Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Martyna @ 2013 01 17, 10:36)
Mano dešimtmetis 154, vienas iš aukštesnių klasėj dar vis miega 170 cm. lovoj ir dar kokius metus tikrai miegos, aš su 164 iš bėdos dar galėčiau joje miegot, tai manau, kad tikrai min. 5 metus galės miegot 160  4u.gif

nuraminai biggrin.gif pirksiu 160 lova smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 16, 18:05)
Louhinotworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  Kodėl aš iki šiol nesugalvojau, kad man BŪTINAI REIKIA laikrodžio vonioj  doh.gif  Kiek mano vyro nervų būtų sutaupyta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pas mus tai žiauriai panaši kriauklė ir spintelė, tik kad kriauklė dviguba ir spintelė atitinkamai ilgesnė  blush2.gif

Katė tai  wub.gif  TRYGG'e jau pozavo?  biggrin.gif

Išduosiu paslaptį topsecret.gif Man nepadėjo... blush2.gif

O dėl TRYGG tai mūsiškė abiejinga jam rolleyes.gif
Atsakyti
ar niekam ikejoj neuzkliuvo kad tas medinis stalvirsis kuri jie turi, butu ne tik 62plocio bet ir platesnis??? pas juos nerodo.. bet kiek googlinau tai radau ir platesnes salas su tokiu stalvirsiu.. tai ir galvoju ar cia priderintas ar visgi jie turi g.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 17, 12:33)
ar niekam ikejoj neuzkliuvo kad tas medinis stalvirsis kuri jie turi, butu ne tik 62plocio bet ir platesnis??? pas juos nerodo.. bet kiek googlinau tai radau ir platesnes salas su tokiu stalvirsiu.. tai ir galvoju ar cia priderintas ar visgi jie turi  g.gif

radau doh.gif nukisti visai ne i tema lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte muilinukių nuorodą Ikea įkelti.. blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 17, 13:39)
ar niekam ikejoj neuzkliuvo kad tas medinis stalvirsis kuri jie turi, butu ne tik 62plocio bet ir platesnis??? pas juos nerodo.. bet kiek googlinau tai radau ir platesnes salas su tokiu stalvirsiu.. tai ir galvoju ar cia priderintas ar visgi jie turi  g.gif
Papildyta:

radau  doh.gif  nukisti visai ne i tema  lotuliukas.gif


tai imesk nuoroda, gal yra daugiau nerandanciu blush2.gif
Papildyta:
[quote=Twiste,2013 01 17, 13:47]
Gal galėtumėte muilinukių nuorodą Ikea įkelti.. blush2.gif

12 puslapiukas arba muilines ir tik dabar pastebejau, kad uz 9,99 pln gauni dvi muilines 4u.gif didesne ir mazesne thumbup.gif
Atsakyti
[quote=vaivaj,2013 01 17, 00:10]
Skaistukas ir Louhi, sugundėte su tais indeliais. doh.gif
[/quote]

Tikrai verti jie tos kainis smile.gif ir grazus smile.gif
[quote=ericute,2013 01 17, 10:35]
Sveikos merginos,
as tai su tokiu klausimu kas turite kriter lovytes.iki kokio amziaus planuojat ten vaikus migdyti? nu niekaip nesugalvoju ka daryti su dukra,ar jau pirkti normalia jai lova,ar dar kriter bus gera.jai dabar 3.5 metu ir apie 98 cm yra g.gif
[/quote]

Mano dicke atsigula i ja 128 cm, tai manau iki 8-9 m dar tikrai tilptu vaikas
[quote=bondis,2013 01 17, 13:53]
tai imesk nuoroda, gal yra daugiau nerandanciu blush2.gif
Papildyta:
[quote=Twiste,2013 01 17, 13:47]
Gal galėtumėte muilinukių nuorodą Ikea įkelti.. blush2.gif

12 puslapiukas arba muilines ir tik dabar pastebejau, kad uz 9,99 pln gauni dvi muilines 4u.gif didesne ir mazesne thumbup.gif
[/quote]

Taip taip ten kaina uz dvi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2013 01 17, 12:53)
tai imesk nuoroda, gal yra daugiau nerandanciu  blush2.gif

http://www.ikea.com/...ducts/00158415/

tik ilgiai labai riboti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 17, 10:35)
Sveikos merginos,
as tai su tokiu klausimu kas turite kriter lovytes.iki kokio amziaus planuojat ten vaikus migdyti? nu niekaip nesugalvoju ka daryti su dukra,ar jau pirkti normalia jai lova,ar dar kriter bus gera.jai dabar 3.5 metu ir apie 98 cm yra  g.gif

Turim Kritter, viskas gerai su ja, bet nuo 3,5 imciau didesne 4u.gif

QUOTE(skaistukas @ 2013 01 17, 14:01)
Taip taip ten kaina uz dvi  thumbup.gif

Del muiliniu, kaip jos praktiskai, juk ten skyluciu nera, ar neisbrinksta muilas?
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 01 17, 14:32)
Turim Kritter, viskas gerai su ja, bet nuo 3,5 imciau didesne  4u.gif
Del muiliniu, kaip jos praktiskai, juk ten skyluciu nera, ar neisbrinksta muilas?


Metus turiu tikrai nebrinksta, tai kad ten vandens nebuna tiek kad brinktu, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 01 17, 11:57)
Išduosiu paslaptį  topsecret.gif Man nepadėjo...  blush2.gif


Gal reikia kokių diiidelių elektroninių, kad matytųsi tos minutės bėgančios lotuliukas.gif

QUOTE(meile_G @ 2013 01 17, 13:32)
Del muiliniu, kaip jos praktiskai, juk ten skyluciu nera, ar neisbrinksta muilas?

Mano visos muilinės be skylučių - kažkaip normaliai, nesirenka tas vanduo labai, muilai neišbrinksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 17, 13:50)
Gal reikia kokių diiidelių elektroninių, kad matytųsi tos minutės bėgančios  lotuliukas.gif

Ir dar, kad girdėtųsi kaip tiksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 01 17, 10:44)
Man atrodo, kad pilnai užteks 160 cm lovytės.
Maniškė panašaus ūgio 140 cm ilgio lovytėj miega ir dar 2-3 metus tikrai miegos. Didžioji 118 cm ūgio irgi dar tokioj pat miega, bet jau kitąmet keisim.


nu as praktiskai ir dabar lovyteje 160 galeciau miegoti, nes esu tokio ugio lotuliukas.gif
QUOTE(Louhi @ 2013 01 17, 12:57)
Išduosiu paslaptį  topsecret.gif Man nepadėjo...  blush2.gif

O dėl TRYGG tai mūsiškė abiejinga jam  rolleyes.gif

Bet kate tai labai wub.gif murrr
Atsakyti