Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Caca* @ 2013 01 20, 00:14)
As pas Jurga daznai uzsisakineju prekiu gerokai virs 300lt, bet +10lt iki Kauno ji man visada skaiciuoja... g.gif

Tai taip, visada, bet Gabby klausė dėl vienos smulkmenos atvežimo iki Kauno. Tai ir parašiau, kad jeigu ta smulkmena 300Lt neviršys, tai tiek pas Jurgą, tiek pas Kšyštofą mokės +10Lt
Atsakyti
QUOTE(_mamyte_ @ 2013 01 20, 12:34)
merginos, labai man rupi site puodai... gal turit kuri? ar patogus,

turiu ne tokius kaip šitie, bet panašios formos kelis labai "firminius" ir brangius - prasikeikiau...
Jei tau reikia kažką iš puodo pvz išpilti - be šansų, bėga kaip puodui, o ne tau reikia - plačia nereguliuojama srove, apsiterlioja visas kraštas, apibėga... ir išvis - tokie "išbėgantys"... Nors kai pirkau, aiškino kad iš šitų puodų neišbėga (nesąmonė) g.gif
Daugiau tokios formos gyvenime nepirksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_mamyte_ @ 2013 01 20, 11:34)
merginos, labai man rupi site puodai... gal turit kuri? ar patogus,sunkus,nekaista rankeneles?  pakomentuokit prasau smile.gif  smile.gif
http://www.ikea.com/...0443/#/10100443

Dabar specialiai mūsų albumą pažiūrėjau - AnAngel turi tokius puodus (tik, kaip suprantu, senesnę "versiją")

user posted image

Tokie lyg? Gal pati užsuks pakomentuos, bet, kiek atsimenu, nesiskundė (ir tikrai neminėjo, kad apsiterlioja išpilant vandenį). Vienintelis priekaištas buvo lyg, kad rankenos kaista g.gif

Norėjau ant nuotraukos AnAngel tag'ą uždėti, kaip FB doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 01 20, 14:27)
turiu ne tokius kaip šitie, bet panašios formos kelis labai "firminius" ir brangius  - prasikeikiau...
Jei tau reikia kažką iš puodo pvz išpilti - be šansų, bėga kaip puodui, o ne tau reikia - plačia nereguliuojama srove, apsiterlioja visas kraštas, apibėga...  ir išvis - tokie "išbėgantys"... Nors kai pirkau, aiškino kad iš šitų puodų neišbėga (nesąmonė)  g.gif
Daugiau tokios formos gyvenime nepirksiu  doh.gif



nu va, o atrodo tokie mieli "burbuliukai",net nepagalvociau...

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 20, 15:08)
Dabar specialiai mūsų albumą pažiūrėjau - AnAngel turi tokius puodus (tik, kaip suprantu, senesnę "versiją")
http://images51.fotk...cture020-vi.jpg

Tokie lyg? Gal pati užsuks pakomentuos, bet, kiek atsimenu, nesiskundė (ir tikrai neminėjo, kad apsiterlioja išpilant vandenį). Vienintelis priekaištas buvo lyg, kad rankenos kaista  g.gif



As ir pagalvojau,kad rankenos metalines,kaist gali. bet gal kartais ji ir i orkaite ikist gali..
Atsakyti
Del uznesimo ikeamarket - kaip minejo iki 300lt pasiimti is ofiso, virs 300 lt atveza, uznesimas sutartine kaina, kurios as nesitariau pries tai ir uz 2 vyruku 3 (bet gal ir 4) uzlipimus i 4 auksta sumokejau 180 lt, man daugoka pasirode g.gif Aisku buvo dvi sunkios dezes, sofos dalys, tai du lipimai abiems nesti, ir dar karta lengvesnes ir smulkmenas atnese. Dar atnese kazka ne mano, paskui ejo ziuret, lipo pasiimt ir pan, tai daugiau palaipiot gavosi, bet cia jau ne del manes. Kai dabar uzmaciau kad cia pas kazuri vezeja uznesimas 1val 20 lt, tai manau as labai daug sumokejau, nes uztruko max pusvalandi. Apart to daugiau priekaistu ikeamarket.lt neturiu, jau gal 5-6 kartus uzsakinejau ir toliau pas juos uzsakinesiu, tik, jei reiks uznesima tarsiuosi is anksto. biggrin.gif
O kad jau pradejau rasyt, tai pakomentuosiu ka turim ir kas reciau komentuojama:
Sofa IKEA PS - patinka, kokybiska, visi uzvalkalai nusiima skalbti, dar nesenai turim, tai nezinau kaip devesis
user posted image

Staliukai IKEA PS - skystoki. Nezinau ko as tikejausi, viskas butu neblogai, bet visrus ju plastmases lakstas tik siaip uzdedamas ant remo, net nesitvirtina niekaip (na nekrenta, idubos padarytos, bet neprisisuka ar pan.) Kaip kavos staliukai nelabai, mums tarnauja kaip "side" staliukai is sonu sofos, tai kavos puodeliui ar kompui gerai pasidet, du sustumiam ir sveciams atejus kavai padet, bet rizikingi jie man tokie, ypac jei vaikai aplink trinasi
user posted image

REIDAR kedes - metalines, tvirtos, sunkios, man labai patinka. Nezinau ar nenusibraizys dazai ilgiau naudojant, bet tikiuosi ne
user posted image

Padekliukai ant kedziu CILLA - nors rekomenduojami prie REIDAR kedziu, noretusi didesniu, per mazi sakyciau joms. Neslysta, yra pagumuota is vienos puses, bet jauciu nesideves labai gerai, nes greit papilkejo baltos vietos, reiks daznai skalbti g.gif
user posted image

Taburetes MARIUS - kazkaip is foto buvau susidarius vaizda, kad ir virsus metalinis kaip kojos, o jis plastikinis, (aisku reik aprasymus skaityt biggrin.gif) , bet kaip uz tokia kaina tai tikrai normalios, stabilios, nekliba
user posted image

Duso uzuolaida MYRVIKEN - plona (tas man netrukdo) ir labai ilga, prausiantis net vonios skyle uzdengdavo, trumpinom.
user posted image

Patalyne BLADVASS - kai issiemiau tai issigandau kokio plonumo, bet siaip maloni prie kuno, ziuresim kaip bus kai isskalbsim, dar tik uzdejau. Kai tokia kaina, tai ir nesitikejau daug
user posted image

Siam kartui tiek, sekmadieni nauja siunta turetu parvaziuot. Susirgau truputi IKEA, tikiuosi pasveikt, kai namus isirengsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 01 19, 20:41)

Indrequ, na, pakankamai tamsoka pilkoji Lidingo, prašom realių foto:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Bladvass turiu, po skalbimo viskas gerai, bent jau man 4u.gif
O as tai pasidziaugsiu ikeamarket berniukais. Ana syki uzsakiau paneles Ano Inez, bet janki nebuvo, badar paskambino ar dar reikia, ir pro Targoweka vaziuodami nupirko, negana to man ir silkiu paeme, kurias as jau pamirsusi buvau, nes irgi is ano karto jankiuose nebuvo bigsmile.gif tai sedziu apsipatenkinusi su silkemis biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turite tokia Expedit lentyna, ar pastacius ja prie sienos tvirtai stovi ar reikia tvirtinti?
user posted image
Galvoju i vaiko kambari, tad ar negali uzsiversti jos vaikas jei tik prie sienos pristumta stovi g.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 01 20, 17:40)
Gal kas turite tokia Expedit lentyna, ar pastacius ja prie sienos tvirtai stovi ar reikia tvirtinti?
http://www.ikea.com/...PE229441_S2.JPG[/img]
Galvoju i vaiko kambari, tad ar negali uzsiversti jos vaikas jei tik prie sienos pristumta stovi g.gif


mes turim, tik nežianu ar būtent tokia, bet pas mus ant ratukų dar, stovi prie sienos, viskas gerai, tvirtai stovi 4u.gif

pas mus ne tokia, pažiūrėjau, čia be ratukų. mūsų senai pirkta, net nerandu dabar,
tarnauja jau 6 metai vaikų kambaryje, ir žaislai ir knygos sudėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentinka: 20 sausio 2013 - 16:49
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 01 20, 17:40)
Gal kas turite tokia Expedit lentyna, ar pastacius ja prie sienos tvirtai stovi ar reikia tvirtinti?
user posted image
Galvoju i vaiko kambari, tad ar negali uzsiversti jos vaikas jei tik prie sienos pristumta stovi g.gif

Mes pirkom per pus mazesne tokia 8 skyliu ir statem butent taip, tai tikrai stovi tvirtai- netvirtinom.
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 01 18, 17:43)
Sveikos,

ateinu pakomentuoti keletos pirkiniu, gal kam pravers  thumbup.gif



Ekne veidrodis, gyvai tikrai grazus, kabinom vertikaliai, papuose koridoriu smile.gif
http://www.ikea.com/...PE276136_S4.JPG[/img]


Kiek supratau, tai rėmas metalinis? O kokios spalvos? Ar yra komplekte tvirtinimai kokie? Ir koks plotis tik pačio veidrodžio ir atskirai tų suraitytų papuošimų? ax.gif
Atsakyti
Nusiziurejau romanetes virtuves langams. Jie tokie specifiniai biski smile.gif Bijau kad atrodys kaip paklode kokia uzmesta ant lango. Gal kas turit ar gyvai matet?
http://www.ikea.com/...ducts/90219018/
user posted image
Atsakyti