Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

na prašau neįsižeisti, bet man beskaitant susidarė įspūdis, kad Danutė ir Loreta tas pats asmuo biggrin.gif
Atsakyti
Na nežinau, bet tai panašiau į kažkius kliedesius. Sorry, bet nors niekas čia per daug ir nerašinėja, bet manau yra žmonių, kurie paskaito, mokosi ir pan. O tai ką jūs čia prirašėte yra asmeninio lygio plektai nieko bendro neturintys su astrologijos mokslu.
Papildyta:
Šiaip dabar mano natalinis mėnulis konjukcijoje su marsu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 03 30, 03:36)
na prašau neįsižeisti, bet man beskaitant susidarė įspūdis, kad Danutė ir Loreta tas pats asmuo biggrin.gif


nea...Danutei nera asmenybes susidvejinimas... bet gal vertetu pasidometi ir Loretos bei Danutes panašumais??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia tai jau išvis viršūnė!! Ką jūs abi veikėte iki tokios vėlumos? Visi pasisakymai vienos ir kitos yra kone pusvalandžiuo tarpe, t.y. jDanutė rašo, Loreta atrašo, nors realiai rašo tas pats asmuo. Visi pasisakymai nutolę nuo realybės, aš niekaip netikėčiau, kad "loretai" ant tiek įdomu būtų jūsų Janas. Na tiesiog tai neįdomu ir tiek.
Jei tikrai neptūnas 1, ir jis neigiamame aspekte su saule, tai jau rimtas rodiklis psichikos sutrikimams.


QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 30, 12:51)
nea...Danutei nera asmenybes susidvejinimas... bet gal vertetu pasidometi ir Loretos bei Danutes panašumais???  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 09:25)
Na nežinau, bet tai panašiau į kažkius kliedesius. Sorry, bet nors niekas čia per daug ir nerašinėja, bet manau yra žmonių, kurie paskaito, mokosi ir pan. O tai ką jūs čia prirašėte yra asmeninio lygio plektai nieko bendro neturintys su astrologijos mokslu.
Papildyta:
Šiaip dabar mano natalinis mėnulis konjukcijoje su marsu  blink.gif


Va šitai tai tikrai keista girdėti iš besidominčio astrologija... tai ką Jūs vadinat kliedesiais ir pletkais yra gilinimasis i gyvenimo fenomenus, į žmonių tipažus, jų charakterius, į likimus ir jų panašumą. tarkim man tai patvirtinimas to, jog žmonės gimę į labai panašią laiko kokybę yra labai panašūs ne tik charakteriu, gyvenimo būdu, bet ir išore, likimu, net likimo chronologija ect.pp... Aš čia rėmiausi mano asmeninio gyvenimo faktais, tai nėra pletkai, tai yra patirtis...Vienintelė mano klaida, jog maniau, jog čia vieša erdvė...o pasirodo priteršiau...atsiprašau...

O jei jau toliau visai visai astrologiškai.. tai kam kam.. o astrologui tikrai yra negarbinga savo elgesį teisinti konjunkcijomis ar kvadratais...ar gi ne taip? Žvaigždės mūsų neįtakoja...mes vis dar savo valioj...


Atsakyti
Deja įtakoja. Aišku tai nėra pasiteisinimas. Bet aš parašiau tik todėl apie astrologinį darinį, kad tai astrologijos bendraminčių tema.

Ir nieko keista girdėti iš besidominčių astrologija. Be to, čia internetas, realybėje lengviau spręsti apie žmogų.

KARTOJU: JŪSŲ JANAI IR HARIAI GIMĖ tik tą pačią dieną, be jokių koordinačių ir gimimo laiko duomenų, taigi gyvenimo panašumų tai neduoda, tik charakterio ypatumus, ir tai nedidelius.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 23, 10:32)
Palmira:
2. Va radau, pasirodo ji turi įdėjusi pavyzdį. http://www.horo.lt/U...po_pavyzdys.pdf
Taigi įsivaizduokite kad jūs užsisakote asmeninį horoskopą, tai ji ir atsiunčia tai ką čia matote, tik įrašo jūsų pavardę ir biški pakeičia aprašymus. Ir kaip gali neimti pyktis?? Paskui dėl to ir sako, kad astrologija nesąmonė. NORS GAL TIE LAPAI IR GRAŽIAI ATRODO. IR JŲ DAUG biggrin.gif:D:D. Bet kas bent kiek gaudosi..

myParadise, ko tu pyksti ant Palmiros, ir ko tau tas jos horoskopas nepatiko? smile.gif Labai grąžiai įformintas, labai lengvai paruošiamas, o pirmą kartą susidūrusiems su astrologija tai matyt iš vis fantastiškai atrodo. Esu sužavėtas Palmiros verslumu, jei tokį horoskopą ji net už 399 lt sugeba parduoti smile.gif . Gerai, jei kažkas perka už tokią kainą. Vadinasi, su kokybiškesniu horoskopu yra kur konkuruoti
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 12:14)
taigi gyvenimo panašumų tai neduoda, tik charakterio ypatumus, ir tai nedidelius.

tai vat tas ir sukelia didžiausią juoką, kad Dauntė bando visus įtikinti, jog tais pačiais mateis gimę žmonės yra visiškai vienodi, ju nebekalbant, kad tą pačią dieną tai išvis identiški dvyniai biggrin.gif suprantat, Danute, viskam juk yra ribos. Negalima šitaip tyčiotis iš astrologijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 03 30, 13:53)
tai vat tas ir sukelia didžiausią juoką, kad Dauntė bando visus įtikinti, jog tais pačiais mateis gimę žmonės yra visiškai vienodi, ju nebekalbant, kad tą pačią dieną tai išvis identiški dvyniai biggrin.gif suprantat, Danute, viskam juk yra ribos. Negalima šitaip tyčiotis iš astrologijos  biggrin.gif


Jog Danute bando VISUS itikint, čia yra Jūsų interpretacija...nei aš bandau ka itikineti, nei čia mano tikslas nei man visi kiti įdomūs nei man reikia...mes su Loreta apsikeiteme šioje erdveje info, už kurią jai esu labai dėkinga, ir aš padariau SAVO asmeniškas išvadas...niekas ne iš astrologijos nei iš astronomijos čia nesityčioja...jei kam kitaip atrodo, čia tik jo problema...
Atsakyti
Taip, labai versli moteris smile.gif
Nepykstu. Man vienodai smile.gif Aš tik parašiau, kad tie, kurie neturi supratimo apie astrologiją labiau pasidomėtų ką perka ir tiek. Kaip visada - pabandyk kam nors padėti ar pasakyk teisybę, tai dar ir i snukį gausi smile.gif Aš neplanuoju jos nukonkuruoti jei ką, tongue.gif bigsmile.gif Taip kad tai darau ne dėl slaptų kėslų smile.gif


QUOTE(Jumanji @ 2013 03 30, 13:46)
myParadise, ko tu pyksti ant Palmiros, ir ko tau tas jos horoskopas nepatiko? smile.gif  Labai grąžiai įformintas, labai lengvai paruošiamas, o pirmą kartą susidūrusiems su astrologija tai matyt iš vis fantastiškai atrodo. Esu sužavėtas Palmiros verslumu, jei tokį horoskopą ji net už 399 lt sugeba parduoti  smile.gif . Gerai, jei kažkas perka už tokią kainą. Vadinasi, su kokybiškesniu horoskopu yra kur konkuruoti


Papildyta:
Ir išvis, kas čia daros!!!
Einam dažyt kiaušinių smile.gif

P.S. Danute, aš nenoriu jūsų įžeisti, tiesiog kartais reikia kad kasnors iš šono pasakytų kaip tie pasisakymai atrodo - kaip ir gyvenime, juk mes savęs nematome, kartais verta paklausyti kito nuomonės.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 30, 13:14)
Deja įtakoja. Aišku tai nėra pasiteisinimas. Bet aš parašiau tik todėl apie astrologinį darinį, kad tai astrologijos bendraminčių tema.

Ir nieko keista girdėti iš besidominčių astrologija. Be to, čia internetas, realybėje lengviau spręsti apie žmogų.

KARTOJU: JŪSŲ JANAI IR HARIAI GIMĖ tik tą pačią dieną, be jokių koordinačių ir gimimo laiko duomenų, taigi gyvenimo panašumų tai neduoda, tik charakterio ypatumus, ir tai nedidelius.



PATIKSLINU: man yra zhinomos ir abieju gimimo datos ir abieju laikai ir abieju gimimo koordinates. Turiu net abieju nuotraukas...ir kaip pastebejote iš tu vadinamuju "pletku" panašumas yra stebėtinas...Ar dabar aiškiau???
Atsakyti
Viskas. Jau virš ribų. Jūs sakėte kad išvis nežinote savo Jano ar Hario gimimo duomenų, dabar jau viskas tapo žinoma.. Vadinasi jūs meluojate.
Aš daugiau nedalyvauju pokalbyje ta tema. Linksmų švenčių! 4u.gif 4u.gif



QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 30, 14:29)
PATIKSLINU: man yra zhinomos ir abieju gimimo datos ir abieju laikai ir abieju gimimo koordinates. Turiu net abieju nuotraukas...ir kaip pastebejote iš tu vadinamuju "pletku" panašumas yra stebėtinas...Ar dabar aiškiau???

Atsakyti