Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 28, 16:51)
Uj... va chia tai geras.  nea, tas  mano minetas žmogus tikrai ne Janas F. Jis vokietis...bet kaip nekeista, to vokiečio vardas Harris..


nu va, o as tikejausi, kad tas pats, tai butume jusu sinastrija pasiziureje, nes turiu Jano tikslius duomenis. mirksiukas.gif Mano pazistamas - danas. Na, jis man daugiau pazistamas is drauges apibudinimo, nes ji kuri laika su juo gyveno. Veliau parasysiu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 28, 16:51)
Uj... va chia tai geras.  nea, tas  mano minetas žmogus tikrai ne Janas F. Jis vokietis...bet kaip nekeista, to vokiečio vardas Harris.. Janas i Harris mano ausiai kažkokiu kampu panašus skambesys... Aš pati esu karta internete mačius butent tais metais ir tą dieną gimusį dar kitą žmogų.. ir mama mia... jis manojo kopija... Žiurkės metų svarstyklės...šiaip tai žmogus - vektorius...jo viduj - "sukūrinė" energetika...Pagal Majų horoskopinį apibūdinimą jis "Žmogus audra / griaustinis" ir tikrai... jo viduje siautėja emocijos.. jo draugai sako jo viduje - veikiantis ugnikalnis... tiems žmogeliams reikia pastoviai tramdytis... Va dabar man patapo įdomu, koks jis, tas Janas??? Kaip klostosi jo gyvenimas?  Beje visiems mums gerai žinomas Jean-Claude Van Damme yra gimes 18.10.1960...jo natalas praktiškai identiškas su manojo Harrio...skaitant apie jo meiles istorijas - toks pats "paleistuvis" ir (!) Van Dammui oficialiai nustatytas bipolinis sutrikimas...ką beje lengva ranka "pripaišyčiau" ir manajai meilei...o.k. koks jis tas Janas???

p.s. ačiū myParadise už "žinucią" :-)


taigi, koks tas Janas? Kiek man teko bendrauti: puikiai bendraujantis, puikus humoro jausmas. Mazas, storas, plikas, bet tai jam netrukdo jaustis geidziamu jaunikiu. Issiskyres, augina pats vaika. Prisistato kaip budistas, net turi savo mokykla,rimtai domisi kinieciu astrologija. Moterys...cia jis labai aktyvus, jei gilintis i jo meiles istorijas, tai kaip drauge issireiske - "iskrypelis ir paleistuvis"... B)Iesko turtingu moteru, kad turetu naudos, nors pats tai vargo pele, nes baisus tinginys. Santykiuose - tipiskas tironas.
Atsakyti
Na taip, Van Damme venera skorpione ir veneros-uranos neigiamas kas ir rodo daugybę santykių su moterimis, o kuo tie natalai identiški, jei gimimo laikas tikslus nežinomas? bigsmile.gif
"Astrodatabank" yra jo tikslus gimimo laikas.



QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 28, 16:51)
Uj... va chia tai geras.  nea, tas  mano minetas žmogus tikrai ne Janas F. Jis vokietis...bet kaip nekeista, to vokiečio vardas Harris.. Janas i Harris mano ausiai kažkokiu kampu panašus skambesys... Aš pati esu karta internete mačius butent tais metais ir tą dieną gimusį dar kitą žmogų.. ir mama mia... jis manojo kopija... Žiurkės metų svarstyklės...šiaip tai žmogus - vektorius...jo viduj - "sukūrinė" energetika...Pagal Majų horoskopinį apibūdinimą jis "Žmogus audra / griaustinis" ir tikrai... jo viduje siautėja emocijos.. jo draugai sako jo viduje - veikiantis ugnikalnis... tiems žmogeliams reikia pastoviai tramdytis... Va dabar man patapo įdomu, koks jis, tas Janas??? Kaip klostosi jo gyvenimas?  Beje visiems mums gerai žinomas Jean-Claude Van Damme yra gimes 18.10.1960...jo natalas praktiškai identiškas su manojo Harrio...skaitant apie jo meiles istorijas - toks pats "paleistuvis" ir (!) Van Dammui oficialiai nustatytas bipolinis sutrikimas...ką beje lengva ranka "pripaišyčiau" ir manajai meilei...o.k. koks jis tas Janas???

p.s. ačiū myParadise už "žinucią" :-)


Papildyta:
Dar pamiršau pasakyti, kad mano saulė 3 sudaro trine su jupiteriu 1, o 10 šaulys, kas ir rodo literatūrinius gabumus ar darbą tame. Jei tą saulė būtų kitokia, gal tai ir būtų kitokia jos apraiška, kaip didžiulis komunikacijos poreikis ir pan.
Na dėl saulės tai ko gero tai ir rodo daugiausia pomėgius ir saviraišką, o ne charakterios savybes.
Tai aš ir paminėčiau pagrindinį akcentą saulės 3 kaip labai platų visko domėjimosi spektrą. Man labai daug kas įdomu visose gyvenimose srityse, išbandyti kažką naujo, o mėnulis avine gal labiau duoda tokį "užsikepimą" - pvz. kas nors labai sudomina ir pasineri stačia galva į tai, bet greit ir atsibosta po to. Arba ką nors sumastau ir būtinai tai reikia padaryti dabar, toks didžiulis vidinis sprogimas, o kai realiai pamąstai tai paskui atrodo kad visai to ir nereikėjo daryti. Todėl dabar instinktyviai pradėjau tartis su vyru, ne todėl, kad darysiu taip kaip jis sakys, bet kol pasitariu praeina kažkiek laiko, "sprogimas" praeina, lengviau apsvarstyti blaiviu protu. O jo mėnulis svarstyklėse, tai jis gali taip niekada ir neapsispręsti ką jam daryti, niekada nepultų stačia galva į kokias finansines rizikas ir pan.
Dar tikrai pastebėjau, kad žmonės su saule 5 irgi visiškai nenusėdi namie - 2-3 dienos ir viskas depresija, netgi labiau nei saulei 3.
Mano mamos saulė yra 9 būste ir kylantis mazgas konjukcijoje su ja. Tai ji nesiekė aukštojo mokslo, gyvenimo pažinimo, jos darbas neturėjo bieko bendro su tuo, tik kad knygas labai mėgsta ir apskritai skaitymą, tai aš manau, kad horoskopo tokia reikšmė gaunasi - kadangi ji gyvenime nereiškė savęs per 9 būstą, ją pats gyvenimas vis nusviedžia kur nors į užsienį - dirbti ir sunkiai ne šiaip, nors ji paniškai bijo kelionių ir lėktuvų.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 29, 14:29)

Dar tikrai pastebėjau, kad žmonės su saule 5 irgi visiškai nenusėdi namie - 2-3 dienos ir viskas depresija, netgi labiau nei saulei 3.


Idomus pastebejimas. Pazistu viena pilieti su Saule 5 - nenusedi, nenustygsta, jei pats nevaziuoja, tai draugus pas save kvieciasi. Toks vaizdas, kad pastoviai turi buti tarp zmoniu.
O paciai nekyla spontaniski norai vaziuoti?
Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 03 29, 14:29)
Mano mamos saulė yra 9 būste ir kylantis mazgas konjukcijoje su ja. Tai ji nesiekė aukštojo mokslo, gyvenimo pažinimo, jos darbas neturėjo bieko bendro su tuo, tik kad knygas labai mėgsta ir apskritai skaitymą, tai aš manau, kad horoskopo tokia reikšmė gaunasi - kadangi ji gyvenime nereiškė savęs per 9 būstą, ją pats gyvenimas vis nusviedžia kur nors į užsienį - dirbti ir sunkiai ne šiaip, nors ji paniškai bijo kelionių ir lėktuvų.


As turiu pazistama su steliumu 9 (saule, merkurijus, venera,plutonas, uranas). Kuspida Mergeleje, valdovas 9. Jaunysteje ji gyvenimas mestelejo i uzsieni - tarnavo tarybiniais laikais Vokietijoje. Aukstojo mokslo nebaige, mete, nes sukure seima. Kaip ir nera daugiau sasaju su uzsieniu, bet kas idomu, megstamiausios laidos apie uzsienio salis, kultura, religijas, virtuve ir pan. Megstamiausios laidos - discovery biggrin.gif 7 b vald - 9(dvyniai). Seima neturejo visai jokiu sasaju su uzsieniu.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 29, 14:29)
Na taip, Van Damme venera skorpione ir veneros-uranos neigiamas kas ir rodo daugybę santykių su moterimis, o kuo tie natalai identiški, jei gimimo laikas tikslus nežinomas?  bigsmile.gif
"Astrodatabank" yra jo tikslus gimimo laikas.


Van Damme - 18.10.1960.
As rasiau apie 14.10.1960 gimusi zmogu.
Ar as cia kazka sumaisiau? Danute, kada tas jusu draugas gime?
Atsakyti
QUOTE(-lloreta- @ 2013 03 29, 14:34)
Idomus pastebejimas. Pazistu viena pilieti su Saule 5 - nenusedi, nenustygsta, jei pats nevaziuoja, tai draugus pas save kvieciasi. Toks vaizdas, kad pastoviai turi buti tarp zmoniu.
O paciai nekyla spontaniski norai vaziuoti?
Papildyta:
As turiu pazistama su steliumu 9 (saule, merkurijus, venera,plutonas, uranas). Kuspida Mergeleje, valdovas 9. Jaunysteje ji gyvenimas mestelejo i uzsieni - tarnavo tarybiniais laikais Vokietijoje. Aukstojo mokslo nebaige, mete, nes sukure seima. Kaip ir nera daugiau sasaju su uzsieniu, bet kas idomu, megstamiausios laidos apie uzsienio salis, kultura, religijas, virtuve ir pan. Megstamiausios laidos - discovery biggrin.gif 7 b vald - 9(dvyniai). Seima neturejo visai jokiu sasaju su uzsieniu.

taip, nes Saulė 5 suteikia poreikį pramogauti, dažnai save ir kūrybiškai išreikšti.
Papildyta:
QUOTE(-lloreta- @ 2013 03 29, 15:01)
Van Damme - 18.10.1960.
As rasiau apie 14.10.1960 gimusi zmogu.
Ar as cia kazka sumaisiau? Danute, kada tas jusu draugas gime?

bet čia milžiniškas skirtumas, juk ir tą pačią dieną gimę žmonės, bet ryte ir vakare jau bus absoliučiai skirtingi.
Atsakyti
Dar pastebėjau, kad visgi derinant du žmones, reikia atsižvelgti, kur yra jų saulės. Pvz viena pora, kurios moters saulė 4, o vyro saulė 5. Pagrindinė jų barnių priežastis yra tai, kad moteris namisėda, pamišusi dėl interjero, o vyras tai jau savaime norintis pramogų, labai sportiškas ir kt. Taigi ji visą gyvenimą stengiasi jį perauklėti - duoda jam namų ūkio darbus, nuolat atnaujinti būstą, tačiau po kiek laiko jis kaip šio tiesiog pabėga iš namų. Aš manau, kad tai todėl, kad moteris visiškai apriboja jo laisvę, ji sako - aš noriu jam tik gero (na taip, juk ji pati su saule 4, taigi savaime jai norisi, kad vyras irgi toks būtų). Galų gale viskas daeina iki to, kad jis tampa absoliučiu lošėju. Aš manau, kad reikia atsižvelgti į savo artimųjų saulę - jei vyro saulė 11 - jam visada vistiek rūpės draugai ir jam nepakaks tik tavęs, jei jo saulė kaip ir sakiau 5 - nori nenori reikia jį išleisti "pasilakstyti" arba surasti sporto būrelį smile.gif. Jei jo saulė 6 ar 10 - reikia kažkiek susitaikyti, kad jis pernelyg daug dirba ir t.t.

Dar pastebėjau, kad saulė 11 duoda jei ne muzikinį talentą, tuomet tai būna talentas technikai arba kompiuterijai. Na tiesiog pažįstu 2 nerealiai gabius žmones kompams, kurie yra savamoksliai, jų saulė 11. Tai aš galvoju, kad jei nėra kitų muzikai patvirtinančių ruodiklių, tuomet tai kitos urano sritys - inžinerija, technika ir pan.
Papildyta:
Rašytoja mat atsirado tongue.gif Jau kelintą kartą žiūriu, kad praleidinėju raides. lotuliukas.gif Na bet kuo aš kalta, kad mano merkurijus ir mėnulis avine.. doh.gif
Papildyta:
Kyla dar ir kaip. Pvz. vyras sako "varom kur nors" - prie ežero, į boulingą, slydinėti, į pirtį, į kavinę ir kt. aš nzn ar yra buvę, kad aš sakyčiau "Ne", "reikia indus plaut" ir pan. Jis žino, kad mane reikia "tasyt", na gerai kad ir pats tai mėgsta, o tai neišbūčiau niekaip su namisėda. Bent jau kol kas.




[quote=-lloreta-,2013 03 29, 15:34]
Idomus pastebejimas. Pazistu viena pilieti su Saule 5 - nenusedi, nenustygsta, jei pats nevaziuoja, tai draugus pas save kvieciasi. Toks vaizdas, kad pastoviai turi buti tarp zmoniu.
O paciai nekyla spontaniski norai vaziuoti?
Atsakyti
[quote=-lloreta-,2013 03 29, 13:48]
taigi, koks tas Janas? Kiek man teko bendrauti: puikiai bendraujantis, puikus humoro jausmas. Mazas, storas, plikas, bet tai jam netrukdo jaustis geidziamu jaunikiu. Issiskyres, augina pats vaika. Prisistato kaip budistas, net turi savo mokykla,rimtai  domisi kinieciu astrologija. Moterys...cia jis labai aktyvus, jei gilintis i jo meiles istorijas, tai kaip drauge issireiske - "iskrypelis ir paleistuvis"... B)Iesko turtingu moteru, kad turetu naudos, nors pats tai vargo pele, nes baisus tinginys. Santykiuose - tipiskas tironas.
[/quote]


Akurat! Toks ir tas Harris. Mokantis bendrauti, malonus ir save pristato kaip nelaimėlį, kurio moteriškės nemyli, nes jis yra per daug GERAS...
Pirmoji jo žmona paliko jį "pliką" bet pasiėme vaikus, jis lygiai tokia pat vargo pelė, neieško sielai artimo žmogaus, o ieško turtingų moteriškių, kad kuo daugiau gaut už tuos jo taip dosniai sakomus tris žodelius "aš tave myliu"...va čia tai biznio ideja! Žmogus be skrupulų.. aš net manau, jog tokie negali ar nemoka mylėti.. o gal jiems net neduota??? Jam tikrai dzin, ant kokios lipt...turėjęs visokio plauko...bile ji turėtų pinigų ir jam kokia kapeika parkristų...ar bent jau nereiktų jos kažkaip išlaukyti ar panašiai...Įjungus logišką mąstymą, supranti jog visą tą laiką tokiam Harriui ar Janui, buvusiam šalia tik viso labo taupei jo pinigus prostitutėms...:-D
Žiurkės metų žmonės būtent taip ir gyvena, jog įlenda į kito žmogaus namus ir susisuka jame SAVO lizdą ir tempia į jį visokį gerį sau. Ir visa tai tik už tai, kad jis SAKO, jog tą žmogų myli...bet kai mato, jog padangė tuose namuose virš jo raukiasi, jos ima ieškotis kito žmgaus ir suradęs be jokios sąžinės ar jausmų graužaties perbega...santykiuose tironas - taip pat taip...tas jo tironiymas pasireiškia tuo, jog susidarius jam nepalankiai situacijai jis labai greit sugeba užsukti meilės kranelį...Veneros - Urano kvadratas duoda tokia galimybę tiesiog lyg mygtuko paspaudimu išjungti jausmus ir jam dzin.. o gal net dzen??? gali jis dėl to ir budistas??? jog jam į viską dzen...(joke)... ir jog tinginys taip pat 100 proc. jei mato jog gali vežti ir veži tai mielai ir savo reikalus sukraus... ir pats šast į tą vežimą - vadelioti...galėčiau lietis be galo be krašto...

Klausimas: ką draugę turėjo uomeny sakydama iškrypėlis? socialine prasme ar kaip???
Ar yra žinoma koks to tipo Ascendentas??? Kokiam galima būtų tą Janą priskirti?

Mano Harris taip pat "prie religijos".. aš net sakyčiau, jog jam ne perseniausiai tame punkte "pasimaišė" ir net kapitaliai... kas duoda tokį perdėm religingumą? Saturnas 9-am name?
Mano Harris priedo dar ir "žabalas". t.y. nuo gimimo blogai mato...ar Janas taip pat? Kiek gilinausi, tai tai duoda Saturno kvadratas su ASC. Gal yra dar kokių aspektų?


Papildyta:
[quote=myParadise,2013 03 29, 16:53]
Dar pastebėjau, kad visgi derinant du žmones, reikia atsižvelgti, kur yra jų saulės. Pvz viena pora, kurios moters saulė 4, o vyro saulė 5. Pagrindinė jų barnių priežastis yra tai, kad moteris namisėda, pamišusi dėl interjero, o vyras tai jau savaime norintis pramogų, labai sportiškas ir kt. Taigi ji visą gyvenimą stengiasi jį perauklėti - duoda jam namų ūkio darbus, nuolat atnaujinti būstą, tačiau po kiek laiko jis kaip šio tiesiog pabėga iš namų. Aš manau, kad tai todėl, kad moteris visiškai apriboja jo laisvę, ji sako - aš noriu jam tik gero (na taip, juk ji pati su saule 4, taigi savaime jai norisi, kad vyras irgi toks būtų). Galų gale viskas daeina iki to, kad jis tampa absoliučiu lošėju. Aš manau, kad reikia atsižvelgti į savo artimųjų saulę - jei vyro saulė 11 - jam visada vistiek rūpės draugai ir jam nepakaks tik tavęs, jei jo saulė kaip ir sakiau 5 - nori nenori reikia jį išleisti "pasilakstyti" arba surasti sporto būrelį smile.gif. Jei jo saulė 6 ar 10 - reikia kažkiek susitaikyti, kad jis pernelyg daug dirba ir t.t.

Dar pastebėjau, kad saulė 11 duoda jei ne muzikinį talentą, tuomet tai būna talentas technikai arba kompiuterijai. Na tiesiog pažįstu 2 nerealiai gabius žmones kompams, kurie yra savamoksliai, jų saulė 11. Tai aš galvoju, kad jei nėra kitų muzikai patvirtinančių ruodiklių, tuomet tai kitos urano sritys - inžinerija, technika ir pan.
Papildyta:
Rašytoja mat atsirado tongue.gif Jau kelintą kartą žiūriu, kad praleidinėju raides. lotuliukas.gif Na bet kuo aš kalta, kad mano merkurijus ir mėnulis avine.. doh.gif
Papildyta:
Kyla dar ir kaip. Pvz. vyras sako "varom kur nors" - prie ežero, į boulingą, slydinėti, į pirtį, į kavinę ir kt. aš nzn ar yra buvę, kad aš sakyčiau "Ne", "reikia indus plaut" ir pan. Jis žino, kad mane reikia "tasyt", na gerai kad ir pats tai mėgsta, o tai neišbūčiau niekaip su namisėda. Bent jau kol kas.
[quote=-lloreta-,2013 03 29, 15:34]
Idomus pastebejimas. Pazistu viena pilieti su Saule 5 - nenusedi, nenustygsta, jei pats nevaziuoja, tai draugus pas save kvieciasi. Toks vaizdas, kad pastoviai turi buti tarp zmoniu.
O paciai nekyla spontaniski norai vaziuoti?

[/quote]

o namisėdiškumas ir toks nesugebėjimas spontaniškai reaguoti į staiga besikeičiančią sutuaciją, kada reik viską staiga mes ir lėkt...nėra kartais daugiau Saturno valioj???


Papildyta:
[quote=-lloreta-,2013 03 29, 16:01]Van Damme - 18.10.1960.
As rasiau apie 14.10.1960 gimusi zmogu.
Ar as cia kazka sumaisiau? Danute, kada tas jusu draugas gime?
[/quote]

Nieko nesumaišėt.. mano kaip ir Janas gimes 14.10.1960.. o van Damą aš pripyniau, nes jis lygiai toks pats fruktas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 29 kovo 2013 - 16:30
"o namisėdiškumas ir toks nesugebėjimas spontaniškai reaguoti į staiga besikeičiančią sutuaciją, kada reik viską staiga mes ir lėkt...nėra kartais daugiau Saturno valioj???""

Kažką ne taip supratot, Danute smile.gif Man tiesiog reikia aktyvumo, aš sakau, kad jei rinktis ką daryt - ar tvarkytis kambarius, ar važiuoti kažkur pramogaut, rinksiuos pastarąjį, nes man pvz atrodo, kad jei kambariai nesutvarkyti dėl to namas nenugrius smile.gif Priešingai mąstytų kažkokios mergelės įtakos žmogus turbūt.

Aš labai stipriai įtakojama saturno, asc ožiaragis, saturnas 10 - į darbą žiūriu perdėtai atsakingai, jei turiu darbo tikrai negaliu ramia sažine pvz gerti kavutę ir pletkint, niekaip. Saturnas - tai disciplina, kantrybė. O saulė būste labiau parodo asmeninės laimės, pomėgių poreikį.

Įdomu būtų, kad parašytų kas su saule 4 ar 6, nes man atrodo, kad saulė čia pirma atliktų namų reikalus.
Atsakyti
Danute, as apakusi, ant kiek tie zmones panasus! blink.gif biggrin.gif ir pasirodo, tiek panasumu vien is gimimo datos...kitam poste pakomentuosiu issamiau:)
Atsakyti
Mano Saule buvo 8-am, Hannovery perejo i 7-ta...ASC svarstykles, bet Saturnas - 5-am... na ir aišku steliumas Mergeleje... va tokiam deriny manes spontaniškai nieks niekur negali išvilioti.. nebent tik į "all inklusive" atostogas prie jūros...

Atsakyti
nu jo, turbūt dėl steliumo mergelėje biggrin.gif Viena mano pažįstama turi saulę, marsą, venerą mergelėje, tai nuolat bamba - koks neįdomus gyvenimas, tik darbas, darbas.. Bet jos niekur neišviliosi, o jei ir išvažiuoja vistiek užsiima reikalais arba sėdi pikta blink.gif


Va man labai įdomi saulė 8. Nelabai kol kas perprantu jos poveikį, nors 2 labai artimos draugės ją ten turi. Bet jokių seksualinių manevrų, ezoterikos pas jas nėra. Pastebėjau tik tai, kad mėgsta gyventi už kitų pinigus, na nėra to noro pačiam dirbt, ir puikiausiai jaučiasi, jei pvz neturi pinigų, nes kažkaip savaime atsiranda kas išlaiko. Čia ne apie jus Danute, nes jūsų laikas nežinomas gi tikslus smile.gif


QUOTE(Teta Danute @ 2013 03 29, 17:38)
Mano Saule buvo 8-am, Hannovery perejo i 7-ta...ASC svarstykles, bet Saturnas - 5-am... na ir aišku steliumas Mergeleje... va tokiam deriny manes spontaniškai nieks niekur negali išvilioti.. nebent tik į "all inklusive" atostogas prie jūros...

Atsakyti