Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(zydrem @ 2014 02 21, 20:29)
o as kvaiša  doh.gif  galvojau gera darba padarysiu  doh.gif 
o kam tada tepti vienkomponenti  g.gif jis ir "pramusa"

Darbas geras, nes garantuoju, kad dar yra nežinančių mirksiukas.gif

Tai, kad jis pramuša t.y. suaižo dažus tai aš žinau, bet tose vietose kuriose jo netepsiu ar neprasimuš? Turbūt nemoku teisingai paklaust, tiesiog bijau, kad nudažius spintutė nebūtų murzinos spalvos... Neįsivaizduoju kaip daugiau paklaust doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2014 02 21, 20:58)
bet tose vietose kuriose jo netepsiu ar neprasimuš?


Kaip supratau ne visa spintele tepsite vienkomponenciu laku?
Tas vietas kur netepsite, jei ir matysis tamsus dazai, tai galesit antra sluoksni dar nudazyti sviesiais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2014 02 21, 19:58)
Darbas geras, nes garantuoju, kad dar yra nežinančių  mirksiukas.gif

Tai, kad jis pramuša t.y. suaižo dažus tai aš žinau, bet tose vietose kuriose jo netepsiu ar neprasimuš? Turbūt nemoku teisingai paklaust, tiesiog bijau, kad nudažius spintutė nebūtų murzinos spalvos... Neįsivaizduoju kaip daugiau paklaust  doh.gif

tai ten turite tepti vienkomponenti kur norite kad prasimuštu,as tik tas vietas tamsias dazais tepčiau ax.gif o ne visa
man asmeniškai gražiau kaip su zvake tas vietas patrina
Atsakyti
QUOTE(alexa777 @ 2014 02 21, 21:19)
Kaip supratau ne visa spintele tepsite vienkomponenciu laku?
Tas vietas kur netepsite, jei ir matysis tamsus dazai, tai galesit antra sluoksni dar nudazyti sviesiais.  mirksiukas.gif

Teisingai supratote. 4u.gif
O nudažius antrą sluoksnį šviesiais ar nebus didelis skirtumas ten kur dengta du kartus ir kur vieną? Nes kur tepsiu vienkomponenčiu tik vieną sluoksnį dažų galima tepti... blush2.gif
Klausimai mano tai kaip pirmokės doh.gif Įtariu pavyzdėlius reikės darytis ir tada matysiu kas ir kaip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2014 02 21, 21:22)
tai ten turite tepti vienkomponenti kur norite kad prasimuštu,as tik tas vietas tamsias dazais tepčiau  ax.gif  o ne visa
man asmeniškai gražiau kaip su zvake tas vietas patrina

Esu mačiusi ir tokių darbų, bet ten labai ryškus skirtumas kur tepta tamsiais o kur ne. Nors gal ir patys darbai grubokai padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2014 02 21, 21:28)
  Įtariu pavyzdėlius reikės darytis ir tada matysiu kas ir kaip  smile.gif


Pats teisingiausias atsakymas i jusu klausima thumbup.gif

Spintele - tai ne maza dezute ir, kad jos nesugadinti, pabandykite ant lenteles kokios padazyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexa777 @ 2014 02 21, 21:59)
Pats teisingiausias atsakymas i jusu klausima  thumbup.gif

Spintele - tai ne maza dezute ir, kad jos nesugadinti, pabandykite ant lenteles kokios padazyti  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
turiu klausimėlį,o gal kokią nuorodą kas įmestų,apie senų durų dekupažavimą???
Atsakyti
Noriu paklausti. Servėtėlė balto fono, kraštus nuplėšiau. Kai užklijavau ant dėžutės, servėtėlės kraštus patryniau švitriniu popieriumi, ir dar padažiau baltais dažais kaip fonas. Fone išsiskyrimo nėra, bet reljefe vistiek matosi kur servėtėlės pabaiga. Dar nelakavau, galvoju ar dar kaip nors bandyti slėpti (ir ar įmanoma) ar kai užlakuosiu, nebesimatys...
Na tikiuosi aiškiai surašiau, gal kas iš profių padės...
Atsakyti
Sveikos,
Temelė kiek apmirusi, bet gal atsiras kas galės man patarti ax.gif Žodžiu, naudoju dekupažui visas priemones vandens pagrindo. Bet kai įtrinu suskeldėjimus porporina ir užlakavus, man ji pakeičia spalvą doh.gif Kai įtrinu auksine porporina, būna gražu, blizga. Bet kai užlakuoju, tie įtrūkimai tampa tokie murzini, kaip chaki spalvos. Nesuprantu, kas čia sureaguoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristele @ 2014 06 18, 18:56)
Sveikos,
Temelė kiek apmirusi, bet gal atsiras kas galės man patarti  ax.gif Žodžiu, naudoju dekupažui visas priemones vandens pagrindo. Bet kai įtrinu suskeldėjimus porporina ir užlakavus, man ji pakeičia spalvą doh.gif Kai įtrinu auksine porporina, būna gražu, blizga. Bet kai užlakuoju, tie įtrūkimai tampa tokie murzini, kaip chaki spalvos. Nesuprantu, kas čia sureaguoja doh.gif

Porporina reiketu uzfiksuoti spiritiniu laku jo galima isigyti dailes prekiu parduotuvese 4u.gif
Atsakyti
Ieskau tokiu serveteliu,popieriau dekupazui,kaip siam skelbime: http://www.plius.lt/...as-2111292.html ketvirtoje nuotraukoje,kur dezute su mergaite ir drugeliais,bet reikia serveteliu,kaip,kad sonai dezutes,roziniai ornamentai su baltais drugeliais. gal kas turit? pirkciau 4u.gif ar gal kas mate kur tokiu pirkt,uz info buciau labai dekinga,atsidekosiu,galiu uzmoketi uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2014 06 18, 22:00)
Ieskau tokiu serveteliu,popieriau dekupazui,kaip siam skelbime: http://www.plius.lt/...as-2111292.html ketvirtoje nuotraukoje,kur dezute su mergaite ir drugeliais,bet reikia serveteliu,kaip,kad sonai dezutes,roziniai ornamentai su baltais drugeliais. gal kas turit? pirkciau 4u.gif ar gal kas mate kur tokiu pirkt,uz info buciau labai dekinga,atsidekosiu,galiu uzmoketi uz info mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 18 birželio 2014 - 22:13