Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Alchemie @ 2013 01 17, 14:38)
Bet kate tai labai wub.gif murrr

Aha, ir mums patinka biggrin.gif Svarbiausia, kad charakteris labai geras wub.gif
Atsakyti
Mes tai triusi turim, pabandysiu as ji i Tryyg imontuoti lotuliukas.gif siiap gudrus padaras, geras, meilus, bet gudrus, nu zodziu seimos narys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 17, 13:36)
Mes tai triusi turim, pabandysiu as ji i Tryyg imontuoti lotuliukas.gif siiap gudrus padaras, geras, meilus, bet gudrus, nu zodziu seimos narys biggrin.gif

Aš Trygg'ą pagrinde ir pirkau kaip "lovytę" katinui, bet nesuprato ji mūsų gerų intencijų lotuliukas.gif Nors guli visur, kur jos 6kg užpakalis telpa, bet Trygg'as matyt ankštokas pasirodė biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas matėte ar žinote kaip šie foteliukai? Ar verti https://www.ikeafami...w...&PageSize=1
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 01 17, 21:30)
Merginos, gal kas matėte ar žinote kaip šie foteliukai?  Ar verti https://www.ikeafami...w...&PageSize=1


As maciau , nezinau man kaskaip neipatingi pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 01 17, 20:30)
Merginos, gal kas matėte ar žinote kaip šie foteliukai?  Ar verti https://www.ikeafami...w...&PageSize=1

cia su kortele tokia kaina bigsmile.gif nu kokie faini bigsmile.gif visai uzsimaniau lotuliukas.gif

gavau virtuves paskaiciavimus... pigiausias variantas 12800, ikėjoj tas pats gaunas 10t zlotu... bet cia be stalvirsio... taigi su stalvirsiu iseitu apie 10t lt.... plius kelione, plius paciam susirinkt g.gif sedziu dilemoj g.gif kad kas leistu bent valandai ten atsidurt ir paziuret kaip atrodo ikejiniai fasadai....
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 17, 22:20)
cia su kortele tokia kaina  bigsmile.gif  nu kokie faini  bigsmile.gif  visai uzsimaniau  lotuliukas.gif

gavau virtuves paskaiciavimus... pigiausias variantas 12800, ikėjoj tas pats gaunas 10t zlotu... bet cia be stalvirsio... taigi su stalvirsiu iseitu apie 10t lt.... plius kelione, plius paciam susirinkt  g.gif  sedziu dilemoj  g.gif kad kas leistu bent valandai ten atsidurt ir paziuret kaip atrodo ikejiniai fasadai....

Tu paskaiciuok, kad zlotas dar mazenis uz lita, tai 15 proc tauposi, o kokie fasadai tave domina? As ciupinau, galiu pakomentuot 4u.gif
Is karto galiu pasakyt, kad Stat labai plastmasiskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 17, 21:30)
Tu paskaiciuok, kad zlotas dar mazenis uz lita, tai 15 proc tauposi, o kokie fasadai tave domina? As ciupinau, galiu pakomentuot 4u.gif
Is karto galiu pasakyt, kad Stat labai plastmasiskas schmoll.gif

tai taip taip, todel iskart ir rasau, kad pridejus stalvirsio kaina gausis 10lt smile.gif nes deja bet ikejos stalvorsiai man netinka sad.gif nes reik salai plataus ir vienas stalvorsis su palange bendras gaunas tai irgi plataus reik... teks pjautis cia...

zinau kad plastmasiski... nors kiek internete kiek radau visokiu fotkiu jis man vistiek graziausias lotuliukas.gif diedui nepatinka, bet kai pasakiau kad kaina sumazeja 2000zl tai ir jam pradejo patikt lotuliukas.gif nors realiai tai tik pamacius reiks nusprest.... o siaip cia kaina skaiciuota su lidingo biggrin.gif

ir dar diedui juokiuos, kad vistiek galutiniam variante isleisim tiek pat... nes visokiu bizdilusiu prisirinksiu blush2.gif

dar neturiu galutinio varianto... lyg ir linkstu dar viena didele spinta su kargu ikraut, tai jos kaina lt jau isivaizduoju doh.gif

jau bloga daros ties sakant... naktim nemiegu doh.gif

ps. nu imesk saviske blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 17 sausio 2013 - 21:50
QUOTE(skaistukas @ 2013 01 17, 21:11)
As maciau , nezinau man kaskaip neipatingi pasirode  g.gif

Kažko norejau i virtuve įdomesnio ir nebrangaus vietoj tabureciu g.gif bet sakot nieko nero g.gif
Atsakyti
sakykit o kokius karnizus perkat uzuolaidoms? randu tik kazkokius prasiilginancius g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 17, 22:48)
tai taip taip, todel iskart ir rasau, kad pridejus stalvirsio kaina gausis 10lt smile.gif  nes deja bet ikejos stalvorsiai man netinka sad.gif  nes reik salai plataus ir vienas stalvorsis su palange bendras gaunas tai irgi plataus reik... teks pjautis cia...

zinau kad plastmasiski... nors kiek internete kiek radau visokiu fotkiu jis man vistiek graziausias  lotuliukas.gif  diedui nepatinka, bet kai pasakiau kad kaina sumazeja 2000zl tai ir jam pradejo patikt  lotuliukas.gif  nors realiai tai tik pamacius reiks nusprest.... o siaip cia kaina skaiciuota su lidingo  biggrin.gif

ir dar diedui juokiuos, kad vistiek galutiniam variante isleisim tiek pat... nes visokiu bizdilusiu prisirinksiu  blush2.gif

dar neturiu galutinio varianto...  lyg ir linkstu dar viena didele spinta su kargu ikraut, tai jos kaina lt jau  isivaizduoju  doh.gif

jau bloga daros ties sakant... naktim neimiegu  doh.gif

ps. nu imesk saviske  blush2.gif

Mano lidingo, siap nepigus fasadas doh.gif bet grazus wub.gif man iki kompo reik nusigaut, nes is tabo nuotrauku negaliu idet doh.gif

QUOTE(auksine @ 2013 01 17, 22:54)
sakykit o kokius karnizus perkat uzuolaidoms? randu tik kazkokius prasiilginancius g.gif

Geri tie prasiilginantys 4u.gif atvaziuok paziuret 4u.gif man labai reikia kokiu 5 pakabu is taves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 17, 23:59)
Mano lidingo <..>

Jei nepaslaptis, kiek laiko pas jus stovi šis komplektas? Ar negelsta? Ypač ties tomis vietomis, kur verdamas/kepamas maistas.
Atsakyti