Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(garbanota avyte @ 2013 09 24, 16:21)
Sveikos merginos, turiu tokį "techninį" klausimą uždaviau jį spec. temoj prie lakų, bet ten temelė seniai "nejudinta" tad bijau, kad gali ilgai tekt laukti atsakymo, tad pasikartosiu ir čia, gal greičiau kas atsakys smile.gif

Noriu dekoruoti pašto dėžutę, tad aišku, kad ji kabės lauke, taigi kalusimas kokios dažus ir laką naudoti? Dėžutė beje metalinė. Paprastai visus darbelius dažau su lietuviškais "Akrilan" gamybos dažais, tačiau žiūriu, kad ant seseniųjų parašyta vidaus ir lauko darbams, tinka mediui, stiklui, metalui ir t.t., o va ant neseniai pirktų metalas jau nebeminimas, tai man jie vis tik dar tiktų ar jau nebe? Ir svarbiausia kokį laką naudoti, nes lauke juk ir lietus, sniegas, šaltis, dauguma lakų kuriuos žiūrėjau skirti tik vidaus darbams, tad ką daryt, kad mano darbas nori į lauką?  biggrin.gif  Kuo jį nulakuoti, kad nesusigadintų nuo šalčio ir kitų gamtos stichijų?
ačiū už atsakymus!  4u.gif


Nagi mergaitės, negi niekas negali pasidalinti, patirtim, nuomone? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2013 09 27, 13:59)
Nagi mergaitės, negi niekas negali pasidalinti, patirtim, nuomone?  verysad.gif


I toki specifini klausima Jums atsakys Ermitaze arba Senukuose, bet ne cia... Arba specializuotoje dazu/laku parduotuveje, Vilniuje tokia yra Svirtigailos g. Norfoje 2 a. Helvina ar Helvita vadinasi nepamenu... 4u.gif
O siaip eilini karta pasikartosiu, nepatingekite pagooglinti, o Jus surasot ko Jums reikia ir laukiate kol kas nors pateiks visus atsakymus kaip sakoma ant lekstutes... Taip nebuna... Domekites ir ieskokite pati. 4u.gif
Atsakyti
Pirmą kartą noriu dekupažuotą dėžutę papuošti nėrinuku. Kaip Jūs jį tvirtinate: klijuojate klijais (su kuriais ir servetėles klijuojate) ar nulakavusios dėžutę iš karto ir tvirtinate nėrinuką (ar jis prikimba prie lako, kad nereiktų klijuoti jokiais klijais)? Tikuosi, kad supratote, ką aš čia norėjau paklausti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evk: 03 spalio 2013 - 13:25
QUOTE(evk @ 2013 10 03, 14:25)
Pirmą kartą noriu dekupažuotą dėžutę papuošti nėrinuku. Kaip Jūs jį tvirtinate: klijuojate klijais (su kuriais ir servetėles klijuojate) ar nulakavusios dėžutę iš karto ir tvirtinate nėrinuką (ar jis prikimba prie lako, kad nereiktų klijuoti jokiais klijais)? Tikuosi, kad supratote, ką aš čia norėjau paklausti:)

Paskaitinekit ankstesnes temas, tikrai ne karta jau buvo kalbeta apie tai mirksiukas.gif kad ir cia
Atsakyti
Sveikos, aš su klausimu.


Kokiom didžiausiom pakuotem būna Akrilano dažai/lakas? Gal yra kokios po 1l normalios bankės? Ar tik 300ml didžiausia? O kokius kitokius naudojat pvz baltus dazus pagrindui? Kokį laką?

Aš naudojau šiaip visada VivaColor dazus ir Alpina Aqua Mobellack, bet kazkaip nebepatinka sad.gif


AnAngel, du klausimai Jums kaip šviesių/baltų ir minimalistinio stiliaus dekupažo darbų autorei smile.gif :
1. Kaip dažote/lakuojate, kad ant baltų gaminių nebūtų pūkelių, dulkių ir pan?
2. Kaip darote užrašus? Spausdinate? Aš spausdinu su spausdintuvu ant serveteles ir klijuoju, bet nesugalvoju kaip klijuoti ant ne balto fono, nes tada matosi krastas...


Ačiū už atsakymus iš karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2013 10 05, 15:15)
Sveikos, aš su klausimu.
Kokiom didžiausiom pakuotem būna Akrilano dažai/lakas? Gal yra kokios po 1l normalios bankės? Ar tik 300ml didžiausia? O kokius kitokius naudojat pvz baltus dazus pagrindui? Kokį laką?

Aš naudojau šiaip visada VivaColor dazus ir Alpina Aqua Mobellack, bet kazkaip nebepatinka sad.gif
AnAngel, du klausimai Jums kaip šviesių/baltų ir minimalistinio stiliaus dekupažo darbų autorei smile.gif :
1. Kaip dažote/lakuojate, kad ant baltų gaminių nebūtų pūkelių, dulkių ir pan?
2. Kaip darote užrašus? Spausdinate? Aš spausdinu su spausdintuvu ant serveteles ir klijuoju, bet nesugalvoju kaip klijuoti ant ne balto fono, nes tada matosi krastas...
Ačiū už atsakymus iš karto smile.gif


As baltus dažus ir naudoju būtent akrilano gamybos, ir kiek esu mačius, bent jau anksčiau tikrai būdavo, dabar kažkaip neatkreipiau dėmesio, bet tikrai esu mačius, kad būna kibirėliuose, kaip majonezas, kad būna, nžn kokia ten talpa, bet apie 1L manau turėtų būti
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2013 10 05, 15:41)
As baltus dažus ir naudoju būtent akrilano gamybos, ir kiek esu mačius, bent jau anksčiau tikrai būdavo, dabar kažkaip neatkreipiau dėmesio, bet tikrai esu mačius, kad būna kibirėliuose, kaip majonezas, kad būna, nžn kokia ten talpa, bet apie 1L manau turėtų būti

Aha, tuose kibireliuose 1 l, as perku ermitaze, kainuoja apie 20 lt, jei neklystu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, padekit kas galit 4u.gif
Tokia beda turiu pusiau dekupazine, pusiau medine biggrin.gif
Darau dovana drauges vaiko krikstynoms...nudaziau didele deze-skrynia (bet pries tai, istraukiau prastus vyrius, kurie jungia deze su dangciu)...maniau vyrius lengvai rasiu naujus grazius, ir nudekoravus deze, juos prisuksiu...bet dabar didziausia beda, kad ju nerandu pirkt....gal esat su tuo susidurusios, gal pasakysit kur begt ieskot?
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2013 10 07, 10:57)
Merginos, padekit kas galit 4u.gif


http://www.dekostudi.../307-aksesuarai
4u.gif
Atsakyti
Aciu labai labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Jei darbeliui naudoju dvikomponenti sendinimo laka. Po to itrinu porporina, tai galiu darbeli uzbaigti paprastu laku akriliuniu ar butina uzbaigti sintetiniu ?
Atsakyti
QUOTE(Ručike @ 2013 10 11, 13:41)
Laba diena,
Jei darbeliui naudoju dvikomponenti sendinimo laka. Po to  itrinu porporina, tai galiu darbeli uzbaigti paprastu laku akriliuniu ar butina uzbaigti sintetiniu ?

jei jusu dvikomponenetis vandens pagrindo tai ir laku galite tokiu lakuoti 4u.gif
Atsakyti