Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

Merginos, uzpildziau ikea markės puslapyje esančia užsakymo forma, bet jokio patvirtinimo negavau. Ar jie kažką tokio siuncia g.gif
Atsakyti
Jie atsako, ne visada is karto. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš čia tokia nuolatinė tyli skaitytoja. Noriu pasidalinti, gal kam bus įdomu Daug Idėjų Su IKEA Baldais
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2013 01 22, 17:17)
Sveikos,

aš čia tokia nuolatinė tyli skaitytoja. Noriu pasidalinti, gal kam bus įdomu Daug Idėjų Su IKEA Baldais

Wow, superinių sumanymų yra bigsmile.gif Ypač tas su Besta ir Billy.

Alchemie, kokios pas jus Pax'iuko durys pas sūnų? Pamenu senais laikais ir nuotrauką buvot įmetus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte96: 22 sausio 2013 - 19:29
Sunaus kambaryje su vyriais durys balinto azuolo 4u.gif 50 plocio vienos ir dvejos 2x50
Atsakyti
Sveikutes,

Noriu pasidalinti ikea pagalba irengtu paaugliukes dukros kambariu smile.gif
http://public.fotki....lijos-kambarys/

Praktiskai viskas is Hemnes serijos, tik lentyna Billy, na ir aksesuarai ivairus. Dar kai kas neuzbaigta, nepakabintas veidrodis, truksta keliu kilimuku, ir uzuolaidu langui prie rasomo stalo. Dar noreciau kokio foteliuko ar kedes prie lentynos, nes yra dar vietos daug, ir gal kokia skaitymo lempa pastatoma salia.

Gal matet kas ar Ikeja turi spec. karnizus tokiam pasvirusiam langui? O siaip esu labai patenkinta baldu kokybe, tik rasomam stalui reikes nupirkt koki skaidru plastikini padekliuka, nes medis gan minkstas lengvai braizosi, jei pvz rasai tik ant plono popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 01 22, 19:14)
Merginos, uzpildziau ikea markės puslapyje esančia užsakymo forma, bet jokio patvirtinimo negavau. Ar jie kažką tokio siuncia g.gif

Man atsiunte po 2 dienu nuo uzsakymo dienos
Atsakyti
QUOTE(Ledinuke @ 2013 01 23, 00:37)
Sveikutes,

Noriu pasidalinti ikea pagalba irengtu paaugliukes dukros kambariu smile.gif


LEdinuke bet tai kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif Man labai viskas patinka, o kaip lempa su tapetu susisaukia tai as be zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 01 23, 00:59)
Man atsiunte po 2 dienu nuo uzsakymo dienos

Aciu 4u.gif tikiuosi siandien atrasys, nes kaip suprantu jie rytoj vaziuoja, tai galvoju gal negavo mano uzsakymo g.gif


Ledinuke, kaip grazu thumbup.gif o tapetai ir lempa wub.gif pasaka wub.gif Beja is kur pirkti tapetai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledinuke @ 2013 01 23, 00:37)
Sveikutes,

Noriu pasidalinti ikea pagalba irengtu paaugliukes dukros kambariu smile.gif

Koks grožis bigsmile.gif Kaip skoningai viskas įrengta wub.gif Ir tie aksesuarai, pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 23 sausio 2013 - 08:58
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 22, 20:26)
Sunaus kambaryje su vyriais durys balinto azuolo 4u.gif 50 plocio vienos ir dvejos 2x50

Mums varstomos durys atkrito, nes, pasirodo, ten, kur tvirtinasi vyriai, negalima krepšių tvirtinti, tai gaunasi tokie neišnaudoti tarpai...
Išsirinkome šitas: http://www.ikea.com/...ducts/90233509/
Kambarys tamsokokas, tai balta ko gero geriausiai tiks.
Atsakyti
QUOTE(Ledinuke @ 2013 01 23, 01:37)
Sveikutes,

Noriu pasidalinti ikea pagalba irengtu paaugliukes dukros kambariu smile.gif
http://public.fotki....lijos-kambarys/

Praktiskai viskas is Hemnes serijos, tik lentyna Billy, na ir aksesuarai ivairus. Dar kai kas neuzbaigta, nepakabintas veidrodis, truksta keliu kilimuku, ir uzuolaidu langui prie rasomo stalo. Dar noreciau kokio foteliuko ar kedes prie lentynos, nes yra dar vietos daug, ir gal kokia skaitymo lempa pastatoma salia.

Gal matet kas ar Ikeja turi spec. karnizus tokiam pasvirusiam langui? O siaip esu labai patenkinta baldu kokybe, tik rasomam stalui reikes nupirkt koki skaidru plastikini padekliuka, nes medis gan minkstas lengvai braizosi, jei pvz rasai tik ant plono popieriaus.


grazu ir Hemnes serija grazi, bet man nepatinka, kad Hemnes baldu negali graziai suglausti, be tarpu (6-toj foto labai gerai matosi). gaila nuotraukos nesugebu ikelti doh.gif
kai po viena stovi, tai nekrenta i akis. na cia toks mano asmeninis pastebejimas. siaip tas nuotraukytes galetumet "sumesti" i albuma ikejos cool.gif
Papildyta:
QUOTE(sige @ 2013 01 22, 20:16)
Sveikos,

aš čia tokia nuolatinė tyli skaitytoja. Noriu pasidalinti, gal kam bus įdomu Daug Idėjų Su IKEA Baldais


su tokiais linkais Jus dazniau cia uzsukit thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 23 sausio 2013 - 09:08