Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(raudonoji @ 2013 05 25, 15:55)

Jūs čia apie šitas kalbate? ar ne? kažkada skaičiau ko jūs norite, bet su atmintim ryškiai pas mane nebegerai  doh.gif  biggrin.gif  Galėčiau ir aš prisidėti prie vertimo, nes astrologines knygas tik rusiškai skaitau smile.gif

Jums jos pasitvirtino?
Atsakyti
Sveikatos nuoroda į mergelės sritį visada duos žmogui didelį nervingumą, visokias anxiety, netgi tokius dalykus, kaip nervinio pobūdžio valgymo sutrikimai ir panašiai. Ji valdo nervų sistemą, taip pat ir žarnyną.

Dar skaičiau įdomų dalyką, kad savo mirties pobūdį galima nusistatyti pagal tai, kaip dažniausiai su žmonėmis nutrūksta santykiai. Nes už abu šiuos dalykus atsakingas 8tas - Pabaigos būstas. Mano atveju mirtis turėtų būti staigi. Jei kam įdomu, tokį elgesį gerai apibūdina Death (13) Taro korta, kai brauki viską ir pradedi iš pradžių, tai Skorpioniškas elgesys. Burokėlio elgesys labai gerai tą iliustruoja. Va, mano asc Liūte, mirties pobūdis staigus, 8to valdovas 5tame, tai jau manau nebloga nuoroda į staigią mirtį dėl Liūto srities, galėtų būti koks nors infarktas ar panašiai. Gydytojai sako, kad staigi mirtis žymiai geriau už lėtą, tai nebijau smile.gif

Saturnas 8tame turėtų suteikti gyvenimą iki gilios senatvės. 8to valdovas 8tame - natūralią mirtį namie. 8to valdovas 1ame yra nuoroda į mirtį dėl savo kaltės, kartais būna nuoroda į savižudybę, bet tikrai nevisada.
Atsakyti
Kadangi aš nemoku atsakyti į dalinę citatą iš viso pasisakymo, įkeliu taip:

Mėlynakė rašė "Va, radau ir tokį pasisakymą biggrin.gif Man visada šiek tiek keista, kai astrologija besidomintys ją lygina su medicina, man tai atrodo, kaip bandymas suteikti jai (ir sau tuo pačiu) papildomos svarbos, ypač dėl to, kad ją dabartiniais laikais visi labai nuvertina, ypač mokslininkai. Aš manau, kad ji nėra kažkokių specialių įgūdžių reikalaujantis mokslas, kaip ir pavyzdžiui Geografija ar Istorija, užsinorėjęs bet kada gali paimti ir išmokti. Tai visiškai nesulyginama su medicina ar architektūra, ar bet kokiu kitu darbinių įgūdžių reikalaujančiu užsiėmimu".

Aš tai nesutikčiau su tuo. Galbūt tu tam tiesiog gabi arba nebandei parašyti asmeninio horoskopo? Nes tiesiog taip atskiromis dalimis analizuojant atrodo viskas aišku, bet kai reikia viską sudėt į vieną visumą ir anuliuoti kažką atsižvelgiant į kitką, gaunasi labai sudėtinga. Be to apsunkina viską jau vien tai, kad visa astrologinė literatūra yra "išmėtyta", o be to kaip ir sakiau šimtą kartų, joje daug nereikalingo šlamšto. Jei viskas būtų va taip gražiai sudėliota nuo A iki Z, ką turbūt tikrai galėtų padaryti tikras astrologas profesionalas gal ir būtų lengviau. Bet pamąstykime, jeigu atiduosi viską, ką ištyrinėjai visiems, ar begalėsi dirbti astrologu? Ar beturėsi tiek pat užsakymų? Jau vėl pasikartosiu apie Palmiros horoskopą, bet ten ne horoskopas, o tiesiog viskas surašyta, kas ką reiškia kokiame būste ir ženkle. Bet juk tai nieko nesako konkrečiai tam žmogui?

Papildyta:
Aš galvoju kad tas mano polinkis reikšti savo nuomonę prisideda juk ir dėl tos pačios saulės 3, kuri kviečia bendrauti, diskutuoti, tarkime kitaip būtų saulė 9, kuri jau savaime nori "pamokyti" kitus.
Bet šiaip gal tikrai prie to prisideda ir marsa ožiaragyje, dar kažką pažįsti su juo ten? keletas mano draugių iš tikro irgi panašiai elgiasi. Ir dar pastebėjau, kad marsas svarstyklėse tai išvis "tragiški" diskusijose. Aš nežinau ar tai dėl jo, bet jiems labai sunku pripažinti, kad yra neteisūs ir gali ginčytis iki nukritimo. Bet iš tikro 2 iš tų 3 žmonių turi saulės - plutono neigiamą, kuris svarstyklėse, tai manau kad gal dėl to.
Atsakyti
Man iki galo neaišku tavo maža gyvybinė energija. Ar tai dėl saulės 6, ar dėl perkrovos 6? Nes kiek žinau sveikatos atžvilgiu moterims blogai jei mėnulis 6 arba jei jis labai pažeistas. O saulė 6 blogai vyrams.

Aaa, viskas aišku, jei išreikštas skorpionas. Kaip suprantu turi ten marsą, plutoną ir kokį mėnulį ar venerą?

Ačiū už nuorodą, reikės pasinagrinėti. Štai čia apie mėnulį ir vaikų charakterio ypatumus lietuviškai:
http://www.astroprog....html#top_menu1
Papildyta:
O kaip įdomu, šito nežinojau, kad 8 būstas gali žymėti ir apskritai pabaigos pobūdį su žmonėmis. Nes taip, tai transformacija, permainos. Gal todėl aš linkusi taip nutraukti santykius, kad plutonas 8. Kuris rodo kraštitinumus.

Kaip tu taip šaltai apie savo mirtį doh.gif Aš kažkaip nesu pasiruošusi nusistatyti sau mirties priežastį, nors panašu, kad ji bus irgi staigi, kraštutinė, ką ir žymėtų plutonas 8, greičiausiai kelionėje, nes 9 būsto valdovas 8, o 8 būsto valdovas 4, kas rodytų mirtį senatvėje.

Aš kažkaip nelabai noriu tyrinėti šią sritį, nes juk pagal astrologiją mirtis vistiek nulemta, tik jau klausimas kada tai įvyks.

Pamenu skaičiau Rafaelio knygoje, kad žmogui buvo nulemta mirtis - KARTUVĖS. Astrologas jam tai išpranašavo ir netgi pasakė, kada tai bus. Tai žmogus pabėgo toli nuo savo gimtosios vietos ir išvengė mirties, bet vis tiek būdamas 90 metų buvo pakartas!
Lyg ten pat skaičiau, kad žmogus sužinojo, kad mirties priežastis bus smurtinė. Irgi pabėgo, užsibarikadavo po daugybę sienų. Bet atėjus tai dienai kažkas įsilaužė ir vis tiek jį nužudė. Na gan padrikai gavosi, bet esmė tokia.




QUOTE(myParadise @ 2013 05 26, 17:54)
Kadangi aš nemoku atsakyti į dalinę citatą iš viso pasisakymo, įkeliu taip:

Mėlynakė rašė "Va, radau ir tokį pasisakymą biggrin.gif Man visada šiek tiek keista, kai astrologija besidomintys ją lygina su medicina, man tai atrodo, kaip bandymas suteikti jai (ir sau tuo pačiu) papildomos svarbos, ypač dėl to, kad ją dabartiniais laikais visi labai nuvertina, ypač mokslininkai. Aš manau, kad ji nėra kažkokių specialių įgūdžių reikalaujantis mokslas, kaip ir pavyzdžiui Geografija ar Istorija, užsinorėjęs bet kada gali paimti ir išmokti. Tai visiškai nesulyginama su medicina ar architektūra, ar bet kokiu kitu darbinių įgūdžių reikalaujančiu užsiėmimu".

Aš tai nesutikčiau su tuo. Galbūt tu tam tiesiog gabi arba nebandei parašyti asmeninio horoskopo? Nes tiesiog taip atskiromis dalimis analizuojant atrodo viskas aišku, bet kai reikia viską sudėt į vieną visumą ir anuliuoti kažką atsižvelgiant į kitką, gaunasi labai sudėtinga. Be to apsunkina viską jau vien tai, kad visa astrologinė literatūra yra "išmėtyta", o be to kaip ir sakiau šimtą kartų, joje daug nereikalingo šlamšto. Jei viskas būtų va taip gražiai sudėliota nuo A iki Z, ką turbūt tikrai galėtų padaryti tikras astrologas profesionalas gal ir būtų lengviau. Bet pamąstykime, jeigu atiduosi viską, ką ištyrinėjai visiems, ar begalėsi dirbti astrologu? Ar beturėsi tiek pat užsakymų? Jau vėl pasikartosiu apie Palmiros horoskopą, bet ten ne horoskopas, o tiesiog viskas surašyta, kas ką reiškia kokiame būste ir ženkle. Bet juk tai nieko nesako konkrečiai tam žmogui?

Papildyta:
Aš galvoju kad tas mano polinkis reikšti savo nuomonę prisideda juk ir dėl tos pačios saulės 3, kuri kviečia bendrauti, diskutuoti, tarkime kitaip būtų saulė 9, kuri jau savaime nori "pamokyti" kitus.
Bet šiaip gal tikrai prie to prisideda ir marsa ožiaragyje, dar kažką pažįsti su juo ten? keletas mano draugių iš tikro irgi panašiai elgiasi. Ir dar pastebėjau, kad marsas svarstyklėse tai išvis "tragiški" diskusijose. Aš nežinau ar tai dėl jo, bet jiems labai sunku pripažinti, kad yra neteisūs ir gali ginčytis iki nukritimo. Bet iš tikro 2 iš tų 3 žmonių turi saulės - plutono neigiamą, kuris svarstyklėse, tai manau kad gal dėl to.


Papildyta:
Šiaip labai įdomi ir neišdarkyta šiuolaikinės astrologijos knyga: Raphael "Manual of astrology", tik ten anglų kalba ganėtinai sudėtinga, kai kurie žodžiai jau dabar nebevartojami.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Aciu merginos. Gal galit pasakyti kas horo nurodo I zmogaus nora nuotykiu, neistikimybes.. reik viena tipa patikrinti biggrin.gif pas ji venera saulyje, beje kaip ir pas mane.. na esu istikima.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirabele: 26 gegužės 2013 - 21:54
Mano žiniomis tai urano aspektacijos: mėnulio neigiamas su uranu, bet ir mėnulio teigiamas su uranu yra neištikimybės ženklas (nors kažkodėl pas mane tai tvirtinasi kaip neištikima moteris vyro horoskope).

Bet neištikima meilėje yra venera pažeista urano.
Negerai mėnulio-veneros neigiamas.
Dar manau, kad negerai ASC dvyniai (Gali laisvai žaisti dvigubą meilę).
Dar įtartinas reikalas venera skorpione.
Gal dar kas ką žino smile.gif


QUOTE(Mirabele @ 2013 05 26, 22:52)
Labas 4u.gif

Aciu merginos. Gal galit pasakyti kas horo nurodo I zmogaus nora nuotykiu, neistikimybes.. reik viena tipa patikrinti biggrin.gif pas ji venera saulyje, beje kaip ir pas mane.. na esu istikima..  rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2013 05 26, 21:52)
Labas 4u.gif

Aciu merginos. Gal galit pasakyti kas horo nurodo I zmogaus nora nuotykiu, neistikimybes.. reik viena tipa patikrinti biggrin.gif pas ji venera saulyje, beje kaip ir pas mane.. na esu istikima..  rolleyes.gif

venera - marsas neigiamas, išraiškingas 5 namas, venera dvyniuose. venera šaulyje kaip tik rodo troškimą rasti idealų partnerį.
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 05 23, 17:49)
Man atrodo, kad didelis šansas, kad burokėlis yra rozmarinas, nes kažkaip pas jas per daug sutapimų, nustebčiau tik dėl to, kad apie rozmariną ji kalbėjo trečiu asmeniu. Bet iš esmės ji juk labai racionalus, subrendęs ir stabilus žmogus, tik konfliktų metu šiek tiek metasi į žemą lygį, šiek tiek tame trūksta išminties, dėl to bent jau aš jai nepasakočiau nieko per daug asmeniško, bet kaip žmogus ji yra netgi labai pagirtina asmenybė ir jumoro jausmas taip pat išreikštas. Man visada patiko jos vilkas avatare, galėtų tą niką ir toliau naudoti.

Man jos tipas iš esmės priminė ižeidųjį ezoteriką Kraulį, kai skaičiau apie jo santykius su ponu Waite biggrin.gif  Įdomu ar jų horoskopuose būtų sutapimų. Pvz. Kraulio gyvenimo pabaigoje jį prižiūrėjęs gydytojas nusibaigė iš karto po Kraulio, Kraulis buvo labai užsirūstinęs, kad gydytojas jam nedavė  opiatų, nuo kurių jis buvo priklausomas. Manau daug kam atrodė, kad Kraulis ten prikišo nagus smile.gif Nenustebčiau, jei taip ir būtų buvę.

Lyg pati sakei, kad nesi konfliktiška  g.gif  Manau, ir tavo Marso ženklas neturėtų toks būti. Galbūt, tik kai pasijungia tavo mėnulis avine, nes jie juk mėgsta nurodinėti, ginčytis, greitai praranda savitvardą, mėgsta būti teisūs ir tt.  Mėnuliai Avine mano gyvenime yra išskirtinai svarbūs žmonės ir po to, kai pradėjau domėtis astrologija, net nustebau, kiek jų mano gyvenime pasirodė daug ir kaip tai visiškai paaiškina jų elgesį.

Man išmokti brėžinius braižyti ranka būtų įdomu, nes man atrodo, kad būtų neblogai žinoti, kaip tai reikia atlikti be kompiuterio pagalbos.

Dėl tų puslapių ir aš nustebau, dėl to pasidomėjau, kad jie pildosi ne nuo ilgio, o nuo postų skaičiaus, man rodos turi susirinkti 12, bet kokio ilgio. O mes visada išcituojam viską į vieną postą. Nors gal taip ir geriau, nes tema vėliau išsitrins ir gal kas nors dar spės pasiskaityti.

Mano darbe yra šiek tiek apskaitos, tikriausiai tai užsiskaito. Dar įdomu aplinkosauga, visokie perdirbimai, alternatyvios energijos resursai (nesu tikra ar skaitosi, gal čia labiau jaučio sritis). Po to domina viena mitybos sfera, taip pat stengiuosi domėtis ir sveikesne gyvensena kažkiek. Tikiuosi tai kažkiek atsakė į tavo klausimą.
Sveika,

Bent jau aš tai laukiau žmogaus skaitančio rusiškai.  rolleyes.gif Jei ilgiau čia užsiliktum, gal norėtum ar galėtum šiek tiek paversti tas šestapalovo (?) formules. Jei nenori, tai tikrai nereikia, bet galėtume čia jas ir panagrinėti, manau, būtų įdomu.

Man keista, kodėl žmonės nepasidomi, kas toks Crowley buvo iš tikro, nors gal tai neskelbiami viešai duomenys? Jis įkūrė neosatanistinę sektą O.T.O (ordo templi orientis), kuri yra laikoma pavojinga sekta. Dabar jų "filialas" yra ir Lietuvoje, puikiai pažįstu vadovą, todėl galiu tik patvirtinti, kad tai pavojinga sekta. Na nesiplėsiu, bet esu tikra Aleisterio galvoje buvo ne magija, o šizofrenija.
Papildyta:
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 04 10, 04:21)

Manau zmogaus konfliktiskumas daug priklauso nuo jo Marso, dar nesutikau konfliktisko zmogaus su Marsu Mergeleje ar Zuvyse.


spėk, kur mano marsas? biggrin.gif
Atsakyti
Aktorius:
Formulė II+V+IX+X.
Į bendrą menininko žmogaus formulę įtraukiamas penktas būstas.
Pas mokytojus formulė tokia pati, tačiau tai skirtingos profesijos. Kuo jos skiriasi? Aktorius būtinai dar turi ir I+V formulę. T.y. gaunasi, kad mokytojas tai „nedadarytas“ aktorius. T.y. aktorius be I+V.
Aktoriams nėra svarbi planetų zodiakinė prigimtis, kurios dalyvauja formuojant formulę II+V+IX+X ir I+V. Planetų prigimtis (zodiakas) lemia tik koks aktorius bus – tragikas, komikas, lyrikas ir pan.
Pavyzdys: Moteris gimusi 1955 m. rugpjūčio 1 d. 23:12 Leningrade (Sankt Peterpurge).

user posted image

Horoskope aiškiai matyti, kad penktas būstas pats aktyviausias – čia yra net keturios planetos, visos jos turi aspektus, iš ko seka kad yra daug ryšių penkto būsto su kitais būstais. Dabar patikrinkime formulę.
I+V. Pirmo būsto elementai yra venera (valdovas) ir Merkurijus (subvaldovas, suprantu kaip antras valdovas, ne kuspido). Venera susijungus su Merkurijumi (V būsto subvaldovu) – bus pirmas patvirtinimas. Merkurijus susijungęs su saule (dukart elementas V būste - ir valdovas ir yra penktam būste) – bus antras ir trečias patvirtinimas. Merkurijus vienu metu subvaldovas I ir V būsto – bus ketvirtas patvirtinimas.
II+V. II būsto elementas – Merkurijus (valdovas). Merkurijus vienu metu valdovas II ir subvaldovas V būstų – pirmas patvirtinimas. Merkurijus susijungęs su saule (dukart elementas V būste - ir valdovas ir yra penktam būste) – bus antras ir trečias patvirtinimas.
II+IX. nėra ryšių.
II+X. nėra ryšių.
V+IX. IX būsto elementas – Saturnas (valdovas). Saturnas sudaro kvadratūras su marsu, jupiteriu ir saule (dvigubas elementas V būsto) – taigi iš viso 4 ryšiai. Blogai, kad visi šie ryšiai kvadratūros, tai rodo kad gabumai yra, tačiau šių gabumų realizacija labai sudėtinga, probleminė.
Čia matomas pavyzdys „nuoseklios“ formulės, antras būstas jungiasi su penktu, o penktas toliau su devintu ir dešimtu. Toks formulės tipas irgi veikia.
V+X. X būsto elementai – Saturnas (valdovas) ir mėnulis (yra būste). Mėnulis neturi ryšių su penkto būsto lementais, o Saturnas turi tuos pačius keturis neigiamus aspektus (su marsu, jupiteriu ir saule (dvigubas elementas V būsto)). Tai vėl rodo, kad gebėjimai yra, o realizuoti sudėtinga.
IX+X. Saturnas vienu metu valdo abu būstus – vienas patvirtinimas. Mėnulis yra X būste ir turi sekstilį su Saturnu – antras patvirtinimas. Formulę IX+X galima pavadinti “kūrybinė karjera”. Trūksta vieno ryšio sėkmingai kūrybinei karjerai.
Kaip visa tai atrodo realiame gyvenime:
Moteris kreipėsi į astrologą konsultacijos, kadangi pas ją buvo didžiulės problemos profesinėje veikloje. Jausdama pašaukimą aktorystei, ji pastoviai susidurdavo su įvairiausiomis kliūtimis. Nepavyko bendravimas su pagrindiniu teatro režisieriumi, kitais aktoriais ir ji turėjo išeiti iš teatro. Vat jums ir trūkumas aspektų IX+X ir neigiami aspektai tarp Saturno ir V būsto. Tačiau pagal profesija ji yra aktorė, ir niekuo kitu be aktorystės ji nedirbo.

Papildyta:
įdedu aktoriaus profesijos formulės vertimą. Jūs gal parašykite, kokių profesijų dar norėtumėte pažiūrėti, nes visų tai aš garantuotai neišversiu smile.gif o jei versti, tai bent kas visiems įdomu wink.gif
Atsakyti

QUOTE(mėlynakė| @ 2013 05 26, 00:38)
Jums jos pasitvirtino?


aš nenagrinėjau tų profesijos formulių, nes dar mokytis ir be jų rasdavau ką, atidėjus profesijas ateičiai smile.gif bet jei jūs nagrinėsite, tai ir aš kartu pasimokysiu


QUOTE(mėlynakė| @ 2013 05 26, 00:02)
Na, padariau kažkokias išvadas apie tą Marsą Ožiaragyje, kad turi gan stiprų polinkį labai išreikšti savo asmeninę nuomonę, ir, kad ji tokia, kuri labiau kviečia į debatus, nei į ginčą ar konfliktą. Ir, kad jie tos savo nuomonės nebando įteigti su per dideliu užsidegimu. Manau, besiginčydami turėtų išlikti gan šalti ir racionalūs.


Ir dar pastebėjau, kad marsas svarstyklėse tai išvis "tragiški" diskusijose. Aš nežinau ar tai dėl jo, bet jiems labai sunku pripažinti, kad yra neteisūs ir gali ginčytis iki nukritimo. Bet iš tikro 2 iš tų 3 žmonių turi saulės - plutono neigiamą, kuris svarstyklėse, tai manau kad gal dėl to.


aš turiu bendradarbę su marsu ožiaragyje, tai tikrai savo nuomonę pasako, ką galvoja tą ir rėžia, nėr taip, kad pagalvotų kad gal geriau patylėti.

o mano marsas svarstyklėse, ir saulės-plutono neigiamą aspektą turiu, bet visai nemėgstu ginčytis, kartais pagalvoju kad reiktų dažniau už savo nuomonę pastovėti. o dabar elgiuosi, išklausyk, duok durniui kelią ir elkis pagal save smile.gif
Atsakyti
O aš nagrinėjausi formules, nieko panašaus nėra, pažiūrėkite per savo pažįstamų, įžymybių gyvenimus, kažkiek sutapimų bus, nes natūralu, jis juk mini būstus, kuriuose slypi tam tikroje srityje reikalingi talentai, bet daugybė žmonių neatitinka šių formulių.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 05 26, 17:54)
Kadangi aš nemoku atsakyti į dalinę citatą iš viso pasisakymo, įkeliu taip:
Aš tai nesutikčiau su tuo. Galbūt tu tam tiesiog gabi arba nebandei parašyti asmeninio horoskopo? Nes tiesiog taip atskiromis dalimis analizuojant atrodo viskas aišku, bet kai reikia viską sudėt į vieną visumą ir anuliuoti kažką atsižvelgiant į kitką, gaunasi labai sudėtinga. Be to apsunkina viską jau vien tai, kad visa astrologinė literatūra yra "išmėtyta", o be to kaip ir sakiau šimtą kartų, joje daug nereikalingo šlamšto. Jei viskas būtų va taip gražiai sudėliota nuo A iki Z, ką turbūt tikrai galėtų padaryti tikras astrologas profesionalas gal ir būtų lengviau. Bet pamąstykime, jeigu atiduosi viską, ką ištyrinėjai visiems, ar begalėsi dirbti astrologu? Ar beturėsi tiek pat užsakymų? Jau vėl pasikartosiu apie Palmiros horoskopą, bet ten ne horoskopas, o tiesiog viskas surašyta, kas ką reiškia kokiame būste ir ženkle. Bet juk tai nieko nesako konkrečiai tam žmogui?
Papildyta:
Aš galvoju kad tas mano polinkis reikšti savo nuomonę prisideda juk ir dėl tos pačios saulės 3, kuri kviečia bendrauti, diskutuoti, tarkime kitaip būtų saulė 9, kuri jau savaime nori "pamokyti" kitus.
Bet šiaip gal tikrai prie to prisideda ir marsa ožiaragyje, dar kažką pažįsti su juo ten? keletas mano draugių iš tikro irgi panašiai elgiasi.

Citatai tai trink bet ką, tik palik skliaustus iš abiejų pusių, arba dar gali pažymėt quote su mygtuku, tik tada vardo neuždės.

Palmiros darbu nesidomėjau, man ji yra tik viešas astrologijos veidas , manau, žymiai geresnis nei kokios nors vaivos. Nesutiktum su tuo, kad galima paimti ir išmokti? Manau, viskas priklauso nuo to, kaip žmogus geriau įsisavina informaciją, vieniems tai knygos, kitiems prezentacijos ir panašiai. Tiesiog turėjau galvoje, kad laisvai galima ir pačiam mokintis, jei yra noras, nes tai nėra chirurgija. Žinoma, kad mokytojo gali prireikti vėliau, jei žmogus tai ketina paversti darbu. Dėl tos interpretacijos, tai nemanau, kad ji yra neįkandama, tiesiog tai užima žymiai daugiau laiko, nei tavo jau paminėtas palmiros tipo surašymas. Ir to, manau, išmoksti bedarydamas. Jei visiškai neturi tam gabumų, tai nepadės ir mokytojas.

Na, matau tau labai patinka tavo saule 3čiame biggrin.gif Jau tiek daug savo savybių jai priskyrei. Gal tau ir diskretiškumo dėl to trūksta, juk tai ir plepumas smile.gif Jei 6to būsto pagrindinė esmė – pagalba žmonėms, tai 3čio informacijos dalinimasis su bendruomene, manau tau tai bendrąja prasme turėtų būti svarbu.

QUOTE(myParadise @ 2013 05 26, 18:46)
Man iki galo neaišku tavo maža gyvybinė energija. Ar tai dėl saulės 6, ar dėl perkrovos 6? Nes kiek žinau sveikatos atžvilgiu moterims blogai jei mėnulis 6 arba jei jis labai pažeistas. O saulė 6 blogai vyrams.


Na, bet kokios planetos 6tame yra blogai, jau vien dėl to, kad tai ligų būstas. Ir šiaip jis gi 'evil' piktasis būstas, manau, ten bet kuriai planetai nėra gerai. Taip, energijos neturiu dėl Saulės 6tame, kiek pažįstu tokių – visi tuo skundžiasi. Tai nerodo žmogaus temperamento, tiesiog ta gyvybinė energija gan greitai baigiasi ir ją reikia iš naujo pakrauti.

QUOTE(Mirabele @ 2013 05 26, 22:52)
Labas 4u.gif

Aciu merginos. Gal galit pasakyti kas horo nurodo I zmogaus nora nuotykiu, neistikimybes.. reik viena tipa patikrinti biggrin.gif pas ji venera saulyje, beje kaip ir pas mane.. na esu istikima..  rolleyes.gif

Labas, patikrinau ta proga trijų žmonių brėžinius, kur tikrai žinau, kad 100% neištikimi ir nejaučia jokios sąžinės graužaties dėl to. Pas vieną buvo Veneros ir Plutono stipri kvadratūra (plius venera vandenyje), pas kitą – Veneros ir Plutono opozicija. Pas trečią buvo Veneros ir Urano kvadratūra. Dar vienas žmogus, pas kurį yra Veneros ir Urano kvadratūra, sakė, kad tai visai priimtina, tik sąžinė stabdo, bet nežinia, kaip būtų, jei ilgai reikėtų gyventi santuokoje.
Atsakyti