Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

Gal galit rekomenduoti internetine parduotuve, kur parduodami mediniai daiktai dekupazui? Daugiau domina fotografiju remeliai. Niekur nerandu, kur butu ju pirkti
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2014 12 17, 17:54)
Gal galit rekomenduoti internetine parduotuve, kur parduodami mediniai daiktai dekupazui? Daugiau domina fotografiju remeliai. Niekur nerandu, kur butu ju pirkti

Dekostudijoj yra
Atsakyti
Gal kas galetų pakonsultuoti kaip ant burbulų klijuojamos fto ten jos ant kokio spec popiriaus turi būti atspaustos ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 12 20, 19:58)
Gal kas galetų pakonsultuoti kaip ant burbulų klijuojamos fto ten jos ant kokio spec popiriaus turi būti atspaustos ar kaip?


Kaip norit taip ir darot. Galima ir ant paprasto popieriaus atspausdinti.
Atsakyti
Merginos, žiūrėkit kokį "antikvarą"radau wub.gif

http://public.fotki.com/dekupazas/ccc/
Atsakyti
Kur pigiausios priemones dekupazui? i-netine krautuvele? ir dezutes ir pakabas ir klijus ir dazus perkat is dekupazo krautuveliu? man kolkas dekostudija.lt labausiai patiko kiek ziurinejau, bet gal yra kur pigiau ir geriau,na nesinori permoketi blush2.gif As dar tik bandysiu dekupazinti tai man ko gero pradziai viska susipirkti is spec. rankdarbiu parduotuves?
Vyras sako man neisproteti ir nepirkti visokiu beicu laku ar dazu dekupazo krautuvese, nes statybiniu m-gu p. lygiai tas pats tik pigiau ir daugiau doh.gif kazin kaip istikruju g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoveIt: 03 sausio 2015 - 18:21
QUOTE(LoveIt @ 2015 01 03, 20:05)
Kur pigiausios priemones dekupazui? i-netine krautuvele? ir dezutes ir pakabas ir klijus ir dazus perkat is dekupazo krautuveliu? man kolkas dekostudija.lt labausiai patiko kiek ziurinejau, bet gal yra kur pigiau ir geriau,na nesinori permoketi blush2.gif As dar tik bandysiu dekupazinti tai man ko gero pradziai viska susipirkti is spec. rankdarbiu parduotuves?
Vyras sako man neisproteti ir nepirkti visokiu beicu laku ar dazu dekupazo krautuvese, nes statybiniu m-gu p. lygiai tas pats tik pigiau ir daugiau doh.gif kazin kaip istikruju g.gif  4u.gif


Is tikruju jis teisus.
Atsakyti
QUOTE(LoveIt @ 2015 01 03, 19:05)

Vyras sako man neisproteti ir nepirkti visokiu beicu laku ar dazu dekupazo krautuvese, nes statybiniu m-gu p. lygiai tas pats tik pigiau ir daugiau doh.gif kazin kaip istikruju g.gif  4u.gif

As perku Senukuose 4u.gif Palyginimui: akriliniai dazai dekupazo pard-7-8 lito 120ml ir 16 litu Senukuose uz 1 litra. Sendinimo lakas dek.par-12 litu uz 100ml ir 25lt uz 500ml Senukuose. Net serveteles kainuoja pigiau Senukuose blush2.gif

Kol dekupaza tik bandziau-pirkau is dekupazu parduotuviu nedidelius kiekius, galvojau, kad jei nepavyks, nepatiks-ir ismesti negaila bus. O kai patiko, kad emiau baldus "atgaivinti" ir naujam gyvenimui prikelti, reikalingi didesni kiekiai ivairiu dazu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 04, 13:15)
As perku Senukuose 4u.gif Palyginimui: akriliniai dazai dekupazo pard-7-8 lito 120ml ir 16 litu Senukuose uz 1 litra. Sendinimo lakas dek.par-12 litu uz 100ml ir 25lt uz 500ml Senukuose. Net serveteles kainuoja pigiau Senukuose blush2.gif

Kol dekupaza tik bandziau-pirkau is dekupazu parduotuviu nedidelius kiekius, galvojau, kad jei nepavyks, nepatiks-ir ismesti negaila bus. O kai patiko, kad emiau  baldus "atgaivinti" ir naujam gyvenimui prikelti, reikalingi didesni kiekiai ivairiu dazu. drinks_cheers.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif tai tie lakai, dazai ir tt yra tokie patys ar senukuose ar tie kur ant pakuotes raso kad skirti dekupazui? pirma karta dekupazinti patartumete is karto ant dezutes remelio ir tt ar pradzioj geriau ant kokios siaip medzio lenteles? dazniausiai pavyksta viskas is pirmo karto ar dazniausia nepavyksta biggrin.gif? nesinoretu be reikalo sugadinti dezutes blush2.gif nors sugadinus galima gi vel nugremzti viska paslifuoti ir tt ko gero g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoveIt: 04 sausio 2015 - 13:34
QUOTE(LoveIt @ 2015 01 04, 14:32)
aciu uz atsakyma 4u.gif  tai tie lakai, dazai ir tt yra tokie patys ar senukuose ar tie kur ant pakuotes raso kad skirti dekupazui? pirma karta dekupazinti patartumete is karto ant dezutes remelio ir tt ar pradzioj geriau ant kokios siaip medzio lenteles? dazniausiai pavyksta viskas is pirmo karto ar dazniausia nepavyksta biggrin.gif? nesinoretu be reikalo sugadinti dezutes blush2.gif  nors sugadinus galima gi vel nugremzti viska paslifuoti ir tt ko gero g.gif

Ne, dazu/laku Senukuose reikia ziureti dazu skyriuje. Sakykim, sendinimo lakas bus pavadintas Antiqua, dazus ziureti baltus, kur uzrasyta buna:akriliniai, dispersiniai(dazniausiai prierasas buna:skirti sienu, lubu, mediniu grindu dazymui). Kad gauti norimu atspalviu, tai salia perku pigmentus, jie kainuoja apie 3 litus uz maziuka buteliuka, paskui namuose vienkartineje stiklineje uzsimaisau norima kieki ir norimos spalvos dazus, sumaisius baltus akrilinius ir koki pigmenta. drinks_cheers.gif

As pirmus kartus is viso dekapazavau ant tokiu daiktu, kuriu, jei nepavyktu kartais, nebutu gaila ismesti. blush2.gif Sakykim, pas dazna namuose metosi kartonine dezute nuo mobilaus telefono ar kartonine dezute nuo batu. Tai cia pirmieji mano bandymai su jomis ir buvo. drinks_cheers.gif Dar bandziau dekupazuoti ant vienkartiniu permatomu dezuciu, skirtu saldyti vaisiams, zinot tokias? Maximoj jos ten 10vnt kainuoja apie 2 litus(dar litais kol kas matuoju), jas dekupazavau kalediniais motyvais, pridejau saldainiu,tai gavosi originali, grazi dovanele wub.gif Paskui perejau per namus ir radau nenaudojamu moliniu indu(cenakiniu), dekapuzuotos jos tapo cukraus/druskos/kavos indeliais ir pastatytos matomoj vietoj. drinks_cheers.gif Dekupazavau buteliu popierines dezutes(metesi jos pas mus, gerimai buvo seniai isgerti lotuliukas.gif ), medines pjaustymo lenteles(bet ta puse, kuri naudojama, jos nelieciau), zodziu, neskubu nieko, isskyrus dazus ir lakus, pirkti, viska stengiuosi prikelti naujam gyvenimui. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 04, 14:57)

oho kaip idomiai 4u.gif aciu uz atsakymus 4u.gif man tai taip jau norsi iskarto atrodo kokia dezute medine ar remeli nudekupazinti pabandyti lotuliukas.gif bet baisu kad netektu nusiviliti is karto:D tai pirmi blynai dazniausia buna prisvile ar nebutinai?
Atsakyti
QUOTE(LoveIt @ 2015 01 04, 15:30)
tai pirmi blynai dazniausia buna prisvile ar nebutinai?

Nebutinai 4u.gif Mano pirma batu dezute isejo graziau nei 10 biggrin.gif
Mano subjektyvia nuomone, dekupazas pavyksta visada-geriau, blogiau-bet visada 4u.gif
Atsakyti