Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Kiek žinau, rozmarinas mielai ir visiškai nemokamai pakonsultuoja visus norinčius mokytis:

http://rozmarino.blo...usimai-127.html
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 03 23, 06:16)
Bet dar kartą kartoju, kalbu apie būstą, o ne ženklą.


Supratau, pries tai klauset zenkle, po to nepatikslinot smile.gif

Mano saule siaip 6tame, pirmo ir antro valdovas.
Atsakyti
...pamiršau, kodėl klausiau....apie ką ten kalbėjome?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 03 26, 15:03)
...pamiršau, kodėl klausiau....apie ką ten kalbėjome?

Del ko klausete, nezinau, bet kalbejome ape vaikus.
Atsakyti
Aš kaip supratau tai klausta buvo todėl, kad mėlynakė rašė, kad lyg jos kylantis mazgas 10 - save išreikšti per darbą, dėl to burokėlis klausė, kur saulė. Nes saulė parodo esminę gyvenimo sritį. bigsmile.gif

QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 26, 18:34)
Del ko klausete, nezinau, bet kalbejome ape vaikus.

Atsakyti
aaa, tikrai, bet Saulė 6 irgi rodo panašiai, tokiam žmogui be galo svarbu dirbti, pasižymėti darbe, būti įvertintam už darbą, dažnai tai darboholikas. darbas - viena svarbiausių gyvenimo sričių. na dar toks žmogus gali būti išprotėjęs dėl savo išvaizdos ir/ar sveiko kūno. tokią padėtį dažnai turi medicinos darbuotojai.
Atsakyti
Maniau, kad klausete del vaiku, nes kalbejau pagrinde apie ivaikinima ir Neptuna 5tame, bet susiejau su n.nodu, nes pas mane juos jungia trinas. Po to paklauset ir apie Skorpiona.

Na, tas busto aprasymas tai standartinis Mergeles, toks pavirsutiniskas vadovelinis, kurie nepasiteisina.
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 27, 04:23)
Maniau, kad klausete del vaiku, nes kalbejau pagrinde apie ivaikinima ir Neptuna 5tame, bet susiejau su n.nodu, nes pas mane juos jungia trinas. Po to paklauset ir apie Skorpiona.

Na, tas busto aprasymas tai standartinis Mergeles, toks pavirsutiniskas vadovelinis, kurie nepasiteisina.

Keista, juk pati rašėte, kad darbas jums labai svarbu biggrin.gif Bet jeigu nepasiteisina, tuomet siūlyčiau pamąstyti ar tikrai jūsų gimimo laikas teisingas, nes vadovėliniai aprašymai kuriami pagal pasiteisinančius dalykus, o ne pagal nepasiteisinančius.
Atsakyti
Na turbūt derinami dar ir kiti horoskopo elementai.
Nereikia sau taikyti, kaip mergelės bruožų turinčią, mano saulė 3, tai jei taip paprastai išsireiškiant, tai kokio jau kokio ženklo, bet dvynio pagrindiniai bruožai tikrai netinka (komunikabilumas, dvilypumas, negebėjimas apsispręsti, nekonkretumas ir pan,) Bet vistiek mano gyvenimo esmė slypi 3 būste - man labai svarbu judėjimas, aktyvumas, mėgstu vairuoti, prisirišu prie žmonių, bet ne prie vietos (jei būtų 4 - naminukas), galiu vienu metu prisiimti labai daug veiklos ir viską atlikti, na ir literatūra, rašymas. Bet pvz tokiu atveju turėčiau būti labai komunikabili ir super bendraujanti, bet taip nėra, nes mano atveju stabdo ožiaragis ASC, apskritai intravertiškas tipas.

Kaip mes nustatome intra - ekstravertus?
Aš tai darau taip: saulė ženkle, saulė būste, mėnulis ženkle, būste, 1 būsto valdovas būste.
Pvz mano atveju gaunasi: saulė jautyje (intra-flegmatikas); saulė 3 (ekstra-sangvinikas); mėnulis 2 (intra-flegmatikas), mėnulis avine (ekstra-cholerikas), ASC ožiaragis (intra-flegmatikas), 1-10 ((intra-flegmatikas). Aš esu intravertė, bet ne flegmatikė, nes saulė 3 jau savaime duoda aktyvumą.
Atsakyti
šiaip tai pilnai suprantu, kad niekas nenori būti Mergele arba Žuvimi biggrin.gif , deja, nuo to tie bruožai nedingsta. Paguodai galiu pasakyti, kad pati turiu labai daug planetų Mergelėje. Tai čia gal net blogiau nei kad Saulė Mergelėje būtų.
Atsakyti
O kodėl būtent mergelė ir žuvys? Na mergelė amžina kritikė, niurzga pedantė, o žuvys amžinas svajoklis...
Man tai labiausiai nepatinka dvyniai - tas negebėjimas apsispręsti, nekonkretumas, veidmainiavimas ir melavimas:oh
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 03 27, 06:07)
Keista, juk pati rašėte, kad darbas jums labai svarbu  biggrin.gif Bet jeigu nepasiteisina, tuomet siūlyčiau pamąstyti ar tikrai jūsų gimimo laikas teisingas, nes vadovėliniai aprašymai kuriami pagal pasiteisinančius dalykus, o ne pagal nepasiteisinančius.

Nerasiau, kad man darbas labai svarbu, rasiau, kad gyvenimas per visas sritis stumia i darba ir tikrai ne del saules 6tame, bet dirbti nenoriu; ir masciau, ar uztektu gyvenimo uzduoties ivykdymui vaiku isivaikinimo.

Jus apraset Mergeles bruozus, Saule 6tame zmogui ju tikrai nesuteikia. Ji, pavyzdziui, galetu rodyti, kad gyvenime bus daug 'tarnavimo' zmonems, arba profesijos pakraipa.

QUOTE(burokėlis @ 2013 03 27, 11:03)
šiaip tai pilnai suprantu, kad niekas nenori būti Mergele arba Žuvimi biggrin.gif , deja, nuo to tie bruožai nedingsta. Paguodai galiu pasakyti, kad pati turiu labai daug planetų Mergelėje. Tai čia gal net blogiau nei kad Saulė Mergelėje būtų.

Cia, jei gerai suprantu, noreta pasakyti, kad nesutikau su tokiu aprasymu, nes nenoriu prisipazinti turinti Mergelisku savybiu? Gal juokaujat.. Mergeleje nieko blogo nematau (Zuvu tai nenoreciau), daug ju pazistu ir zinau ju pagrindinius bruozus realybeje ir kaip jie pasireiskia. Pas mane tokiu tiesiog nera ir Saule 6tame tikrai nepajungia tokiu pavirsutinisku mergeles savybiu. Bustas juk nera tolygus zenklui. Saulei Mergeleje toks apibudimas apibendrintai tiktu.

QUOTE(myParadise @ 2013 03 27, 09:45)
Na turbūt derinami dar ir kiti horoskopo elementai.
Nereikia sau taikyti, kaip mergelės bruožų turinčią, mano saulė 3, tai jei taip paprastai išsireiškiant, tai kokio jau kokio ženklo, bet dvynio pagrindiniai bruožai tikrai netinka (komunikabilumas, dvilypumas, negebėjimas apsispręsti, nekonkretumas ir pan,) Bet vistiek mano gyvenimo esmė slypi 3 būste - man labai svarbu judėjimas, aktyvumas, mėgstu vairuoti, prisirišu prie žmonių, bet ne prie vietos (jei būtų 4 - naminukas), galiu vienu metu prisiimti labai daug veiklos ir viską atlikti, na ir literatūra, rašymas. Bet pvz tokiu atveju turėčiau būti labai komunikabili ir super bendraujanti, bet taip nėra, nes mano atveju stabdo ožiaragis ASC, apskritai intravertiškas tipas.


As irgi manau panasiai, kad Saule buste pasireiskia, bet tikrai kitokiu budu.

g.gif O siuos tavo isvardintus bruozus priskirciau tiesiog menuliui Avine: "man labai svarbu judėjimas, aktyvumas, mėgstu vairuoti" <...> "galiu vienu metu prisiimti labai daug veiklos ir viską atlikti".

O del sio "na ir literatūra, rašymas", kiek pas tave tai isreiksta, ar tu kokia nors rasytoja/bloggere? g.gif Velgi, nesidomejau treciu bustu, bet galbut galetu reiksti, kad pas tave gyvenime bus daug bendravimo, gal profesija su tuo susijusi, kokie nors pardavimai? kokios mazdaug srities tavo profesija? smile.gif Skaiciau, kad zmones su isreikstu treciu bustu retai buna namie, ar tau kazkiek taip yra?

MyParadise, cia tu rimtai apie tas zuvis? Kaip iki taves dar neatejo visi astrologiski juokai apie jas biggrin.gif Man tai buvo vos ne kaip rimtesnes astrologijos pradzia biggrin.gif
Atsakyti