Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

Sveikos, pas jus esu naujokė - trumpai tariant žalių žalia blush2.gif
Bet jau paskaičiau, kad mergaitės nemėgsta visko pateikti ant lėkštutės, tad ir neklausiu, bandysiu įveikti keleta temelių blush2.gif
Užsimaniau dekupažuoti keleta rėmelių, man tik tiek tereikia, nu gal susirgsiu ir aš, nors gyvenime nebuvau prie meno ir nieko panašau nesu dariusi ax.gif
Aišku klausimų milijonas, bet tik dabar kirba mintis, ar visgi bandyti pačiai, ar tiesiog susipirkus visas priemones neišeis tiek kiek daro kitos ir parduoda g.gif
Nekalbu apie tą pasitenkinimą, jei pavyktų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 13, 00:31)
Sveikos, pas jus esu naujokė - trumpai tariant žalių žalia  blush2.gif
Bet jau paskaičiau, kad mergaitės nemėgsta visko pateikti ant lėkštutės, tad ir neklausiu, bandysiu įveikti keleta temelių  blush2.gif
Užsimaniau dekupažuoti keleta rėmelių, man tik tiek tereikia, nu gal susirgsiu ir aš, nors gyvenime nebuvau prie meno ir nieko panašau nesu dariusi ax.gif
Aišku klausimų milijonas, bet tik dabar kirba mintis, ar visgi bandyti pačiai, ar tiesiog susipirkus visas priemones neišeis tiek kiek daro kitos ir parduoda  g.gif
Nekalbu apie tą pasitenkinimą, jei pavyktų  bigsmile.gif


Niu Jums tie remeliai auksiniai gausis smile.gif
Dideliais kiekiais priemones, 2 remeliams dekoruoti, pirkti neapsimokes, jeigu paskui nenaudosit gali isdziuti, sugesti. Mazais kiekiais specialiose parduotuvese galima isigyti, kazkada esu skaiciavusi, kad 1 remelis tokiu atveju 70-80 Lt kainuotu.
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2015 01 12, 23:04)
Niu Jums tie remeliai auksiniai gausis smile.gif
Dideliais kiekiais priemones, 2 remeliams dekoruoti, pirkti neapsimokes, jeigu paskui nenaudosit gali isdziuti, sugesti. Mazais kiekiais specialiose parduotuvese galima isigyti, kazkada esu skaiciavusi, kad 1 remelis tokiu atveju 70-80 Lt kainuotu.

taip, visaip bandžiau skaičiuoti tikrai kad brangiai drinks_cheers.gif o jei dar nesigaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 13, 11:45)
taip, visaip bandžiau skaičiuoti tikrai kad brangiai drinks_cheers.gif o jei dar nesigaus  doh.gif


O jeigu nesigaus ir neturesit noro toliau meginti bus pinigai i bala 4u.gif Tad reiketu viska rimtai apsvarstyti, perskaityti literatura, o gal but i kursus nueiti ir ten pasigaminti tuos remelius su mokytojo prieziura, arba uzsisakyti pas profus, bus ir pigiau nei gaminti paciai, ir tikrai gausit tai ko tikejotes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 13, 10:45)
taip, visaip bandžiau skaičiuoti tikrai kad brangiai drinks_cheers.gif o jei dar nesigaus  doh.gif

Gausis, gausis, tik nebijokit mirksiukas.gif Nesigaus, kaip profesionalui, bet jei viska atliksite taip, kaip rasyta ar video ziuresit-tiesiog be sansu, kad nepavyks 4u.gif Is visu rankdarbiu, kuriais emiausi, dekupazas man pasirode pats lengviausias thumbup.gif

Mano subjektyvia nuomone, siais, kompiuterizuotais laikais, ivairus kursai tai pinigu surinkimas uz tai, ka zmogus ir nemokamai gali internete rasti drinks_cheers.gif
Ir is biserio geles pyniau, ir su krepiniu popieriumi saldainiu puokstes dariau, ir butelius dekoravau, vyras medinius zaisliukus dare-internetas visagalis, nebuvom jokiuose kursuose ne vienos dienos, o rezultatais buvom patenkinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 14, 09:48)
Gausis, gausis, tik nebijokit mirksiukas.gif Nesigaus, kaip profesionalui, bet jei viska atliksite taip, kaip rasyta ar video ziuresit-tiesiog be sansu, kad nepavyks 4u.gif Is visu rankdarbiu, kuriais emiausi, dekupazas man pasirode pats lengviausias thumbup.gif

Mano subjektyvia nuomone, siais, kompiuterizuotais laikais, ivairus kursai tai pinigu surinkimas uz tai, ka zmogus ir nemokamai gali internete rasti drinks_cheers.gif
Ir is biserio geles pyniau, ir su krepiniu popieriumi saldainiu puokstes dariau, ir butelius dekoravau, vyras medinius zaisliukus dare-internetas visagalis, nebuvom jokiuose kursuose ne vienos dienos, o rezultatais buvom patenkinti drinks_cheers.gif


Ir iki siol nemateme nei vieno Jusu darbo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2015 01 14, 10:46)
Ir iki siol nemateme nei vieno Jusu darbo  doh.gif

Neprekiauju jais, todel ir nematet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 14, 12:09)
Neprekiauju jais, todel ir nematet mirksiukas.gif


ne visi cia esantis dirba pagal uzsakymus, bet kazkodel pasirodo pagyru puode siaip sau, kad sulaukti ne tik pagyrimu, bet ir konstruktyvios kritikos, nes tai padeda tobuleti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2015 01 14, 13:20)
ne visi cia esantis dirba pagal uzsakymus, bet kazkodel pasirodo pagyru puode siaip sau, kad sulaukti ne tik pagyrimu, bet ir konstruktyvios kritikos, nes tai padeda tobuleti. 4u.gif

As nesiskelbiu del vienos priezasties: darbelius dovanoju daugeliui artimu zmoniu(cia kalbu nevien apie dekupaza), jei tas nuotraukas ikelsiu, mano nika gali susieti su manimi, nes jie tuos darbelius tures, gales netycia sulyginti, o as noriu bent kiek, bent kruopelyte tureti asmeniskumo ir anonimiskumo blush2.gif

O geriausia kritike esu as pati, jei man PACIAI nepatinka darbelis, tai visokios mandagios, dirbtines pagyros man neirodys kitaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 14, 14:42)
As nesiskelbiu del vienos priezasties: darbelius dovanoju daugeliui artimu zmoniu(cia kalbu nevien apie dekupaza), jei tas nuotraukas ikelsiu, mano nika gali susieti su manimi, nes jie tuos darbelius tures, gales netycia sulyginti, o as noriu bent kiek, bent kruopelyte tureti asmeniskumo ir anonimiskumo blush2.gif

O geriausia kritike esu as pati, jei man PACIAI nepatinka darbelis, tai visokios mandagios, dirbtines pagyros man neirodys kitaip blush2.gif


Nieko nesupratau, bet tiek to... lotuliukas.gif
Atsakyti
Ieskau vintaziniu roziu serveteliu. Gal kuri turit?
tokia arba tokia
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2015 01 14, 15:25)
Nieko nesupratau, bet tiek to...  lotuliukas.gif

Sulauksit mano metu-suprasit biggrin.gif
Idejus nuotraukas i Supermama, jos patenka i internetine erdve. Sakykim, Jusu darbelius as pirmiausia pamaciau ne Jusu nuorodoj, o isivedusi google.lt "dekupazas". Tai Jusu darbas, verslas ar pomegis 4u.gif
O mano-ne. Bet tuo pomegiu uzsiima anyta, busima marti, kelios giminaites, ir as visai nenoriu, kad mano darbeliu nuotraukos patektu i viesa internetine erdve, kur pagal paprasta dekupazo nuotrauka buciau susekta ir sekama pastoviai, nes turiu tik viena nika ir juo naudojuosi kitose temose.

Jau turejau liudna patirti viesindama nuotraukas per SM doh.gif Pasigyriau sodu iveistu, nuotrauku pridejau... Po savaites soda pavoge(brangius sodinukus). Sakysit, sutapimas? As negarantuoju... blush2.gif Dabar nebeviesinu nieko. cool.gif
Atsakyti