Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

sveikos:)


ta veidrosi ir as nusiziurejusi smile.gif wub.gif

norejau dar jusu paklausti. tikrai zinau kad kalbejot, bet tada nebuvo aktualu. dabar nusprendem kad imsim mazesne lovyte, tai ir ciuzinuko reiktu.
koki rekomenduotumet? ka isbandet? kad butu nei per kietas nei per minkstas smile.gif

o kokias lovytes labaiusiai girtumet? kol kas galvojam apie kriter:)
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 19, 19:30)
O tu is UK siusiesi virtuve bigsmile.gif nes kas yra uk, nereiskia, kad bus pl, nes skirtingos rinkos ir dalis spalvu, ar net daiktu tiesiog nebuna verysad.gif

Galvoju, jeigu ji mano atveju nebūtų per tamsi, tai norėčiau surizikuoti, nors visuomet galvojau apie šviesią Lidingo. Spinteles užsisakyčiau iš Lenkijos, o fasadus iš UK tada vežčiausi. Nėra mano didelė virtuvikė.
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 01 19, 11:33)
Sveiki, o aš norėjau paklaust, kaip su kitais miestais?.... Ar pražiūrėjau, ar tam sąraše tik Vilnius ir Klaipėda?...  blush2.gif Man reik tik vienos smulkmenėlės, tai galvoju, bent Kaune kažkas vežtų, tai brolis gal paimtų, nes mes patys tai iš Alytaus...  blush2.gif

Jeigu 300 Lt neviršija, tai tiek Ikeabaldai, tiek Jurga iki Kauno atveža už +10 Lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2013 01 19, 23:09)
Jeigu 300 Lt neviršija, tai tiek Ikeabaldai, tiek Jurga iki Kauno atveža už +10 Lt wink.gif

As pas Jurga daznai uzsisakineju prekiu gerokai virs 300lt, bet +10lt iki Kauno ji man visada skaiciuoja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2013 01 16, 21:55)


Vau koks mielas ir ačiū už idėją thumbup.gif reiks kada išbandyti ir pačiai pasidaryti kažką panašaus
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2013 01 17, 15:01)
Taip taip ten kaina uz dvi  thumbup.gif


Skaistuk, o kurioj Ikėjoj Jūs tas muilines pirkot? Aš jau seniai jas nusižiūrėjus, bet kad jų praktiškai nei vienoj nėra. Atrodo, kad tik Gdanske...Ar kas nors iš vežėjų ten važiuoja?
Atsakyti
Sveikutes,

Na va lygtai pabaigem sukabinti lentynas, trofast lentyna ir veidrodi.

Mergaites gal kam reikia LACK baltu lentynu 110 cm biski perdaug uzsipirkom biggrin.gif turiu net keturias laisvas smile.gif

O muilines pirkau ir pries metus ir dabar warscwavoj Targowek, bet ju tikrai ten tik keletas buvo g.gif
Atsakyti
Mergaites Vilnietes, ar ikeamarket berniukai uznesa prekes i buta jei suma apie 200 lt

Ir Jurga kurioje vietoje mazdaug organizuoja atsiemimus.?
Atsakyti
O iš kur jus žinote ar yra preke ar jos nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2013 01 20, 11:25)
Mergaites Vilnietes, ar ikeamarket berniukai uznesa prekes i buta jei suma apie 200 lt




jei prekiu suma iki 300lt jas reikia atsiimti ju biure. nebent uz papildoma mokesti galetu atvezti
Papildyta:
QUOTE(silke:) @ 2013 01 19, 15:34)
Sudominot. Gal butu galima pamatyti gyva foto veidrodzio? 4u.gif


pasistengsiu vakarop imesti nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluciux: 20 sausio 2013 - 11:31


merginos, labai man rupi site puodai... gal turit kuri? ar patogus,sunkus,nekaista rankeneles? pakomentuokit prasau smile.gif smile.gif


http://www.ikea.com/...0443/#/10100443







Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 01 20, 11:22)
O iš kur jus žinote ar yra preke ar jos nera g.gif

Sone pasirenkat kurioje lenku ikejoje norite paziureti ir rodo. TIesa tai nera tikslu, viso maisto rodo kad nera.
http://clip2net.com/s/2JtBt
Atsakyti