Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Rokile @ 2013 01 13, 14:17)
aciu uz info 4u.gif  Del vazono tai zinojau ir iki siol laikiau permatomam, nu bet Ikea vazonai sitie grazus tai juk nepermatomi unsure.gif  Ir ne pas viena moteriske maciau puikiai augancias nepermatomuose. Jei tai del orientacijos, ar joms truksta vandens, tai juk bet kada galiam issitraukt ir pasiziuret tas saknis, o vat jei del kitko, nu tai negi db man teks atsisakyti Ikeos vazonu unsure.gif  doh.gif

As plastikini vazona dedu i normalu, tada iskeliu ir apziuriu. Zinau kad kitos seimininkes sveria geles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 12, 18:45)
aciu, lauksiu foto 4u.gif

va tie vazonai, sudėjau šalia kad akivaizdžiau matytųsi

user posted image



ir žinau, off topic, bet negaliu nepasakyt apie orches blush2.gif čia orchė pas tėvus namie,
user posted image

šiemet per Kalėdas buvo lygiai 6 metai. per tuos 6 metus nebuvo nė dienos, kad ji nežydėtų schmoll.gif sunku man patikėt, bet, pastoviai krauna žiedus, maximum esu suskaičiavus 52 pražydusius, ir neprasiskleidusius, nežinau kas jai ten taip patiko, bet lieja labai dažnai, šaknys suvariusios visos į viršų, ir ta mediena jau gerokai papuvus sakyčiau nuo vandens, sakiau, neliet tiek, o merkt, bet tėtis pažėrė argumentų - jei jai nepatiktų ji jau po dviejų metų būtų nustojus žydėt. bet ir toliau varo.
dabar kai grįžau,sako liko vienas žiedas,jau bus viskas,nu bet ne, žiūriu ant 2 šakučių jau naujų pumpurų nemažai,taip kad vėl varys partiją...

user posted image

atrodo suvargus. bet po kelių mėn vėl apsipils žiedais...
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 01 13, 17:45)
va tie vazonai, sudėjau šalia kad akivaizdžiau matytųsi

kokie gražūs, jie man tą megztą IKEA pledą baltą primena thumbup.gif
QUOTE(grange @ 2013 01 13, 17:45)
nežinau kas jai ten taip patiko, bet lieja labai dažnai, šaknys suvariusios visos į viršų, ir ta mediena jau gerokai papuvus sakyčiau nuo vandens, sakiau, neliet tiek, o merkt.

ta mediena ne papuvusi - tai orchodėjos MAISTAS. Kokoso pluoštas nepūna. Gėlė palaipsniui skaido tą kokoso pluoštą ir iš drėgnos (esant atitinkamai jai patikusiam apšvietimui) lengviau paisavina tą maistą.
Reikėtų perkelti į didesnį permatomą vazoną nesujudinant dabartinio šaknų gniužulo ir pridėti naujų kokoso čipsų.
Įpakavimuose jie būna sumaišyti su specialia uoliena - vermikulitu ir tuo sidabriniu - agrolerpitu ( specialia technologija virš 1000`C kaip popkornai susprogdinta ir tapusia lengvute uoliena). Tai jos trąšos. Žydės išsišiepusi ir toliau tokiais tempais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oj panos, gerai, kad bent pora vazonu nuotrauku idedat, nes pagalvojau, kad visai ne i ta tema atejau biggrin.gif

Tai ta pacia proga dar papildysiu ochideju ikeju vaizdeliais biggrin.gif

user posted image

http://2.bp.blogspot...eek Cottage.JPG[/img]
Atsakyti
Toj paskutinėj foto kur nuotrauka įstatytą į raidę K, va man tokio reiktų, nerandu kažkaip niekur, gal lt kokiose pardėse užmatėt? g.gif
ikėja juk neturi tokių mastau.gif ar bent jau neteko matyt
Atsakyti
Pradžiai lotuliukas.gif Suprasiu, jei pasiųsit toli ir ilgam, bet.....

Senai senai, jau bus kokie 5 metai atgal, buvau parsisiuntus programėlę virtuvei projektuotis. Atrodo, viskas buvo aišku ir paprasta. Finale, virtuvė jau stovi.

Kažkodėl įsivaizduoju, kad panaši programa turėtų būt ir spintos viduriams planuot, bet arba smegenėlės suminkštėjo, arba IKEA pasudėtingėjo - nerandu programos. Pirmoj temos žinutėj radau "planerius", ale nerandu kaip parsisiųst doh.gif Spėju, kad man reikalingas PAX'ius, bet kažkaip nesekas susitart doh.gif O gal ne toj nuorodoj ieškau g.gif

Svarbu tik garsiai rėkt...jau kažkas gaunasi, tik tiek, kad viską darau IKEA puslapy, o parsisiųst programėlės, kad pasukint kaip virtuvę ir pažiūrėt grafinį vaizdą - nepavyksta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 13 sausio 2013 - 18:32
http://verslas.delfi...u.d?id=60400723
matet?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 01 13, 16:45)
*va tie vazonai, sudėjau šalia kad akivaizdžiau matytųsi

http://s019.radikal....a77e41e083b.jpg[/img][/url]
ir žinau, off topic, bet negaliu nepasakyt apie orches blush2.gif  čia orchė pas tėvus namie,
https://fbcdn-sphoto...0_4604337_n.jpg[/img]

**šiemet per Kalėdas buvo lygiai 6 metai. per tuos 6 metus nebuvo nė dienos, kad ji nežydėtų  schmoll.gif  sunku man patikėt, bet, pastoviai krauna žiedus, maximum esu suskaičiavus 52 pražydusius, ir neprasiskleidusius, nežinau kas jai ten taip patiko, bet lieja labai dažnai, šaknys suvariusios visos į viršų, ir ta mediena jau gerokai papuvus sakyčiau nuo vandens, sakiau, neliet tiek, o merkt, bet tėtis pažėrė argumentų - jei jai nepatiktų ji jau po dviejų metų būtų nustojus žydėt. bet ir toliau varo.
dabar kai grįžau,sako liko vienas žiedas,jau bus viskas,nu bet ne, žiūriu ant 2 šakučių jau naujų pumpurų nemažai,taip kad vėl varys partiją...



*oi, kaip aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Man labai idealu butu tas antras pagal dydi, bet ar teisingai suprantu, kad nera tokio dabar sad.gif ?
** zinau, kad ne i tema cia tos orchidejos, bet mes juk moterys ir kartais labai naudinga pasneket ne i tema thumbup.gif Jusu orchideja tobula wub.gif wub.gif As kazkaip vengiau jas laikyti ant palanges, nes pamaniau, kad nuo lango salta, o nuo radiatoriu kyla sausas oras, nu bet matau, kad daug kas taip laiko, tad snd jos jau atsidure ten smile.gif


QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 01 13, 17:16)
kokie gražūs, jie man tą megztą IKEA pledą baltą primena  thumbup.gif

ta mediena ne papuvusi - tai orchodėjos MAISTAS. Kokoso pluoštas nepūna. Gėlė palaipsniui skaido tą kokoso pluoštą ir iš drėgnos (esant atitinkamai jai patikusiam apšvietimui) lengviau paisavina tą maistą.
Reikėtų perkelti į didesnį permatomą vazoną nesujudinant dabartinio šaknų gniužulo ir pridėti naujų kokoso čipsų.
Įpakavimuose jie būna sumaišyti su specialia uoliena - vermikulitu ir tuo sidabriniu - agrolerpitu ( specialia technologija virš 1000`C kaip popkornai susprogdinta ir tapusia lengvute uoliena). Tai jos trąšos. Žydės išsišiepusi ir toliau tokiais tempais  drinks_cheers.gif

aciu uz patarimus 4u.gif eisim pirkt kokosu su priedais, nes labai jau isbyreje pas mus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2013 01 13, 18:57)



Kaip tik perskaičiau. Na pasižiūrėsime, kaip bus. LT galėsime bent jau gyvai apžiūrėti ax.gif
Atsakyti
Va ir aš galvoju, kad bus pliusas vien tame, kad gali gyvai pažiūrėt ir pačiupinėt. O jei kaina bus palankesnė lenkijoj, tai visada juk galima užsisakyt. Juk jei neapsimokės, tai nebus perkančių - nebus ir vežėjų
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie aspelund serijos baldus? Spinta. Komoda ir lova
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2013 01 13, 20:08)
Va ir aš galvoju, kad bus pliusas vien tame, kad gali gyvai pažiūrėt ir pačiupinėt. O jei kaina bus palankesnė lenkijoj, tai visada juk galima užsisakyt. Juk jei neapsimokės, tai nebus perkančių - nebus ir vežėjų

Mane tai gundo kad Lietuvoj bus galima gyvai apciupinet ir po to pigiau Lenkuose nusipirkt biggrin.gif Nes as pakolkas groziuosi groziuosi ir baisu nepalietus pirkt blush2.gif
Atsakyti