Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Kenzo26 @ 2013 01 10, 13:33)

Nebeatidaro man sio g.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 01 10, 12:39)
Nebeatidaro man sio  g.gif

Keista, man atidaro normaliai, gaunu naujienas pastoviai (kai parašo ką nors apie važiavimą ir pan.) unsure.gif
Atsakyti
Kokie informatyvūs nauji namučiai smile.gif Ačiū meile_G 4u.gif

QUOTE(Hennessy @ 2013 01 10, 14:01)
Keista, man atidaro normaliai, gaunu naujienas pastoviai (kai parašo ką nors apie važiavimą ir pan.)  unsure.gif

Man irgi atidaro
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2013 01 10, 12:17)
Parodysiu dukrytes kambari  ax.gif
Staliukas su kedutem, lentynos, kilimas - is IKEA  thumbup.gif
http://images49.fotk...IMG_6021-vi.jpg

Užuolaidos labai wub.gif
Gal galima až, kur pirktos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2013 01 10, 14:16)
Kokie informatyvūs nauji namučiai smile.gif Ačiū meile_G  4u.gif
Man irgi atidaro

Keista, kad man neatidaro. Bet juk kazkada atidarinedavo. Ir net per paieska neranda. Ir vyrui is jo fb neatidaro. Gal dabar rodo tik tiem, kurie yra palaikine ta puslapi. Na, svarbiausia, emailas yra.
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2013 01 10, 12:17)
Parodysiu dukrytes kambari  ax.gif
Staliukas su kedutem, lentynos, kilimas - is IKEA  thumbup.gif

Labai gražu wub.gif Dauguma daiktų labai matyti biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz tema, vakar nesulaukiau, o siandien jau pamirsus buvau. lotuliukas.gif
Atsakyti
Per kiek laiko paprastai vežėjai patvirtina, kad gavo užsakymą?
Atsakyti
labai grazi tema 4u.gif
eufrozina turiu jums klausima vel biggrin.gif o Hensvik spinta viduje turi kokiu stalciu? kaip ten tas vidus isplanuotas :hmir gal galetumet daugiau pakomentuoti tos serijos baldus,ar jie patvarus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ericute: 10 sausio 2013 - 17:50
o sakykitės ar gerai supratau, ka dikėjinių kaldrų nebūna didesnių nei 200x200? Užvalkalų tai būna...
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 10, 17:49)
labai grazi tema  4u.gif
eufrozina turiu jums klausima vel  biggrin.gif o Hensvik spinta viduje turi kokiu stalciu? kaip ten tas vidus isplanuotas  :hmir gal galetumet daugiau pakomentuoti tos serijos baldus,ar jie patvarus?

Stalčiaus neturi. 2 lentynos ir 1 kabykla. Aš pačioj apačioj įdėjau 3 rožinius krepšiukus kojinėm, pėdkelnėm, kelnaitėm.
Spinta pagaminta iš plokštės baltos, tik durelių vidurys iš plonesnės plokštės, kažkas panašaus į storą fanierą. O ar patvari, sunku atsakyt. Na nežinau, ką su spintą reik daryt, kad ją sulaužyt smile.gif Per pusmetį jokio įbrėžimo ant jos neatsirado.

Vidus toks, tik aš vieną lentyną viršuj dėjau.
user posted image
Atsakyti
Asstule, gražu thumbup.gif Užuolaidas puikiai priderinai. Tik man gal karnizo balto norisi...
Atsakyti