Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Sveikos, merginos, na kur jūs čia atsikraustėt, vos radau 4u.gif ax.gif Buvau jau pamiršusi astrologiją, o paskutiniu metu vėl kažkas traukia rolleyes.gif Gal čia tas Neptūnas pirmame būste kaltas plius nelabai neaiški gyvenimo situacija g.gif
Taigi, gal kuri atsakysite, nes ZET9 ir kiti online astrologiniai tinklapiai kertasi tarpusavyje, ypač su sinastrija ( ZET'e vos 5 aspektai ir tai nelabai reikšmingi pagal kai kuriuos astrologus (juod. mėnulis ir pan.), o online jų daugiau rodo). Dabar mąstau, na turėtų būti su nustatymais problemos ARBA vieno iš partnerių gimimo laikas toks, kad neaišku kokia laiko juosta turėtų būti, nes kaitoliojosi laikas tada. Va šito niekur nerandu, kur galėčiau pasitikslint, tad merginos, gal žinote? 4u.gif

Na ir suvėliau, bet gal suprasite ko noriu blush2.gif
Atsakyti
O kokios datos?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 21, 16:35)
O kokios datos?

Parašiau Jums žinutę 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors esate ištyrinėję chirono poveikį žmogui? Kažkaip kolkas neperprantu aš jo reikšmės.. Na taip tai giliausia sielos žaizda, tai rodo,kurioje srityje žmogus gali gydyti kitus. Bet kol kas jo nenaudoju horoskopuose, ar jis turi didelę reikšmę?
Atsakyti
Galima pasakyti paprastai, tą sritį, kurioje mes turime problemų su savimi, tačiau galime padėti, patarti kitiems, ar kitaip tariant tai, kur mes galime pamokyti kitus, bet patys esame beviltiški. Aš manau, kad į jį verta atsižvelgti.
Atsakyti
Pati pradžia susidomėjimo astrologija buvo čia /SM, po to blaškymasis po internetą ir skaitymas visko kas papuola ,kol vis dažniau aplankydavo mintis į viską spjauti ir užsiimti praktiškeniais dalykais, tuomet papuolė J.Frowles knygos (nuorodas berods buvau dėjus, kam įdomu lengvai susiras) kurios nuvedė į argoo-school forumą http://forum.argo-school.ru/ /Būtent čia atradau esminius astrologijos pamatus, radau į ką atsispirti .Ten labai daug teorijos , taip pat vyksta ir praktiniai užsiėmimai.Gal būt ne visiems priimtina, nepriimtina kas užsiciklinęs ties astropsichologija, Neptūnu, Uranu, Plutonu , asteroidais...Tas kas nori suvokt esmę tikrai ras daug atsakymų.
Atsakyti
Išbandžiau viską, ką radau online, susijusius su sinatrija - iš viso totalus košmaras doh.gif Gal kuri žinote kokį patikimesnį puslapį, nes noriu tiesą rasti ir palyginti su ZET'u biggrin.gif
Linkon, mano astrologijos mokslų pradžia (ir pabaiga ax.gif ) irgi buvo SM biggrin.gif Dėkui už nuorodą, eisim rusų kalbos žinias gilint bigsmile.gif Aš seniau po rusų forumus naršydavau, ypač dėl chiromantijos ax.gif

myParadise, ar gavot mano žinutę, nes supermamos kažkodėl nelabai nori veikt, matyt apkrovos didžiulės biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O kas blogai zete, iš kur žinot, kad blogai?
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 23, 15:27)
O kas blogai zete, iš kur žinot, kad blogai?

Nežinau, ar blogai ZET rodo, nustatymai atitinka, laiko zonos teisingos, atrodo viskas ok, bet...
anksčiau turėjau senesnę versiją, ir kiek pamenu, rodė daugiau tų aspektų ir harmoningų, o dabar... schmoll.gif
tiesiog noriu pasitikrint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 01 23, 15:35)
Nežinau, ar blogai ZET rodo, nustatymai atitinka, laiko zonos teisingos, atrodo viskas ok, bet...
anksčiau turėjau senesnę versiją, ir kiek pamenu, rodė daugiau tų aspektų ir harmoningų, o dabar... schmoll.gif
tiesiog noriu pasitikrint smile.gif

Aspektus iš vis galit atjungti ir akys pačios geriau matys kuri kurią aspektuoja (mato), kuris aspektas artėjantis , kuris išssiskiriantis.Ir tai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Linkon @ 2013 01 23, 16:27)
Aspektus iš vis galit atjungti ir akys pačios geriau matys kuri kurią aspektuoja (mato), kuris aspektas artėjantis , kuris išssiskiriantis.Ir tai svarbu.

Man labai trūksta žinių, kad galėčiau pati įžvelgti blush2.gif Bet ačiū Jums už komentarą 4u.gif
Merginos, ar teko kada girdėti, jog sudarius santuoką tuo metu, kai juodasis mėnulis yra vieno iš partnerių saulėje, santuoka yra pasmerkta žlugti g.gif Mano atveju tai pasiteisino, tiek kad dauguma nekreipia dėmesio į juodąjį mėnulį, tad gal tik sutapimas g.gif Ar turite kokių pastebėjimų?
Atsakyti
Jeigu prastas suderinamumas, tai bet kokiu atveju didžiulė tikimybė, kad santuoka pasmerkta žlugti.
Atsakyti