiau tiesioginė, nei pataikaujanti vadovams... dar visada norėjau šokti ir išmokti groti pianinu...bet verysad.gif kas dar draugus susirandu ir paleidžiu greitai...nu kas dar?
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 05 30, 19:35)
nu gerai gerai padarėt čia mane, aš turėjau minty praeitą kartą kai su mašina(su ratais) probemos autoservise buvo...

nežinau kaip reiškias, gal kad yra ant ribos tarp 10 ir 11....tai reiškiasi, kad visada sutariu su vadovais, teisingiau nesutariu, o užsitarnauju jų pagarbą, nors esu labiau tiesioginė, nei pataikaujanti vadovams... dar visada norėjau šokti ir išmokti groti pianinu...bet  verysad.gif kas dar draugus susirandu ir paleidžiu greitai...nu kas dar?

o tu alergiška? arba gal šiaip turi problemų su oda?
Atsakyti
Tai neaisku kuriam buste labiau veikia, bet as pastebejau, kad visi be isimties turintys saule 11 turi arba muzikini talenta ir ju gyvenime apskritai muzika labai svarbi arba jie "pamise" del informaciniu technologiju, kompiuteriu.

QUOTE(ekonomija @ 2013 05 30, 20:35)
nu gerai gerai padarėt čia mane, aš turėjau minty praeitą kartą kai su mašina(su ratais) probemos autoservise buvo...

nežinau kaip reiškias, gal kad yra ant ribos tarp 10 ir 11....tai reiškiasi, kad visada sutariu su vadovais, teisingiau nesutariu, o užsitarnauju jų pagarbą, nors esu labiau tiesioginė, nei pataikaujanti vadovams... dar visada norėjau šokti ir išmokti groti pianinu...bet  verysad.gif kas dar draugus susirandu ir paleidžiu greitai...nu kas dar?

Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 05 30, 20:37)
o tu alergiška? arba gal šiaip turi problemų su oda?


na muzikos man reikia nuolatos, kai reikia darbe labai susikaupti ties kokia sutartimi- užsidedu Vivaldi...
alergiška kažkam nesu, bet va su oda....tai kojos išsausėja iki žaizdų, tai ant pirštų atsiranda paraudimai ir puslelės, tai su galvos oda problemos... dar kapiliarai per arti paviršiaus....dabar atsirado apgamas, tai vis bijau, kad nebūtų kokia melanoma...
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 05 30, 19:54)
na muzikos man reikia nuolatos, kai reikia darbe labai susikaupti ties kokia sutartimi- užsidedu Vivaldi...
alergiška kažkam nesu, bet va su oda....tai kojos išsausėja iki žaizdų, tai ant pirštų atsiranda paraudimai ir puslelės, tai su galvos oda problemos... dar kapiliarai per arti paviršiaus....dabar atsirado apgamas, tai vis bijau, kad nebūtų kokia melanoma...

čia 10 būsto džiaugsmai, turiu panašią bėdą, tik aš dar ir alergiška siaubingai. va ir dabar sėdžiu prie kompo ašarodama ir kvėpuodama per burną - žiedadulkės.

myParadise, jei veikia per abu būstus, tai veikia per abu. tas pat kaip ir per vieną.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 05 30, 20:08)
Na as manau, kad pats formuliu principas gali pasitarnauti besimokantiems, bet is esmes juk ir taip akivaizdu, kad sios moters kelias susijes su 5 busto profesijomis:
1. Saule 5 (Zmogaus saviraiska, daznai ir talentai)
2. Pirmo busto valodvas 5.
3. Planetu sankaupa 5. Negana to ten merkurijaus-veneros konjukcija bei saules - jupiterio, kas labai geri zenklai.



vat man taip patinka, paprasta ir aisku biggrin.gif o tose formulese skaiciuoji skaiciuoji ir niekas neaisku smile.gif

mano saule 8 buste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raudonoji @ 2013 05 30, 21:51)
vat man taip patinka, paprasta ir aisku biggrin.gif o tose formulese skaiciuoji skaiciuoji ir niekas neaisku smile.gif

mano saule 8 buste smile.gif


Ir kaip pasireiškia? man šsi būstas mistinis...trauka ezoterikai? gyvenimas iš kitų - tėvų, vyro?
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 05 30, 21:53)
Ir kaip pasireiškia? man šsi būstas mistinis...trauka ezoterikai? gyvenimas iš kitų - tėvų, vyro?


man tai 12 mistinis smile.gif
potraukis ezoterikai yra, pries tai tyrinejau taro kortas, dabar astrologija domiuosi smile.gif mano 1 busto valdovas 9 ir ten 3 planetos yra, tai jei kas paklaustu: jei laimeciau milijona kuo gyvenime uzsiimciau -atsakyciau, kad keliauciau ir astrologija domeciausi. I astrologines knygas kai ilendu, tai nieko daugiau gyvenime nebereikia.
Gyvenu is savo algos ir is kitu gyventi nenoriu, vyro turtingo gal ir noreciau biggrin.gif, bet vistiek eiciau dirbti, kad pati sau galeciau uzsidirbti. Visur stengiuosi pati uz save apsimoketi, bet cia gal oziaragis 2 buste ta grieztuma su pinigais sutvarke. Dar 8 bustas gali svetimus pinigus valdyti, tai tenka darbe ir su pirkimais padirbeti (nors pagrindine profesija su tuo nesusijusi), tai patinka darbo pinigus leisti ir skaiciuoti.
Dar buvau radus, kad labai seksualus tie astuntukai, bet turbut vezys uzslopina visa seksualuma, buciau skorpionas gal ir sutikciau su ta seksualumo teorija.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 05 30, 20:08)
Na as manau, kad pats formuliu principas gali pasitarnauti besimokantiems, bet is esmes juk ir taip akivaizdu, kad sios moters kelias susijes su 5 busto profesijomis:
1. Saule 5 (Zmogaus saviraiska, daznai ir talentai)
2. Pirmo busto valodvas 5.
3. Planetu sankaupa 5. Negana to ten merkurijaus-veneros konjukcija bei saules - jupiterio, kas labai geri zenklai.


Aš irgi manau, kad pats principas tikrai gali pasitarnauti besimokantiems. Tas 5tas ne visada bus toks akivaizdus, kaip tame pavyzdyje. Ir galbūt kuo daugiau tų ryšių, tuo žmogus toje srityje sėkmingesnis, aspektų tipai irgi turi reikšmę.

Dėl įdomumo pabandžiau pažiūrėti Leonardo Dicaprio. Na, per daug neišnagrinėjau, bet parašysiu, ką radau, tikrai gali būti, kad kažką ir praleidau.

- 2+5 Pluto (2tro valdovas) sextile Neptune (5to subvaldovas); Jupiter (2tro subvaldovas) square Neptune (5to subvadovas)(2)
- 2+9 9to valdovas 2trame (1)
- 2+10 10to valdovas 2trame, 10to subvaldovas 2trame, Saturnas 10tame trine Sun 2trame (3)
- 5+9 5to valdovas Uranas conj. Mercury (9valdovas) (1)
- 5+10 Šito neradau, yra tik minor aspektas, bet su kitais minor nežiūrėjau, tai ir šitam neužskaitau (Yra Uranas (5to valdovas) Sentagon Saturn (10tame) (0)
- 9+10 Na šitas keistas, bet atseit dalinasi Mėnuliu, po to Mėnulis square Saturn (2)
Ir
- 1+5 5to Valdovas (Uranas) 1mame; Neptūnas(5to subvaldovas) sextile Pluto 1mame (2)
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 05 30, 20:59)
čia 10 būsto džiaugsmai, turiu panašią bėdą, tik aš dar ir alergiška siaubingai. va ir dabar sėdžiu prie kompo ašarodama ir kvėpuodama per burną - žiedadulkės.

Suprantu, tai tik Saulės 10tame apibūdinimas, bet atrodo, kad džiaugiesi tuo negatyvu biggrin.gif Tas doom&gloom net per kompą jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 05 30, 23:31)
Suprantu, tai tik Saulės 10tame apibūdinimas, bet atrodo, kad džiaugiesi tuo negatyvu  biggrin.gif Tas doom&gloom net per kompą jaučiasi.

biggrin.gif ne nu. man buvo įdomu ar žmogus turės ligas, kurias atneša saulė būste, bet taip ir jaučiau, kad nereikia klausti, nes kokia vanga iškart apreiškimą patirs biggrin.gif gaila, kad aš tokių būsenų nepatyriu, aišku, aš iri dažnai net per kompą kai ką jaučiu, bet jei pasakysiu, ką, vėl visos suputosit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burokėlis: 31 gegužės 2013 - 04:01