Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Ogo, netikėtai atsidūriau įvykių sukury...dabar galvoju ar čia komplimentas ar įžeidimas lyginimas su rozmarinu g.gif jei kaip astrologe, tai lyg komplimentas, nes nesu tiek pažengusi, o pasirodo rašau panašiai bigsmile.gif tai jau verta susimąstyti gal keisti uždarbio sritį...jei kaip asmenybe, tai...nu gal įžeidimas g.gif

jei galima diskusija tai nuorodoje pasakyta, kad saturnas blogis pastojimui 6 būste, o burokėlis sakė, kad 5 ? kur tiesa? kaip visad per vidurį?

o vadovėlinis variantas čia ale kaip su jupiteriu šauly? žmogus limės kūdikis, bet gavęss per daug, lieka prie suskilusios geldos? ar yra kita versija, kodėl žmogus turėdamas visą gėrį 10 būste, karjerą pradeda tik 40 metų?


p.s. koks oras beveik pavasaris wub.gif
Atsakyti
Na aš tai taip įsivaizduoju, kad žmogus gali daug ką turėti natale, bet jei jis pvz neturi tam ambicijų, prieštaraujantys rodikliai natale susidaro, tai ir neišnaudoja to. Kitaip sakant "nenorėjo, nesiekė". Pvz. gal žmogui prioritetas šeima ar vaikai (akcentuoti 4,5 būstai ar ženklai ir t.t.). Kitas variantas - gal apskritai gyvenime nebuvo tam sąlygų, gal auklėjimo įtaka ir pan.
Bet visgi įsivaizduoju, kad žmogus su tokiais rodikliais net ir iki 40 metų pvz neturėjo pereiti "kryžiaus kelių" dėl darbo arba dirbti "kaip arklys". ?
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 04 06, 20:12)
Na aš tai taip įsivaizduoju, kad žmogus gali daug ką turėti natale, bet jei jis pvz neturi tam ambicijų, prieštaraujantys rodikliai natale susidaro, tai ir neišnaudoja to. Kitaip sakant "nenorėjo, nesiekė". Pvz. gal žmogui prioritetas šeima ar vaikai (akcentuoti 4,5 būstai ar ženklai ir t.t.). Kitas variantas - gal apskritai gyvenime nebuvo tam sąlygų, gal auklėjimo įtaka ir pan.
Bet visgi įsivaizduoju, kad žmogus su tokiais rodikliais net ir iki 40 metų pvz neturėjo pereiti "kryžiaus kelių" dėl darbo arba dirbti "kaip arklys". ?


nuo čia nebesuprantu, jei auklėjimas keičia natal tai tada astrologija nebetenka prasmės g.gif nes su tokiu natal karjera pati turėjo "ateiti" pas žmogų....o kad nenorėjo, tai irgi keista juk 10 būstas dar ir prestižas, padėtis visuomenėje ambicijos...tai turėjo kažko norėt ir būstas ne ožiaragyje , o jautyje, o kas dėl 4 ir 5 būstų, tai jie tušti.. tik 4 yra Rachu, o 10 gaunasi Ketu, tai aš radau tokį paaiškinimą, kad kol žmogus (o tebėra ir nevedęs) nesukurs šeimos, neišpildys šios paskirties, tol ie karjeros nebus....na pvz. žmogus bijo aukot savo laisvę ir kurt šeimą, bet kai tik jis perlipa per save ir pasiaukoja šeimai, tai ir karjera su visa šlove pati pas jį ateina...
Atsakyti
Na matomai būsiu į pradžią neįsiskaičius smile.gif tai 10 būste yra merkurijus, venera ir jupiteris? 10 jautyje ir venera jautyje? Gaunasi kad ir 10 valdovas 10. Tada žinoma, tai absoliutus laimės kūdikis, nežinau kodėl iki tol nesisekė, o nesisekė iki tol karjera? Verslą bandė?

Aš turėjau omenyje auklėjimą, kaip papildomą rodiklį, kuris turi įtakos, bet labai mažai, aišku jis negali panaikinti natalo niekaip. Bet pvz žmogus gimsta su sėkmingu natalu, bet gyvena kokioje kaimo glūdumoje alkoholikų šeimoje, na tiesiog realizuotis natalui kur kas sudėtingiau, bet vistiek jis turbūt pasireikš, tik kitaip.

Įdomi versija mazgų smile.gif Na bendrąja prasme juk besileidžiantis mazgas rodo tai, kuo šiame gyvenime nebereikia vadovautis, kas jau išugdyta, reikia vadovautis kylančiu mazgu. Kaip suprantu draugės besileidžiantis yra 10, tuomet gyvenimas koncentruojasi ties šeimyniškumu. Bet vėlgi, tai juk tik bendri samprotavimai, ne horoskopas..
Papildyta:
O koks draugės ASC ir kur valdovas ASC? ir kur saulė?
Atsakyti
QUOTE(Jumanji @ 2013 04 06, 16:13)
Tai vis tik šiame forume yra normaliai nusimanančiu apie Soliarą? Nebijančiu pasidalinti savo žiniomis. Ar vien "mėgėjos", kaip sado-mazo Burokėlis, sugebanti tik purvais pasidrabstyti.

lotuliukas.gif boba
Papildyta:
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 06, 18:37)
Ogo, netikėtai atsidūriau įvykių sukury...dabar galvoju ar čia komplimentas ar įžeidimas lyginimas su rozmarinu  g.gif jei kaip astrologe, tai lyg komplimentas, nes nesu tiek pažengusi, o pasirodo rašau panašiai  bigsmile.gif tai jau verta susimąstyti gal keisti uždarbio sritį...jei kaip asmenybe, tai...nu gal įžeidimas  g.gif

jei galima diskusija tai nuorodoje pasakyta, kad saturnas blogis pastojimui 6 būste, o burokėlis sakė, kad 5 ? kur tiesa? kaip visad per vidurį?

o vadovėlinis variantas čia ale kaip su jupiteriu šauly? žmogus limės kūdikis, bet gavęss per daug, lieka prie suskilusios geldos? ar yra kita versija, kodėl žmogus turėdamas visą gėrį 10 būste, karjerą pradeda tik 40 metų?
p.s. koks oras beveik pavasaris  wub.gif

bet juk jūsų atveju Saturnas pas vyrą.

šiaip Jupiteris Šaulyje duoda tokį perdėtą pasitikėjimą savimi ir tuo, kad amžinai seksis be jokių pastangų, todėl žmogus daug ką pats sugadina, neišnaudoja šansų. aiškų tą lemia ir visa likusi horoskopo dalis, tarkim kitas turės dar planetų Ožiaragyje ir Jupiterio minėtas poveikis bus kontroliuojamas, kokia išraiškinga žuvis gali stipriai nusisvaigti. na neįmanoma pagal vienos planetos padėtį pasakyti, kodėl taip nutiko.
Papildyta:
ai Jupiteris Jautyje. Na bet ne tame esmė. Šiaip jei atidžiai peržiūrėtum soliarus ir tranzitus, pamatytum laipsnišką eigą. Pati sakėte, kad sėkmė atėjo Jupiteriui esant 10 (tranzuojant), pažiūrėkite kas buvo prieš 12 metų, kuomet tranzavo Jupiteris ten pat. Esu tikra, kad tada irgi pasitaikė realių šansų daryti karjerą (nebent tai buvo tas laikas, kai Jupiteris tranzavo kartu su Saturnu ar Saturnas buvo soliare). Klausimas kaip pats žmogus tais šansais naudojasi, bet vis tiek tai laiko klausimas. dar viena bėda, kurią turi Jupiteriai 10 - jiems viskas taip lengvi ateina, kad patys nebemato reikalo stengtis. dar kiti pasuka į sritį, kurioje gali uždirbti, tačiau ta sritis neatneša pasitenkinimo ir dirba ten sukandę dantis. anksčiau ar vėliau nebeapsikenčia ir viską meta.
Atsakyti
Betgi tai vistiek nepaaiškina natalo. Negali gi tie tranzitai atnešti tą patį tiek žmogui su tuščiu 10 ar saturnu, tiek su jupiteriu ir venera ir 10-10 ten. ?

Juk rašoma, kad jupiteris 1 irgi sėkmės ženklas. Šiaip man visą gyvenimą sekasi praktiškai visur, ypač moksluose - visada reikėdavo tik minimalių pastangų, o sėkmė taip ir nenusisuko. Vienintelė sritis, kurioje nesiseka, tai darbo paieškos. Kaip ir sakiau dėl saturno 10. Įdomiausia, kad kas pas mane 100 proc. teisinasi, tai kad 10 būsto valdovas 1. Tikrai niekada nesu sulaukusi pasiūlymo pvz iš pažįstamų - viskas įgyjama tik per asmenines pastangas smile.gif Atvirkščiai draugė su jupiteriu 10, visada gaudavo pasiūlymus "per draugus".
Atsakyti
Tai ir neatnesa to paties, juk vienas per toki tranzita gauna generalinio direktoriaus posta, kitas pastovu darba gamykloje su alga, didesne nei minimumas ir jam tai jau sekme, nes pries tau ilgai buvo bedarbis.
Atsakyti
laba ryta, kuo toliau tuo įdomiau,


paklausiau kas buvo prieš 12 metų nelabai kažko prisimena...pradėjo lyg mokytis...dar verslą su užsieniu..pinigai lyg geri, bet ne karjera.. bet faktas kad tada iš tikro jupiteris tranzavo per 10 būstą kartu koja kojon su saturnu..o solaras buvo toks, kad 12 būstas krito į 10 būstą (praeitais metais 1 būstas į 10) ir būtent 12 solaro tame buvo ir jupiteris ir saturnas.. kas įdomu:
1. Sakoma, kad pirmas solaro būstas neigiamas, bet šiuo atveju nepasitvirtino, nes suveikė puikiai,o vat 12 kritimas į 10 nieko gero neatnešė, nors nei kalėjimų, nei ligoninių nebuvo.
2. Vis tek neaišku ar solaro čia įtaka, ar tranzitų? Nes ir tas ir tas būdas paaiškintų situacijas.


p.s. dėl laimęs kūdikio, taip jupiteris 10 duoda tą efektą, kad suveikia gal ambicijos pabandyti net visai kitą sritį, bet kai ir vėl sėkmingai įveikiama ta sritis pasidaro nebeįdomu, todėl nėra nuoseklumo, bandoma nnnn sričių ir taip karjera ne į viršų, o į plotį...dar ten pat ir saulė ir 1 valdovas saulė...darbo niekad per pažįstamus nesusirado, visada pati, anksčiau iš ambicijų neidavo per pažįstamus tipo aš galiu pati, vėliau jau lyg bandė ir vyrą paspaust jai darbą surast, bet tas nieko, tai ji vėl iš principo pati susirado, tai tranzitas dar nesibaigė, gal ir generaline pataps lotuliukas.gif o be to po to jupiteris tranzuos per 11 tai lyg ir vėl gerai turėtų būt, protekcijos, aukštų padėčių asmenų simpatijos ir t.t.
Papildyta:
Bet man įdomu su tais Rachu, Ketu, nes turint tokį natalą turėtų žmogus absoliutus darboholikas ir karjeristas būti...Bet tie Ketu Rachu tarsi visą šią teoriją griauna (tuo labiau, kad žmogus nėra karjeristas)...
Kitų paaiškinimų nerandu... Kodėl nesinori? Ir tokio natalo prasmė? Tiek sudėti į 10 būstą ir parodyti, kad tai jau praeitas etapas, nereikia į tai dėmesį kreipt, o gyvenimą reikia skirt šeimai? O šeimos būste tuščia... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ekonomija: 07 balandžio 2013 - 09:44
Bet tai sakot kad anksčiau verslą su užsieniu turėjo - pinigai geri. Na aš galvoju, kad juk nebūtinai turi jupiteris atnešti aukštą postą plačiąja prasme, o tai tiesiog gali būti apskritai sėkmė, tas, ko žmogui tuo metu reikia.
Pvz. nedidelės įmonės direktorius su saturnu 10 natale, kuriam praeiti metai buvo absoliutaus žlugimo metai: bankrotas, teismai, pusmetis be darbo ir be cento kišenėj, plius skolose. (Tais metais saturnas 10 soliare), darbo paieškos absoliučiai nesėkmingos - plius ieško tik direktoriaus posto. Išsikėliau sau versiją, kad darbas ir bus tik po gimtadienio, nes tada keičiasi soliaras, nelieka saturno 10. Žmogus nusileidžia ambicijomis ir bando į užsienį išvažiuot. IR praėjus savaitei po gimtadienio gauna pasiūlymą - darbas fizinis, ne direktoriaus biggrin.gif Bet alga 10 000/mėn. Kas žmogui tampa absoliučiu išsigelbėjimu šioje situacijoje.
Beje parašiau todėl, nes per 10 kaip tik tranzuoja jupiteris, bet jis nesuveikė, kol saturnas nepasišalino iš soliaro.
Papildyta:
Tai besileidžiantis juk 10? Tai ir rodo, kad žmogus tikrai neisjaus laimingas, kol neturės šeimyninės laimės, kad ir kokią karjerą turėtų. Įdomu ką ji jaus viduje turėdama tą postą, nes teoriškai gautųsi, kad darbas neeilinis, bet ji vistiek viduje jaus, kad kažkas ne taip, arba bandys suderinti šeimą su karjerą, bėgios iš vieno prie kito. Gali jausti, kad šeima tarsi nuskriausta. Ar ji turi laimingą šeimą?
Na aš nemanau kad žvaigždės renkasi ką sudėt biggrin.gif Tiesiog taip gaunasi. Tikrai. Aš nežinau kiek tuose mazguose tiesos, bet pvz aš stipriai jaučiu savo natalą - nors pas mane irgi yra duomenys ezoterikai, bet aš nemoku paaiškint to jausmo, tiesiog jaučiu, kad negaliu tam pasišvęsti ir tiek. (besileidžiantis 8 konjukcijoje su plutonu, o kylantis 2).
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 07, 09:40)
laba ryta, kuo toliau tuo įdomiau,
paklausiau kas buvo prieš 12 metų nelabai kažko prisimena...pradėjo lyg mokytis...dar verslą su užsieniu..pinigai lyg geri, bet ne karjera.. bet faktas kad tada iš tikro jupiteris tranzavo per 10 būstą kartu koja kojon su saturnu..o solaras buvo toks, kad 12 būstas krito į 10 būstą (praeitais metais 1 būstas į 10) ir būtent 12 solaro tame buvo ir jupiteris ir saturnas.. kas įdomu:
1. Sakoma, kad pirmas solaro būstas neigiamas, bet šiuo atveju nepasitvirtino,  nes suveikė puikiai,o vat 12 kritimas į 10 nieko gero neatnešė, nors nei kalėjimų, nei ligoninių nebuvo.
2. Vis tek neaišku ar solaro čia įtaka, ar tranzitų? Nes ir tas ir tas būdas paaiškintų situacijas.
p.s. dėl laimęs kūdikio, taip jupiteris 10 duoda tą efektą, kad suveikia gal ambicijos pabandyti net visai kitą sritį, bet kai ir vėl sėkmingai įveikiama ta sritis pasidaro nebeįdomu, todėl nėra nuoseklumo, bandoma nnnn sričių ir taip karjera ne į viršų, o į plotį...dar ten pat ir saulė ir 1 valdovas  saulė...darbo niekad per pažįstamus nesusirado, visada pati, anksčiau iš ambicijų neidavo per pažįstamus tipo aš galiu pati, vėliau jau lyg bandė ir vyrą paspaust jai darbą surast, bet tas nieko, tai ji vėl iš principo pati susirado, tai tranzitas dar nesibaigė, gal ir generaline pataps  lotuliukas.gif o be to po to jupiteris tranzuos per 11 tai lyg ir vėl gerai turėtų būt, protekcijos, aukštų padėčių asmenų simpatijos ir t.t.
Papildyta:
Bet man įdomu su tais Rachu, Ketu, nes turint tokį natalą turėtų žmogus absoliutus darboholikas ir karjeristas būti...Bet tie Ketu Rachu tarsi visą šią teoriją griauna (tuo labiau, kad žmogus nėra karjeristas)...
Kitų paaiškinimų nerandu... Kodėl nesinori? Ir tokio natalo prasmė? Tiek sudėti į 10 būstą ir parodyti, kad tai jau praeitas etapas, nereikia į tai dėmesį kreipt, o gyvenimą reikia skirt šeimai? O šeimos būste tuščia... g.gif

pirmas būstas nebūtinai turi atnešti nesėkmes darbe, dažniausiai jis veikia sveikatą, dažnai netgi ne sveikatą, o rodo nėštumą. šiaip Jupiteris, Venera nereiškia, kad žmogus bus darboholikas, toks žmogus kaip tik nelinkęs sunkiai ir sistemingai dirbti. darboholikai turi saturnus, marsus. be to juk neaišku, koks visas likęs natalas, kokie aspektai tarp planetų ir pan.
Atsakyti
O tai žmogus gavo fizinį darbą LT ar užsienyje? Įtariu, kad užsienyje nes LT fizinis darbas už 10.000 lt ? nelabai realu? tai gal tada reikia žiūrėti 9 būstą?

burokėlis nagrinėja rachu, ketu? ar atmeta.

Draugė oficialios šeimos neturi, o jaučiasi vat būtent taip ir jaučiasi, kad na turi tą karjerą, bet taip arti nemato prasmė, kad visas gyvenimas tik darbu virsta...tai dabar viduj kankinasi ar jai to reikia? ar čia daro dėl kitų? na kad kiti (vyras, tėvai galėtų ja didžiuotis) prieš draugus, prieš giminę... doh.gif bet sakė, kol tranzuos per 10 nemes darbo... o kaip dėl jupiterio per 11 būstą, ką esat įdomaus pastebėję? aš kaip sakiau mačiau jau nemažai nėstumų...

p.s. dabar saturnas yra skorpe, ar tai nereikštų, kad dabar vyrų sperma turėtų būti supratėjusi, bet ar visų, nes visų soliaruose saturnas bus skope, tik namas skirsis
Atsakyti
Bet darboholikai gali turėti ir marsą arba saturną 6?
Atsakyti