Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

Gal kas matete gyvai si paveiksleli? Is ko padarytas remelis? Ir ar jis uzdengtas stiklu?
Aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas turite? Ar patinka? Kaip suprantu, ta baltoji dalis bus metaline g.gif
kvissle
Atsakyti
Skaistukas ir Louhi, sugundėte su tais indeliais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2013 01 16, 23:10)
Skaistukas ir Louhi, sugundėte su tais indeliais.  doh.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
ir... ačiū abiems už fotosesiją biggrin.gif
Atsakyti
as radau zadintuva bigsmile.gif thumbup.gif clap.gif
mes irgi toki turim, tik kol as ji isjungiu ryte, tai pabundu, nes cypciukas labai mazas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
as tai su tokiu klausimu kas turite kriter lovytes.iki kokio amziaus planuojat ten vaikus migdyti? nu niekaip nesugalvoju ka daryti su dukra,ar jau pirkti normalia jai lova,ar dar kriter bus gera.jai dabar 3.5 metu ir apie 98 cm yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 17, 09:35)
Sveikos merginos,
as tai su tokiu klausimu kas turite kriter lovytes.iki kokio amziaus planuojat ten vaikus migdyti? nu niekaip nesugalvoju ka daryti su dukra,ar jau pirkti normalia jai lova,ar dar kriter bus gera.jai dabar 3.5 metu ir apie 98 cm yra  g.gif

taigi ta kriter 160 ar 170 ilgio, kitas suauges tokio ugio buna. As ir pati isiraitydavau smile.gif
Atsakyti
Mes sūnui turim Kriter, pirkom, kai buvo 3 metu, tai dabar jam 6.5 m ir 132 ūgio, tai nežinau ar dar metus ištempsim ar jau reiks pirkti kitą . Čia nuo vaikučio priklauso, mūsiškis aukštas pagal savo bendraamžius.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 17, 09:35)
Sveikos merginos,
as tai su tokiu klausimu kas turite kriter lovytes.iki kokio amziaus planuojat ten vaikus migdyti? nu niekaip nesugalvoju ka daryti su dukra,ar jau pirkti normalia jai lova,ar dar kriter bus gera.jai dabar 3.5 metu ir apie 98 cm yra  g.gif

Man atrodo, kad pilnai užteks 160 cm lovytės.
Maniškė panašaus ūgio 140 cm ilgio lovytėj miega ir dar 2-3 metus tikrai miegos. Didžioji 118 cm ūgio irgi dar tokioj pat miega, bet jau kitąmet keisim.
Atsakyti
aciu visom uz atsakymus 4u.gif jauciu pirksims krites,negaila bus ir po poros metu ismesti,kai tokia kaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 17, 09:35)
Sveikos merginos,
as tai su tokiu klausimu kas turite kriter lovytes.iki kokio amziaus planuojat ten vaikus migdyti? nu niekaip nesugalvoju ka daryti su dukra,ar jau pirkti normalia jai lova,ar dar kriter bus gera.jai dabar 3.5 metu ir apie 98 cm yra  g.gif

mums ta pati problema unsure.gif mano dukryte nera auksta 6,5m ir 115 cm tai dabar miega 140cm lovoj
vasara reiks dukrai naujos lovos tai svarstau ar uzteks 160 lovos g.gif nenoriu as dar pirkti tos dideles ir uzstatyti visa kambari doh.gif kambariukas maziukas unsure.gif
kazkaip galvoju kad tos 160 uzteks dar kokiems 5 metams g.gif o daugiau ir nereikia g.gif veliau bus paagliuke ir bus kiti baldai g.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2013 01 17, 10:15)
mums ta pati problema  unsure.gif mano dukryte nera auksta 6,5m ir 115 cm tai dabar miega 140cm lovoj
vasara reiks dukrai naujos lovos tai svarstau ar uzteks 160 lovos  g.gif nenoriu as dar pirkti tos dideles ir uzstatyti visa kambari  doh.gif kambariukas maziukas  unsure.gif
kazkaip galvoju kad tos 160 uzteks dar kokiems 5 metams  g.gif o daugiau ir nereikia  g.gif veliau bus paagliuke ir bus kiti baldai  g.gif

Mano dešimtmetis 154, vienas iš aukštesnių klasėj dar vis miega 170 cm. lovoj ir dar kokius metus tikrai miegos, aš su 164 iš bėdos dar galėčiau joje miegot, tai manau, kad tikrai min. 5 metus galės miegot 160 4u.gif
Atsakyti