Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(ekonomija @ 2013 04 06, 11:03)
Įkišiu trigrąšį - dėl soliarų tranzitų įtakų - mano draugė, susidomėjo astrologija  ir pamačiusi, kad AS soliaro krenta į 10 būstą ir jame saulė, jupiteris, venera, pradėjo ieškotis darbo prieš mėnesį prieš tą soliarą...(žadėjo jau nebedirbt iš vyro gyvent) prieš 20 dienų prieš soliarą gavo kelis pasiūlymus, išsirinko didesnę įmonę...per kelis mėn iš vadybininkės tapo vadove...darbas sunkus, bet...karjera per 2 mėn...soliaras dar nesibaigė nežinau kuom baigsis... niuansas tame, kad jupiteris tranzuoja per 10 būstą, ir darbą gavo per jupiterio konjunkcija su jupiteriu 10 būste...

tai kieno čia įtaka didesnė  g.gif

tai viskas čia labai teisingai, taip ir turėjo būti. o baigsis manau gerai, juk Jupiterį kaip supratau natale 10 turi. nesijaudinkite, tiesiog Jumanji dar biskutėlį žolės apkakot reikia, kad galėtų diskutuoti apie soliarus.
Atsakyti
Merkurijus 6, Plutonas 8, čia nebent galima sujungti, kad Plutonas 8 paniškos baimės, o svarstyklės oro ženklas, tai bijo skristi? Logiška?

bet marsas greitaeigė planeta apie 60 procentų moterų per nėštumą kažkuriam mėnesyje sulaukia jo tranzito per 5 būstą g.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 06, 11:12)
Merkurijus 6, Plutonas 8, čia nebent galima sujungti, kad Plutonas 8 paniškos baimės, o svarstyklės oro ženklas, tai bijo skristi? Logiška?

bet marsas greitaeigė planeta apie 60 procentų moterų per nėštumą kažkuriam mėnesyje sulaukia jo tranzito per 5 būstą  g.gif

na nežinau, čia jau labiau išvedžiojimai, o per kiek Plutonas nuo 9? Šiaip reikia žiūrėti visą natalą.

Matote, viena turi Jautį ir Venerą 5, tai jai pofik visi tranzitai. O kita ten turi Aviną ir Marsą su Saturnu konjunkcijoje, tai jai ir be tranzitų blogai. Esmė dar ir kokia situacija natale.
Atsakyti
Turi turi ir venerą dar ten turi ir merkurijų, bet pagal tokį horo tai jau netoli prezidentės turėtų būti, o blaškėsi, blaškėsi, tai savo verslą turėjo, tai pinigus kalė, ir ...praėjo šonu ta karjera ir pripažinimas... lyg jau ir metai ne tie... gyveno gerai, bet viduj kirbėjo -neišnaudojamas protas, galimybės, o jei paskui senatvėj gailėsis, kad nieko nenuveikė...tai va iš šoko į nuvažiuojanti traukinį, nutarė su astro pagalba PABANDYT PASKUTINĮ kart, ir...op...o jua giminėj buvo nurašyta tipo "nu va protinga protinga, o kas gavos..." o dabar visi užsičiaupė ir tyli kaip vandens prisėmę...

vat toks astrologijos moralas... keičiantis gyvenimus iš pamatų ax.gif

čia buvo reklama lotuliukas.gif gal koks astrologas pamokėtų už tokį gyvą pavyzdį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 04 06, 11:56)
Tarkim žinau atvejį, kuomet moteris persileido, kai į vyro 5 įtranzavo Marsas.

Esate linkusi į astrologinius atradimus lotuliukas.gif Didesnio absurdo neteko girdėti
Atsakyti
O tai gal galima versija, nes pažiūrėjau, jos soliare penktas būstas tuščias, bet krenta į skorpą, plutonas sėdi 6 solaro būste, o solaro AS krenta į 12 būstą.

Versija, kad pastos, bet galimas ligoninės režimas, nors pats gimdymas irgi gi ligoninė, dar sako, kad jei as solaro krenta į natalo tei geriau daryti planinę operaciją, ar kas susiję su ligoninėmis, nes taip pakreipi sau naudinga linkme neigiamą aspekta...

dar pastebėjau, kad daug kas pastoja, kai jupiteris tranzuoja per 11 būstą (ar esat pastebėję tokią tendenciją?)
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 06, 11:20)
Turi turi ir venerą dar ten turi ir merkurijų, bet pagal tokį horo tai jau netoli prezidentės turėtų būti, o blaškėsi, blaškėsi, tai savo verslą turėjo, tai pinigus kalė, ir ...praėjo šonu ta karjera ir pripažinimas... lyg jau ir metai ne tie... gyveno gerai, bet viduj kirbėjo -neišnaudojamas protas, galimybės, o jei paskui senatvėj gailėsis, kad nieko nenuveikė...tai va iš šoko į nuvažiuojanti traukinį, nutarė su astro pagalba PABANDYT PASKUTINĮ kart, ir...op...o jua giminėj buvo nurašyta tipo "nu va protinga protinga, o kas gavos..." o dabar visi užsičiaupė ir tyli kaip vandens prisėmę...

vat toks astrologijos moralas... keičiantis gyvenimus iš pamatų  ax.gif

čia buvo reklama  lotuliukas.gif gal koks astrologas pamokėtų už tokį gyvą pavyzdį  rolleyes.gif

tai kad žinok baisiai jau vadovėlinis pavyzdys, viskas aišku ir paprasta kaip du kart du. vat duok, kokį Saturną 10, kuris gyvenimą nugyveno ir ir baigė šovės viršūnėje, tai gal kas ir pamokės.
Papildyta:
QUOTE(Jumanji @ 2013 04 06, 11:33)
Esate linkusi į astrologinius atradimus lotuliukas.gif  Didesnio absurdo neteko girdėti

bet kam gali būti įdomi nuomonė žmogaus, kuris net nežino, kas yra soliaras? nors tą žino net ne astrologai?
Papildyta:
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 06, 11:53)
O tai gal galima versija, nes pažiūrėjau, jos soliare penktas būstas tuščias, bet krenta į skorpą, plutonas sėdi 6 solaro būste, o solaro AS krenta į 12 būstą.

Versija, kad pastos, bet galimas ligoninės režimas, nors pats gimdymas irgi gi ligoninė, dar sako, kad jei as solaro krenta į natalo tei geriau daryti planinę operaciją, ar kas susiję su ligoninėmis, nes taip pakreipi sau naudinga linkme neigiamą aspekta...

dar pastebėjau, kad daug kas pastoja, kai jupiteris tranzuoja per 11 būstą (ar esat pastebėję tokią tendenciją?)

neturiu erdvinio mąstymo, tai niekaip nesuvedu galų iš to, ką pasakėte g.gif

aš nesu pastebėjus, kad kažkas pastotų kai jupiteris tranzuoja 11, bet tikslingai to ir nestebėjau. logiškai mąstant taip būti gali, kadangi 11 būstas yra priešais 5. reiks atkreipti dėmesį.
Atsakyti
Rozmarino persekiojimas internetinėje erdvėje jau darosi panašus į kriminalinį detektyvą smile.gif Aš gi asmeniškai bendrauju ir su Rozmarinu ir su burokėliu - tai nėra tas pats. Dabar galvoju - gal aš irgi esu Rozmarinas? Tik to nesuprantu? lotuliukas.gif Mano pasisakymai gi irgi labai panašūs. Esmė tame iš ko tu mokaisi, kažkaip globininkai ir pan. nerašinėja forumuose, na arba turi savo forumą, na arba turi tiek klientų kad neturi tam laiko thumbup.gif
Atsakyti
aš tai pastebėjau, kad ekonomija rašo panašiai kaip rozmarinas. o rozmarinas mėgsta apie taupymą padiskutuoti, va čia paskaičiau:

http://rozmarino-hor...ijos-pamokls/23

tai gal ji irgi yra rozmarinas?
Papildyta:
bet žiūriu visiškai netyčia atsidariau ten kur globininkai pašiepiami lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 04 06, 13:50)
Rozmarino persekiojimas internetinėje erdvėje jau darosi panašus į kriminalinį detektyvą  smile.gif  Aš gi asmeniškai bendrauju ir su Rozmarinu ir su burokėliu - tai nėra tas pats.
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumanji @ 2013 04 05, 14:46)
Turiu klausimą nusimanančioms apie Soliarą. Kaip jį teisingai reikėtų žiūrėti ir interpretuoti?:
1. Per gimtadienį, Saulės sugrįžimo momentui, sustatome Soliaro horoskopą ir analizuojame tik jį.
2. Soliaro horoskopą dedame ant gimimo horoskopo, ir analizuojame Soliaro planetas ir namus pagal tai, į kokius namus jos patenka gimimo horoskope.
3. Atvirkščiai antram, t.y. Soliaro horoskopą dedame ant gimimo horoskopo, ir analizuojame gimimo planetas ir namus pagal tai, į kokius namus jos patenka Soliaro horoskope.
4. Visi 1-3 punktai yra teisingi.

Tai vis tik šiame forume yra normaliai nusimanančiu apie Soliarą? Nebijančiu pasidalinti savo žiniomis. Ar vien "mėgėjos", kaip sado-mazo Burokėlis, sugebanti tik purvais pasidrabstyti.
Atsakyti
Gal raminkimės! Jau tikrai nusibodo sad.gif Jei skaitėte visą forumą JUMANJI, manau pastebėjote, kad nelabai kas ir bendrauja čia gi. O kodėl - aš nežinau, bet kažkur senesnėse temose buvo kalbėta apie tai.
Taigi skirtingi astrologijai naudoja skirtingus prognozavimo metodus. Turbūt reikia tiesiog praktiškai viską tikrinti pačiam ir rasti sau tinkamiausią. O kas konkrečiai neatitiko? Aš tai žiūriu tik kur krenta soliaro ASC į natalą ir analizuoju tik jį. Sekiau savo ir kitų gyvenimo įvykius atgaline data, man atitiko.
Atsakyti