Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(braskel @ 2013 01 12, 20:51)
Skanu darosi beskaitant jūsų postus apie aguonų pieną  smile.gif Parašykite, kaip jūs jį darote?  4u.gif Nesu bandžiusi, būtų įdomu pabandyti....


ismirkai aguonas ir sumali...ilgai mali ... tada uzpili vandens ant sumaltu aguonu, ispaudi, tada vel ant ispaudu uzpili vandens, vel isspaudi.. ragauji - jei riebu, dar dapili vandens:D vaikams idedu medaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rdk @ 2013 01 12, 21:05)
ismirkai aguonas ir sumali...ilgai mali ... tada uzpili vandens ant sumaltu aguonu, ispaudi, tada vel ant ispaudu uzpili vandens, vel isspaudi.. ragauji - jei riebu, dar dapili vandens:D  vaikams idedu medaus  ax.gif

kuom malate aguonas? Gal galima apytiksles proporcijas kiek vandens ir kiek aguonų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2013 01 12, 21:18)
kuom malate aguonas? Gal galima apytiksles proporcijas kiek vandens ir kiek aguonų?  4u.gif

as malu su blenderiu, uzpilu is vakaro apie stikline aguonu su karstu vandeniu, ryte sumalu su blenderiu ir tada uzpilu vandeniu ir spaudziu biggrin.gif o jus per kucias negeriat aguonu pieno? g.gif man to pieno gaunasi apie 1,5 litro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rdk: 12 sausio 2013 - 21:24
QUOTE(Rdk @ 2013 01 12, 21:23)
as malu su blenderiu, uzpilu is vakaro apie stikline aguonu su karstu vandeniu, ryte sumalu su blenderiu ir tada uzpilu vandeniu ir spaudziu biggrin.gif o jus per kucias negeriat aguonu pieno? g.gif man to pieno gaunasi apie 1,5 litro 4u.gif

Ačiū, reiks pabandyti... Per kūčias tai tik iš vaikystes pamenu šį 'patiekalą' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2013 01 12, 22:18)
kuom malate aguonas? Gal galima apytiksles proporcijas kiek vandens ir kiek aguonų?  4u.gif


su paprasta mesmale visad per kucias malam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2013 01 12, 21:18)
kuom malate aguonas? Gal galima apytiksles proporcijas kiek vandens ir kiek aguonų?  4u.gif


Blenderiu malkit. Man paprastai visi 'pienai' pasiteisina 3 x 1 santykiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2013 01 12, 23:13)
Blenderiu malkit. Man paprastai visi 'pienai' pasiteisina 3 x 1 santykiu  4u.gif

as blenderiuoju ilgai, kol pabala, ir tada plaunu aguonas su vandeniu ir sunkiu.
Atsakyti
QUOTE(Rdk @ 2013 01 13, 08:49)
as blenderiuoju ilgai, kol pabala, ir tada plaunu aguonas su vandeniu ir sunkiu.


Cia matyt nuo blenderio priklauso blendinimo laikas. Man ilgai nereikia (su Vitamix'u). Ir as neplaunu... Tiesiog 1 st aguonu, 3 st vandens - viska sumalu iki baltumo ir per pieno maisiuka persunkiu, kas lieka - ismetu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2013 01 13, 13:13)
Cia matyt nuo blenderio priklauso blendinimo laikas. Man ilgai nereikia (su Vitamix'u). Ir as neplaunu... Tiesiog 1 st aguonu, 3 st vandens - viska sumalu iki baltumo ir per pieno maisiuka persunkiu, kas lieka - ismetu.  4u.gif

persunkiu ir as per maiseli biggrin.gif kiekviena seimininke daro savaip biggrin.gif o aguonas likusias as sunaudoju.. man lb skanu su medum kai sumaisai gaunasi toks skanus, saldus desertas, i kokteili isimetu...belenkur sudedu biggrin.gif
Atsakyti
O kokia nauda tose isspaudose matot jei ne paslaptis? 4u.gif
P.S. As medaus pati nebenaudoju, tad toks 'receptas' man atkrenta g.gif
Atsakyti
Si ryt valgiau daiginti grikiai,slyvos dziovintos ir bananas pjaustytas,man patiko,aisku galima varijuoti visaip.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2013 01 13, 15:05)
O kokia nauda tose isspaudose matot jei ne paslaptis?  4u.gif
P.S. As medaus pati nebenaudoju, tad toks 'receptas' man atkrenta  g.gif

nezinau smile.gif taip, kaip isspaustas morkas dar irgi panaudoju kur nors smile.gif kazkaip gaila ismest smile.gif
Atsakyti