Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

Skaitineju karts nuo karto jus, issiterpsiu del vonios spinteliu...

QUOTE(Forgete @ 2013 01 21, 15:48)
* na pigiau nebutinai geriau, tokiu siknarankiu (atsiprasau) dabar pilna  doh.gif  doh.gif  doh.gif

** voniai spinteles negali buti uzlaminuotos, turi buti dazytas mdf. Uzlaminuotas reikalas su laiku prades pustis nuo dregmes.


Pritariu del dazyto mdf. Man daro spintele uz savikaina ir jos kaina gaunasi 400 - 500 lt. Pacias plokstes ispjove greit pagal ismatavimus, bet dabar dazys, o tai nera pigu. Kiek minejo, tai dazytos plokstes 1m2 apie 160 lt savikaina.
Jei spintele is paprasto mdf, ji tikrai ilgai neisstoves vonioje...
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 01 21, 15:48)
* na pigiau nebutinai geriau, tokiu siknarankiu (atsiprasau) dabar pilna  doh.gif  doh.gif  doh.gif

** voniai spinteles negali buti uzlaminuotos, turi buti dazytas mdf. Uzlaminuotas reikalas su laiku prades pustis nuo dregmes.

drinks_cheers.gif tas irgi tiesa, kaip ir tiesa, kad ne visada brangiau reiskia geriau ax.gif

nezinau, po triju metu naudojimo palikom naujiem seimininkam kaip nauja ax.gif aisku balu ant stalvirsio nepalikdavau, bet tikrai niekas neissipute schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 21, 15:06)
Užsukite į Ikėjos aprašymą ir gausite kelis atsakymus  4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/30193139/
Assembled size
Width: 150 cm
Height: 70 cm (čia, suprantu, su papuošimais, tai iš nuotraukos maždaug galima primesti, kad papuošimai bus apie 7-10 cm iš abiejų pusių)

Product description
Side frame/ Wire: Steel, Epoxy/polyester powder coating (taigi rėmas metalinis)
Mirror: Glass

Good to know
Mounting fittings included. (tvirtinimai įeina į komplektą. Tik, žinant Ikėjos politiką, galiu numanyti, kad pačių varžtų, su kuriais tvirtinasi, nebus, tik laikikliai).

Tik dėl spalvos sunku pasakuti, ar tas rėmas pilnai juodas ar su pilkšvu atspalviu (nes pasididinus nuotrauką man rodo tokį ne visiškai juodą).


tas remas ziurint is toliau atrodo juodas, bet lyginant su kabykla juoda, jis nera juodai juodas, jei ziurint is laabai arti tai juodas su pilksvais mazais mazais taskuciais. jie labai smulkus ir veidrodi daro ne toki tamsiai juoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 01 21, 15:54)
Jei spintele is paprasto mdf, ji tikrai ilgai neisstoves vonioje...

as tai nesuprantu is kur tos dregmes vonioj, jei normali vwntiliacija padaryta g.gif juk ne po dusu tos spinteles stovi g.gif

ps. savo atveju kalbejau apie identiskos spinteles gamyba... abiem atvejais laminuota plokste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 21, 16:05)
as tai nesuprantu is kur tos dregmes vonioj, jei normali vwntiliacija padaryta  g.gif  juk ne po dusu tos spinteles stovi  g.gif

ps. savo atveju kalbejau apie identiskos spinteles gamyba... abiem atvejais laminuota plokste  4u.gif

patikekit manim kai seimoj yra pora vaiku, tai praktiskai kaip po dusu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 01 20, 17:12)
Indrequ, na, pakankamai tamsoka pilkoji Lidingo, prašom realių foto:

Dar norėjau paklausti turinčiųjų Lidingo, o tas fasadas yra dažytas, ar toks lyg plėvele aptrauktas? Aš jau šiandien irgi buvau nukulniavus į vitinę firmą, tai man daug ką pigiau paskaičiavo už tą pačią kokybę (Blum stalčiai ir t.t.), tai dabar iš vis dilema, gal reikės čia užsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 01 21, 21:06)
Dar norėjau paklausti turinčiųjų Lidingo, o tas fasadas yra dažytas, ar toks lyg plėvele aptrauktas? Aš jau šiandien irgi buvau nukulniavus į vitinę firmą, tai man daug ką pigiau paskaičiavo už tą pačią kokybę (Blum stalčiai ir t.t.), tai dabar iš vis dilema, gal reikės čia užsisakyti  g.gif

Fasadas dažytas.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 21, 15:10)
g.gif  o jei dar paieskojus.... as jau buvau nusiteikus vaziuot i ikeja virtuvinio....  (dar neatmetu to varianto) bet pasiuntinejus nemazai uzklausu, toks pat virtuvinis  vietoj kainuotu tik 1000lt brangiau  g.gif  rasau tik, nes i lenkija reiktu vaziuot, paskui patiem susirinkt, o cia atvaziuoja ir pastato....  kadangi dar laiko turiu tai vis dar svajoju kaip cia geriau padarius  biggrin.gif
man tai visai paprasta vonios spintuke visur be 500 nei nekalbejo  blink.gif  spjoviau, susibraiziau ko reik, nuvaziavau i ploksciu firma, viska ispjove, uzlaminavo, su diedu 4 valandas pievoj pasistate surinkom ir rezultatas pranoko lukescius... kanavo viskas 220lt  blink.gif  as suprantu ad visiem reik uzdirbt, bet reik proto ribose  doh.gif


Srinkima irgi galit uzsakyti atsiveze, o kol pagamins ir klausimas per kiek laiko ir beje, jei desit Blumus, tai tikrai kaina iseis kaip su vaziavimu, nes Lt blumai kainuoja doh.gif nu nebent atpigo unsure.gif arba jums nereikia daug stalciu, nes pas mus tai stalciu daug doh.gif
QUOTE(indregu @ 2013 01 21, 21:06)
Dar norėjau paklausti turinčiųjų Lidingo, o tas fasadas yra dažytas, ar toks lyg plėvele aptrauktas? Aš jau šiandien irgi buvau nukulniavus į vitinę firmą, tai man daug ką pigiau paskaičiavo už tą pačią kokybę (Blum stalčiai ir t.t.), tai dabar iš vis dilema, gal reikės čia užsisakyti  g.gif

Dazytas purakimo budu, labai lygiai, lyg butu pllastmasiniai lygu, bet pojutis ir vaizdas tikrai ne plastmasiskas, ir labai gerai valosi
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Truputi atnaujinu namus, tai atradau Ikea ir sita tema smile.gif Perskaiciau net kelias atgal. Radau daug fainu ir naudingu dalykeliu bigsmile.gif Ir interjeru kiek perziurejau thumbup.gif naujas hobis biggrin.gif
Pradejau nuo Malm komodos balinto azuolo spalvos, tai nenusivyliau thumbup.gif
Dabar reikia balto stalo (bus naudojamas kaip rasomasis). Bet turiu klausima, gal kas turit/zinot/galit atsakyt 4u.gif
1. VIKA AMON/VIKA ADILS aukstis jo 74 cm, deja man pora cm per aukstas. Ar imanoma tas kojas VIKA ADILS truputi nupjaut? unsure.gif
2. Koks stalas: baltas (kaip suprantu matinis) ar blizgantis baltas geriau/praktiskiau atrodo ir labiau tinka prie sitos LACK lentynos?
Aciu is anksto uz pagalba 4u.gif


Papildyta:
Nelikdama skolinga dalinuosi IKEA interjere (is NT nuomos portalo), kur jau pazinau IKEA biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Virtuviu nepazystu, bet gal irgi Ikea?
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 01 21, 22:41)
Fasadas dažytas.


QUOTE(Alchemie @ 2013 01 21, 23:13)
Dazytas purakimo budu, labai lygiai, lyg butu pllastmasiniai lygu, bet pojutis ir vaizdas tikrai ne plastmasiskas, ir labai gerai valosi


Dėkui mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 21, 22:13)
Srinkima irgi galit uzsakyti atsiveze, o kol pagamins ir klausimas per kiek laiko ir beje, jei desit Blumus, tai tikrai kaina iseis kaip su vaziavimu, nes Lt blumai kainuoja doh.gif nu nebent atpigo unsure.gif arba jums nereikia daug stalciu, nes pas mus tai stalciu daug doh.gif

Dazytas purakimo budu, labai lygiai, lyg butu pllastmasiniai lygu, bet pojutis ir vaizdas tikrai ne plastmasiskas, ir labai gerai valosi

Nu zinok su blumais blink.gif as ir maniau ( gal net tikejaus) kad kaina skirsis bent kokiais 5t ir be jokiu mastymu vaziuosim i pl. o stalciu nei daug nei mazai.... Cieli 21 blink.gif nu bus matyt....
Atsakyti
Laba, norėjau pasiteirauti dėl Ikea komodų. Gal kas turite Hemnes. Kažin, kaip su kokybe jų, kaip stalčiai- ar tvirti, ar minkštai darinėjasi g.gif
Atsakyti