Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Kuria prasme 1 solaro būstas rodo nėštumą? Kur jis turi kristi (į kokį natalo būstą) į 10 būtent? Ar kas jame turi būti?

p.s. dar pastebėjau, kas saulė 10 solaiaro būste rodo santuoką, kaip tai paaiškinama? ar to nepastebėjot?
Atsakyti
Darbas žinoma užsienyje biggrin.gif Čia su žiburiu to nerasi.

Na nežinau, pagal tokius mazgus ji kaip tik turėtų orientuotis į šeimą, namus, tas kylantis mazgas būste ir parodo gyvenimo koncentraciją, kur žmogus jausis laimingas, mano žmonių rate tai teisinasi. Jei ji jau dabar jaučia, kad tai tik dėl kitų, o ne dėl savęs, kad kažkam kažką įodyti, tai ką bekalbėti vėliau.
Gal ekonomija ir apie save kažką parašysit smile.gif

QUOTE(ekonomija @ 2013 04 07, 11:19)
O tai žmogus gavo fizinį darbą LT ar užsienyje? Įtariu, kad užsienyje nes LT fizinis darbas už 10.000 lt ? nelabai realu? tai gal tada reikia žiūrėti 9 būstą?

burokėlis nagrinėja rachu, ketu? ar atmeta.

Draugė oficialios šeimos neturi, o jaučiasi vat būtent taip ir jaučiasi, kad na turi tą karjerą, bet taip arti nemato prasmė, kad visas gyvenimas tik darbu virsta...tai dabar viduj kankinasi ar jai to reikia? ar čia daro dėl kitų? na kad kiti (vyras, tėvai galėtų ja didžiuotis) prieš draugus, prieš giminę...  doh.gif  bet sakė, kol tranzuos per 10 nemes darbo... o kaip dėl jupiterio per 11 būstą, ką esat įdomaus pastebėję? aš kaip sakiau mačiau jau nemažai nėstumų...

p.s. dabar saturnas yra skorpe, ar tai nereikštų, kad dabar vyrų sperma turėtų būti supratėjusi, bet ar visų, nes visų soliaruose saturnas bus skope, tik namas skirsis


Papildyta:
Mano atveju kai jupiteris buvo 11 aš dirbdama stambioje įmonėje nuolat bendravau su pačia aukščiausia įmonės valdžia. Aišku tai buvo naudinga patirtis, bet nežinau tame daug laimės. Nes pvz skambindavo iš karto 3 direktoriai ir sakydavo "padaryk tą ir aną". Stresas begalinis. Bet esmė tame, kad nė karto iš jų nesusilaukiau priekaištų ir pan., nors patirties neturėjau. Turbūt toks "palaikymas" ir atėjo iš jupiterio tranzito per 11.
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif
uzsukau ir kosmosine kalba man pasirode tie jusu visi terminai vartojami blush2.gif
astrologijos tik pacius pacius pradmenis ,,pazistu ", tai tiesiog norejau paklausti, gal kuri noretu/ galetu pasidometi, pasipraktikuoti mano, MB data nagrinedama?
buciau dekinga, i AZ jei nesunku 4u.gif
Atsiprasau uz sutrukdyma mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad us manimi viskas aišku :-)

o man čia kliūva, kai vienas rachu prieštarauja visam kitam natal, nes jei jį atmetus, tai viskas aišku, bet va tą vidinį jausmą labai paaiškintų rachu...bet jei jie taip veikia tai tada paimi rachu ir ketu ir nupasakoji visą žmogaus kelią...o gal čia nuo sąmoningumo lygio priklauso, tą vidinį balsą pradedi jausti tik labai įsigilinęs į save? pasiekęs aukštesnį sąmoningumo lygį? kaip sakant kas ieško tas randa.....
Papildyta:
Ką esat patyrę solaro asc krentant į natalo 12 būstą?
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 07, 10:21)
Kuria prasme 1 solaro būstas rodo nėštumą? Kur jis turi kristi (į kokį natalo būstą) į 10 būtent? Ar kas jame turi būti?

p.s. dar pastebėjau, kas saulė 10 solaiaro būste rodo santuoką, kaip tai paaiškinama? ar to nepastebėjot?

turėjau omeny soliaro asc 1 natale.

saulė tikrai rodo dažnai santuoką 10. paprastai tai pirmoji santuoka, pirmasis vaiko gimimas. realiai ji rodo ne santuoką, o progresą žmogaus gyvenime, kuris ateina pirmą kartą. taip taip pat gali būti pirmasis darbas, pirmasis skrydis lėktuvu ir t.t.

rahu, ketu aš vertinu tik psichologine prasme, kaip tam tikras žmogaus savybes, bet pernelyg nesureikšminu.
Papildyta:
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 07, 10:19)

p.s. dabar saturnas yra skorpe, ar tai nereikštų, kad dabar vyrų sperma turėtų būti supratėjusi, bet ar visų, nes visų soliaruose saturnas bus skope, tik namas skirsis

nereiškia, juk jei natalo rodikliai puikūs, tai ko jai prastėti. o be to nebūtinai tai turi būti spermos kokybė, kitam tai gali būti prostatos vėžys. bet čia jau reikia žiūrėt, ką natalas rodo apie sveikatos būklę.
Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 04 07, 10:20)
Bet darboholikai gali turėti ir marsą arba saturną 6?

taip, bet pastebėjau, kad tokį dažniau turi labai darbštūs, bet nekvalifikuotą darbą dirbantys žmonės.
Papildyta:
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 07, 11:28)
Tai, kad us manimi viskas aišku :-)

o man čia kliūva, kai vienas rachu prieštarauja visam kitam natal, nes jei jį atmetus, tai viskas aišku, bet va tą vidinį jausmą labai paaiškintų rachu...bet jei jie taip veikia tai tada paimi rachu ir ketu ir nupasakoji visą žmogaus kelią...o gal čia nuo sąmoningumo lygio priklauso, tą vidinį balsą pradedi jausti tik labai įsigilinęs į save? pasiekęs aukštesnį sąmoningumo lygį? kaip sakant kas ieško tas randa.....
Papildyta:
Ką esat patyrę solaro asc krentant į natalo 12 būstą?

operaciją, man čia ryškiausiai įsiminė, daug priešiškumo iš kitų. bet mano atveju labiau tokie metai pasižymėjo eile nesibaigiančių bjaurių smulkmenų nei itin rimtais įvykiais.
Atsakyti
Ar kai nagrinėjate solarą, kreipaite dėmesį į kurį solaro būstą krenta natalo asc, ar tai turi reikšmės ir jei taip kokią?

Nes solaro asc kritimas į tam tikrą būstą nusako metų temą, o ką tada nusako natalo asc kritimas į solaro būstą.

Kas stipriau veikia iš patirties, solaro būstas kuriame yra saulė, ar kur krenta solaro asc? pvz solaro asc krenta į 10 būstą, o saulė yra 1 ?
Atsakyti
ne, neturi.

jie abu nurodo pagrindines metų sritis, negalima sakyti, kad tas veikia stipriau ar silpniau, abu nurodo įvykius.
Atsakyti
O aš turėjau versiją, kad natalo ASC soliare turi reikšmės. Nes pvz. šiais metais įvykusi mano santuoka - natalo ASC 7. Tuo tarpu jei tai netenka reikšmės, tuomet soliaras absoliučiai niekaip to nerodo, bent jau mano žiniomis. Nes lunaras akivaizdžiai rodė tą mėnesį vyro soliaras taip pat, 10 buvo jupiteris. Piršlybų metais taip pat 5 buvo jupiteris, o 7 venera.
Atsakyti
Kaip gi nerodo? Taigi asc visai šalia 7, todėl veikia per abu (iki 5 laipsnių). Tavo asc natalo 7. Ir patikėk natalo as neturi reikšmės, tai tik sutapimas patikrinau begalę kartų.
Atsakyti
AA smile.gif tai va kame esmė, kad veikimas apima iki 5 laipsnių smile.gif O aš bandžiau dar visaip savo gimimo laiką koreguot, kad gautųsi soliaro ASC 7 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 04 06, 13:50)
Rozmarino persekiojimas internetinėje erdvėje jau darosi panašus į kriminalinį detektyvą  smile.gif  Aš gi asmeniškai bendrauju ir su Rozmarinu ir su burokėliu - tai nėra tas pats. Dabar galvoju - gal aš irgi esu Rozmarinas? Tik to nesuprantu?  lotuliukas.gif  Mano pasisakymai gi irgi labai panašūs. Esmė tame iš ko tu mokaisi, kažkaip globininkai ir pan. nerašinėja forumuose, na arba turi savo forumą, na arba turi tiek klientų kad neturi tam laiko  thumbup.gif


Virsune! thumbup.gif Isvadino dvi forumo dalyves vienu asmeniu, melagemis, o pacios meluoja ir neraudonuoja! lotuliukas.gif Niekas jusu to rozmarino nepersekioja, niekam jinai neidomi, tai jinai kaip piktas sasas lenda i visus astrologinius forumus, su visais pastoviai susirieja, ir visas diskusijas pavercia musio lauku ir asmeniniais izeidinejimais.
Jau su kiek niku jinai buvo istrenkta is supermamu, bet panasu, kad supermamoms nelemta tureti normaliu astrologiniu diskusiju. Dar pries metus klause kas yra almutenas, o dabar pasijuto profesoriumi ir ne ziniomis, o agresija isstumia visus dalyvius.
Galvojau, kad myParadise protingesne, bet po sito akibroksto, kad bendrauji ir su burokeliu ir su rozmarinu...sekmes bendrauti,nemelages! mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ai viskas, pradėjau su ta astrologija gal prieš metus, rašinėjau visur, bet atsiprašau, tikrai niekur neradau bendraminčių, gal jūs ir bendravote kažkur anksčiau ne man žinot, gal yra priežasčių kodėl dabar diskusijos nevyksta, ne man žinot, bet matau, kad čia forume rimtai vieni konfliktai.
Iš tikrųjų manęs nedomina konfliktavimas, galiu tai daryti ir realiame gyvenime jei noriu,bet aš nesu konfliktiška. Todėl daugiau tikrai ir pati nerašysiu. Jei kas norėsite asmeniškai galim pabendraut smile.gif Jei turit kažkokį konkretų klausimą, o ne abstraktų tyrinėjimą galit parašyt, man įdomus pats astrologijos mokslo tyrinėjimas.
Dėl kaltinimo vienu asmeniu atsiprašau, matomai tikrai taip nėra. 4u.gif
Atsakyti