Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(burokėlis @ 2013 01 11, 22:32)
Bet tai kad Jupiteris 8 su linksmumu neturi nieko bendro.



Sorry... mano kaltė.. rašau nuotrupomis...
Mano Jupiteris yra 8 name dvyniuose...

http://rozmarino.blo...7.html#comments

Jupiteris Dvyniai. Na nieko labai baisaus. Tiesiog linksmas žmogus.
Atsakyti
Tai bent ten rašo apie Jupiterį ženkluose, o ne būstuose. Tikiu, kad pas jus reiškiasi ženklo veikimas, bet būsto veikimas tai ne toks.

http://rozmarino.blo...8-buste-77.html

Jupiteris 8 name. Toks žmogus lengvai gauna paskolas, kreditus, todėl gali prisiskolinti per daug. Tačiau tai itin tinkama pozicija notarui. Tokiam žmogui dažnai padeda įtakingi asmenys, ypač ieškant darbo viešajame sektoriuje. Tokie žmonės dažniausiai laimi įvairiuose žaidimuose, loterijose, juos remia artimi giminaičiai bei šeimos nariai, jie gali gauti net kelis palikimus.

O ŠITAS POVEIKIS REIŠKIASI?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 11, 22:56)
Tai bent ten rašo apie Jupiterį ženkluose, o ne būstuose. Tikiu, kad pas jus reiškiasi ženklo veikimas, bet būsto veikimas tai ne toks.

http://rozmarino.blo...8-buste-77.html

Jupiteris 8 name. Toks žmogus lengvai gauna paskolas, kreditus, todėl gali prisiskolinti per daug. Tačiau tai itin tinkama pozicija notarui. Tokiam žmogui dažnai padeda įtakingi asmenys, ypač ieškant darbo viešajame sektoriuje. Tokie žmonės dažniausiai laimi įvairiuose žaidimuose, loterijose, juos remia artimi giminaičiai bei šeimos nariai, jie gali gauti net kelis palikimus.

O ŠITAS POVEIKIS REIŠKIASI?


Šiaip galiu paskyti tik tiek, jog turiu "uoslę" pinigams... kartais užsuku tokių biznelių, jog žmonės stebesi.. mutavau iš muzikantės į verslininkes. Tiesiog likimas taip privedė, nors tiesą sakant labiau norėčiau būt drabužių dizainere...Palikimo dar nesu gavus, nes nebuvo tokios progos. Paskolų kol buvau Lietuvoje man nereikėjo... Aš jau 10 metų Vokietijoje... čia kreditų neduoda...reikia kokį nekilnojamą turtą turėti...kažką kaip garantiją...tik Jupiterio 8-tam bankui nepakanka...:-D bet tiesą sakant pastebiu, jog pinigai į mane plaukia... Paskutinį kart leptelėau chefui, jog pasą pasikeist ambasadoje - 100 € kainuoja...!!! o dar kelionė į Berlyną...kažkaip retoriškai pasakiau, jog neįsivaizduoju iš kur paimt...kitą dieną chefas atsegė 200 €...nė už ką...Jei kažkokius daiktus internete parduodu.. privačiai - labai dažnai parsiduoda už labai svariai daugiau... net ima man pavydėti pavyduoliai...Manau, jei dėčiau daugiau pastangų, tai galėčiau pinigų uždirbti.. turiu idėjų tik reikia prisiverst jas realizuoti.

ah.. dar vienas dalykas.. kasininkės man labai dažnai daugiau grąžos duoda...kažkaip apsiskaičiuoja kapitaliai... paskutinį kartą pirkau maisto ir pastebėjau, jog kai ko daugiau kasa įmušė.. kai ką brangiau... info skyriuje korregavo...dviese... viena jų - skyriaus shefė... taip suskaičiavo, jog tie mao daiktai gavosi veltui.. ir dar šokolado plytą gavau.. už sugaištą laiką...
Kažkaip visą laiką galvojau, jog kasininkių matematika stringa dėl mano akvamarino spalvos husky akių...bet pasirodo Jupiteris...

Ir dar.. tikrai labai dažnai randu pinigų.. ir ne šiaip centais... kartą prisipirkau audinių... labai gražių, bet labai brangiai... ir galvoju.. *****... per daug pinigų išleidau...durna gi...įlipu į liftą.. lifte ant grindu guli 25 €... kompensacija...:-D Tokiais atvejais visad padėkoju...

Šiaip mano mylimąjį girdėjau sakant, jog jam atrodo, jog aš visad turiu pinigų...
Esu labai išlaidi beje... man kažkaip visko reikia.. ir leidžiu sau... kartais tikrai viršiju visus limitus...t.y. prasiskolinu, bet žinau jog sugrąžinsiu.

Bet tai pala.. o kodėl mano jupiteris, jei jis dvynių ženkle nesiskaito kaip veikiantis dvynių ženkle? neatimkit paskutinės vilties! Mano natale nieko daugiau gero nebėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 11 sausio 2013 - 22:53
Kaip suprantu venera 8 lemia nemokėjimą elgtis su pinigais, o ne jupiteris.
Tai kokia jūsų ta apytikslė gimimo data? Man atrodo, kad būtų kur kas paprastesnė šita diskusija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 12, 00:11)
Kaip suprantu venera 8 lemia nemokėjimą elgtis su pinigais, o ne jupiteris.
Tai kokia jūsų ta apytikslė gimimo data? Man atrodo, kad būtų kur kas paprastesnė šita diskusija smile.gif


Jupiteris turbūt "organizuoja" pinigus, o venera išleidžia...Įdomiausia, jog mano mylimasis va būtent šitą mano aspektą klaikiai suaktyvindavo... bet ir pats sakė, jog su pinigais elgtis visai nemoka...

mano duomenys: 16.05.1965 ... neva 18:22.. Klaipėda... geriau žiūrėti dienos metu...nes naktį dar išsigąsit....ims po to vaidentis... :-)
Atsakyti
aš gi dar kartą kartoju, jog planeta ženkle ir planeta būste, tai ne tas pats, tai skirtingi dalykai.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 12, 04:14)
aš gi dar kartą kartoju, jog planeta ženkle ir planeta būste, tai ne tas pats, tai skirtingi dalykai.


Tada man matyt teks dar ir trečią kartą pakartoti...sorry...
Gerai yra jau tai, jog iš Jūsų komentaro suprantu, jog kažko nesuprantu.. tad passiaiškinkim gi...

Tas mano (sumautas) Jupiteris...yra 8-tam name... ir dvynių ženkle... on že Grisha... Goga...Gosha...ir dar Georgij Ivanovich...:-D

Kaip tada tokį derinį aš, kaip labai kukli (kaip tikiuosi pastebit) pradedančioji astrologė turėčiau traktuoti? Matau jog jis aštuntam, o aprašyme - pinigai... super! Jupiteris - dyniuose... aprašyme "linksmas žmogelis" - dar geriau... Kaip tada turėčiau koreguoti mąstymą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 12 sausio 2013 - 11:19
Viename rusiškų astro-forumų:

В госпитале массачусетского Бостона 12 декабря 2012 года в 12:12 по местному времени – и в 21:12 мск - родилась девочка, передает ИТАР-ТАСС

Vienos forumietės nuomonė mergaitės duomenys - klaikūs...
Gal persijunkim nuo manęs ant jos? rolleyes.gif

O Vokietijoje viena pora Cezario pjūvį specialiai darė...

"Маленькая Хелена Элиза появилась на свет 12.12.12 в 12.12 ч. в клинике немецкого города Эрланген."

Vokiečiai apskritai yra pasimaišę dėl datų...tiksliau dėl ypatingų skaičių kombinacijų datoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 12 sausio 2013 - 12:14
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 12, 11:17)
Tada  man matyt teks dar ir trečią kartą pakartoti...sorry...
Gerai yra jau tai, jog iš Jūsų komentaro suprantu, jog kažko nesuprantu.. tad passiaiškinkim gi...

Tas mano (sumautas) Jupiteris...yra 8-tam name... ir  dvynių ženkle... on že Grisha... Goga...Gosha...ir dar Georgij Ivanovich...:-D

Kaip tada tokį derinį aš, kaip labai kukli (kaip tikiuosi pastebit) pradedančioji astrologė turėčiau traktuoti? Matau jog jis aštuntam, o  aprašyme - pinigai... super! Jupiteris - dyniuose... aprašyme "linksmas žmogelis" - dar geriau... Kaip tada turėčiau koreguoti mąstymą?

tai aš paklausiau, kuo pasireiškia jupiteris 8, jūs parašėte jupiterio dvyniuose požymius, todėl aš jums taip ir pasakiau.
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 12, 11:53)
Viename rusiškų astro-forumų:

В госпитале массачусетского Бостона 12 декабря 2012 года в 12:12 по местному времени – и в 21:12 мск - родилась девочка, передает ИТАР-ТАСС

Vienos forumietės nuomonė  mergaitės duomenys - klaikūs...
Gal persijunkim nuo manęs ant jos?  rolleyes.gif

O Vokietijoje viena pora Cezario pjūvį specialiai darė...

"Маленькая Хелена Элиза появилась на свет 12.12.12 в 12.12 ч. в клинике немецкого города Эрланген."

Vokiečiai apskritai yra pasimaišę dėl datų...tiksliau dėl ypatingų skaičių kombinacijų datoj...

Ir kuo jie tokie klaikūs?
Atsakyti
Danute,
o kodel manot kad Neptunas I jums netinka;
kaiptik pastebejau su Neptunu I zmogeliukai bendrauja va taip panasiai kaip jus... jie raso raso raso tarsi patys savo pasamoneje skendedami ir ne visada gerai reaguodami i aplinka .... idomiai taip ... ir is dalies netgi fainai:) skaitau kaip koki vidini monologa. Turiu pazistamu su tokiu Neptunu I tai asmenybes reiskimosi braizas panasus i jusu wink.gif

O kaip Jus nuimate itampa ..... gal kokias dvasines praktikas praktikuojate, ar siaip sportuojate .... ? Nes kitaip tai daug destrukcijos turetu buti..... mhm mhm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 12 sausio 2013 - 13:00
QUOTE(aukso^gysla @ 2013 01 12, 13:47)
Danute,
o kodel manot kad Neptunas I jums netinka;
kaiptik pastebejau su Neptunu I zmogeliukai bendrauja va taip panasiai kaip jus... jie raso raso raso tarsi patys savo pasamoneje skendedami ir ne visada gerai reaguodami i aplinka .... idomiai taip ... ir is dalies netgi fainai:) skaitau kaip koki vidini monologa. Turiu pazistamu su tokiu Neptunu I tai asmenybes reiskimosi braizas panasus i jusu wink.gif

O kaip Jus nuimate itampa ..... gal kokias dvasines praktikas praktikuojate, ar siaip sportuojate .... ? Nes kitaip tai daug destrukcijos turetu buti..... mhm mhm


??? Destrukcijos? Žinokit nejaučiu nei jokios destrukcijos nei kažkokios įtampos... absoliučiai...aš sau pati - švelni ir pūkuota ir rami kaip belgas :-D

Įdomu pasidarė... kokiame plane turėtų tos destrukcijos veikti? Gal turit aprašymą? o įtampa kame? "Napriežonkė" gyvenime tai visad yra ir pas visus manau...Jokiomis dvasinėmis praktikomis neužsiimu ir net nesportuoju...Hm...gal ta destrukcija many tokiu savotišku "merdėjimu" pasireiškia... tingulys o gal greičiau kažkokio tokio tonuso aktyviam gyvenimui nebuvimas...? Idėjų "n" bet jų realizacija stringa...

o jog Neptūnas neveikia pamaniau dėl to, jog nevartoju alkoholio, narkotikų, nesu visiškai atitrūkus nuo realybės...o monologus varau gal todėl, jog esu intravertė? O gal intravertė dėl to, jog Neptūnas I ???

Visgi turiu pripažinti, jog gyvenime esu ne kartą pagalvojus / pasakius, jog man reikia kažkokio dopingo, "narkotiko" kas mane užvestų...labai gerai juočiuosi ir esu aktyvi, kai įsimyliu...galiu nuversti kalnus...bet tai praeina...juolab čia ne išeitis...kiek gi taip galima...

o žinot kokia dar absurdiška mintis bebraidant po mano neptūniškos pasąmonės "debrias" kilo??? Jog jei mano mama būtų pasistengus 12 minučių anksčiau, tai Neptūnas būtų buvęs II name...bet gimdymo metu aš gi jau buvau "gatava"... subrendus...kas gali pasikeisti per tokį trumpą laiką??? Įsivaizduokit.. 12 min ilgiau mamos pilve ir pasaulis apvivertė aukštyn kojom... gimė visai kitoks žmogus... Ar tai įmanoma? Manau sunkiai... Atsakymas turbūt visgi yra tas, jog gamta mane visą laiką "sirpino" butent tam momentui.. 18:22
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 12 sausio 2013 - 14:48
pastebejau alkoholiui neatsispiria daugumoje tie kuriu Neptunas yra stipriau pazeistas negatyviu planetu... Pas Jus jis turi gera palaikyma.........
O del itampos ir destrukcijos tiesa sakant siektiek spejau, nes tarp pazistamu tokio braizo horo. neteko sutiki.
O siaip negat.aspektai pastebejau kad sukelia itampa ir daznai bardakiukus tose srityse su kuriomis susije ..............
Idomu bus suzinoti placiau apie jus...

As daugumoje isvadas esu pasidariusi is savo, artimu ir draugu horoskopu ir ju gyvenimu analizavimu................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 12 sausio 2013 - 15:20