Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

Liniuxxx,

Žiauriai gražu. Ech. kad taip tokią dabo vietą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2013 01 11, 18:16)
Ech. kad taip tokią dabo vietą blush2.gif


gimus maziukui skubiai nedidelem islaidom turejau isirengt darbo vieta namie -tai net visai malonu dirbt db tokioj aplinkoj biggrin.gif
aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 11, 18:12)
Gražu ir man  wub.gif  Gaila, kad Hampen kilimo nėra kokios smėlio spalvos  verysad.gif  Teks imti brangesnį ADUM  verysad.gif

Bet ADUM gaurai tankesni biggrin.gif thumbup.gif

Mergaitės, kurios turit LACK staliukus, jie tokie apklijuoti, ar ne? g.gif Ar tas apklijavimas dailus? Dabar panašūs staliukai Maxėj yra, bet labai baisūs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2013 01 11, 18:20)
Bet ADUM gaurai tankesni  biggrin.gif  thumbup.gif

Mergaitės, kurios turit LACK staliukus, jie tokie apklijuoti, ar ne?  g.gif Ar tas apklijavimas dailus? Dabar panašūs staliukai Maxėj yra, bet labai baisūs  doh.gif

nieko baisaus nera, viskas graziai padaryta su tuo lacku.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2013 01 11, 16:49)
Sveikos 4u.gif

papirkom liatorp stala darbo kambariui, kokybe thumbup.gif

Va rodausi biggrin.gif

Be galo gražų kambarį susikūrei thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2013 01 11, 18:20)
Bet ADUM gaurai tankesni  biggrin.gif  thumbup.gif

Mergaitės, kurios turit LACK staliukus, jie tokie apklijuoti, ar ne?  g.gif Ar tas apklijavimas dailus? Dabar panašūs staliukai Maxėj yra, bet labai baisūs  doh.gif

Nea, jie neatrodo kaip apklijuoti, tas paviršius labai dailiai padarytas, kitokia technologija, nei laminuotų pigių baldų. Man dėl to Expedit ir Lack patinka, kad neatrodo, kaip tie pigūs Jyskiniai ar Senukiniai baldai, kur žiauriai negražiai priklijuotas laminatas (ar klijonkė, ar kas ten lotuliukas.gif ) ir kur kamputyje su nagu galima tą priklijavimą nudrąskyti doh.gif

Čia maniškis LACK iš arti, man labai jis smagus wub.gif
user posted image

Dėl ADUM - žinau, kad jis tankesnis, bet kaina tai didesnė biggrin.gif Norisi, kaip sakant, ir kilimą turėti, ir pinigėlį sutaupyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 11 sausio 2013 - 18:41
QUOTE(Forgete @ 2013 01 11, 18:27)
nieko baisaus nera, viskas graziai padaryta su tuo lacku.

Man maximinis baisus wink.gif

QUOTE(Hennessy @ 2013 01 11, 18:40)
Čia maniškis LACK iš arti, man labai jis smagus  wub.gif

Dėl ADUM - žinau, kad jis tankesnis, bet kaina tai didesnė  biggrin.gif  Norisi, kaip sakant, ir kilimą turėti, ir pinigėlį sutaupyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

wub.gif Man šita spalvytė ir ąžuolinė pačios gražiausios, bet netinka sad.gif
Dar gerai būtų, kad būtų brązowy, o ne czarnobrązowy biggrin.gif

Aha, o kas nenori pinigėlio taupyt? biggrin.gif

Forgete, Hennessy ačiū 4u.gif turbūt pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 11 sausio 2013 - 18:54
QUOTE(Liniuxxx @ 2013 01 11, 17:49)
Sveikos 4u.gif

papirkom liatorp stala darbo kambariui, kokybe thumbup.gif

Va rodausi biggrin.gif

is iprocio norejau paspausti LIKE doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Liniuxxx super wub.gif


QUOTE(Hennessy @ 2013 01 11, 19:12)
Gražu ir man  wub.gif  Gaila, kad Hampen kilimo nėra kokios smėlio spalvos  verysad.gif   Teks imti brangesnį ADUM  verysad.gif

Adum mes irgi pirkom kremini, jis man kokybiskesnis smile.gif

QUOTE(*ABC* @ 2013 01 11, 19:20)
Bet ADUM gaurai tankesni  biggrin.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Mergaitės, kurios turit LACK staliukus, jie tokie apklijuoti, ar ne?  g.gif Ar tas apklijavimas dailus? Dabar panašūs staliukai Maxėj yra, bet labai baisūs  doh.gif


O man Lack staliukas nelabai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 11 sausio 2013 - 19:39
QUOTE(meile_G @ 2013 01 11, 19:16)
is iprocio norejau paspausti LIKE  doh.gif  biggrin.gif

Čia geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(skaistukas @ 2013 01 11, 19:38)
Liniuxxx super  wub.gif
Adum mes irgi pirkom kremini, jis man kokybiskesnis  smile.gif
O man Lack staliukas nelabai  smile.gif

O kaip spalvytė pati? Rašė meile_G, berods, jog negraži ta kreminė spalva pasirodė, bet man iš tų realių nuotraukų tai visai nieko unsure.gif Baltos nenoriu, nes pas mus tikrai greitai išsiteps, o ant kreminės bent nesimatys taip žiauriai biggrin.gif Nors, tikriausiai, vis tiek kažkada teks nešti į valyklą... Dėl šito ir neperku kol kas jokio kilimo apskritai - priterlioja mažė ant grindų, tai paimu ir išplaunu, o čia... Bet norisi jaukumo kažkaip svetainėje rolleyes.gif

Dėl LACK staliukų aš pasakysiu taip - svetainėje vienareikšmiškai nestatyčiau, nes jis toks pakankamai paprastutis, nieko mando. Paprastas dizainas, paprasta konstrukcija, pigios medžiagos... Bet žiūrint, kiek jis kainuoja, tai esant reikalui ir turint fantazijos galima tikrai šauniai jį panadoti. Pvz., kaip mano atveju, antrame aukšte turime tokį laisvą plotą tarp sienos ir laiptinės turėklų. Nei šis, nei tas visiškai. O tas staliukas pagal matmenis labai šauniai ten įsipaišė, ant jo ir šalia jo stovi vazonai su gėlėmis. Toks gavosi žalias kampelis. Tikrai man dėl tokio reikalo nesinorėjo daug mokėti, bet vaizdo tai norėjosi padoresnio, nei tų maximinių apklijuotų staliukų... Žodžiu, kaip kavos staliukas tai man jis irgi nelabai, bet kai šiaip staliukas kokiom nors reikmėm (ypač atsižvelgiant į kainą) tai labai super galėtų būti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 11 sausio 2013 - 20:05
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 11, 19:01)
Dėl LACK staliukų aš pasakysiu taip - svetainėje vienareikšmiškai nestatyčiau, nes jis toks pakankamai paprastutis, nieko mando. Paprastas dizainas, paprasta konstrukcija, pigios medžiagos... Bet žiūrint, kiek jis kainuoja, tai esant reikalui ir turint fantazijos galima tikrai šauniai jį panadoti. Pvz., kaip mano atveju, antrame aukšte turime tokį laisvą plotą tarp sienos ir laiptinės turėklų. Nei šis, nei tas visiškai. O tas staliukas pagal matmenis labai šauniai ten įsipaišė, ant jo ir šalia jo stovi vazonai su gėlėmis. Toks gavosi žalias kampelis. Tikrai man dėl tokio reikalo nesinorėjo daug mokėti, bet vaizdo tai norėjosi padoresnio, nei tų maximinių apklijuotų staliukų... Žodžiu, kaip kavos staliukas tai man jis irgi nelabai, bet kai šiaip staliukas kokiom nors reikmėm (ypač atsižvelgiant į kainą) tai labai super galėtų būti  4u.gif

pritariu drinks_cheers.gif aš ir kaip pagrindinio kavos staliuko gal ir nelaikyčiau, nebent jau žiauriai su vieta kur reikia mažuliuko kokio.
pas mane jis stovi tarp lentynos ir kompo stalo, reikėjo kažko dar papildomai pasidėt popierių papkėm ir visokiom nesąmonėm biggrin.gif tai pagal dydį man jis ir labai tinka. ir dar su ta mintim, ai nuomojamės, ilgai negyvensim, ką čia pirkt gerus daiktus, bet aišku tas jau tęsiasi kelis metus ir manau dar toliau tęsis, bet vistiek nesigailiu.

prie sofkės yra didesnis, kur ir laptopas stovi, reikalui esant aną panaudojam, bet šiaip viskas ant stalo vyksta.
Atsakyti
Turiu du LACK staliukus. Baltas trimetes dukrytes kambary, 'azuolinis' man labai tinka vietoj zurnalinio stalo, kurio niekaip neissirenku, nes neitinka. TV pulta pasidet, kavos puodui ar knygai, nors jis man vienas be nieko graziausiai atrodo smile.gif
Baltasis staliukas man atrodo kokybiskesnis, azuolinis tik palietus jauciasi lyg popierinis, bet vistiek man smagus.
Atsakyti