Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

Skaistuk ir vel nieko FB nesimato 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Gal galėčiau nors vieną nuomonę apie Ikea Hemnes išgirsti? Labai susidomėjau, tik norisi pirma žinoti, kad verti dėmesio šie baldai ax.gif AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 15, 16:17)
Skaistuk ir vel nieko FB nesimato 4u.gif  ax.gif

Lygtai patvarkiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Twiste @ 2013 01 15, 17:41)
Gal galėčiau nors vieną nuomonę apie Ikea Hemnes išgirsti? Labai susidomėjau, tik norisi pirma žinoti, kad verti dėmesio šie baldai  ax.gif AČIŪ 4u.gif


Man patinka, kokybiskai pagaminti thumbup.gif labai giriamos hemmnes komodos, ne viena mamyte jas turi thumbup.gif

Papildyta:
Mergaites. Ar matosi?
http://www.facebook....2...1711&type=1
Papildyta:
http://www.ikea.com/...ducts/66703500/

Dar vienas is labai pasiteisinamu daiktu, patiesaliukas ant stalo, kad butu svarus smile.gif
Puikus daiktas, turejom is ofise1, bet sie tvirtesnes medziagos thumbup.gif
Puikiia tinka ir ant vaikisko staliuko sundvik thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turit kaip sie kilimai,noriu prie komodos kolidoriuje patiesti smile.gif
http://www.ikea.com/...ducts/70185420/
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 01 15, 09:53)
Prireikė man žvakidžių, gal kuri turite ÅRYD serijos? Kokie atsiliepimai?  bigsmile.gif

http://www.ikea.com/...PE280424_S4.JPG[/img]

Turiu keletą baltų, juodą - stabilios, padas neslystantis. Užskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2013 01 14, 16:41)
muilinukes, jau kelinta karta jas perku , superines, idealiai tinka prie Asker pakabinamu induku (dedu dantu sepetelius su dantu pastom )

Gal muilinukės neslystančios?
Į kokį indelį dedat? Mažesnį ar didesnį? Kažin kuris geriau? ax.gif biggrin.gif

QUOTE(bondis @ 2013 01 14, 17:07)

Būtų gerai, kad didesnių tokių būtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 15 sausio 2013 - 20:18
QUOTE(dzestina @ 2013 01 15, 19:37)
Gal kas turit kaip sie kilimai,noriu prie komodos kolidoriuje patiesti smile.gif
http://www.ikea.com/...ducts/70185420/

Kalbėjome porą psl. atgal apie ADUM kilimus, kad "gauruotas", gražus biggrin.gif Negaila į koridorių? Aš tai į svetainę jo noriu (tik didesnio ir kitos spalvytės) ax.gif 4u.gif


Skaistuk, labai gražu, kažkaip vis žiūriu, bet nepakomentuoju 4u.gif O ten, kur prie radiatoriaus, tai ten sieninis Trofast, tas siauresnis? Kabinsite ant sienos?
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2013 01 15, 17:27)


Matosi bigsmile.gif Labai smagus vaikų kambarys thumbup.gif

QUOTE(Braita @ 2013 01 15, 19:49)
Turiu keletą baltų, juodą - stabilios, padas neslystantis. Užskaitau smile.gif

Ačiū, reiks gundytis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 15, 20:22)
Kalbėjome porą psl. atgal apie ADUM kilimus, kad "gauruotas", gražus  biggrin.gif  Negaila į koridorių? Aš tai į svetainę jo noriu (tik didesnio ir kitos spalvytės)  ax.gif  4u.gif

Labai norejau tamsaus sokolado,arba juodos spalvos,nes kolidoriuje praktiska neteplus smile.gif
O ir manau puikiai deres prie Hemnes komodos tamsiai rudos smile.gif
Panasu siuo metu turime ilgo plauko,tai puikiai devejosi,labai patiko praktiskumu,tad visai negaila pinigeliu,nes kainyte tikrai gera mirksiukas.gif Nes musu siuo metu turimas kilimas tokio pacio diametro,pirktas Ermitaze mokejom irgi kazkas apie 120lt,tik kas jame buvo gerai kad po apacia eina tokia kaip klijuote,tad ji galima skalbti skalbimo masinoje,tik jau po nn metu tas plaukas nusiklijavo kaip kuriose vietose,bet jau jis atitarnavo savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2013 01 15, 21:17)
Gal muilinukės neslystančios?
Į kokį indelį dedat? Mažesnį ar didesnį? Kažin kuris geriau?  ax.gif  biggrin.gif
Būtų gerai, kad didesnių tokių būtų  biggrin.gif


Ne ant dugno nieko nera, bet jos tikrai neslidineja, jei ant lygaus pagrindo stovi
Pas mane mazesnis stovi, bet dabar uzsisakysiu didesni. Bet ir i mazesni telpa trys dantu pastos ir 5 sepeteliai smile.gif
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 15, 21:22)
Kalbėjome porą psl. atgal apie ADUM kilimus, kad "gauruotas", gražus  biggrin.gif  Negaila į koridorių? Aš tai į svetainę jo noriu (tik didesnio ir kitos spalvytės)  ax.gif  4u.gif
Skaistuk, labai gražu, kažkaip vis žiūriu, bet nepakomentuoju  4u.gif  O ten, kur prie radiatoriaus, tai ten sieninis Trofast, tas siauresnis? Kabinsite ant sienos?


Aciu , taio ten pakabinama Trofast ji bus pakabinta virs staliuko
Atsakyti
Labai dailus kambarys. Toks šviesus ir jaukus. wub.gif

Ir dar grindys labai teisingos (pas mus identiškos:-) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2013 01 15, 22:57)
Ne ant dugno nieko nera, bet jos tikrai neslidineja, jei ant lygaus pagrindo stovi
Pas mane mazesnis stovi, bet dabar uzsisakysiu didesni. Bet ir i mazesni telpa trys dantu pastos ir 5 sepeteliai smile.gif
Aciu , taio ten pakabinama Trofast ji bus pakabinta virs staliuko

Ir pas mus ASKER mžame indelyje dantų šepetėliai su dantų pasta sudėti thumbup.gif

O dėl muilinės, tai man visai patiko tokia jos panaudojimo galimybė
user posted image

Jaučiu reiks užsakyti kitą kartą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 16 sausio 2013 - 09:08