Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(myParadise @ 2013 01 10, 20:03)
3. Teigiama, kad sinastrijoje labai svarbūs „vandens būstai“ (IV,VIII,XII);
Pvz. Jei moters natalo 4 buste išsidėsto vyro planetos – moteriai šis vyras primins jos vaikystę. Jei moteris turėjo gerą ryšį su savo tėvu – vyras jai gali suteikti sauguma ir garantijas. Jeigu jos tėvas buvo žeidžiantis ir ji turėjo prastą ryšį su juo – toks vaikinas moteriai teiks visiškai priešingas reakcicjas, net jei tas vaikinas bus nuostabiausias žemėje.


Mano IV būste buvo jo Chieronas...Ten jį ir pasiunčiau... Mano ryšys su tėvu buvo blogas...žinokit juokas per ašaras iš tikrųjų... tie aspektai tai matomai labai smegenis susuka... angel_sadangel.gif

nors jei toliau analizuoti ir gilintis, tai tas mano gerietis matomai "atsiėme" ir už mano motiną... Jo žodžiais sekant.."Toks Harris (jo vardas), kaip tavo galvoje iš tikrųjų neegzistuoja...turbūt tiesa, bet aspektų juk neapgausi...:-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 10 sausio 2013 - 23:26
Na gal ne taip išsireiškiau, kad pradedu, tiesiog manau, kad galiu sakyti, kad išmanau tik tada, kai niekieno nepadedama galiu parašyti asmeninį horoskopą, kolkas sinastrijos negaliu parašyti.

Ačiū už nuorodą, permečiau per google vertėją, nes rusiškai silpnai skaitau. Labai sudomino šitas:

Вопрос: а можно ли составить карту на момент знакомства двух людей?
Ответ: если момент знакомства точно известен (дата, время, есть долгота и широта места), то, разумеется, можно. Полученный гороскоп можно интерпретировать в смысле ответа на вопрос, к чему приведет это знакомство. Если, например, там есть формула VII+X, то получится брак, если только V+VII, то получится любовь, но без официальной регистрации. Если будет V-VII и VII-XI, то несчастная любовь с последующим разрывом. Или, допустим, формула I+XI - будут закадычными друзьями. А если, например, есть формула I|X-VII-VIII, то это может быть встреча убийцы и его будущей жертвы.

Kažin kaip paaiškinamos šitos formulės realiai?

Beje labai gera idėja būtų panagrinėti kokį realų suderinamumą, jei nieks nepasisiūlys, tada ikelsim ką nors iš žvaigždžių smile.gif
Kaip gerai, kad jūs pažinote nemažai žmonių, aš praktiškai visą gyvenimą su tuo pačiu, tai realiai neturiu kaip labai suderinamumą panagrinėti savo pavyzdžiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 11, 00:27)
Kaip gerai, kad jūs pažinote nemažai žmonių, aš praktiškai visą gyvenimą su tuo pačiu, tai realiai neturiu kaip labai suderinamumą panagrinėti savo pavyzdžiu   blink.gif


gerai? na kaip čia pasakius...nebent kaip bandomam triušiui... smile.gif Aš taip negalvoju...Sutikti savo mylimąjį ir su juo nugyventi visą gyvenimą...čia ir yra laimė...

o apie tas formules turbūt Čia reikia skaityti...taip pat Šestopalovas:

http://www.hsgmagic....

beje, jei norite sinastrijos "bandymams" galite imti mane...neturiu jokios problemos atvirauti iš savo gyvenimo... tik viena problema... nežinau savo buvusiojo gimimo laiko...ir savo tik apytiksliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 11 sausio 2013 - 00:05
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 10, 22:20)
Mano 12-tam būste yra vieno vyro saulė  konjuncijoje su mūsų abiejų prozerpinomis...
Va čia turbūt ir yra tos "vergo" grandinės, nuo kurių labai sunku atsikabinti.. gali taip būti?  Ryšys su tuo žmogum kažkoks mistinis...

plius jis svarstyklės.. o mano AC yra svarstyklėse... nuotolis iki jo saulės apie 3°

kaip pamišus ieškau to taško, per kurį aš prie jo prikabinta...

+ ta saulė kvadratūroje su mano Lilith...ką vokiečiai vadina iš dalies pragaru... savotiški erotiniai tramdomieji marškiniai...

Kas per vergo grandinės? Galbūt tiesiog jūsų prigimtinės savybės neleidžia palikti jums vyro, su kuriuo jaučiatės blogai?
Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 10, 22:38)
Pirmo klausimo nelabai supratau, čia programoje taip išmeta? Ar tai nereiškia, kad tiesiog kitos planetos yra tuose ženkluose, pvz. saulė skorpione, mėnulis svarsyklėse, tai ir bus stiprūs svarstyklių bruožai.

Tranzuojanti planeta veikia būstą, per kurį tranzuoja, o taip pat planetas su kuriomis jungiasi aspektais.  (sudaro konjukcijas, opozicijas su natalinėmis planetomis)

Sinastrijos komentarų aš irgi labai laukiu, kol kas esu išsinagrinėjusi natalą, dabar norėčiau pasigilinti į suderinamumą.

Dar pagalvojau, kad viena tvirčiausių porų kurią pažįstu taip pat turi vadinamuosius ascendento "palaikymus": moters ASC mergelė, tačiau merkurijus ožiaragyje ir šiaip silpna padėtis, tuo tarpu vyro merkurijus dvyniuose. Analogiškai vyro ASC skorpionas, o marsas labai pažeistas, liūte, moters marsas tuo tarpu ožiaragyje, egzaltuoja, stipriausia horoskopo planeta.  g.gif
Juk tai tikrai gali būti tas stiprus papildymas, kai pora tampa harmoninga papildydama viena kitos trūkumus.

Beje jų ir saulės žemės ženkluose, kas ir taip jau duoda pliusą.

O kokie aspektai yra?
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 10, 23:18)
Mano IV būste buvo jo Chieronas...Ten jį ir pasiunčiau... Mano ryšys su tėvu buvo blogas...žinokit juokas per ašaras iš tikrųjų... tie aspektai tai matomai labai smegenis susuka... angel_sadangel.gif

nors jei toliau analizuoti ir gilintis, tai tas mano gerietis matomai "atsiėme" ir už mano motiną... Jo žodžiais sekant.."Toks Harris (jo vardas), kaip tavo galvoje iš tikrųjų neegzistuoja...turbūt tiesa, bet aspektų juk neapgausi...:-)

nieko nesupratau, tik norėjau patikslinti, kad ne chieronas, o chironas.
Papildyta:
myParadise, jei tik nori, atsiųsiu savo ir vyro duomenis asmeniškai smile.gif Viešai rašyt nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 11, 04:46)
Kas per vergo grandinės? Galbūt tiesiog jūsų prigimtinės savybės neleidžia palikti jums vyro, su kuriuo jaučiatės blogai?
Papildyta:

nieko nesupratau, tik norėjau patikslinti, kad ne chieronas, o chironas.
Papildyta:
myParadise, jei tik nori, atsiųsiu savo ir vyro duomenis asmeniškai smile.gif Viešai rašyt nenoriu.


Ne, neturiu tokių prigimtinių savybių... esu palikus jau tris netikusius vyrus... čia jau net kaip ir taisyklė gaunasi...:-)
"Vergo grandinės" čia terminas iš vektorinių ryšių.. kai žmogus esi su žmogum, kurio net nemyli, ar yra masė kitokių negatyvių dalykų, kurie netinka, bet tuo pačiu yra ir nenusakoma trauka, kuri tuos žmones kartu laiko, nepaleidžia o išsiskyrus vėl stumia krūvon. Nesat tokio dalyko patyrus? Tada Jūs laimės kūdikis.

Taip chironas... astrologijos mokausi iš vokiškų šaltinių... gali pasitaikyti gramatinių klaidų, nes turiu labiau vizualią atmintį.. bet šįkart suklydau sąmoningai :-)


Atsakyti
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 11, 11:18)
Ne, neturiu tokių prigimtinių savybių... esu palikus jau tris netikusius vyrus... čia jau net kaip ir taisyklė gaunasi...:-)
"Vergo grandinės"  čia terminas iš vektorinių ryšių.. kai žmogus esi su žmogum, kurio net nemyli, ar yra masė kitokių negatyvių dalykų, kurie netinka,  bet tuo pačiu yra ir nenusakoma trauka, kuri tuos žmones kartu laiko, nepaleidžia o išsiskyrus vėl stumia krūvon. Nesat tokio dalyko patyrus? Tada Jūs laimės kūdikis.

Taip chironas... astrologijos mokausi iš vokiškų šaltinių... gali pasitaikyti gramatinių klaidų, nes turiu labiau vizualią atmintį.. bet šįkart suklydau sąmoningai :-)

Vat aš ko nemėgstu, tai mistifikavimo ten, kur viskas paaiškinama elementariai. Jokios tai ne vergo grandinės, o stipri seksualinė trauka. Absoliučiai natūralus dalykas. O kas pas jus 7 būste dedasi? Vis tik 3 4 santuoka, čia Jupiteris galėtų reikštis.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 11, 13:30)
Vat aš ko nemėgstu, tai mistifikavimo ten, kur viskas paaiškinama elementariai. Jokios tai ne vergo grandinės, o stipri seksualinė trauka. Absoliučiai natūralus dalykas. O kas pas jus 7 būste dedasi? Vis tik 3 4 santuoka, čia Jupiteris galėtų reikštis.


Tame ir esmė, jog trauka, bet tikrai ne seksualinė... jei būtų seksualinė, kokios tada problemos? Gyventume ir žvengtume...bet nežvengėm...

Septintame name pas mane - Merkurijus. O Jupiteris - 8-tam.. konjukcijoje su mano Venera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 11 sausio 2013 - 12:58
tai vien seksualinės traukos tikrai nepakanka darniam gyvenimui ir juo labiau ji negarantuoja seksualinės darnos.

O ne jūs sakėte, kad gimimo laikas netikslus, atsiprašau, jei kažką painioju. Ir kur jūsų Saulė?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 11, 14:30)
tai vien seksualinės traukos tikrai nepakanka darniam gyvenimui ir juo labiau ji negarantuoja seksualinės darnos.

O ne jūs sakėte, kad gimimo laikas netikslus, atsiprašau, jei kažką painioju. Ir kur jūsų Saulė?


Sakiau, jog gimimo laikas netikslus, nes nejaučiu neptūno pirmame name poveikio...bet va Jupiterio poveikį aštuntam - jaučiu kaip didelė :-D

O Saulė - jautyje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 11 sausio 2013 - 18:05
Turėjau omenyje, kokiam būste?

O kuo jums pasireiškia Jupiteris 8 būste?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 11, 19:19)
Turėjau omenyje, kokiam būste?

O kuo jums pasireiškia Jupiteris 8 būste?


Saulė taip pat 8-tam. Jupiteris - esu linksmas žmogus...mano nuomone :-)
Atsakyti
Bet tai kad Jupiteris 8 su linksmumu neturi nieko bendro.
Atsakyti