Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

Cia nera lako, tai laminatas, del dazymo g.gif as turiu tamsiai ruda, tai labai gerai atrodo
Atsakyti
Sveikos dar kartelį,

Aš vis dar dėliojuosi savo virtuvėlę. Gal kuri turite Lidingo. Durelės, kad būtų su stalčiais. Man reikėtų sužinoti kiekvieno stalčiaus tikslų aukštį, nes greičiausiai, kad "vidurius" darysime LT.

user posted image

Gal pagelbėsite kuri? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
To paveikliuko kur idejai yra viengubas aukstas stalcius su imitacija, kad yra du. Sis stalcius skirtas siuksliadezei. Sonai jos labai neauksti, tik priekinis fasadas per visa auksti
Atsakyti
Teisingai suprantu, kad ši lovelė parduodama su apsauga nuo iškritimo?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 01 29, 19:30)
nes greičiausiai, kad "vidurius" darysime LT.


kodel? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaske @ 2013 01 29, 21:40)
Teisingai suprantu, kad ši lovelė parduodama su apsauga nuo iškritimo?
http://www.ikea.com/...PE260253_S4.JPG

Taip, su viena apsaugėlė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atige: 29 sausio 2013 - 21:23
QUOTE(Gaske @ 2013 01 29, 21:40)
Teisingai suprantu, kad ši lovelė parduodama su apsauga nuo iškritimo?




Tikrai taip, turim tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 29, 21:10)
To paveikliuko kur idejai yra viengubas aukstas stalcius su imitacija, kad yra du. Sis stalcius skirtas siuksliadezei. Sonai jos labai neauksti, tik priekinis fasadas per visa auksti

O tai įdomu, ar yra su trimis stalčiais? Nes man reikia trijų stalčių... g.gif Prie šių durelių rašo "Fronty szuflady, 3 szt."
http://www.ikea.com/...ucts/S59850225/


QUOTE(akvilyte @ 2013 01 29, 22:10)

Iš pradžių galvojau, kad viską užsisakysiu iš Ikea, tačiau meistrai bando įtikinti, kad jie gali padaryti pigiau, tad ketvirtadienį viskas paaiškės. Jei "viduriai" bus pigiau čia, tada tik dureles užsisakysiu iš Ikea.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indregu: 29 sausio 2013 - 22:47
QUOTE(indregu @ 2013 01 29, 22:43)
Iš pradžių galvojau, kad viską užsisakysiu iš Ikea, tačiau meistrai bando įtikinti, kad jie gali padaryti pigiau, tad ketvirtadienį viskas paaiškės. Jei "viduriai" bus pigiau čia, tada tik dureles užsisakysiu iš Ikea.

parasykit kai suzinosit gerai??? nes as irgi skaiciavau, bet tik medziagas, tai man gavosi labai panasi kaina kaip ikejoj... bet tai tik medziagos.. o jei dar meistru darbas blink.gif nebent is visiskai s.... plokstes darytu g.gif na kad cia neterst temos tai gal i az galetumet brukstelt?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 29, 23:46)
parasykit kai suzinosit gerai??? nes as irgi skaiciavau, bet tik medziagas, tai man gavosi labai panasi kaina kaip ikejoj... bet tai tik medziagos.. o jei dar meistru darbas  blink.gif  nebent is visiskai s.... plokstes darytu  g.gif  na kad cia neterst temos tai gal i az galetumet brukstelt??  ax.gif

Gerai, galėsiu parašyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 01 29, 19:30)
Aš vis dar dėliojuosi savo virtuvėlę. Gal kuri turite Lidingo. Durelės, kad būtų su stalčiais. Man reikėtų sužinoti kiekvieno stalčiaus tikslų aukštį, nes greičiausiai, kad "vidurius" darysime LT.





kodel jus nenorit pirkti viduriu ikea?
Papildyta:
QUOTE(aix2011 @ 2013 01 29, 22:56)
kodel jus nenorit pirkti viduriu ikea?


kodel klausiu yra net kelios priezastys !

viduriai tikrai nera brangus ikea palyginti su durelem !
jei neturit iskarto visos sumos tai pirma isigykit vidurius juos susisukit o po keliu men isigysit ir durelias ,juolab kad ikea jau greitai bus LT tai galesit ir pati pas savo akimis apziureti !

kitas pavyzdys as turiu drauge kuri pati dirba su mediena tai ji susipirko vidurius o va jau duris pasigamino tokiu budu virtuve gavosi originali visai nepanasi i jokias kitas ikeaines !
na man kaip negyvenanciai lt tai lietuvoje ten tiek grazios medienos jau ka ka bet griaucius tai tikrai apsimoka pirkti is ikea ,bet va moketi uz 45euru us sitas dureliashttp://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/70085802/ tai man asm jos tiek nevertos! eilini karta pasakysiu kas as ikea vertinu tik kokybes ir kainos santykiu!
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 01 29, 20:30)
Aš vis dar dėliojuosi savo virtuvėlę. Gal kuri turite Lidingo. Durelės, kad būtų su stalčiais. Man reikėtų sužinoti kiekvieno stalčiaus tikslų aukštį, nes greičiausiai, kad "vidurius" darysime LT.




kaip sunku turetu buti susidelioti virtuve paciai doh.gif mes LT gaminomes ir tai matant plokste sunku buvo issirinkti, o jei nematyciau tai doh.gif
Atsakyti