Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(myParadise @ 2013 02 28, 23:26)
Papildyta:
Beje nelabai supratau iš kokio konteksto tai ištraukta, taigi bent jau vertimo pradžia man nieko nesakė.

Jūs kažko nesuprantate dėl karminių mazgų?


Aciu labai uz vertima! 4u.gif
Cia istraukiau is vieno astrologo prognozes. Ir butent sita pastraipa buvo nesuprantama.
Atsakyti
Norejau parasyt, kad MyParadise tikrai labai graziai isverte pastraipa, as irgi noreciau, kad ir man kas nors is rusu k isverstu ypatingai ilga formuliu aprasyma biggrin.gif

Mano zinios nera per daug gilios, bet is esmes nesutinku su vis sutinkama nuomone, kad Lilit yra kazkoks neigiamai fataliskas zenklas. Man visi zinomi zmones su Lilit 6 buste yra ypatingai geros sveikatos ir vienaip ar kitaip stipriai atlieka ta grubiai pavadinant 'tarno' vaidmeni. Ir apskritai, pastebejau, kad Lilit labiau parodo kaip ir gilesnius zmogaus resursus, netiesiogine jega. Gan daug skaiciau apie Lilit (internete), bet nuomone labiausiai susidariau nagrinedama sau pazistamu zmoniu horoskopus. Pavyzdziui formulese Lilit yra itraukta kaip teigiamas zenklas su verslu susijusiuose klausimuose (2,10 ir 6 bustuose), kitur Lilit neziurima. Cia, zinoma, tokia nelabai pagrista teorijom interpretacija, bet vis tiek nesutinku su perdetai negatyviu poziuriu i Lilit.
Atsakyti
Ar Šestopalovo formules? biggrin.gif Man jos irgi idomios, bet kaip ir sakiau nemoku rusiškai doh.gif Tikrai galėtų koks geradaris išverst būtų labai įdomu čia jas panagrinėti.

Aš nzn nebent lilit kažkokia kita interpretacija, nes kažkokia kitokia čia ir nuskambėjo. Kad lilit parodo stipriają vietą o ne silpnąją?? Kaip čia taip? Jei visur rašoma, kad pvz lilit 5 arba lilit vežy neduoda vaikų, tai ir kitur turėtų duoti neigiamą poveikį.

Na mano pačios planetos natale patvirtina mane absoliučiai, o lilit niekaip, arba neradau kažkokio aprašymo kurį galėčiau pritaikyti. Lilit dvyniuose 4 būste? smile.gif



QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 11, 23:01)
Norejau parasyt, kad MyParadise tikrai labai graziai isverte pastraipa, as irgi noreciau, kad ir man kas nors is rusu k isverstu ypatingai ilga formuliu aprasyma  biggrin.gif

Mano zinios nera per daug gilios, bet is esmes nesutinku su vis sutinkama nuomone, kad Lilit yra kazkoks neigiamai fataliskas zenklas. Man visi zinomi zmones su Lilit 6 buste yra ypatingai geros sveikatos ir vienaip ar kitaip stipriai atlieka ta grubiai pavadinant 'tarno' vaidmeni. Ir apskritai, pastebejau, kad Lilit labiau parodo kaip ir gilesnius zmogaus resursus, netiesiogine jega. Gan daug skaiciau apie Lilit (internete), bet nuomone labiausiai susidariau nagrinedama sau pazistamu zmoniu horoskopus. Pavyzdziui formulese Lilit yra itraukta kaip teigiamas zenklas su verslu susijusiuose klausimuose (2,10 ir 6 bustuose), kitur Lilit neziurima. Cia, zinoma, tokia nelabai pagrista teorijom interpretacija, bet vis tiek nesutinku su perdetai negatyviu poziuriu i Lilit.

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 01, 00:02)

Beje karminis mazgas vėžyje, dėja jis 12 nesėkmių būste, gal jei to mazgo nebūtų vėžyje, nebūtų tokios širdgėlos..


Cia teorija, jei kylantis 12tame, reiskia, kad kylancio zenklo sritis tam zmogui bus nesekminga? Kazkaip butu keista, jei zmoniu su kylanciu 12tame uzdavinys butu susitaikyti su kazko neturejimu. As parasiau apacioj pavyzdi apie mergina su kylanciu 12tame (avine), tikrai nieko bendro neturi su nesekmem, bent jau jos situacijoj.


QUOTE(myParadise @ 2013 03 13, 23:44)
Ar Šestopalovo formules? biggrin.gif Man jos irgi idomios, bet kaip ir sakiau nemoku rusiškai  doh.gif  Tikrai galėtų koks geradaris išverst būtų labai įdomu čia jas panagrinėti.

Aš nzn nebent lilit kažkokia kita interpretacija, nes kažkokia kitokia čia ir nuskambėjo. Kad lilit parodo stipriają vietą o ne silpnąją?? Kaip čia taip? Jei visur rašoma, kad pvz lilit 5 arba lilit vežy neduoda vaikų, tai ir kitur turėtų duoti neigiamą poveikį.

Na mano pačios planetos natale patvirtina mane absoliučiai, o lilit niekaip, arba neradau kažkokio aprašymo kurį galėčiau pritaikyti. Lilit dvyniuose 4 būste? smile.gif


Kol nepasakei, nebuvau net pasitikrinus kam jos priklauso smile.gif bet taip, cia profesiju linkas: http://astro-future....rofi/index.html ten salia yra verslo ir sinastrijos kazkiek. Man chromas isvercia automatiskai, bet kazkodel tik iki puses, kai reikia giliau skaityti labai vargina tas skaitymo letumas ir supratimas tik pusiau, kai reikia verstus tekstus dar bandyti perskaityti rusiskai.

As info issirankiojus, kiek man reikejo, nieko nepazistu su Lilit 4tame, tai negaliu daug pasakyti. Yra kazkokia teorija, kad 4tas bustas parodo zmogaus potenciala ateinanti su laiku, mazdaug po 40ties metu, kur reikia gan ilgai ji brandinti, gal pvz galetu buti, kad veliau savo gyvenime butum svarbi savo seimos asis, arba.. pardavinetum nekilnojamaji turta biggrin.gif ? nzn. parasysiu, jei kada nors rasiu ka nors idomaus.

Man tie standartiniai Lilit ir Selenos aprasymai irgi visai netinka ir nepatinka, nes yra is psichologines astrologijos ir nieko konkretaus nepasako, kaip ir dauguma apie Arabiskas dalis, kurios buvo (ir yra) naudojamos horarinej astrologijoj. Pvz dabartiniai raso, kad Pars Fortunae parodo sriti, kurioje zmogus nori, kad labai pasisektu, kad per ten gali ateiti sekme. Mano nuomone, tai tik didesnio skaiciavimo dalis, parodanti, ar zmogus bus finansiskai sekmingas, ar ne ir kodel. Cia surasytos tos dalys, kaip jas apskaiciuot: http://www.serenapow...ary.html#arabic , tik nelabai aprasyta, kaip interpretuot, tikriausiai standartiskai pagal horarine.

Kaip pavyzdi apie Lilit, galiu parasyti apie savo giminaite, kurios Lilit yra 5tame. Jai dar nedaug metu, tai ar tures vaiku paziuresim veliau (tikriausiai tokiais klausimais galima tiesiog apskaiciuoti aspektu ir planetu stiprumus pagal afetika t.y. kurie laimi, bet man neidomu taip biggrin.gif) Esme tame, kad jos kylantis yra 12tame (viena is reiksmiu - izoliacijos vietos (nors pagal horarine ligonines joms nepriskiriamos)) - jis sudaro trina su Lilit - kuri yra 5tam buste (vaiku). Labai idomiai gavosi, kad po medicinos studiju si mergina net sau netiketai, lyg kokio likimo vedama, istojo i pediatrine medicina. Visa gyvenima dirbs su vaikais ligoninese/med.istaigose ir bus ju apsupta. Zinoma, klasikine astrologija tikriausiai surastu kitu zenklu rodanciu i toki gyvenimo buda ir kelia, bet man patinka galvoti, kad sriti parode butent Lilit, daugiau jokiu planetu 5tame nera.
Atsakyti
Esu anksčiau daug žmonių patikrinusi pagal šias formules, ir tikrų savo sričių profesionalų, sėkmingų tose srityse, mylinčių savo darbą biggrin.gif Todėl galiu pasakyti, kad tai briedų briedas. Bet kai ilgiau domiesi astrologija, tai ir plika akimi pradeda matytsi, kad jos iš piršto laužtos, neparemtos tvirta astrologine teorija.
Atsakyti
Kol kas nebandziau tikrint ir neisigilinau i tuos aprasymus, tai nieko negaliu pakomentuot. Galetume cia ir patikrint su kitom, kurios dar nebande, jei kaip nors gausim vertima biggrin.gif

Ar yra 'teisingesnes' formules? t.y. kas nors susisteminta su panasiu profesiju sarasu, arba siaip kokia lentele su duotybiskumais rolleyes.gif


Dar norejau paklausti kodel 5to 8tame ir 8to 5tame sulyginami vienas kitam, neturetu 5-8 reiksti vaiku busto apibudinimo o 8-5 'mirties'? Pas mane 8to valdovas 5tame, norejau paklausti ar tai gali reiksti mirti pvz per nestuma ar gimdyma, arba apskritai per vaikus velesniame amziuje, ar tai labiau rodytu i Liuto valdomas kuno dalis - pvz. sirdi?
Atsakyti
Na ne, karminį mazgą 12 vėžy tiesiog interpretavau pagal jos horoskopą, žinoma kad tai tik viena iš reikšmių, gal net neturinti sąsajos su tuo, Bet faktas, kad jos gyvenimo kelias per skausmą, nes kylantis mazgas vėžyje ir 12 būste, abu vandens ženklai (jausmai, emocijos..)
Aš netgi pastebėjau, kad kylantis mazgas labiau reiškiasi būste nei ženkle, pvz. mano besileidžiantis 8, o kylantis 2 būste. Visa ezoterika, gilus pasaulio suvokimas man tikrai duotas nuo mažens, ir kad ir kaip noriu ir lengvai perprantu ezoterinius dalykus, vistiek viduje jaučiu, kad man nuo to reikia atsiriboti, kad turiu kurti verslą ar kažką panašaus. (Kylantis 2, jaučio būste, kuris atvirkščiai rodo koncentraciją ties materialumu).

Aš tai nemanyčiau, kad kylantis mazgas su lilit trine galėtų kažką reikšti, gal yra kitų nuorodų į darbą su vaikais.

Kiek aš suprantu, tai 5 būsto valdovas 8 rodo tikimybę vaiko mirties, o 8 - 5, sudėtingus išnešiojimus, persileidimus. Bet juk vieno rodiklio jokiu būdų nepakanka.
Atsakyti
O kad 4 būste mano lilit, tai nelabai ką ir galėtų potencialiai rodyti, nes be jos ten ir venera smile.gif

Aš dabar galvoju, juk 4 būstas apskritai vienas svarbiausių, vadinamas "kapu", tik man kažkaip dabar susiglumino viskas, juk jei jis rodo tėvą, vaikystę, o be to ir antrąją gyvenimo dalį, tai kažkuria prasme visa tai turėtų turėti panašumą. t.y. žmogaus gyvenimo pradžia, jo sąsaja su tėvu bei gyvenimo galas turėtų sietis.
Atsakyti
Taigi vienas iš tokių pavyzdžių galėtų būti Marilyn Monroe. 4 būste saturnas. Taigi tėvo nėra (saturnas rodo ryšio nebuvimą); augo vaikų namuose, patyrė seksualinę prievartą.. visgi aš nemanau, kad tą rodo pats saturnas, tai turbūt todėl, kad jis labai pažeistas.
Taigi sunki vaikystė ir sunki gyvenimo pabaiga (kaip rašoma). Atitiktų 4 būsto simbolika.
Papildyta:
Įdomu, ar kažkaip atsispindi abortai moters horoskope? Juk rašoma, kad ji jų turėjo daug.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 03 15, 23:21)
Na ne, karminį mazgą 12 vėžy tiesiog interpretavau pagal jos horoskopą, žinoma kad tai tik viena iš reikšmių, gal net neturinti sąsajos su tuo, Bet faktas, kad jos gyvenimo kelias per skausmą, nes kylantis mazgas vėžyje ir 12 būste, abu vandens ženklai (jausmai, emocijos..)
Aš netgi pastebėjau, kad kylantis mazgas labiau reiškiasi būste nei ženkle, pvz. mano besileidžiantis 8, o kylantis 2 būste. Visa ezoterika, gilus pasaulio suvokimas man tikrai duotas nuo mažens, ir kad ir kaip noriu ir lengvai perprantu ezoterinius dalykus, vistiek viduje jaučiu, kad man nuo to reikia atsiriboti, kad turiu kurti verslą ar kažką panašaus. (Kylantis 2, jaučio būste, kuris atvirkščiai rodo koncentraciją ties materialumu).

Aš tai nemanyčiau, kad kylantis mazgas su lilit trine galėtų kažką reikšti, gal yra kitų nuorodų į darbą su vaikais.

Kiek aš suprantu, tai 5 būsto valdovas 8 rodo tikimybę vaiko mirties, o 8 - 5, sudėtingus išnešiojimus, persileidimus. Bet juk vieno rodiklio jokiu būdų nepakanka.

Žinok, gaila, bet būtent šio rodiklio pilnai pakanka, na nebent partnerio vaikų zona labai puiki būtų. Tačiau praktikoje pastebėjau, kad jei jau yra 8-5 ar 5-8 būtinai bus bent vienas persileidimas, abortas ar net blogiau.
Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 03 16, 00:03)
Taigi vienas iš tokių pavyzdžių galėtų būti Marilyn Monroe. 4 būste saturnas. Taigi tėvo nėra (saturnas rodo ryšio nebuvimą); augo vaikų namuose, patyrė seksualinę prievartą.. visgi aš nemanau, kad tą rodo pats saturnas, tai turbūt todėl, kad jis labai pažeistas.
Taigi sunki vaikystė ir sunki gyvenimo pabaiga (kaip rašoma). Atitiktų 4 būsto simbolika.
Papildyta:
Įdomu, ar kažkaip atsispindi abortai moters horoskope? Juk rašoma, kad ji jų turėjo daug.

Na šiaip Ožiaragis 5 visiškai nieko gero, konkrečiai abortų jis nerodo, tiesiog lemia bet kokio pobūdžio sunkumus, susijusius su nėštumu. Bet mano nuomone, jei tikrai buvo daug abortų, tai neabejotinai gimimo laikas nėra tikslus ir išties Jupiteris veikia ir per 8 būstą, taigi gauname valdovą 8 ir dar Jupiterį, kuris rodo daugybę. Beje dėl to laiko, dažniausiai žmonių gimusių senesniais laikais (neišimtis ir dabartiniai 30) gimimo laikas yra 20 minučių anksčiau, nes jį apvalindavo ir užrašydavo tik sutvarkius kūdikį.
Papildyta:
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 15, 13:56)
Kol kas nebandziau tikrint ir neisigilinau i tuos aprasymus, tai nieko negaliu pakomentuot. Galetume cia ir patikrint su kitom, kurios dar nebande, jei kaip nors gausim vertima biggrin.gif

Ar yra 'teisingesnes' formules? t.y. kas nors susisteminta su panasiu profesiju sarasu, arba siaip kokia lentele su duotybiskumais rolleyes.gif
Dar norejau paklausti kodel 5to 8tame ir 8to 5tame sulyginami vienas kitam, neturetu 5-8 reiksti vaiku busto apibudinimo o 8-5 'mirties'? Pas mane 8to valdovas 5tame, norejau paklausti ar tai gali reiksti mirti pvz per nestuma ar gimdyma, arba apskritai per vaikus velesniame amziuje, ar tai labiau rodytu i Liuto valdomas kuno dalis - pvz. sirdi?

Tokios padėtys turi ir daugiau reikšmių, tiesiog abi paprastai tariant rodo "vaiko mirtį", o ta mirtis dažnai pasireiškia ankstyvoje stadijoje, t.y. nėštumo metu.

Jokių formulių ir lentelių nėra, tiesiog neįmanoma tą būtų padaryt. Paprastai žmogus gabus ne vienai sričiai, kai kam labai gabus, bet kiti rodikliai rodo, jog jam vis tiek nesiseks ten ir pan. Reikia žiūrėt visumą, visus rodiklius.
Atsakyti
Bet argi tas pats, ar moteris savo noru nutraukia nėštumą, ar jai likimo neduota susilaukti vaiko..? Juk yra daug moterų, kurios be jokių problemų nešioja vaikus, tik pvz yra savo noru turėjusios ne vieną "išvalymą".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myParadise: 16 kovo 2013 - 15:47
QUOTE(burokėlis @ 2013 03 01, 06:17)
5 būsto valdovas 8 ir atvirkščiai, taip pat 6 valdovas 5, net dvi opozicijos tarp 5 ir 11 būsto. Tai apie kokį vaisingumą čia dar gali būti kalba?

Pas mane be to 8to 5tame, 6to irgi 5tame, viena opozicija is 5to i chirona 11tame (nezinau ar skaitosi) ir 3 negatyvios planetos 5tame biggrin.gif Gal reikia nueiti pasitikrinti, del idomumo. Vaiku niekada nenorejau, gal tas nenoras bando pasamoningai apsaugoti nuo, kaip matosi, su nestumais ir vaikais susijusiu problemu. Gal reik ir netureti, kaip ketinau, arba pabandyt del (abejotino) idomumo g.gif

Dar, jei galima, paklausiu, ar isivaikintus vaikus rodo tie patys zenklai ir bustai horoskope? Niekur neradau. Visada labiau norejau isivaikinti, bet gal irgi netiktu.
Atsakyti