Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 01 20, 17:40)
Gal kas turite tokia Expedit lentyna, ar pastacius ja prie sienos tvirtai stovi ar reikia tvirtinti?
user posted image
Galvoju i vaiko kambari, tad ar negali uzsiversti jos vaikas jei tik prie sienos pristumta stovi g.gif

Rjei kampe ir prikrauta knygu ir t.t. Tai stoves stailiai, nu nebent vaikai jomis laipios, tada geriau tvirtinti. As pirkau laiptavimui palepeje, tai stovi stabiliai, nes prikrauta knygu
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 01 20, 17:12)
Indrequ, na, pakankamai tamsoka pilkoji Lidingo, prašom realių foto:

Ačiū labai. Nepavyko man internete rasti tokių realių foto. Tikrai tamsokos ir atspalvis visai kitas nei kataloge pas juos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 01 20, 16:40)
Gal kas turite tokia Expedit lentyna, ar pastacius ja prie sienos tvirtai stovi ar reikia tvirtinti?
user posted image
Galvoju i vaiko kambari, tad ar negali uzsiversti jos vaikas jei tik prie sienos pristumta stovi g.gif

Stovės stabiliai, bet jei į vaikų kambarį ir vaikai pakankamai maži dar (t.y. galėtų sugalvoti palaipioti), tai būtinai tvirtinčiau, nerizikuočiau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

norejau paklaust, kas pas Jurga uzsisakinejot, per kiek laiko mazdaug gaunat atsakyma is jos? Parasiau pries pora dienu, tai kol kas nieko negirdet. Ar jai geriau skambint?
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 01 20, 15:40)
Gal kas turite tokia Expedit lentyna, ar pastacius ja prie sienos tvirtai stovi ar reikia tvirtinti?
user posted image
Galvoju i vaiko kambari, tad ar negali uzsiversti jos vaikas jei tik prie sienos pristumta stovi g.gif

pas mane ir tokio dydžio yra, na aš pilnai prie sienos nestūmia dėl ventiliacijos, bet kol nebuvo knygų tai ji tokia kaip čia pasakyt, ne 100 prc sakyčiau, su knygom tai jau stabiliai.bet su vaikučiais tai kaži kaip reiktų, geriau jau pritvirtint, kad daugiau nesigailėt.
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2013 01 19, 15:34)
Sudominot. Gal butu galima pamatyti gyva foto veidrodzio? 4u.gif


stai veidrodis smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu merginos uz atsakyma 4u.gif
Uzsakinesiu Expedit lentyna tai jau tikrai, tad turbut kai surinksim teks ziureti del stabilumo, bet kaip supratau neskystas daiktas smile.gif

QUOTE(skaistukas @ 2013 01 20, 17:49)
Mes pirkom per pus mazesne tokia 8 skyliu ir statem butent taip, tai tikrai stovi tvirtai- netvirtinom.

O astuoniu skyliu nera mazute, man kazkaip mazute pasirode pagal ismatavimus , o vietos kambary turim sociai?
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu paprasyti jusu patarimo. Virtuvej planuojam juoda stalvirsi,kokie jo minusai ir pliusai? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasuole0506 @ 2013 01 20, 21:48)
Sveikos merginos, noriu paprasyti jusu patarimo. Virtuvej planuojam juoda stalvirsi,kokie jo minusai ir pliusai? Aciu  4u.gif

matysis kiekvienas trupinelis, kiekviena dulkele. nedeciau tikrai
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 01 20, 22:27)
Aciu merginos uz atsakyma 4u.gif
Uzsakinesiu Expedit lentyna tai jau tikrai, tad turbut kai surinksim teks ziureti del stabilumo, bet kaip supratau neskystas daiktas smile.gif
O astuoniu skyliu nera mazute, man kazkaip mazute pasirode pagal ismatavimus , o vietos kambary turim sociai?

schmoll.gif expedit labai lengva ir viduje yra to korio principo, taigi kitaip tariant viduje ji skysta, bet siaip daiktas ne barskantis, braskantis. Bet butent del savo lengvumo ji tampa stabilense tik prikrauta
Atsakyti
Gal reikia kam biggrin.gif doh.gif

http://kartu.lt/akci...ms-long-drink31
Atsakyti
QUOTE(rasuole0506 @ 2013 01 20, 22:48)
Sveikos merginos, noriu paprasyti jusu patarimo. Virtuvej planuojam juoda stalvirsi,kokie jo minusai ir pliusai? Aciu  4u.gif

As turiu juodus blizgius baldus virtuveje, kol vaiku nebuvo dar pakenciama buvo, bet dabar tai istisai demes doh.gif Bet valosi lengvai ir greitai.
Grazu, bet nepraktiska. o stalvirsio tai tikrai juodo nedeciau juk jis istisai yra ciupinejamas, o neblizginsit po kiekvieno prisilietimo.
Atsakyti