Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Skaičiau, skaičiau ir dar skaičiau, ir visoms mergaitėms naujokėms astrologijoje norėčiau patarti visų pirma puikiai įsisavinti pagrindines astrologijos žinias, natalinių horoskopų nagrinėjimus, ir tik tada lįsti į sinastrijas, tranzitus, soliarus ir pan.
O dėl mokymosi, kas moka rusiškai, yra mano galva gana neblogų rusiškų astrologijos mokyklų, kur mokymas vyksta internetu (arba gauni medžiagą ir ją mokaisi savarankiškai + bet kada gali pasikonsultuoti su tau priskirtu mokytoju, arba nustatytu laiku prisijungi internetu prie mokyklos ir klausai paskaitos gyvai grupėje, bendrauji ir klausimus uždavinėji skypu), ir jose kaina žymiai mažesnė nei LT, + žinių gausite tikrai žymiai daugiau nei Lietuvoje.
Atsakyti
Tiesa, dar norėjau pasakyti, kad tiek ZET'e, tiek kitose astrologinėse programose galima patiems nusistatyti aspektų orbisus, tada atsidarę skirtingas programas matysite tą patį aspektų vaizdą.
Atsakyti
Junete, suprantu, kad Jus erzina kvaili nepatyrusių astrologijoje klausimai, bet manau, kad čia, forume, tam ir renkasi žmonės, kad sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, pasidalinti mintimis ar pastebėjimais, žiniomis. Juk čia ne profesionalių astrologų skyrelis, jei klystu, pataisykit 4u.gif
Pilnai su Jumis sutinku, kad astrologijai reikia skirti daug laiko bei turėti profesionalius kursus ar patyrusį mokytoją, o tai, žinoma, kainuoja. Vat mano atveju, laisvas laikas ir pinigai yra kažkas nesuderinama vienu momentu...Galvoju, gal mama suklydo dėl mano gimimo laiko (nors ji gula kryžium), nes natalas, nagrinėtas senoookai, rodė, kad neturėtų taip būti...
Atsiprašau už išsiplėtimą ne į temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 02 07, 16:10)
Junete, suprantu, kad Jus erzina kvaili nepatyrusių astrologijoje klausimai, bet manau, kad  čia, forume, tam ir renkasi žmonės, kad sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, pasidalinti mintimis ar pastebėjimais, žiniomis. Juk čia ne profesionalių astrologų skyrelis, jei klystu, pataisykit 4u.gif
Pilnai su Jumis sutinku, kad astrologijai reikia skirti daug laiko bei turėti profesionalius kursus ar patyrusį mokytoją, o tai, žinoma, kainuoja. Vat mano atveju, laisvas laikas ir pinigai yra kažkas nesuderinama vienu momentu...Galvoju, gal mama suklydo dėl mano gimimo laiko (nors ji gula kryžium), nes natalas, nagrinėtas senoookai, rodė, kad neturėtų taip būti...
Atsiprašau už išsiplėtimą ne į temą 4u.gif

tikrai galėjo suklysti, žinau atvejį, kuomet mama dievagojosi ir netgi pyko, kad ją laiko nepilno proto, jei galvoja, kad laiko neatsimena, o užklausus archyvą, paaiškėjo, kad laiko skirtumas beveik 8 valandos.
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 02 07, 17:10)
Junete, suprantu, kad Jus erzina kvaili nepatyrusių astrologijoje klausimai, bet manau, kad  čia, forume, tam ir renkasi žmonės, kad sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, pasidalinti mintimis ar pastebėjimais, žiniomis. Juk čia ne profesionalių astrologų skyrelis, jei klystu, pataisykit 4u.gif

Manęs tikrai neerzina, ir aš pati tikrai nesijaučiu profesionale, dėl to ir pati skaitinėju įvairius forumus, kad sužinočiau vis ką nors naujo 4u.gif Tobulėjimui ribų nėra, o astrologija tokia sritis, kur visko aprašyti neįmanoma, ir atrodo pusę gyvenimo prireiks, kad ją perkąsti. Vien išmanyti teoriją neužtenka. Dėl to tikrai pritariu jūsų norui diskutuoti ir bendrai ieškoti paaiškinimų. Net ir pati su mielu noru prisijungčiau prie šių diskusijų, tik su laisvu laiku striuka. 4u.gif
O dėl mokymosi, tiesiog aš pati baigiau astrologijos kursus čia Lietuvoje, bet pabaigusi supratau, kad gautas informacijos kiekis tikrai neatitiko sumokėtų pinigų. Žinių spragos buvo didelės, net pačių pradinių pagrindinių žinių trūko, todėl ir pradėjau mokytis vienoje Rusijos mokykloje. Nesakau nieko, gal yra ir Lietuvoje gerų astrologijos mokyklų, gal aš tiesiog ne į tą nuėjau, bet mokymasis Rusijoje žinių kiekiu ir pinigų atžvilgiu buvo žymiai naudingesnis.
Atsakyti
o kur mokėtės?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 02 07, 18:05)
tikrai galėjo suklysti, žinau atvejį, kuomet mama dievagojosi ir netgi pyko, kad ją laiko nepilno proto, jei galvoja, kad laiko neatsimena, o užklausus archyvą, paaiškėjo, kad laiko skirtumas beveik 8 valandos.

sakykite, o kokiu būdu galima gauti duomenis iš archyvų ir kiek laiko saugomi yra duomenys? g.gif
Atsakyti
oficialiai man rodos turi saugoti 25 metus, bet žinau, kad skirtingai saugo, o kaip gauti, nežinau nesu kreipusis.
Atsakyti
Tyrinėjau žinomas Lietuvos poras. Na tiek kiek įmanoma tai padaryti, ne faktiškai nežinant tikslaus gimimo laiko visgi galima pažiūrėti kaip dera saulė, mėnulis, merkurijus, venera, marsas. Ir labai nustebau radusi porą, kurios visos šios planetos dera! Tai Vilius Tarasovas ir Violeta. Na kas gaudosi astrologijoje pasižiūrės, realiai dar nemačiau poros kad viskas tiktų. Žinoma mes nežinome kur atsiduria planetos būstuose, bet bet kokiu atveju suderinamumas jau stiprus. Taip pat galima dalinai pažiūrėti kokie aspektai susidaro, žinoma artimųjų planetų taip pat nebus tikslu, bet su tolimosiomis jau rodo.


Taip pat radau, kad Mikutavičius, Tarasovas ir Mantas turi veneros-marso aspektus, kas vyrams turbūt prideda seksualinės charizmos.
Atsakyti
Atsiprasau, kad parasysiu ne tema, nes tik siandien pradejau skaityti tema ir dar nebaigiau smile.gif
O sustojau ties Danutes postu, kur ji parase savo mylimojo gim. data. Pazistu viena zmogu gimusi butent ta diena ir atitinkanti aprasyta isvaizda. Ar tas zmogus - Janas F.?
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 21:39)
Tikrai netikiu, kad astrologijos mokyklos ką gero duoda, bet jokiu būdu taip neteigiu už visas, dabar būtų įdomu palankyti kursus, kai pati jau apsišviečiau ir galiu parašyti horoskopą, bet kad jie labai brangūs. Jau vien tai, kad niekas nesidalina žiniomis atrodo labai keista! Būtų apskritai įdomu, jei kas parašytų apie astrologijos kursus, gal lankė, ką išmoko, ar verta.


As tai dristu speti, kad niekas nesidalina todel, kad patys tiesiog pernelyg brangiai mokejo:) Ar patikesit, kad paskaita apie Saule kainavo 100lt?
Visa teorija, kuria gaunat kursuose, galima rasti internete anglu ir rusu kalbomis. Bet, jei norit dirbti kaip astrologai, vistik teks baigti kursus, kad gauti sertifikata.
Jei domina smulkiau apie mano lankytus kursus, tik i az.
Atsakyti
QUOTE(-lloreta- @ 2013 02 24, 00:26)
As tai dristu speti, kad niekas nesidalina todel, kad patys tiesiog pernelyg brangiai mokejo:) Ar patikesit, kad paskaita apie Saule kainavo 100lt?
Visa teorija, kuria gaunat kursuose, galima rasti internete anglu ir rusu kalbomis. Bet, jei norit dirbti kaip astrologai, vistik teks baigti kursus, kad gauti sertifikata.
Jei domina smulkiau apie mano lankytus kursus, tik i az.

šiaip tai nėra tokio reikalavimo turėti sertifikatą. tarkim žinau vieną pasaulinio garso astrologą, išleidusį daugybę knygų ir dirbanti daugybę metų, o jis yra savamokslis. tiesiog neturėdama sertifikato, diplomo, etc., neturėsi galimybės pasiskelbti, kad va, esu baigusi tą ir tą.
Atsakyti