Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(gatu @ 2013 05 22, 13:39)
nes saulė dar vėžy, o merkurijus jau liūte, juos skiria penki orbai

MyParadise, o tokiu atveju Merkurijus skaitosi combust ar ne, jei jis skirtingame ženkle, aš įvairiai skaičiau. g.gif
Atsakyti
labos,


nauja diena smile.gif

nuo šiol pastabas priimu ne asmeniškai, o kaip patarimus, už kuriuos, esu jums dėkinga, nes, kaip MyParadise rašė, astro žiniomis šiaip nenorima dalintis.

Aš tik galvoju, pasidariau natal chart astro.com, o jei jie grybauja? nežinot, tikslu ten? ar astrotheme geriau? ar dar kur? tiek, kad astro.com galima with/without transits, lunar/solar returns ir t.t. g.gif

Skaitau..
Atsakyti
Gal tu ir teisi aš nežinau, tiesiog aš visada bendravime bandau rasti ir savo kaltės. Žmonės niekada nesipyksta dėl vieno kaltės, manau smile.gif Kita vertus čia visiškai nieko bendro su pykčiais nėra. Tiesiog mes nematome žmonių, tik jų rašymo stilių, iš ko žinoma galima apie žmogų labai daug pasakyti.
Juk nei tu nei burokėlis neatėjote čia konfliktuoti, bet mat kimba jūsų rašymo stilius ir tiek. Žmonės turi suprasti ko mes čia susirinkome. O aš esu netgi labai konfliktiška, bet kaip ir tikram jaučiui mano kantrybę perpildyti sunku, bet kai ji prisipildo..
Na ne ranka braižyti brėžinius kol kas tikrai nesiruošiu mokytis smile.gif O kodėl taip sugalvojai? Aš kažkaip nelabai matau tame prasme, žinoma jei norėtum būti astrologu profu tai gal ir reikėtų to.

O kokie, mėlynake, tavo pomėgiai susiję su saule 6? Gatu taip pat neatsakei dėl vandenio pomėgių - informacinės technologijos, netradiciniai mokslai, muzika?

Labai įdomus tavo jaučio apibūdinimas :)Manau kad man tai irgi tinka.

Papildyta:
Aš irgi įvairiai skaičiau, bet tikrai neturiu nuomonės šiuo klausimu.


QUOTE(mėlynakė| @ 2013 05 23, 02:41)
MyParadise, o tokiu atveju Merkurijus skaitosi combust ar ne, jei jis skirtingame ženkle, aš įvairiai skaičiau.  g.gif


Papildyta:
Tradiciškai žmonės su saule vėžyje yra nepaprastai jautrūs. Vėlgi tas vėžio kiautas dažnai uždeda šaltumo įspūdį, bet viduje jie kiek žinau dėl kiekvieno pasakyto žodžio išgyvena, o ką jau kalbėti apie kritiką. Šaunu, kad viską pergalvojai. Turi susitaikyti su mokinio role, juk visa tai dėl astrologijos lotuliukas.gif

Astro. com nėra tikslu, geriau parsisiųsti programą, aš beveik visada tyrinėdama ir įžimybes susivedu į programą. Astro.com rodo daugiau aspektų nei žmogus iš tiesų turi ir kas iš tiesų jį veikia.



QUOTE(gatu @ 2013 05 23, 09:06)
labos,
nauja diena  smile.gif

nuo šiol pastabas priimu ne asmeniškai, o kaip patarimus, už kuriuos, esu jums dėkinga, nes, kaip MyParadise rašė, astro žiniomis šiaip nenorima dalintis.

Aš tik galvoju, pasidariau  natal chart astro.com, o jei jie grybauja? nežinot, tikslu ten? ar astrotheme geriau? ar dar kur? tiek, kad astro.com galima with/without transits, lunar/solar returns ir t.t.  g.gif

Skaitau..


Papildyta:
beje pagalvojau, kiek daug čia bendraujam, o puslapiai taip lėtai slenka.. lotuliukas.gif
Matomai pusę tų puslapių ir buvo privaryta Ponios Danutės Jano doh.gif
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 05 23, 10:06)
a ) Gatu taip pat neatsakei dėl vandenio pomėgių - informacinės technologijos, netradiciniai mokslai, muzika?

b ) Labai įdomus tavo jaučio apibūdinimas :)Manau kad man tai irgi tinka.

c ) Astro. com nėra tikslu, geriau parsisiųsti programą, aš beveik visada tyrinėdama ir įžimybes susivedu į programą. Astro.com rodo daugiau aspektų nei žmogus iš tiesų turi ir kas iš tiesų jį veikia. 
a ) IT - absoliučiai netraukia schmoll.gif kompe irgi gaudausi vidutiniškai, na, gal geriau nei vidutiniškai.

NETRADICINIAI MOKSLAI - g.gif gaal, jei galvoju apie alternatyvią mediciną pvz, kinų sen. mediciną ar homeopatiją, kodėl ji negali būti gerokai patikimesnė už vakarietišką? hmmm. negalvojau apie tai.

MUZIKA - taip, taip ir dar kartą taip. grojimas, dainavimas, polinkis nuo vaikystės, galėjau daryti muzikoje karjerą.

cool.gif man irgi labai imponavo Mėlynakės apibūdinimas, nors pati nemanau, kad turiu būent jautį stipriai išreikštą, man ypač jie patinka, kaip jūs sakot, saulės jautyje, gal net moterys labiau nei vyrai, vyrai visai gali nerasti balanso tarp darbo ir atokvėpio, o moterys - jos žemiškos, bet paslaptingos, gilios. tarsi įrodo, kad tas pats žmogus gali būti ir tvirtas ir jautrus.

c) mėginsiu gauti tuos wrapper, matau, kad neapsieisiu...

O dėl to, kad puslapiai slenka lėtai, svarbu ne kiekybė, o kokybė ...
Atsakyti
Labas merginos.. smile.gif

Noreciau patarimo gal zinote koki pradziamoksli rusu kalba dlia asobina tupych? laugh.gif nors sueis ir paprastas pradziamokslis, didelis dekui.. smile.gif

Labai idomu jus skatyt, bet kiek man paciai bus astro ikandama - neisivaizduoju. Na bent pacius pagrindus issistudijuot noras yra, o veliau ziuresime..

Atsakyti
Štai dar radau kažkokį pradžiamokslį.
http://astrologija.3...-td3786697.html

Apie rusiškus saitus mes čia nekalbam:)
Papildyta:
Tai tame ir esmė, kad saulė būste parodo pomėgius ir talentus toje srityje, tik kad kiekvienas ženklas nėra "vienintelio" talento. Tą ir rodytų papildomi rodikliai. Kur GATU pas tave venera ir kokius aspektus sudaro?
Papildyta:
Ką veikia pats uranas?
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 05 23, 14:59)
Tai tame ir esmė, kad saulė būste parodo pomėgius ir talentus toje srityje, tik kad kiekvienas ženklas nėra "vienintelio" talento.  Tą ir rodytų papildomi rodikliai. Kur GATU pas tave venera ir kokius aspektus sudaro?
Papildyta:
Ką veikia pats uranas?
Venera 1 sudaro triną su mėnuliu 5 (12043),
Uranas 4 sudaro kvadratūrą su Jupiteriu 8 (9349) ir opoziciją su lilith
(ar tikslūs laipsniai svarbu?)

4 dar yra ir Saturnas, sudarantis vieną triną su saule 11 ir kitą triną su merkurijum 11

pavyko atsisiųsti zet ir wrapper, ačiū Mėlynakei 4u.gif
pasidžiaugiau, bet zet vis kažkur dingsta, ne taip kažką nustačiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatu: 23 gegužės 2013 - 16:55
Man atrodo, kad didelis šansas, kad burokėlis yra rozmarinas, nes kažkaip pas jas per daug sutapimų, nustebčiau tik dėl to, kad apie rozmariną ji kalbėjo trečiu asmeniu. Bet iš esmės ji juk labai racionalus, subrendęs ir stabilus žmogus, tik konfliktų metu šiek tiek metasi į žemą lygį, šiek tiek tame trūksta išminties, dėl to bent jau aš jai nepasakočiau nieko per daug asmeniško, bet kaip žmogus ji yra netgi labai pagirtina asmenybė ir jumoro jausmas taip pat išreikštas. Man visada patiko jos vilkas avatare, galėtų tą niką ir toliau naudoti.

Man jos tipas iš esmės priminė ižeidųjį ezoteriką Kraulį, kai skaičiau apie jo santykius su ponu Waite biggrin.gif Įdomu ar jų horoskopuose būtų sutapimų. Pvz. Kraulio gyvenimo pabaigoje jį prižiūrėjęs gydytojas nusibaigė iš karto po Kraulio, Kraulis buvo labai užsirūstinęs, kad gydytojas jam nedavė opiatų, nuo kurių jis buvo priklausomas. Manau daug kam atrodė, kad Kraulis ten prikišo nagus smile.gif Nenustebčiau, jei taip ir būtų buvę.

Lyg pati sakei, kad nesi konfliktiška g.gif Manau, ir tavo Marso ženklas neturėtų toks būti. Galbūt, tik kai pasijungia tavo mėnulis avine, nes jie juk mėgsta nurodinėti, ginčytis, greitai praranda savitvardą, mėgsta būti teisūs ir tt. Mėnuliai Avine mano gyvenime yra išskirtinai svarbūs žmonės ir po to, kai pradėjau domėtis astrologija, net nustebau, kiek jų mano gyvenime pasirodė daug ir kaip tai visiškai paaiškina jų elgesį.

Man išmokti brėžinius braižyti ranka būtų įdomu, nes man atrodo, kad būtų neblogai žinoti, kaip tai reikia atlikti be kompiuterio pagalbos.

Dėl tų puslapių ir aš nustebau, dėl to pasidomėjau, kad jie pildosi ne nuo ilgio, o nuo postų skaičiaus, man rodos turi susirinkti 12, bet kokio ilgio. O mes visada išcituojam viską į vieną postą. Nors gal taip ir geriau, nes tema vėliau išsitrins ir gal kas nors dar spės pasiskaityti.

Mano darbe yra šiek tiek apskaitos, tikriausiai tai užsiskaito. Dar įdomu aplinkosauga, visokie perdirbimai, alternatyvios energijos resursai (nesu tikra ar skaitosi, gal čia labiau jaučio sritis). Po to domina viena mitybos sfera, taip pat stengiuosi domėtis ir sveikesne gyvensena kažkiek. Tikiuosi tai kažkiek atsakė į tavo klausimą.

QUOTE(Mirabele @ 2013 05 23, 13:37)
Labas merginos.. smile.gif

Noreciau patarimo gal zinote koki pradziamoksli rusu kalba dlia asobina tupychlaugh.gif nors sueis ir paprastas pradziamokslis, didelis dekui.. smile.gif 

Labai idomu jus skatyt, bet kiek man paciai bus astro ikandama - neisivaizduoju. Na bent pacius pagrindus issistudijuot noras yra, o veliau ziuresime..


Sveika,

Bent jau aš tai laukiau žmogaus skaitančio rusiškai. rolleyes.gif Jei ilgiau čia užsiliktum, gal norėtum ar galėtum šiek tiek paversti tas šestapalovo (?) formules. Jei nenori, tai tikrai nereikia, bet galėtume čia jas ir panagrinėti, manau, būtų įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlynakė|: 23 gegužės 2013 - 17:50
Na aš nežinau kaip apibūdinti tą konfliktiškumą. Aš gal labiau esu nepiktybiška ir moku bendrauti su įvairiais žmonėmis kaip ir sakiau, nežeminti jų, suvokti, kodėl jie taip elgiasi. Tai va tai atsispindi mano bendravime, bet jei mane kas išerzina aš elgiuosi taip: viską išrėžiu tiesiai ir daugiau absoliučiai nebendrauju. Aš tiesiog nemoku veidmainiauti kai man labai kas nors nepatinka. (Aišku situacijose, kur tiesiog nėra kitos išeities teki per save perlipti, bet man tai labai sunku( Bet tam žmogui, su kuriuo susipykstu tikrai nuoširdžiai linkiu gero, tik aš nenoriu jo akyse matyti. Man atrodo, kad tai tipiškas aviniškas-jautiškas elgesys.
Papildyta:
Marso ženklas gal ir neturėtų toks būti, bet marsas 12 smile.gif
Papildyta:
Šiaip žinoma, maloniai laukiam žmogaus kuris išverstų Šestopalovo formules! smile.gif
Papildyta:
O Kur galima paskaityti apie tą ezoteriką Kraulį?
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 05 23, 15:59)
Štai dar radau kažkokį pradžiamokslį.
http://astrologija.3...-td3786697.html

Apie rusiškus saitus mes čia nekalbam:)


Aciu smile.gif
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 05 23, 18:49)
Bent jau aš tai laukiau žmogaus skaitančio rusiškai.  rolleyes.gif Jei ilgiau čia užsiliktum, gal norėtum ar galėtum šiek tiek paversti tas šestapalovo (?) formules. Jei nenori, tai tikrai nereikia, bet galėtume čia jas ir panagrinėti, manau, būtų įdomu.

Be problemu, jei kas suktelkit, as cia vietoj.. vis viena akim jus stebiu cool.gif


Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 05 23, 19:17)
Na aš nežinau kaip apibūdinti tą konfliktiškumą. Aš gal labiau esu nepiktybiška ir moku bendrauti su įvairiais žmonėmis kaip ir sakiau, nežeminti jų, suvokti, kodėl jie taip elgiasi. Tai va tai atsispindi mano bendravime, bet jei mane kas išerzina aš elgiuosi taip: viską išrėžiu tiesiai ir daugiau absoliučiai nebendrauju. Aš tiesiog nemoku veidmainiauti kai man labai kas nors nepatinka. (Aišku situacijose, kur tiesiog nėra kitos išeities teki per save perlipti, bet man tai labai sunku( Bet tam žmogui, su kuriuo susipykstu tikrai nuoširdžiai linkiu gero,  tik aš nenoriu jo akyse matyti. Man atrodo, kad tai tipiškas aviniškas-jautiškas elgesys.

Pazistu viena zmogu su menuliu avine, typ top sutampa su tavo aprasymu smile.gif
Atsakyti
Tai tavo venera mergelėje ar svarstyklėse?Nors turbūt mergelėje. I būste daugiau nieko nėra? Tada venera labai švelnina charakterį ir suteikia puikią išvaizdą.
Na va, uranas ir saturnas 4, tai kažką gali pasakyti apie savo tėvus ir vaikystę neigiamo?


QUOTE(gatu @ 2013 05 23, 17:32)
Venera 1  sudaro triną su mėnuliu 5  (12043),
Uranas 4 sudaro kvadratūrą su Jupiteriu 8 (9349)  ir opoziciją su lilith 
(ar tikslūs laipsniai svarbu?)

4 dar yra ir Saturnas, sudarantis vieną triną su saule 11 ir kitą triną su merkurijum 11

pavyko atsisiųsti zet ir wrapper, ačiū Mėlynakei  4u.gif
pasidžiaugiau, bet zet vis kažkur dingsta, ne taip kažką nustačiau  g.gif

Atsakyti
Ai, dar prisiminiau dėl 6to būsto, nes jis yra 'tarnavimo' būstas, kad man apskritai svarbu, kad mano darbas kažkuo būtų naudingas, pvz aplinkai arba neprivilegijuotoms žmonių grupėms, bet tiesiogiai dirbti aptarnavimo sferose yra tikrai ne man.

Aš tai nelabai suprantu, kur čia matot kažkokius žeminimus, burokėlis linkęs į išjuokimą, bet ir tai jokios jos kaltės absoliučiai nėra tame, jog Danutė supanikavo. MyParadise, pastebėjau, kad pas tave pasišaipymo bruožo visai nėra, tikriausiai ir tie juokai apie žuvis tau dėl to nelabai suprantami. Šiaip ir pati nerašai labai neutraliai, tik prie griežtesnio asmens, žinoma, tai nublanksta ir iš to, kad tavo pasisakymuose nėra tokios stiprios užnugarinės jėgos, sprendžiu apie tavo marsą.

Mirabele, būtų be galo nuostabu.
Atsakyti