Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 17, 09:54)
Jei aš ką ir lyginu, tai tik mano gyvenime figuravusius žmones su būtent šiom Venerom...
Papildyta:
O galėtumėte nurodyti bent vieną lietuvių astrologijos šaltinį senesnį na bent jau 75 - 50 metų?  Ar ne pas rusų astrologus dauguma lietuvių astrologijos mokslus bando krimsti???

tikrai ne, bet kaip tai susiję su mano klausimu?
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 17, 10:10)
Pritempinėjimas pritempinėjimui nelygu.. žiūrint kokiomis priemonėmis pritempinėjama...ar bandymu taikiems harakteriams pripaišyti karingumą ar tiesiog remiantis fizika...Jog žemė sukasi šio fakto dar niekas nepaneiginėjo.. ir KAIP ji tai daro taip pat yra tiksliai paskaičiuota... ir kokį efektą / laiko paklaidą jos sukimasisi duoda taip pat ir... jog su laiko skaičiavimu žemėj per amžius buvo maklinėta ir permaklinėta... Prieš paneigiant įdomią teoriją ir bandant atsidavusiam astrologui pripaišyti pigios šlovės vaikymąsi, gal pirma verta pažiūrėt ar ta sistema veikia? Šiaip tai Indija, kurioje astrologai paiso šio saulėgrįžos fenomeno darydami porų suderinamumą bei santuokų prognozes, tikrai garsėja mažiausia skyrybų statistika.. juolab tradicija konsultuotis pas astrologą yra labai sena ir aktyviai kultyvuojama dar ir šiandien...

Jums tiesiog trūksta astrologijos žinių, kitaip Marso 7 nevadintumėte taikiu charakteriu, taip pat reikėtų pasidomėti, kokia Hitleris buvo asmenybė, nes jis savęs tikrai karingu nelaikė, priešingai, suvokė save kaip gėrio nešėją. Beje, jo horoskope yra ir daugiau agresijos ženklų.
Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 17, 15:51)
Dėl Hitlerio gimimo laiko netikslumo būtų sunku abejoti ir dėl tokio stipraus 3 būsto - 3 būsto valdovas 3, tačiau esmė tame, kad ten mėnulis, kuris apskritai ten būdamas rodo gebėjimą sujungti žmones į vieną bendrą visumą, komunikacinius gebėjimus, o dar konjukcijoje su jupiterius, kas rodo masių meilę. Taigi gaunasi didžiulė kalbos ir proto galia, ką ir darė Hitleris - be iškalbingumo dovanos žmogus niekaip nebūtų tiek žmonių pajungęs sekti paskui jį.
Saturnas 10 juk gali duoti ir didžiulę aroganciją, pasipūtimą, o saturnas apskritai liūte ir dar MC, tai čia jau didžiulis pasipūtimas, dėmesio poreikis, toks žmogus gali būti tik lyderiu visi kiti prieš jį tik menkystos. Aš apskritai galvoju, kad panašios pozicijos gali duoti žmogų, kuris geba būti savo srityje tik geriausiu. Beje 10 būsto valdovas taip pat 7. Viskas eina tik į 7 būstą.

Betgi dėl Hitlerio mirties yra aibė versijų? Ar natale matosi savižudybė?
Bet visgi jo ASC valdovas stipresnis nei 7 būsto valdovas, kas rodytų, kad jis stipresnis už savo priešininkus. Ir jei jis nusižudė, tai juk ir rodo, kad jis negalėjo būti sunaikintas priešų, kad susinaikino save pats.
O 1945 metų soliare saulė 11, marsas 10 (na čia galėtų duoti garbės sunaikinimą), saturnas 1., Ar 8 būsto valdovas 1 rodo mirties tikimybę?

Planetų sankaupa 11 name, soliaro asc krenta į natalo 8, visi tipiniai mirties požymiai. Aišku, Marsas 10 kaip ir sakai. O ką jis mąstė, kodėl tai nusprendė, tai nežinau. Žvelgiant istorijos atžvilgiu, jis tiesiog pasirinko lengvesnę mirtį.
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 17, 20:09)
Čia iš vieno vokiško straipsnio apie Hitlerio mirties aplinkybių interpretaciją:

Neptūno ir Plutono konjukcijos rolė 8-tam name yra vienareikšmiška. Pagal Brunhiubnerį Plutonas mirties name rodo į dvasinių ligų grėsmę, savęs sunaikinimo tendenciją taip pat ir į tragišką mirtį. Hitlerio horoskope atrodo, lyg Plutonas išpildytų visas įmanomas reikšmes. Netgi galima teigti, jog šiuo atveju Plutoną 8-tam name galima interpretuoti ir kaip "leidžiantį dingti žmonėms" pradanginatį žmones. Juk būtent taip ir atrodė Hitlerio "išėjimas".. dingimas iš akiračio tikrąją ta žodžio prasme.

Imamas laikas yra 18:30.. bet dėl jo gimimo laiko yra ginčijamąsi be galo ir krašto...
Oficiali versija - "po pietų" t.y. 13-18 val...
Yra nuomonių, jog Hitleris savo išvaizda labiau nuduoda į AC-Skorpioną pirmos dekados...todėl gimimo laikas galėtų būti ir 19 val.  juolab sakoma, jog jei jis būtų AC-Svarstyklės, tai jo natale tiek daug Veneros negaletų nudominuoti ant veneros sėdintis marsas ir tik 7 name.
beje... kas buvo Hitleris galima būtų spręsti ir iš jo sėbrų jo apsupty...jie visi o ir jo mylimoji Eva Braun (iš oficialių dokumentų) esminius taškus turėjo skorpione...

Jei Hitlerį palikt ten, kur jį oficialiai pozicionuoja astrologai, tai gautųsi, jog jo 5-tas namas žuvyse, kas leidžia abejoti jo heteroseksualia orientacija...bet tada koks iš jo kariūnas???

lotuliukas.gif mano 5 namas Žuvyse lotuliukas.gif turiu vyrą ir du vaikų, moterys niekada netraukė.
Papildyta:
Kas dėl Kabalos, tai ji turi savitą astrologijos sistemą, kuri vėliau gali kaip reikiant sujaukti mąstymą, tai tu atsargiai ten su ja.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 18, 05:57)
tikrai ne, bet kaip tai susiję su mano klausimu?
Papildyta:

Jums tiesiog trūksta astrologijos žinių, kitaip Marso 7 nevadintumėte taikiu charakteriu, taip pat reikėtų pasidomėti, kokia Hitleris buvo asmenybė, nes jis savęs tikrai karingu nelaikė, priešingai, suvokė save kaip gėrio nešėją. Beje, jo horoskope yra ir daugiau agresijos ženklų.
Papildyta:



Klausykit, Rozmarinai, Jūs čia mano kantrybę bandot ar mano kvadratūrų veikimą? smile.gif

Ar pastebit, jog tema vadinasi .. bendraminčiai...o Jūs kažkodėl vedat su manim asmenybių karą...kam? Jums ką, reikia būtinai sumenkinti kitą, kad pasijustumėt jog ESAT? Ar pastebit, jog bendraudama nukreipiat savo geluonį į asmenį.. o ne į informaciją... Jei Jūs matote, jog aš klystu, pataisykit mane...bent jau aš čia – dėl informacijos apsikeitimo.. o ne dėl bandymo vaduotis nuo nepilnavertiškumo komplekso...Aš niekad niekur neteigiau, jog aš profas astrologijoje... aš ieškau savo kelio ir būtinai jį rasiu... Kol kas aš nė viename iš mano postų apie kitą asmenį (tarkim Hitlerį) nesu pateikus SAVO nuomonės...visa, ką aš rašiau yra paimta iš rimtų vokiečių astrologų traktatų ta tema...o ką rašiau apie save – mano asmeninė patirtis ir pojūčiai.. net jei ir labai žaismingam stiliui... nesu nuoboda... net pati sau... smile.gif

Te... imkit balionėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 18, 10:52)
Klausykit, Rozmarinai, Jūs čia mano kantrybę bandot ar mano kvadratūrų veikimą?  smile.gif

Ar pastebit, jog tema vadinasi .. bendraminčiai...o Jūs kažkodėl vedat su manim asmenybių karą...kam? Jums ką, reikia būtinai sumenkinti kitą, kad pasijustumėt  jog ESAT? Ar pastebit, jog bendraudama nukreipiat savo geluonį į asmenį.. o ne į informaciją... Jei Jūs matote, jog aš klystu, pataisykit mane...bent jau aš čia – dėl informacijos apsikeitimo.. o ne dėl bandymo vaduotis nuo nepilnavertiškumo komplekso...Aš niekad niekur neteigiau, jog aš profas astrologijoje... aš ieškau savo kelio ir būtinai jį rasiu... Kol kas aš nė viename iš mano postų apie kitą asmenį (tarkim Hitlerį) nesu pateikus SAVO nuomonės...visa, ką aš rašiau yra paimta iš rimtų vokiečių astrologų traktatų  ta tema...o ką rašiau apie save – mano asmeninė patirtis ir pojūčiai.. net jei ir labai žaismingam stiliui... nesu nuoboda... net pati sau... smile.gif

Te... imkit balionėlį  4u.gif

painiojate mane su kitu asmeniu. ir niekaip nesuprantu, kodėl nusprendėte, kad jums norėjau įgelti ar kariauti? jūs parašėte, kad Hitlerio horoskopas rodo jo taikų charakterį, taigi aš parašiau, jog jeigu taip manote, vadinasi jums trūksta elementarių astrologijos žinių, bet šitą ir pati pripažįstate, tai nesuprantu, kodėl pykstate, jei aš jau kelintą kartą nurodau, kame darote klaidą konkrečiu atveju, o kitas žmogus pasakė analogišką savo nuomonę? ar tame, kad jums nepritariau, nes buvote neteisi? tai čia ir yra informacijos apsikeitimas, bet tikriausiai jūs tai įsivaizduojate tik kaip absoliutų pritarimą jums.
aš niekur nerašiau, jog jūs esate karinga, blogo charakterio, pikta boba ar pan., tai kodėl jūs teigiate, kad mano "geluonis" nukreiptas į jūsų asmenybę? vienintelė vieta, kur jus pataisiau, tai jūsų astrologinės žinios, visiškai be jo reikalo tą suasmeninote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burokėlis: 18 sausio 2013 - 11:21
Viskas ok, man tikrai smailu nereikia tongue.gif
Sakyčiau labai geras požiūris, kritiškai į viską žiūrit, pasveriat info, o jau tai yra gerai.
Na aš tiesiog parašiau lietuvišką knygą, nes tiesą pasakius nežinau ką pasiūlyt, gal pradžiai ji tikrai netinkama. Bet kad internete yra pilna info pradžiai, susipažinimui. Yra dar toks forumas www.parapsichologija.lt, ten yra astrologijos tema ir labai daug info prikelta, gal susipažinimui to pakaktų?
Dėl Rozmarino nzn aš taip smulkiai, aš jos asmeniškai nepažįstu, tiesiog man tiko jos horoskopo stilius, o kai pati išmokau, supratau kad ten nėra jokių "falsifikavimų". Galima info visada el pastu pasitikslint.
Bet juk jum ne asmeninio horoskopo labiausiai reikia o norisi į astrologiją pasigilint, tai sakau pirma pasidarykit savo žemėlapį, o paskui galima rast kažkiek info kaip jį nagrinėt.
Koks didžiausias tikslas, kodėl norisi pažinti astrologiją?



Bet kaip įdomiai, Hiitlerio net is lunaras patvirtintų mirtį - marsas 1, o ASC krenta į 8. O dar įdomiau, kad ant DSC stovi plutonas.
Atsakyti
Labas, as irgi domiuosi astrologija, tad noreciau prisijungt retkarciais.

Gal kas nors man galetu greitai pasufleruoti, ar as gerai suprantu soliarus. Ar reik pagrinde ziureti, kaip planetos issidesto gimtadienio breziny (nelyginant jo su natalu), ar reikia ziureti, kur gimtadienio brezinio planetos krenta natalo brezinyje (saule pvz visada kristu i ta pati). Man sitoj temoj siek tiek truksta aiskumo.

O man burokelis irgi primine rozmarina, bet taigi nieko blogo but po rozmarino niku, nereikejo kurtis naujo, cia tik siaip, tikiuosi neiseisit.

MyParadise, kodel uzvedei tema bendraminciuose, jei kalba eina vien apie astrologija?
Atsakyti
Aš nesu Rozmarinas ir gal galime tos temos nebegvildenti? Kad nekiltų daugiau klausimų, pasakysiu, kad tiek man, tiek dar vienai temos narei Rozmarinas padėjo kažkiek daugiau ar mažiau mokytis astrologijos, matyt tai padarė atitinkamą įtaką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burokėlis: 19 sausio 2013 - 04:07
Aš manau, kad nori nenori kažkiek perimi tam tikrą stilių iš to, iš ko mokaisi.

Na būtent Rozmarino bloge buvo aprašyta kaip interpretuoti soliarą <http://rozmarino.blogas.lt/kaip-teisingai-interpretuoti-soliara-ir-tranzitus-54.html>
Nors iš tikro tas momentas ir man neaiškus, reiktų jos užklausti.

Sukūriau čia temą, nes juk ieškau astrologijos bendraminčių. smile.gif Nelabai aš čia bendrauju supermamose, o kuo netinka čia ta tema?
Atsakyti
Na, bendraminciuose temos labai greitai istrinamos, nes dazniausiai cia snekasi apie bet ka kitose 'teminese' temose susipazinusios moterys. Ezoterikoj temos neistrinamos, zmones galetu bet kada jas is naujo skaityti, jei uzeitu noras mokytis. Kazkaip butu gaila, jei jusu informatyvus postai butu taip greit istrinami, o ezoterikoj tokia tema jau yra. Maniau, gal siaip ieskai draugu smile.gif

Aha, skaiciau rozmarino posta apie soliaro interpretacijas, bet pats principas man liko neaiskus, galbut jie abu savaip svarbus, bet greiciausiai reikia ziureti i pati soliara. man daznai nepasitvirtina nei vienas nei kitas pagal atgalinius ivykius, del to, akivaizdziai, kazka netaip ziuriu.
Atsakyti
Na aš kol kas nelabai supratau klausimo, bet galiu pasakyti jog soliaras yra dangaus brėžinys tą akimirką, kuomet Saulė grįžta į tą patį tašką, kuriame ji buvo žmogaus gimimo akimirką. Su natalu jo nereikia lyginti, tai dvi skirtingos metodikos, su natalu lyginami tranzitai.
Dėl to, kad nepasitvirtina įvykiai, tai greičiausiai yra elementari žinių stoka, tik parašu nepagalvoti, kad asmeniškai tau bandau įgelti, kalbu grynai iš asmeninės patirties.
Atsakyti
Na bet vistiek žiūrime kur krenta soliaro ASC i natalą? Ir pvz. galbūt soliaro ASC sudaro jungtį su natalo planeta ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 20, 12:41)
Na bet vistiek žiūrime kur krenta soliaro ASC i natalą? Ir pvz. galbūt soliaro ASC sudaro jungtį su natalo planeta ir pan.?

taip, tai žymi, kur prasideda metinis horoskopas, ties kuria sritimi, pirminis taškas, todėl tai svarbu. jokios jungtys su natalo planetomis reikšmės neturi, tai du atskiri horoskopai.
Atsakyti
Na va, dabar viskas aisku, ačiū burokeli
Atsakyti