Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(~Beauty~ @ 2013 01 24, 14:04)

taip sis 4u.gif tik idomu tiktu jis mano spintai,ar cia tik Pax galioja?
Atsakyti
o kaip ideti i albuma nuotrauku? Norejau kelias is vaiku kambario ideti, bet nerandu kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 24, 15:01)
o kaip ideti i albuma nuotrauku? Norejau kelias is vaiku kambario ideti, bet nerandu kaip g.gif

as tau pasakysiu kaip smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit ODDA lovą? Ar patenkinti? Norim paimti savo bernužėliui, bet dvejojam dėl baltos spalvos. Man asmeniškai balti baldai labai patinka, tik bobutės šaukia, kad nepraktiška. lotuliukas.gif

user posted image

Dar klausimėlis - kaip kiti balti Ikea baldai dera tarpusavy? Mums labai į kambarį tiktų EXPEDIT žaislam ir knygom susidėlioti, bet ar nebus l. skirtingi balti atspalviai? Tas pats kl. galioja ir LACK plaukiojančioms lentynėlėms.
Atsiprašau, bet nemoku įkelti mažesnių paveiksliukų...

user posted image
Atsakyti
as suprantu baltas kilimas nepraktiska, minksti baldai, bet prie ko spintos?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 01 24, 16:53)
as suprantu baltas kilimas nepraktiska, minksti baldai, bet prie ko spintos?

drinks_cheers.gif man balti kieti baldai netgi labai praktiska thumbup.gif o del skirtingu baltos atspalviu, tai pvz Kritter lovyte ir Malm komoda vienodo atspalvio, o Expedit jau kito, bet man nesipjauna tarpusavyje, nes nestovi vienas orie kito sustumti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 01 24, 13:53)
as suprantu baltas kilimas nepraktiska, minksti baldai, bet prie ko spintos?

Aha g.gif Turiu juodą valgomojo stalą ir baltus kavos staliukus bei baltą sekciją. Ant pastarųjų kaip tik mažiau dulkės ir paterliojimai matos nei ant tamsaus smile.gif

Merginos, gal kas turit LEIRVIK lovą dvigulę? Kaip ji? Tenka downgrade'intis ir numylėtąją MALM keisti į siauresnę. Vyras sakė, kad karūna nenukristų tokioj "princesiškoj" lovoj miegot, tai kol nepakeitė nuomonės, noriu pastvert biggrin.gif

http://www.ikea.com/...960/#/S09849965
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 24, 14:12)
taip sis  4u.gif  tik idomu tiktu jis mano spintai,ar cia tik Pax galioja?

Reikia žiūrėti išmatavimus. Jeigu tinka plotis/ilgis, tai valio, galėsite pas save susimontuoti 4u.gif Nėra taip, kad tik PAX tiktų, tiesiog išmatavimai prie PAX pritaikyti, o patrumpinti juos kažin, ar gausis g.gif

QUOTE(Forgete @ 2013 01 24, 15:53)
as suprantu baltas kilimas nepraktiska, minksti baldai, bet prie ko spintos?

Net ir minkšti baldai, jei, pvz., odiniai (dirbtinės odos ir pan.), kur nesunku pavalyti, tai visai nieko, tikrai nesiterlioja taip jau, kad reikėtų pastoviai su skudurais bėgioti (net ir turint labai mažą ir neišauklėtą vaikutį, kokį turiu aš lotuliukas.gif ). Žodžiu, čia kažkokios bobučių fobijos dėl to nepraktiškumo baltų baldų. Kilimas - tai joooo (nors irgi, žiūrint kur gulės), bet visa kita - kodėl gi ne, jei patinka ir tinka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 24 sausio 2013 - 20:50
QUOTE(varlyte96 @ 2013 01 24, 21:10)
Aha  g.gif Turiu juodą valgomojo stalą ir baltus kavos staliukus bei baltą sekciją. Ant pastarųjų kaip tik mažiau dulkės ir paterliojimai matos nei ant tamsaus smile.gif

Merginos, gal kas turit LEIRVIK lovą dvigulę? Kaip ji? Tenka downgrade'intis ir numylėtąją MALM keisti į siauresnę. Vyras sakė, kad karūna nenukristų tokioj "princesiškoj" lovoj miegot, tai kol nepakeitė nuomonės, noriu pastvert biggrin.gif

http://www.ikea.com/...960/#/S09849965

Leirvik neturim, bet jei reikia siauros, 140, be placiu krastu ir kuo trumpesnes, tai mandal lova patenkina visus lukescius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 01 24, 18:51)
Leirvik neturim, bet jei reikia siauros, 140, be placiu krastu ir kuo trumpesnes, tai mandal lova patenkina visus lukescius  4u.gif

Dėkui 4u.gif Mandal gražutė, bet reikia baltos, nes baltas PAX'iukas jau užsakytas...
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2013 01 24, 22:14)
Dėkui  4u.gif Mandal gražutė, bet reikia baltos, nes baltas PAX'iukas jau užsakytas...

jos stalciai balti, tai visai tiktu. smile.gif

Beje, visai maloniai nustebau, pakeliui i Vilniaus oro uosta maciau ikea smile.gif Tai jau visas pastatas yra, dar net arciau nei oro uostas. Melynas su geltonom juostom wub.gif
Atsakyti
gal kas turit balta Malm komoda ir balta besta sekcija salia? kazin ar tos baltos panasios g.gif
Atsakyti