Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 14:28)
Taip, labai versli moteris smile.gif
Nepykstu. Man vienodai smile.gif Aš tik parašiau, kad tie, kurie neturi supratimo apie astrologiją labiau pasidomėtų ką perka ir tiek. Kaip visada - pabandyk kam nors padėti ar pasakyk teisybę, tai dar ir i snukį gausi smile.gif Aš neplanuoju jos nukonkuruoti jei ką,  tongue.gif  bigsmile.gif  Taip kad tai darau ne dėl slaptų kėslų smile.gif
Papildyta:
Ir išvis, kas čia daros!!!
Einam dažyt kiaušinių smile.gif

P.S. Danute, aš nenoriu jūsų įžeisti, tiesiog kartais reikia kad kasnors iš šono pasakytų kaip tie pasisakymai atrodo - kaip ir gyvenime, juk mes savęs nematome, kartais verta paklausyti kito nuomonės.


Tame visa ir problema, jog mes viens kito NEMATOME... čia yra virtuali erdve.. todel ir neverta imti kažkam aishkinti, koks kas yra iš šono...nes viskas ką Jus sakote yra subjektyvu... tik Jusu nuomone... net logiškai mąstant, kiek daug procentualiai galit pataikyti??? Nedaug... tiesiog reikia moket bedrauti...


Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 14:35)
Viskas. Jau virš ribų. Jūs sakėte kad išvis nežinote savo Jano ar Hario gimimo duomenų, dabar jau viskas tapo žinoma.. Vadinasi jūs meluojate.
Aš daugiau nedalyvauju pokalbyje ta tema. Linksmų švenčių!  4u.gif  4u.gif


Pasinaudosiu Burokelio leksika :-D AŠ JUMS DAR KARTA KARTOJU!!!: jog čia dar yra galimybė ypač privačiais svetimu žmoniu duomenimis, tokiais kaip gimimo datos, laikai ir vietos bei nuotraukos... apsikeisti privačiomis žinutėmis...ir jei perskaitete visus mano "pletkus" tai turejot tai pastebeti...

Įdomu pasidarė.. o koks man tikslas meluoti???






Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 13:35)
Viskas. Jau virš ribų. Jūs sakėte kad išvis nežinote savo Jano ar Hario gimimo duomenų, dabar jau viskas tapo žinoma.. Vadinasi jūs meluojate.
Aš daugiau nedalyvauju pokalbyje ta tema. Linksmų švenčių!  4u.gif  4u.gif

ir aš taip pagalvojau, bet kadangi man sunkios formos sklerozė, tai pamaniau, kad neatsimenu biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif)) kokios aistros! taip, as sutinku, kad per daug asmenines informacijos ir per daug emociju postuose apie konkrecius zmones, na, leidau sau biski per daug, nes tie zmones toli ir lietuviskai neskaito.
Danute, jus neturit teisintis, kad jauciat, mylit, ar nekenciat! mirksiukas.gif Taip jau buna su gyvais zmonemis biggrin.gif
Ir dar. Jei as nesidomiu kinu, ar Kvasos, ar vedic (nors sita labai idomi), tai nereiskia, kad ji neegzistuoja. Jei ji gyvuoja, jei joje zmones randa atsakymus, tai valio. Jei butu nors viena ezoterikos saka, kuri atsakytu i VISUS klausimus, visus kitos seniai butu atkritusios kaip nereikalingos.
Geru visoms svenciu!
Atsakyti
QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 30, 13:46)
Tame visa ir problema, jog mes viens kito NEMATOME... čia yra virtuali erdve.. todel ir neverta imti kažkam aishkinti, koks kas yra iš šono...nes viskas ką Jus sakote yra subjektyvu... tik Jusu nuomone... net logiškai mąstant, kiek daug procentualiai galit pataikyti??? Nedaug... tiesiog reikia moket bedrauti...
Papildyta:
Pasinaudosiu Burokelio leksika :-D  AŠ JUMS DAR KARTA KARTOJU!!!: jog čia dar yra galimybė ypač privačiais svetimu žmoniu duomenimis, tokiais kaip gimimo datos, laikai ir vietos bei nuotraukos... apsikeisti privačiomis žinutėmis...ir jei perskaitete visus mano "pletkus" tai turejot tai pastebeti...

Įdomu pasidarė.. o koks man tikslas meluoti???

jokio. tame ir esmė, kad Neptūniniai meluoja be jokio tikslo, net patys nežino, kodėl. štai dėl to man taip sunku pakęsti žuvis. logika joms nepažintas mokslas (čia kalbu apie žuvis, ne apie jus konkrečiai).
Atsakyti
Kaip staigiai ir Loreta prisijungė lotuliukas.gif
Na man biški naujiena tokie dalykai, tik teoriškai žinojau, nes iš esmės aš nebendrauju virtualioje erdvėje, tik db kai astrologija pradėjau domėtis.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 03 30, 14:52)
jokio. tame ir esmė, kad Neptūniniai meluoja be jokio tikslo, net patys nežino, kodėl. štai dėl to man taip sunku pakęsti žuvis. logika joms nepažintas mokslas (čia kalbu apie žuvis, ne apie jus konkrečiai).


meluoti yra SĄMONINGAI / tikslingai sakyti netiesą... Tokio būdo bruožo nesu savy pastebėjus...yra visiškai priešingai. Nepakenčiu melagių... ir kvailių taip pat...
Atsakyti
Pagal mano mamos koreguotą gimimo laiką jos neptūnas gaunasi konjukcijoje su ASC. Aš skaičiau, kad tai rodo žmogų, kuris gyvena nuolatinėje baimėje, yra perdėtai jautrus, kurį kankina visos pasaulio stichijos ir nelaimės ir kuris turi nuo to atsiriboti. Čia iš jos horoskopo:

"Ryškūs žuvų bruožai. Žmogus visą gyvenimą savyje nešiojasi šią sunkią dalią. Tai tokia jautri siela, kad net sunku apsakyti. Ji nepaprastai dvasinga, gali turėti net aiškiaregystės dovaną. Ją gali kankinti pranašingi sapnai, nuojautos, baimės. Visa žuvų ženklo duotybė pas ją sustiprinta. Toks žmogus labai dažnai nori pabėgti nuo šio pasaulio, būti kažkur kitur, jam per sunku čia. Jis labai jautrus visiems pasauliniams įvykiams, tiek ekonominiams, tiek socialiniams, tiek marui, badui. Tokios mintys jį gali vesti prie visiško savęs sužlugdymo, todėl jis būtinai turi atsiriboti nuo pasaulyje vykstančių katastrofų. Ji jaučia didelę užuojautą silpniems žmonėms. Ją kankina nesėkmių ir kaltės jausmas. Tai yra grynai įgimta būsena, netgi baisūs gyvenimo įvykiai ne tiek įtakoja žmogų, kiek žuvų planetos įtaka gimimo laike. Taigi dėl tokios savo būsenos toks žmogus praktiškai visada įklimpsta į alkoholį ar narkotikus, tačiau turint tokią poziciją vėlgi to patariama vengti, nes tai tik pablogina jo egzistenciją.
Apskritai gali būti linkęs pritraukti keistus charakterius, silpnus ir reikalaujančius užuojautos žmones, ar net psichinius žmones."..

Taigi man dabar kilsta mintis, kad kaip gali jos neptūnas būti konjukcijoje su ASC, tuomet jis gal yra 12? Nes ji tikrai nėra linkusi meluoti, iš vis nėra to bruožo ir aukos nevaidina, kaip tik apsimeta labai stipria, niekas nežino kokia ji viduje jautri. Ar gali būti tada neptūnas konjukcijoje?
Atsakyti
QUOTE(-lloreta- @ 2013 03 30, 14:50)
smile.gif)) kokios aistros! taip, as sutinku, kad per daug asmenines informacijos ir per daug emociju postuose apie konkrecius zmones, na, leidau sau biski per daug, nes tie zmones toli ir lietuviskai neskaito.
Danute, jus neturit teisintis, kad jauciat, mylit, ar nekenciat! mirksiukas.gif Taip jau buna su gyvais zmonemis biggrin.gif
Ir dar. Jei as nesidomiu kinu, ar Kvasos, ar vedic (nors sita labai idomi), tai nereiskia, kad ji neegzistuoja. Jei ji gyvuoja, jei joje zmones randa atsakymus, tai valio. Jei butu nors viena ezoterikos saka, kuri atsakytu i VISUS klausimus, visus kitos seniai butu atkritusios kaip nereikalingos.
Geru visoms svenciu!


va būtent... jei būtų viena šaka teisi...čia lygiai taip pat kaip ir su religijomis.. laiks nuo laiko tai kryžių karai kyla. tai kokie musulmonai pakyla į skrydį... vietoj to, jog gilintųsi į tai, ką šalys žino ir ką viens kitam nori o ypač gali pasakyti...

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 14:07)
Pagal mano mamos koreguotą gimimo laiką jos neptūnas gaunasi konjukcijoje su ASC. Aš skaičiau, kad tai rodo žmogų, kuris gyvena nuolatinėje baimėje, yra perdėtai jautrus, kurį kankina visos pasaulio stichijos ir nelaimės ir kuris turi nuo to atsiriboti. Čia iš jos horoskopo:

"Ryškūs žuvų bruožai. Žmogus visą gyvenimą savyje nešiojasi šią sunkią dalią. Tai tokia jautri siela, kad net sunku apsakyti. Ji nepaprastai dvasinga, gali turėti net aiškiaregystės dovaną. Ją gali kankinti pranašingi sapnai, nuojautos, baimės. Visa žuvų ženklo duotybė pas ją sustiprinta. Toks žmogus labai dažnai nori pabėgti nuo šio pasaulio, būti kažkur kitur, jam per sunku čia. Jis labai jautrus visiems pasauliniams įvykiams, tiek ekonominiams, tiek socialiniams, tiek marui, badui. Tokios mintys jį gali vesti prie visiško savęs sužlugdymo, todėl jis būtinai turi atsiriboti nuo pasaulyje vykstančių katastrofų. Ji jaučia didelę užuojautą silpniems žmonėms. Ją kankina nesėkmių ir kaltės jausmas. Tai yra grynai įgimta būsena, netgi baisūs gyvenimo įvykiai ne tiek įtakoja žmogų, kiek žuvų planetos įtaka gimimo laike. Taigi dėl tokios savo būsenos toks žmogus praktiškai visada įklimpsta į alkoholį ar narkotikus, tačiau turint tokią poziciją vėlgi to patariama vengti, nes tai tik pablogina jo egzistenciją.
Apskritai gali būti linkęs pritraukti keistus charakterius, silpnus ir reikalaujančius užuojautos žmones, ar net psichinius žmones."..

Taigi man dabar kilsta mintis, kad kaip gali jos neptūnas būti konjukcijoje su ASC, tuomet jis gal yra 12? Nes ji tikrai nėra linkusi meluoti, iš vis nėra to bruožo ir aukos nevaidina, kaip tik apsimeta labai stipria, niekas nežino kokia ji viduje jautri. Ar gali būti tada neptūnas konjukcijoje?

jeigu ji dvasinga ir jautri, bet to nedemonstruoja, o kaip tik šias savybes slepia, tuomet tikrai labai tikėtina, kad Neptūnas 12.
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 30, 14:07)
va būtent... jei būtų viena šaka teisi...čia lygiai taip pat kaip ir su religijomis.. laiks nuo laiko tai kryžių karai kyla. tai kokie musulmonai pakyla į skrydį... vietoj to, jog gilintųsi į tai, ką šalys žino ir ką viens kitam nori o ypač gali pasakyti...

savo esme astrologija yra tikslusis mokslas, tai ne filsofija, ne religija, todėl jame būtinas tikslumas.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 15:07)
Pagal mano mamos koreguotą gimimo laiką jos neptūnas gaunasi konjukcijoje su ASC. Aš skaičiau, kad tai rodo žmogų, kuris gyvena nuolatinėje baimėje, yra perdėtai jautrus, kurį kankina visos pasaulio stichijos ir nelaimės ir kuris turi nuo to atsiriboti. Čia iš jos horoskopo:

"Ryškūs žuvų bruožai. Žmogus visą gyvenimą savyje nešiojasi šią sunkią dalią. Tai tokia jautri siela, kad net sunku apsakyti. Ji nepaprastai dvasinga, gali turėti net aiškiaregystės dovaną. Ją gali kankinti pranašingi sapnai, nuojautos, baimės. Visa žuvų ženklo duotybė pas ją sustiprinta. Toks žmogus labai dažnai nori pabėgti nuo šio pasaulio, būti kažkur kitur, jam per sunku čia. Jis labai jautrus visiems pasauliniams įvykiams, tiek ekonominiams, tiek socialiniams, tiek marui, badui. Tokios mintys jį gali vesti prie visiško savęs sužlugdymo, todėl jis būtinai turi atsiriboti nuo pasaulyje vykstančių katastrofų. Ji jaučia didelę užuojautą silpniems žmonėms. Ją kankina nesėkmių ir kaltės jausmas. Tai yra grynai įgimta būsena, netgi baisūs gyvenimo įvykiai ne tiek įtakoja žmogų, kiek žuvų planetos įtaka gimimo laike. Taigi dėl tokios savo būsenos toks žmogus praktiškai visada įklimpsta į alkoholį ar narkotikus, tačiau turint tokią poziciją vėlgi to patariama vengti, nes tai tik pablogina jo egzistenciją.
Apskritai gali būti linkęs pritraukti keistus charakterius, silpnus ir reikalaujančius užuojautos žmones, ar net psichinius žmones."..

Taigi man dabar kilsta mintis, kad kaip gali jos neptūnas būti konjukcijoje su ASC, tuomet jis gal yra 12? Nes ji tikrai nėra linkusi meluoti, iš vis nėra to bruožo ir aukos nevaidina, kaip tik apsimeta labai stipria, niekas nežino kokia ji viduje jautri. Ar gali būti tada neptūnas konjukcijoje?


jei pageidautumet, galechiau iš vienos labai geros vokiškos knygos išverst apie ASC zuvyse... ten nera ne vieno zodzio apie tai, jog tokie žmones - melagiai...neptunas pirmame name - taip pat ne vieno zhodzio apie melavima...tai greičiau dvasiniai vedliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 30 kovo 2013 - 14:26
QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 30, 14:24)
jei pageidautumet, galechiau iš vienos labai geros vokiškos knygos išverst apie ASC zuvyse... ten nera ne vieno zodzio apie tai, jog tokie žmones - melagiai...neptunas pirmame name - taip pat ne vieno zhodzio apie melavima...tai greičiau dvasiniai vedliai...

jeigu taip būtų, nebūtų pasaulyje nei vieno alkoholiko, narkomano ir savižudžio. turiu dvi drauges su Neptūnu konjunkcijoje asc ir vieną su Neptūnu 1, visos trys geria kaip arkliai, nesveikai meluoja ar tai fantazuoja, visos trys amžinoj depresijoj, dvi iš jų bandė žudytis.
Atsakyti
Man atrodo, kad visiems būtų lengviau gyventi, jei pradėtų išmokti įvardinti savo trūkumus. Tai yra svarbiausia. Man visada juokingai atrodo toks savęs apibūdinimas kaip "aš labai gera, viską dėl kitų paaukočiau, kodėl visi taip blogai su manimi elgiasi ir pan.". Niekas su mumis blogai nesielgia, o jei su kažkuo nesutariame tai tik patys esame kalti ne mažiau nei ir kitas asmuo.
Atsakyti