Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(ramiai! @ 2013 01 28, 13:23)
Gal kas turit EKNE veidrodį? Gal turit realių foto, internete nelabai pavyksta ką rasti, noriu pasižiūrėt, gal tiks mums į vonią. smile.gif



paieskokite keleta puslapiu atgal, esu idejusi nuotraukas
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 01 28, 11:58)
keista, nes kai uzsaket turejot i el.pasta kuri nurodet gauti patvirtinima su atsiemimo informacija g.gif gal geriau paskambinkit jiems

Susirasiau su jais, viskas gerai thumbup.gif

Gal negavau del to, kad kai dariau uzsakyma, jie tuo metu kaip tik keite svetainiu adresus g.gif na bet viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
imete nauju reportazu: http://www.ikeafamil...zine.com/pl/pl/

uzkliuvo akys uz sio indo

user posted image

user posted image

nedidelis, bet is nuotraukos labai mielai atrodantis daikciukas. gal kas jau turit?ir kaip visada standartinis klausimas, ar neatrodo popigiai doh.gif
Atsakyti
Naujienos! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 01 28, 18:41)

Geras, kaip aš mėgstu naujoveeeeeees blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 01 28, 19:41)


isduok paslapti, kur tu naujienas randi ax.gif
Atsakyti
Kas matet gyvai Besta serija - gal galite pasakyti, kuris is fasadu tamsiai rudos ar juodos spalvos atrodo geriausiai ir kokybiskiausiai? Koki reiketu komplektuoti, kad neatrodytu labai "pigiai".
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 01 28, 21:09)
Kas matet gyvai Besta serija - gal galite pasakyti, kuris is fasadu tamsiai rudos ar juodos spalvos atrodo geriausiai ir kokybiskiausiai? Koki reiketu komplektuoti, kad neatrodytu labai "pigiai".

Daug kas čia turi Besta, visos patenkintos 4u.gif
Dėl spalvos, tai man atrodo, jog juodas - tai bus blizgaus paviršiaus, čia kaip kam patinka. O štai tamsiai rudas fasadas man labai gražu, aš planuoju tokį imti sau. Visa kita, manau, priklausys nuo to, kaip sukomplektuosite - galima susdelioti be skonio, tada ir atrodys "be ryšio" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau Jūsų paklausti dėl kelių dalykų.. Kadangi aš nelabai gaudausi tame puslapyje ikejos tai norėjau paklaust kurioj ten vietoj yra kosmetiniai staliukai? unsure.gif
Ir dar.. Tarkim čia kur meile_G įkėlė tas naujienas http://www.ikea.com/...wek/nowosci.pdf tarp jų yra Brimnes komoda ir ji čia parodyta rudos spalvos.. O aš atsidarius ikėjos psl ieškau tokios spalvos, bet nerandu.. Tik raudona arba balta.. Tai galvoju, kad jei ši komoda yra čia pavaizduota ruda, tai gal ir staleliai prie lovos tokie būtų rudi tik aš nemoku susirast? Štai tokie Ir gal kuri esat mačiusi juos ir žinot kaip jie atrodo? Ar tokie iš bėdos ar nelabai? unsure.gif
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
arba jie kitose parduotuvese tokia spalva turi, arba dar i kataloga neidejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2013 01 28, 21:57)
isduok paslapti, kur tu naujienas randi  ax.gif

Netyciom smile.gif As ir pastebejau, kad dar ne viskas yra is to puslapio kataloge, bet bus
Atsakyti
Sakykit, prasau, ar cia situ spintute knygoms jau yra nulakuota, ar as ja tarkim galeciau pati nudazyt norima spalva?
knygu spinta
noriu spintutes knygoms, bet jei kas ir tiktu is esamu tai balta, bet jau kazkaip atsibodo, visai mielai pati nudazyciau ax.gif
Atsakyti