Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

laba diena, gal kas zinot kaip vadinasi ir kur ieskoti tokio padekliuko i spintele, kur po dziaunamais indais dedasi? buna metaliniai arba plasmasiniai, na vandeniui surinkti... 4u.gif
Atsakyti
Va, net nuotrauką radau. Pasirodau blush2.gif Dar pritaikiau CELEBER indelius vatos lapeliams ir ausų krapštukams sudėti. biggrin.gif

user posted image

Oi, dar zadintuvas stovi ikėjinis, nes man laiko nuojauta vonioje dingsta lotuliukas.gif

Veidrodis GODMORGON ir žali rankšluosčiai HAREN. Pasirodo nemenkai čia tos ikėjos vonioj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 16 sausio 2013 - 11:55
QUOTE(Louhi @ 2013 01 16, 12:52)
Va, net nuotrauką radau. Pasirodau  blush2.gif Dar pritaikiau CELEBER indelius vatos lapeliams ir ausų krapštukams sudėti.  biggrin.gif

http://images56.fotk...07949696-vi.jpg[/img]

Oi, dar zadintuvas stovi ikėjinis, nes man laiko nuojauta vonioje dingsta  lotuliukas.gif

Veidrodis GODMORGON ir žali rankšluosčiai HAREN. Pasirodo nemenkai čia tos ikėjos vonioj  biggrin.gif

Labai graži vonia - yra ką nusibezdžioniauti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 01 16, 10:08)
Ir pas mus ASKER mžame indelyje dantų šepetėliai su dantų pasta sudėti  thumbup.gif

O dėl muilinės, tai man visai patiko tokia jos panaudojimo galimybė
http://mstapioca.fil.../2011/07/05.jpg[/img]


mane ir sudomino toks muilines panaudojimas. Skaistuk, tu turi tokia muiline, gal galetumei "pamatuoti" ar standartine viledos kempinele (nebutinai tos firmos smile.gif ) tilptu i ta didesne muiline? nes sioj foto tai man ta kempinele "lipa" is tos muilines. o gal dar ir realios foto sulauktumem wub.gif
Atsakyti
Louhi tikrai labai fainai, tik sedejau kelias minutes ir galvojau ant ko pakabintas ranksluostis, prie ko cia puse duso kabinos ir kodel nera veidrodzio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 01 16, 13:16)
Louhi tikrai labai fainai, tik sedejau kelias minutes ir galvojau ant ko pakabintas ranksluostis, prie ko cia puse duso kabinos ir kodel nera veidrodzio  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif biggrin.gif Ten netyčia tie rankšluosčiai ant gyvatuko pateko į kadrą... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 01 16, 12:52)
Va, net nuotrauką radau. Pasirodau  blush2.gif Dar pritaikiau CELEBER indelius vatos lapeliams ir ausų krapštukams sudėti.  biggrin.gif



Gera ideja del induku thumbup.gif
plyteles matytos smile.gif pas mus vonioj irgi tokios smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bondis @ 2013 01 16, 14:14)
mane ir sudomino toks muilines panaudojimas. Skaistuk, tu turi tokia muiline, gal galetumei "pamatuoti" ar standartine viledos kempinele (nebutinai tos firmos smile.gif ) tilptu i ta didesne muiline? nes sioj foto tai man ta kempinele "lipa" is tos muilines. o gal dar ir realios foto sulauktumem  wub.gif

Pamatuosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2013 01 16, 14:28)
Gera ideja del induku  thumbup.gif
plyteles matytos smile.gif pas mus vonioj irgi tokios smile.gifPapildyta:

Pamatuosiu  blush2.gif

biggrin.gif Pas vienus grindys tos pačios, pas kitus plytelės... Mano išvada tokia: arba skoniai sutampa, arba bėda su pasiūla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 01 16, 13:16)
Louhi tikrai labai fainai, tik sedejau kelias minutes ir galvojau ant ko pakabintas ranksluostis, prie ko cia puse duso kabinos ir kodel nera veidrodzio  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif as tai dar zadintuvo 5min ieskojau lotuliukas.gif
Atsakyti
nu čia kaip rebusas su ta foto, kas žadintuvo ieško (aš iš tų), kas pusės dušo kabinos biggrin.gif biggrin.gif

o tų indukų dangtelis nedrėksta? ar jis padengtas kuo, nebeprisimenu?
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 16, 15:05)
drinks_cheers.gif as tai dar zadintuvo 5min ieskojau  lotuliukas.gif

nerandu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2013 01 10, 13:17)
Staliukas su kedutem, lentynos, kilimas - is IKEA  thumbup.gif
http://images49.fotk...IMG_6021-vi.jpg[/img]



Tik dabar pamačiau - o koks čia staliukas su kėdute? noriu pakeisti mažės kambaryje į didesnį. Gražus toks nuotraukoje .. 4u.gif
Atsakyti