Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Sveiki,

ar yra kas nors? Gal kas galėtų pasakyti, kokia planeta ar jos padėtis, aspektas sukelia nenugalimą baimę skristi? Ar gali taip veikti uranas 9 būste?

Ir jei pora planuoja kūdikį, ar blogai kai solare saturnas 5 būste? Nors solaro asc krenta į 5 būstą?
Atsakyti
Labas, tokią baimę gali sukelti Plutono - Merkurijaus neigiamas aspektas (gali būti tik tranzitas). Čia pagrindinis veiksnys, bet gali būti ir kitokių.

Saturnas 5 labai blogai, visiškai nerekomenduojama tokiais metais pastoti, o dažnai tas ir nepavyksta. ASC toks labiau bendras rodiklis, jis rodo galimą nėštumą, bet nenurodo jo sėkmingumo ar nesėkmingumo, be to gali turėti ir kitų reikšmių, bet kokiu atveju Saturnas detalizuoja, jog informacija neigiama.
Atsakyti
Geras, kaip tik viena mano draugė paniškai bijo skrydžių lėktuvu, bet aš ir buvau padarius prielaidą kad tai dėl tos kvadratūros plutono-merkurijaus, nors ji ją turi natale.
Atsakyti
Turiu klausimą nusimanančioms apie Soliarą. Kaip jį teisingai reikėtų žiūrėti ir interpretuoti?:
1. Per gimtadienį, Saulės sugrįžimo momentui, sustatome Soliaro horoskopą ir analizuojame tik jį.
2. Soliaro horoskopą dedame ant gimimo horoskopo, ir analizuojame Soliaro planetas ir namus pagal tai, į kokius namus jos patenka gimimo horoskope.
3. Atvirkščiai antram, t.y. Soliaro horoskopą dedame ant gimimo horoskopo, ir analizuojame gimimo planetas ir namus pagal tai, į kokius namus jos patenka Soliaro horoskope.
4. Visi 1-3 punktai yra teisingi.
Atsakyti
Bet tai kaip gi čia yra? Pamenu ponas prieš keletą metų buvo greitas viešai išsakyti savo neigiamą kompetetingą nuomonę apie kito astrologo darbą, o pasirodo, neturi dar net žalio supratimo, kas yra soliaras lotuliukas.gif Kaip būtų pasakęs garsiausias pasaulio politikas - brolio akyje ir krislą mato, o iš savo ir rąsto neišsiritina.

Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 04 02, 21:06)
Labas, tokią baimę gali sukelti Plutono - Merkurijaus neigiamas aspektas (gali būti tik tranzitas). Čia pagrindinis veiksnys, bet gali būti ir kitokių.

Saturnas 5 labai blogai, visiškai nerekomenduojama tokiais metais pastoti, o dažnai tas ir nepavyksta. ASC toks labiau bendras rodiklis, jis rodo galimą nėštumą, bet nenurodo jo sėkmingumo ar nesėkmingumo, be to gali turėti ir kitų reikšmių, bet kokiu atveju Saturnas detalizuoja, jog informacija neigiama.


Laba rytas, žmogus paniškai bijo skristi, nuolatos, įkišti jį į lėktuvą sizifo darbas, niekada nesi tikras, kad nepabėgs nuo trapo, reikia vaistų ar alkoholio...Pažiūrėjau, kvadratūra yra, bet... 9 laipsnių ir separuojanti, labai jau silpna negali veikti... ir kodėl žiūrimas Plutonas, čia iš kataklizmų pusės? Bet tada turėtų bijoti ir cunamių, ir atominio karo?

o jei pastūmus saturną į 6 ar pagerės situacija dėl pastojimo? ir jei saturnas pas vyrą 5 soliaro būste, gal mažiau įtakoja?
Atsakyti
Na Burokėlis-Pupsikas-Rozmarinas kaip visuomet savo stiliuje, kiek nikų bekeistų, jos Skorpioninis Uranas pirmame būste vis išlenda ir primena apie save. Savo originalumu ir netradiciškumu.

O apie Soliarą klausiu ne todėl, kad nieko apie jį neišmanau. Tiesiog man jis nėra patikimas prognozavimo metodas. Per daug jame tokių dalykų, kas visiškai nesipildo. Na taip, prisipažįstu, gal jo analizei naudoju ne tokį metodą. Todėl ir įdomu, kaip jūs tai darote.
Atsakyti
QUOTE(Jumanji @ 2013 04 06, 09:47)
Na Burokėlis-Pupsikas-Rozmarinas kaip visuomet savo stiliuje, kiek nikų bekeistų, jos Skorpioninis Uranas pirmame būste vis išlenda ir primena apie save. Savo originalumu ir netradiciškumu.

O apie Soliarą klausiu ne todėl, kad nieko apie jį neišmanau. Tiesiog man jis nėra patikimas prognozavimo metodas. Per daug jame tokių dalykų, kas visiškai nesipildo. Na taip, prisipažįstu, gal jo analizei naudoju ne tokį metodą. Todėl ir įdomu, kaip jūs tai darote.

Bet gi kaip nevyriška iš jūsų pusės taip kalbėti. Ar tik nebūsite, kokia gliti Žuvis? Nors būti pavadintai rozmarinu man komplimentas. Ją net virtualiai atpažįsta minios biggrin.gif

Aišku, kadangi esu be galo geros širdies, galėčiau ir pasakyti kaip tai darau, bet noriu, kad gražiai paprašytumėte. Nors ne, noriu, kad atsiklauptumėte ant kelių ir maldautumėte. Noriu turėti vergą.
Papildyta:
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 06, 09:39)
Laba rytas, žmogus paniškai bijo skristi, nuolatos, įkišti jį į lėktuvą sizifo darbas, niekada nesi tikras, kad nepabėgs nuo trapo, reikia vaistų ar alkoholio...Pažiūrėjau, kvadratūra yra, bet... 9 laipsnių ir separuojanti, labai jau silpna negali veikti... ir kodėl žiūrimas Plutonas, čia iš kataklizmų pusės? Bet tada turėtų bijoti ir cunamių, ir atominio karo?

o jei pastūmus saturną į 6 ar pagerės situacija dėl pastojimo? ir jei saturnas pas vyrą 5 soliaro būste, gal mažiau įtakoja?

Plutonas - baimė, Merkurijus - skrydžiai. O tai kur tos planetos yra?

Jeigu Saturnas ne Skorpione.
Ne, įtakoja lygiai taip pat. Juk apvaisinime dalyvauja ne tik moters kiaušialąstė, bet ir vyro spermatozoidai.
Papildyta:
QUOTE(Jumanji @ 2013 04 06, 09:47)
Na Burokėlis-Pupsikas-Rozmarinas kaip visuomet savo stiliuje, kiek nikų bekeistų, jos Skorpioninis Uranas pirmame būste vis išlenda ir primena apie save. Savo originalumu ir netradiciškumu.

O apie Soliarą klausiu ne todėl, kad nieko apie jį neišmanau. Tiesiog man jis nėra patikimas prognozavimo metodas. Per daug jame tokių dalykų, kas visiškai nesipildo. Na taip, prisipažįstu, gal jo analizei naudoju ne tokį metodą. Todėl ir įdomu, kaip jūs tai darote.

Tiesa, atsiminiau kažkada rozmarinas rašė, kad jus pažįsta, esate fizikas berods ir nešiojate akinius, dar kažką daugiau ten rašė. Čia teisybė?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis)
Nors būti pavadintai rozmarinu man komplimentas

Kaip pageidausite, rozmarinu nebevadinsiu, juk niką pasikeitėte pati
QUOTE(burokėlis)
Aišku, kadangi esu be galo geros širdies, galėčiau ir pasakyti kaip tai darau, bet noriu, kad gražiai paprašytumėte. Nors ne, noriu, kad atsiklauptumėte ant kelių ir maldautumėte. Noriu turėti vergą.

Ačiū už pasiūlymą, bet sado-mazo žaidimus pasilaikykite sau
QUOTE(burokėlis)
esate fizikas berods ir nešiojate akinius, dar kažką daugiau ten rašė. Čia teisybė?

Ne, aš ne Jūsų draugas Šurikas, ir mes, ačiū Dievui, nepažįstami
Atsakyti


Plutonas - baimė, Merkurijus - skrydžiai. O tai kur tos planetos yra?

Jeigu Saturnas ne Skorpione.
Ne, įtakoja lygiai taip pat. Juk apvaisinime dalyvauja ne tik moters kiaušialąstė, bet ir vyro spermatozoidai.
Papildyta:

Merkurijus Vėžyje, Plutonas Svarstyklėse;

blyn...deja Saturnas skorpe, tiek 5 tiek pastūmus į 6 būstą...taip išeina beviltiški metai? tai reikia gal paankstinti planavimus, jei kitas soliaras prasidės tik už 3 mėnesių...ir dabar jis turi saturną 8 soliaro būste svarstyklėse..
Atsakyti
QUOTE(Jumanji @ 2013 04 06, 10:46)
Ačiū už pasiūlymą, bet sado-mazo žaidimus pasilaikykite sau
QUOTE(burokėlis)
esate fizikas berods ir nešiojate akinius, dar kažką daugiau ten rašė. Čia teisybė?

Ne, aš ne Jūsų draugas Šurikas, ir mes, ačiū Dievui, nepažįstami

Oi ne, ten vardas buvo ne Šurikas, o iš E raidės. Davai paieškom googlej, kiek rasim mokslinių džiumandžių su vardu iš E raidės? Man įdomu ar tikrai rozmarinas su jumis pažįstamas ar tiesiog turi aiškiaregystės dovaną?
Papildyta:
QUOTE(ekonomija @ 2013 04 06, 10:51)
Plutonas - baimė, Merkurijus - skrydžiai. O tai kur tos planetos yra?

Jeigu Saturnas ne Skorpione.
Ne, įtakoja lygiai taip pat. Juk apvaisinime dalyvauja ne tik moters kiaušialąstė, bet ir vyro spermatozoidai.
Papildyta:

Merkurijus Vėžyje, Plutonas Svarstyklėse;

blyn...deja Saturnas skorpe, tiek 5 tiek pastūmus į 6 būstą...taip išeina beviltiški metai? tai reikia gal paankstinti planavimus, jei kitas soliaras prasidės tik už 3 mėnesių...ir dabar jis turi saturną 8 soliaro būste svarstyklėse..

turėjau omenyje būstus, o ne ženklus M ir P. Šiaip aš negaliu tvirtai atsakyti ar verta paankstinti planavimus, aš asmeniškai atidėčiau metams. Tarkim žinau atvejį, kuomet moteris persileido, kai į vyro 5 įtranzavo Marsas. Nors teoriškai nėštumas nėra veikiamas vyro horoskopo, tačiau aš dėl šito turiu abejonių.
Atsakyti
Įkišiu trigrąšį - dėl soliarų tranzitų įtakų - mano draugė, susidomėjo astrologija ir pamačiusi, kad AS soliaro krenta į 10 būstą ir jame saulė, jupiteris, venera, pradėjo ieškotis darbo prieš mėnesį prieš tą soliarą...(žadėjo jau nebedirbt iš vyro gyvent) prieš 20 dienų prieš soliarą gavo kelis pasiūlymus, išsirinko didesnę įmonę...per kelis mėn iš vadybininkės tapo vadove...darbas sunkus, bet...karjera per 2 mėn...soliaras dar nesibaigė nežinau kuom baigsis... niuansas tame, kad jupiteris tranzuoja per 10 būstą, ir darbą gavo per jupiterio konjunkcija su jupiteriu 10 būste...

tai kieno čia įtaka didesnė g.gif
Atsakyti