Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(kristianija @ 2014 01 28, 21:26)
yra internetinese paruotuvese, kur prekiauja dekupazui skirtais daiktais (pvz Dekostudija Kaune)



Nėra 4u.gif Apsiperku čia dažnai, paskutiniu metu buvo tik labai didelės po 180 lt, o man va tokios reikia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(-kitsune- @ 2014 01 28, 21:10)
Man irgi tokios dideles reiktu smile.gif O "Ermitaze" neieskojot prie baldu?



Nebandžiau, net nepagalvojau g.gif Reikės paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Leonurus @ 2014 01 29, 16:11)
Nėra 4u.gif Apsiperku čia dažnai, paskutiniu metu buvo tik labai didelės po 180 lt, o man va tokios reikia ax.gif


tai kad yra ir visada buvo.. g.gif
http://www.dekostudi.../3680-3680.html
Atsakyti
QUOTE(Leja_ @ 2014 01 29, 19:24)



Jei galeciau, isbuciuociau jus biggrin.gif As buvau nulekus iki ju parduotuves, tai neradau... blush2.gif
Atsakyti
Ar nesunku būtų atsakyt kaip atsiranda zodziai ant darbelių. Ar rašote ranka ar atsispausdinate ir spausdinto paveikslelio principu klijuojate?
Atsakyti
nors pries tai ieškojau, bet neradau atsakymo, dar paieškojus suradau wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2014 02 20, 17:30)
Ar nesunku būtų atsakyt kaip atsiranda zodziai ant darbelių. Ar rašote ranka ar atsispausdinate ir spausdinto paveikslelio principu klijuojate?


Аš spausdinu ant servetėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexa777 @ 2014 02 20, 22:21)
Аš spausdinu ant servetėlės  4u.gif

O gal galite pasakyt kodel man nesigauna spausdint ant serveteles g.gif ties a, zodziu nespausdinau,tik paveiksliuka.. tai man perslampa lb servetele,per krastus net iseina paveiksliukas,arba susimurzina.. cia gal spausdintuvas niekam tikes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2014 02 21, 00:11)
cia gal spausdintuvas niekam tikes? g.gif


Pas mane lazerinis ir viskas ok.
Priklijuoji per krastus servetele ant lapo ir spausdini.
Po to dar gerai plauku laku papurkst is tolo, tada garantuotai nenusitrins dazai ir servetele geriau klijuosis .

Gal su rasaliniu jums issilieja? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

perskaičiau kelias senesnes temas karsta.gif
Populiariausi klausimai:
* kaip priklijuoti dekoratyvinę juostelę
* kaip atspausditi paveikslėlį
* kaip užrašyti žodžius biggrin.gif

Profėm po medalį, už kantrybę, užkabinti reikėtų rolleyes.gif

Renku po truputį info (aišku pirmiausia pabandysiu daryti smulkius darbelius), bet tolimesniuose planuose turiu idėją dekupuoti seną, veidrodžio spintelę. Ir iškilo man toks klausimukas (senose temose neradau, o jei kalbėjot ir praleidau labai nepykit blush2.gif): spintelę galvoju gruntuoti, padengti kokios nors spalvos, tamsiais dažais, tuomet vienkomponenčiu laku ir šviesiais dažais. O pro šviesius dažus neprasimuš tamsūs dažai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2014 02 21, 14:15)
Sveikos,

perskaičiau kelias senesnes temas karsta.gif
Populiariausi klausimai:
* kaip priklijuoti dekoratyvinę juostelę
* kaip atspausditi paveikslėlį
* kaip užrašyti žodžius  biggrin.gif

Profėm po medalį, už kantrybę, užkabinti reikėtų  rolleyes.gif

Renku po truputį info (aišku pirmiausia pabandysiu daryti smulkius darbelius), bet tolimesniuose planuose turiu idėją dekupuoti seną, veidrodžio spintelę. Ir iškilo man toks klausimukas (senose temose neradau, o jei kalbėjot ir praleidau labai nepykit  blush2.gif): spintelę galvoju gruntuoti, padengti kokios nors spalvos, tamsiais dažais, tuomet vienkomponenčiu laku ir šviesiais dažais. O pro šviesius dažus neprasimuš tamsūs dažai?  g.gif

1)as juostele/neriniu klijuoju piestukinas klijais (melyni su geltonu pakuote) man geriausi ,paskui laku užlakuoju
2) nueinu kur spausdina lazeriniu spausdintuvu ir atspausdina
3) pati pasirenku srifta ,atsispausdinu ,paskui per kalke perkeliu ant dezutes ir dazais apvedžioju

taip prasimuš tamsus dazai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2014 02 21, 19:57)
1)as juostele/neriniu  klijuoju piestukinas klijais (melyni su geltonu pakuote) man geriausi ,paskui laku užlakuoju
2) nueinu kur spausdina lazeriniu spausdintuvu ir atspausdina
3) pati pasirenku srifta ,atsispausdinu ,paskui per kalke perkeliu ant dezutes ir dazais apvedžioju 

taip prasimuš tamsus dazai  4u.gif

Ačiū už atsakymą į tris klausimus, bet aš tiesiog pacitavau n kartų temose besikartojančius klausimus į kuriuos taip pat n kartų yra atsakyta, bet jie vis tiek užduodami ax.gif smile.gif

O tai kaip tada daryti, kad neprasimuštų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2014 02 21, 19:06)
Ačiū už atsakymą į tris klausimus, bet aš tiesiog pacitavau n kartų temose besikartojančius klausimus į kuriuos taip pat n kartų yra atsakyta, bet jie vis tiek užduodami  ax.gif  smile.gif

O tai kaip tada daryti, kad neprasimuštų?  g.gif


o as kvaiša doh.gif galvojau gera darba padarysiu doh.gif
o kam tada tepti vienkomponenti g.gif jis ir "pramusa"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 21 vasario 2014 - 19:31