Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(Raflezija @ 2013 08 14, 16:14)
Sveikos auksarankes,
Prasau pagalbos pradziamokslei  blush2.gif  noriu daryti krikstasuniui dezute, bet kiek ziuriu nuorodas lietuviu kalba arba nuorodas su nuotraukomis darbo eigos ne vienos neatidaro  verysad.gif
Gal kas turi nauju veikianciu nuorodu, buciau labai dekinga.   notworthy.gif

jus is kauno galit pasidometi cia ax.gif http://www.dekostudi.../registrations/ jei dar nieko neturit nusipirkus manau kursai buti geriausias varijantas



o dede google visagalis biggrin.gif http://www.youtube.c...ube.L2p5QA4V5xI


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 15 rugpjūčio 2013 - 12:38
Patarkit, prašau....Kaip nuo baldo nuimti (nuplauti, nušveisti, nuvalyti) akrilinių dažų sluoksnį - buvo gera spinta, deja, paauglė nevykusiai bandė ją dekupažuoti sad.gif Baldas iš laminuotos plokštės.

Ar dar įmanoma baldą atgaivinti?

Ačiū atsakysiančioms.
Atsakyti
Noriu Jūsų visų pasiteirauti dėl darbelių lakavimo. Man lakuojant gaunasi oro burbuliukai, pakeičiau ne vieną šepetuką, laką, bet vis tiek tas pats gaunasi. Gal galite pasakyti, ką aš ne taip darau. Būsiu visoms labai dėkinga už patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2013 09 12, 12:44)
Noriu Jūsų visų pasiteirauti dėl darbelių lakavimo. Man lakuojant gaunasi oro burbuliukai, pakeičiau ne vieną šepetuką, laką, bet vis tiek tas pats gaunasi. Gal galite pasakyti, ką aš ne taip darau. Būsiu visoms labai dėkinga už patarimus ax.gif


Laka pries lakuojant reikia ne kratyti, o atsargiai ismaisyti. Jeigu ir tai nepadeda, keiskit laka. 4u.gif
Atsakyti
Jūsų patarimo laikiausi tiksliai, laką labai atsargiai maišiau ir jau antrą laką pakeičiau, deja... Nieko nesuprantu g.gif Gal visgi aš teptuką ne tokį pasirenku, kokį reikėtų...
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2013 09 12, 14:01)
Jūsų patarimo laikiausi tiksliai, laką labai atsargiai maišiau ir jau antrą laką pakeičiau, deja... Nieko nesuprantu g.gif Gal visgi aš teptuką ne tokį pasirenku, kokį reikėtų...


Niu as lakuoju sintetiniais labai minkstais teptukais, ju galima isigyti dekupazo prekiu parduotuvese. 4u.gif
Atsakyti
Būčiau dėkinga, jei įmestumėte nuorodėlę tų teptukųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2013 09 12, 16:38)
Būčiau dėkinga, jei įmestumėte nuorodėlę tų teptukųsmile.gif


Pas mane toks rinkinys http://www.dekostudi.../1868-1868.html 4u.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės, kadangi daug ješkote rankdarbių parduotuvėse ivairių priemonių gal matėte kur galima nusipirkti poperių ar kartoną tokiems dėžutėms gaminti. Norečiau, kad tas popierius butu spalvotas iš jio ketinu išlankstyti dežutes, jis turi buti tvirtas.

Ačiū 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijav: 13 rugsėjo 2013 - 07:19
Sveikos merginos, turiu tokį "techninį" klausimą uždaviau jį spec. temoj prie lakų, bet ten temelė seniai "nejudinta" tad bijau, kad gali ilgai tekt laukti atsakymo, tad pasikartosiu ir čia, gal greičiau kas atsakys smile.gif

Noriu dekoruoti pašto dėžutę, tad aišku, kad ji kabės lauke, taigi kalusimas kokios dažus ir laką naudoti? Dėžutė beje metalinė. Paprastai visus darbelius dažau su lietuviškais "Akrilan" gamybos dažais, tačiau žiūriu, kad ant seseniųjų parašyta vidaus ir lauko darbams, tinka mediui, stiklui, metalui ir t.t., o va ant neseniai pirktų metalas jau nebeminimas, tai man jie vis tik dar tiktų ar jau nebe? Ir svarbiausia kokį laką naudoti, nes lauke juk ir lietus, sniegas, šaltis, dauguma lakų kuriuos žiūrėjau skirti tik vidaus darbams, tad ką daryt, kad mano darbas nori į lauką? biggrin.gif Kuo jį nulakuoti, kad nesusigadintų nuo šalčio ir kitų gamtos stichijų?
ačiū už atsakymus! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 24 rugsėjo 2013 - 14:21
Norėjau paklausti, kaip jūs nulakuojate darbelį, kad neprikibtų dulkių. Aš, kai lakuoju šviesų darbą, man visad prikimba visokių dulkelių ir jos matosi doh.gif Nors ir pasiimu naują teptuką ar kempinėlę, ja po nulakavimo išplaunu, išdžiovinu. Pirmą kartą panaudojus, dulkių nebūna, bet veliau visada atsiranda. Gal yra kokių gudrybių, ar čia pas mane namie daug dulkių, kad teptukai ir dekupažuojami daikatai apkimba.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2013 09 25, 17:03)
Norėjau paklausti, kaip jūs nulakuojate darbelį, kad neprikibtų dulkių. Aš, kai lakuoju šviesų darbą, man visad prikimba visokių dulkelių ir jos matosi  doh.gif Nors ir pasiimu naują teptuką ar kempinėlę, ja po nulakavimo išplaunu, išdžiovinu. Pirmą kartą panaudojus, dulkių nebūna, bet veliau visada atsiranda. Gal yra kokių gudrybių, ar čia pas mane namie daug dulkių, kad teptukai ir dekupažuojami daikatai apkimba....  g.gif



Aš tai prieš lakuodama visada gerai nuvalau dulkes sausuoju būdu arba lakuoju kuo su mažesne pertrauka po dažymo.
Atsakyti