Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(dzemute @ 2013 01 30, 16:02)
o ar tinka tokia apsaugele lovytem?ar tik lovom? http://www.ikea.com/...ducts/30099293/


tinka visom IKEA lovom ir lovytem.

pvz.: SNIGLAR

GULLIVER
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2013 01 30, 17:35)
tinka visom IKEA lovom ir lovytem.

pvz.: SNIGLAR

GULLIVER

aciu, tik beda, kad musu lovyte ne ikejos
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 01 29, 23:43)
O tai įdomu, ar yra su trimis stalčiais? Nes man reikia trijų stalčių...  g.gif Prie šių durelių rašo "Fronty szuflady, 3 szt."
http://www.ikea.com/...ucts/S59850225/
Iš pradžių galvojau, kad viską užsisakysiu iš Ikea, tačiau meistrai bando įtikinti, kad jie gali padaryti pigiau, tad ketvirtadienį viskas paaiškės. Jei "viduriai" bus pigiau čia, tada tik dureles užsisakysiu iš Ikea.


Jus formuojate kiek ir kokiunstalciu spinteleje jums reiks. Jums reikia ziureti spinteles, kurios turi stalcius ir tada is katalogo rinktis fasadus
Gaminti viduriu nepatariu, nes gal sonai ir bus panasios kainos kaip ir ikea, bet furnituros jums BLUM nesudes meistrai, arba jei sudes, tai tikrai kainuos daugiau, nei Ikejoje. O susipirkti dalimis spinteles irgi galima 4u.gif
QUOTE(indregu @ 2013 01 30, 17:23)
Merginos, gal kuri vis tik pamatuotumėt, kiek ten gaunasi tu stalčių aukščiai? Beje, o ten jau taip tie du viršutiniai sujungti, kad jų neatskirsi?

Ne sukabinti tie dideji, virsuas yra kaip lentele pakrastelis po stalvirsiu. Mano lenku skalbos supratimu ir raso, kad fasadai keli, bet stalcius vienas, nes jie ten viduje sutvirtinti tokia jungiamaja detale, siaip lenteliu yra trys, bet is esmes vienas stalcius siuksliadezems ideti, labai patogu beje jame sudeti rusiavimo kibirelius
Atsakyti
Indrequ, turiu jau antrą Lidingo biggrin.gif , tai galėsiu pamatuoti, bet tik ryt, kai namo grįšiu 4u.gif Jei dar tebereikės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 01 29, 22:43)

Iš pradžių galvojau, kad viską užsisakysiu iš Ikea, tačiau meistrai bando įtikinti, kad jie gali padaryti pigiau, tad ketvirtadienį viskas paaiškės. Jei "viduriai" bus pigiau čia, tada tik dureles užsisakysiu iš Ikea.

na laaaaaabai idomu, ka gali pasiulyti pigiau g.gif Mano vyras baldziu, tai jei rimta furnitura-ji tikrai nera pigi. O jei pigi - kazin kaip kokybe unsure.gif Del Ikeos furnituros nieko komentuoti negaliu, nes neturim
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 30, 18:11)
Jus formuojate kiek ir kokiunstalciu spinteleje jums reiks. Jums reikia ziureti spinteles, kurios turi stalcius ir tada is katalogo rinktis fasadus
Gaminti viduriu nepatariu, nes gal sonai ir bus panasios kainos kaip ir ikea, bet furnituros jums BLUM nesudes meistrai, arba jei sudes, tai tikrai kainuos daugiau, nei Ikejoje. O susipirkti dalimis spinteles irgi galima 4u.gif


QUOTE(BevardeX @ 2013 01 30, 18:37)
Indrequ, turiu jau antrą Lidingo  biggrin.gif , tai galėsiu pamatuoti, bet tik ryt, kai namo grįšiu 4u.gif Jei dar tebereikės rolleyes.gif

Ačiū, reikėtų dar rytoj, tada dar galėsiu nusiųsti, kad baigtų skaičiavimus. Na, man irgi taip vis rodėsi, kad ar begali būti pigiau nei Ikėjoje, pamatysiu neužilgo. Pas mane gal labai nestandartinis projektas gaunasi, nes palei langą reikia gana siaurų spintelių, ir vieno kampo negalėčiau nusipirkti Ikėjoje, nes paprasčiausiai nėra tokių išmatavimų. Tikiuosi jau rytoj man viskas paaiškės ir bus matyt, kur teks viską pirkti. Beje, aš sodyboje turiu Ikėjos virtuvėlę, tik 'Stat' fasadais, tai man fasadai nelabai patinka, nes pasirodė labai minkšti, didesnis stuktelėjimas ir jau "iškirsta" duobutė unsure.gif , Tai ir kyla man didelis klausimas dėl 'Lidingo', bet kaip suprantu šioje serijoje kita kokybė.
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 30, 18:59)
na laaaaaabai idomu, ka gali pasiulyti pigiau g.gif  Mano vyras baldziu, tai jei rimta furnitura-ji tikrai nera pigi. O jei pigi - kazin kaip kokybe unsure.gif Del Ikeos furnituros nieko komentuoti negaliu, nes neturim

Ikea tuo ir ypatinga, kad i virtuve sudeda Blum furnitur! Kur uz tokia kaina tikria jos negausi, o i stumdomas sistemas deda Herich furnitur! Kuri irgi garseja kokybe.
Lidingo fasadu su Stat ner ko r lyginti, man Stat labai plastmasiski ir lieciant it matyt gamybos prasme, nes ir kaina gerokai mazesne. Lidingo gana brangus, bet kokybe tikrai gera. O spinteliu siaurhumomten galima pasiziureti, nes yra keletas variantu.
Salcius viduje, kaip cia pasakius, fasado ismatavimai yra pagal tai kokio plocio spintele renkiesi, aukstis irgi nurodytas, o viduje yra tokia kaip dezute ir paskui biski auksciau metalinis skersinukas, nera stalciau sonai per visa fasado auksti
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 30, 20:44)
Ikea tuo ir ypatinga, kad i virtuve sudeda Blum furnitur! Kur uz tokia kaina tikria jos negausi, o i stumdomas sistemas deda Herich furnitur! Kuri irgi garseja kokybe.
Lidingo fasadu su Stat ner ko r lyginti, man Stat labai plastmasiski ir lieciant it matyt gamybos prasme, nes ir kaina gerokai mazesne. Lidingo gana brangus, bet kokybe tikrai gera. O spinteliu siaurhumomten galima pasiziureti, nes yra keletas variantu.
Salcius viduje, kaip cia pasakius, fasado ismatavimai yra pagal tai kokio plocio spintele renkiesi, aukstis irgi nurodytas, o viduje yra tokia kaip dezute ir paskui biski auksciau metalinis skersinukas, nera stalciau sonai per visa fasado auksti


ar sitas stalcius su blum?
user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/10105742/
tai tikrai pigiau, mums gavosi kazkur po 150 uz stalcius pilno istraukimo su blumais, susinervinau, kad pries 2 metus ikejos neatradau
mad.gif
Atsakyti
Manau, kad taip. Jie taip pamazuuzsidaro, kad nagu neprisivertum, dureliu irgi nepatrankysi biggrin.gif amortizatoriai verysad.gif vyras kai surinkinejo, sake tokio malonumo dar nepatyre, kaip lengvai ir gerai montuojami thumbup.gif
Atsakyti
Kas turit guliver lovytes kudikiams ? Ar kokybiskos? Stabilios. Nerandu jokių atsiliepimų. Visiškai nesuprantu lenkiškai .ar jos is gryno medžio ar plokštes ? Kaip dazytos?
Man svarbu, kad lovytes sonines groteles visiškai issiimtu, reguliuotusi dugno aukštis.

http://www.ikea.com/...ducts/90115997/
Atsakyti
QUOTE(muji @ 2013 01 30, 23:21)
Kas turit guliver lovytes kudikiams ? Ar kokybiskos? Stabilios. Nerandu jokių atsiliepimų.  Visiškai nesuprantu lenkiškai .ar jos is gryno medžio ar plokštes ? Kaip dazytos?
Man svarbu, kad lovytes sonines groteles visiškai issiimtu, reguliuotusi dugno aukštis.

http://www.ikea.com/...ducts/90115997/

Tai gal angliskai mokate? Galu gale yra google vertejas 4u.gif
http://www.ikea.com/...uery=901.159.97
lovytes dugnas gali buti 2 aukscio padetyse, vienas sonas visiskai nusiima, kad vaikas pats galetu ilipti ir islipti mirksiukas.gif
lovyte pagaminta is kieto buko, lakuota akriliniu laku, dugnas is plokstes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 30, 21:53)
Manau, kad taip. Jie taip pamazuuzsidaro, kad nagu neprisivertum, dureliu irgi nepatrankysi biggrin.gif amortizatoriai verysad.gif vyras kai surinkinejo, sake tokio malonumo dar nepatyre, kaip lengvai ir gerai montuojami thumbup.gif



bendrai blumai yra fantastika smile.gif tevai vis saukia, kai pas juos bunu, kad virtuvej spinteles trankau, o as is iprocio paleidziu dureles ir jos trenkiasi, nes be tu amortiku biggrin.gif sorry uz poster_offtopic.gif

prasau pasakykit kas nors koks BESTA baltumas,? ar jis blizgus ar ne? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluciux: 31 sausio 2013 - 00:35