Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Hennessy @ 2013 01 21, 13:16)
Šitas laikyklis kabinamas ant Grundtal (ar panašaus) reilingo. Pvz., šitokio
http://www.ikea.com/...ducts/20213538/

Čia parašyti išmatavimai (11" bus apie 28 cm) bei yra nuotraukytė, kaip maždaug atrodo
http://www.ebay.com/...L-/221142135827

Labai ačiū 4u.gif taip ir maniau, kad ant reilingo, bet reikėjo pasitikslint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 01 20, 22:25)
stai veidrodis  smile.gif


Visgi gal atsakytumėte:
Kiek supratau, tai rėmas metalinis? O kokios spalvos? Ar yra komplekte tvirtinimai kokie? Ir koks plotis tik pačio veidrodžio ir atskirai tų suraitytų papuošimų?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2013 01 21, 13:51)
Visgi gal atsakytumėte:
Kiek supratau, tai rėmas metalinis? O kokios spalvos? Ar yra komplekte tvirtinimai kokie? Ir koks plotis tik pačio veidrodžio ir atskirai tų suraitytų papuošimų?
blush2.gif

Užsukite į Ikėjos aprašymą ir gausite kelis atsakymus 4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/30193139/
Assembled size
Width: 150 cm
Height: 70 cm (čia, suprantu, su papuošimais, tai iš nuotraukos maždaug galima primesti, kad papuošimai bus apie 7-10 cm iš abiejų pusių)

Product description
Side frame/ Wire: Steel, Epoxy/polyester powder coating (taigi rėmas metalinis)
Mirror: Glass

Good to know
Mounting fittings included. (tvirtinimai įeina į komplektą. Tik, žinant Ikėjos politiką, galiu numanyti, kad pačių varžtų, su kuriais tvirtinasi, nebus, tik laikikliai).

Tik dėl spalvos sunku pasakuti, ar tas rėmas pilnai juodas ar su pilkšvu atspalviu (nes pasididinus nuotrauką man rodo tokį ne visiškai juodą).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 21 sausio 2013 - 14:08
QUOTE(varlyte96 @ 2013 01 21, 10:44)
Gal nebarsit labai už off-topic'ą, bet taip noriu pasibėdavot... blush2.gif
Galvojom užsisakyt spintą pas meistrus, bet su Ikea'os "viduriukais", na, stalčiukais ir skersiniais. Jei Ikea'oj panaši spinta PAX (tik 60cm žemesnė, nes mūsiškė 310 cm būtų) kainuoja iki 2000, tai meistrai paskaičiavo už 4400... Ar čia Ikea sugeba taip pigiai pagaminti, ar čia meistriukai "grubijanai"?  g.gif

g.gif o jei dar paieskojus.... as jau buvau nusiteikus vaziuot i ikeja virtuvinio.... (dar neatmetu to varianto) bet pasiuntinejus nemazai uzklausu, toks pat virtuvinis vietoj kainuotu tik 1000lt brangiau g.gif rasau tik, nes i lenkija reiktu vaziuot, paskui patiem susirinkt, o cia atvaziuoja ir pastato.... kadangi dar laiko turiu tai vis dar svajoju kaip cia geriau padarius biggrin.gif

QUOTE(Forgete @ 2013 01 21, 11:06)
na spinta bent jau didele, bet kai reikia i vonia triju spinteliu ir jos kainuoja 1500 (cia tipo pigiai) tai man plaukai siausiasi i visas puses  doh.gif

man tai visai paprasta vonios spintuke visur be 500 nei nekalbejo blink.gif spjoviau, susibraiziau ko reik, nuvaziavau i ploksciu firma, viska ispjove, uzlaminavo, su diedu 4 valandas pievoj pasistate surinkom ir rezultatas pranoko lukescius... kanavo viskas 220lt blink.gif as suprantu ad visiem reik uzdirbt, bet reik proto ribose doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sugalvojau,kad reik man prieskoniam indeliu ,tai lygtai Hennesy kazkurioje temoje demonstravosi vienus.norejau paklausti,ar jie su skylutem ir ar tilptu i siaura lentynele ? g.gif
Atsakyti
http://www.moteris.l...e.d?id=60477507

daaaug ikea wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmina @ 2013 01 21, 14:27)

as siandien ta pati pastebejau biggrin.gif grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmina @ 2013 01 21, 14:27)

geras bigsmile.gif esu gyvenus tokiam bute... nu tokia kisenele kad kosmaras.. bet cia tai visai padoriai atrodo bigsmile.gif

gal kas prijungtu pora daikteliu prie savo uzsakymo... tik tie ad man paskui reiktu pastu persiust doh.gif
Atsakyti
bandysim vaikam irenginet kambari, tai vis tema seku bigsmile.gif
Norejau paklausti ar yra Ikejoj tu vadinamu "auganciu" lovu-kur galima prailgint? Jei taip tai gal kas turi ir galetu atsiliepimus parasyti?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 21, 12:10)
g.gif  o jei dar paieskojus.... as jau buvau nusiteikus vaziuot i ikeja virtuvinio....  (dar neatmetu to varianto) bet pasiuntinejus nemazai uzklausu, toks pat virtuvinis  vietoj kainuotu tik 1000lt brangiau  g.gif  rasau tik, nes i lenkija reiktu vaziuot, paskui patiem susirinkt, o cia atvaziuoja ir pastato....  kadangi dar laiko turiu tai vis dar svajoju kaip cia geriau padarius  biggrin.gif
as suprantu ad visiem reik uzdirbt, bet reik proto ribose  doh.gif

Va dėl laiko aš ir nekantrauju. Kol su meistru susirašinėjom, kol atvažiavo, kol pamatavo, kol paskaičiavo, žiū, jau ir beveik du mėnesiai praėjo, tai man jau "šachta dega", nebegaliu biggrin.gif Reik spintos labai, tai pakalbėsiu su brangiausiuoju, jei lieps apsiraminti, ieškosim toliau, bet jau linkstu prie to, kad spjaunam į tuos rankdarbius ir užsisakom PAX'iuką. Jei nebūtume su vyru abu su dviem kairėm rankom, susikonstruotume gal ir patys, bet čia jau per daug rizikingas "projektas"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte96: 21 sausio 2013 - 15:29
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 21, 14:10)
*g.gif  o jei dar paieskojus.... as jau buvau nusiteikus vaziuot i ikeja virtuvinio....  (dar neatmetu to varianto) bet pasiuntinejus nemazai uzklausu, toks pat virtuvinis  vietoj kainuotu tik 1000lt brangiau  g.gif  rasau tik, nes i lenkija reiktu vaziuot, paskui patiem susirinkt, o cia atvaziuoja ir pastato....  kadangi dar laiko turiu tai vis dar svajoju kaip cia geriau padarius  biggrin.gif

**man tai visai paprasta vonios spintuke visur be 500 nei nekalbejo  blink.gif  spjoviau, susibraiziau ko reik, nuvaziavau i ploksciu firma, viska ispjove, uzlaminavo, su diedu 4 valandas pievoj pasistate surinkom ir rezultatas pranoko lukescius... kanavo viskas 220lt  blink.gif  as suprantu ad visiem reik uzdirbt, bet reik proto ribose  doh.gif

* na pigiau nebutinai geriau, tokiu siknarankiu (atsiprasau) dabar pilna doh.gif doh.gif doh.gif

** voniai spinteles negali buti uzlaminuotos, turi buti dazytas mdf. Uzlaminuotas reikalas su laiku prades pustis nuo dregmes.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 21, 14:22)
Sveikos  4u.gif sugalvojau,kad reik man prieskoniam indeliu ,tai lygtai Hennesy kazkurioje temoje demonstravosi vienus.norejau paklausti,ar jie su skylutem ir ar tilptu i siaura lentynele ? g.gif

Maniškiai indukai šitie, tai vienoje dangtelio pusėje mažos skylutės smulkiai maltiems prieskoniams, o kitoje - tokia didelė skylutė žolelėms.

user posted image

Dėl lentynėlės - priklauso, kokio siaurumo biggrin.gif Jei yra 7 cm, tai tilps (dugnas jų 6,5 cm). Mano lentynėlė virš gartraukio apie 7-7,5 cm, tai puikiai telpa lotuliukas.gif

user posted image
Tie keturi apačioje - ikėjiniai, kiti (siauresni) - iš kažkur kitur, nebeatsimenu, iš kur ax.gif
Dar buvo patikę šitie, labiau prie mano turimų būtų tikę, bet jie be skylučių, tiesiog dangtelis nusiima, ir tiek. Jau čia išsiaiškinome, kad toms, kurios mėgsta šaukšteliu prieskonius dėti, labai patogu, nes kaip tik šaukštelis ten telpa 4u.gif
Atsakyti