Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Alchemie @ 2013 01 30, 19:44)
Ikea tuo ir ypatinga, kad i virtuve sudeda Blum furnitur! Kur uz tokia kaina tikria jos negausi, o i stumdomas sistemas deda Herich furnitur! Kuri irgi garseja kokybe.


ooo, jei ten tikrai Blum, tada liuks thumbup.gif
negi man dabar eiti ieskoti Ikea stumdomu sistemu doh.gif biggrin.gif Kaip tik planuojam i miegamaji daryti spinta su stumdomomis durimis. Tik kazin, kokie ten profiliai - aliuminio? Ir ar galima dydzius koreguot, nes kiek kazkada buvau uzmetus aki, tai ten keli tik dydziu variantai galimi
Atsakyti
Planuojam virtuve,baldininkai paskaiciavo 7 tukst.Planeryje noriu paskaiciuot kiek kainuotu musu virtuves ,,grauciai''( be dureliu ir stalvirsio).Planeryje idejus sia spintele http://www.ikea.com/...ucts/S09854283/, jos kaina skaiciuojama su durelem ir stalvirsiu? Gal as ne taip skaiciuoju? g.gif Patarkit kaip reikia blush2.gif Aciu.
Atsakyti
Merginos ar kuri nors besiplanuojate savo virtuve planuojate deti sita daikta i kampa?
http://www.ikea.com/...ducts/40116739/

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 01 31, 01:34)
prasau pasakykit kas nors koks BESTA baltumas,? ar jis blizgus ar ne? ax.gif

Kurios baltos bestos? Ju ten kelios rusys yra, yra ir blizgi (polysk?), yra vassbo - neblizgi, bet kazkiek gal pries sviesa atspindi, ir yra visai paprasta
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 31, 07:07)
Ir ar galima dydzius koreguot, nes kiek kazkada buvau uzmetus aki, tai ten keli tik dydziu variantai galimi

Taip, du aukščiai (201 cm ir 236cm spintoms), o pločiai 75 cm ir 100 cm ir 150 cm (čia vienos durys, jos eina po dvi, taigi viso 150cm, 200 cm ir 300cm) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2013 01 31, 11:16)
Taip, du aukščiai (201 cm ir 236cm spintoms), o pločiai 75 cm ir 100 cm ir 150 cm (čia vienos durys, jos eina po dvi, taigi viso 150cm, 200 cm ir 300cm)  4u.gif

nu va, visssssssiskai netinka doh.gif verysad.gif
aciu 4u.gif

Forgete, geras labai daiktas ta karusele thumbup.gif Nori isidet i savo virtuve?
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 31, 11:58)
nu va, visssssssiskai netinka doh.gif  verysad.gif
aciu 4u.gif

Forgete, geras labai daiktas ta karusele thumbup.gif  Nori isidet i savo virtuve?

norejau, nusipirkau ikejine ir netiko man del dydzio. o lietuvoj blumines ziauriom kainom (virs 1000Lt). doh.gif doh.gif doh.gif Tai va galvoju kazkam reikia pusvelciui ikejine perleist.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 31 sausio 2013 - 12:04
QUOTE(Sauluciux @ 2013 01 31, 01:34)
bendrai blumai yra fantastika smile.gif tevai vis saukia, kai pas juos bunu, kad virtuvej spinteles trankau, o as is iprocio paleidziu dureles ir jos trenkiasi, nes be tu amortiku  biggrin.gif sorry uz poster_offtopic.gif

prasau pasakykit kas nors koks BESTA baltumas,? ar jis blizgus ar ne? ax.gif


mes ėmėm BESTA, tai spintelė balta matinė, kitokių baltų ir nėra, o dureles jau galima kokias norit - specialiai užsakinėjom blizgias baltas, jos ir brangesnės išėjo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramiai!: 31 sausio 2013 - 12:08
QUOTE(Forgete @ 2013 01 31, 13:03)
norejau, nusipirkau ikejine ir netiko man del dydzio. o lietuvoj blumines ziauriom kainom (virs 1000Lt).  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Tai va galvoju kazkam reikia pusvelciui ikejine perleist.

Aš apie tokią karuselę irgi galvojau, reik eit matuot savo kampinę spintelę, norėčiau, kad ji man tiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasuole0506 @ 2013 01 31, 09:14)
Planeryje idejus sia spintele http://www.ikea.com/...ucts/S09854283/, jos kaina skaiciuojama su durelem ir stalvirsiu? Gal as ne taip skaiciuoju?  g.gif  Patarkit kaip reikia  blush2.gif Aciu.

user posted image
va kur pazymejau rodyklem tai paspauskit usun ir nuims ir dureles ir stalvirsi.... tada paskaiciuos tik griaucius...na ir rankeneles reik nuimt...
Atsakyti
O merginos, gal pasufleruosit, kur Ikea ieškot šito daikto?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2013 01 31, 00:15)
Tai gal angliskai mokate? Galu gale yra google vertejas  4u.gif
http://www.ikea.com/...uery=901.159.97
lovytes dugnas gali buti 2 aukscio padetyse, vienas sonas visiskai nusiima, kad vaikas pats galetu ilipti ir islipti  mirksiukas.gif
lovyte pagaminta is kieto buko, lakuota akriliniu laku, dugnas is plokstes  biggrin.gif

domintu isigyjusiu nuomone apie kokybe. Kas parasyta, tai issiversti, galima. Nejaugi niekas nera pirkes Ikea lovyciu kudikiams ?
Atsakyti