Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(RasuteK @ 2014 01 19, 15:09)
Mergaites, kurios uzsisakinejate is drewlandia.com.pl, kiek kainuoja siuntimas i Lietuva?


Nuo 60 iki 180 PLN, priklausomai nuo uzsakymo dydzio... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2014 01 19, 15:03)
Nuo 60 iki 180 PLN, priklausomai nuo uzsakymo dydzio... 4u.gif

labai aciu uz informacija aciuks.gif 4u.gif (jei sumastysiu, parasysiu az smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2014 01 19, 16:46)
labai aciu uz informacija aciuks.gif  4u.gif (jei sumastysiu, parasysiu az smile.gif )


Rasute, cia kaina bendro uzsakymo, vienam zomogui buna nuo 10 iki 14 PLN... 4u.gif
Atsakyti
O čia gal kas nors ir kada nors organizuoja bendrą pirkimą? biggrin.gif Domina mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2014 01 19, 16:42)
O čia gal kas nors ir kada nors organizuoja bendrą pirkimą? biggrin.gif Domina mane smile.gif


As irgi prisijungciau. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri galit pagelbėti, gal esat kuri užsisakinėjusios iš drewlandia.com.pl su lenku kalba visai prastai naudojuosi tik transleitu, tad užstrigau su pasirinkimu kokiu būdu noriu užsakyma gauti, gal kas gali pakementuot ką ten reik rinktis, visus išsiverčiau bet vistiek neaisku ka reikai rinktis kad būtų tinkama suma ir būdas siūstis i LT.
Atsakyti
QUOTE(Leja_ @ 2014 01 25, 01:51)
Sveikos, gal kuri galit pagelbėti, gal esat kuri užsisakinėjusios iš drewlandia.com.pl su lenku kalba visai prastai naudojuosi tik transleitu, tad užstrigau su pasirinkimu kokiu būdu noriu užsakyma gauti, gal kas gali pakementuot ką ten reik rinktis, visus išsiverčiau bet vistiek neaisku ka reikai rinktis kad būtų tinkama suma ir būdas siūstis i LT.


As renkuosi bet ka, o paskui jie man el. pastu pakoreguota uzsakyma atsiuncia. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Pabandziau priklijuoti spausdinta paveiksliuka ir pavyko. Bet klijavau ant viso dezutes dangtelio. Noriu paklausti: ar klijuojate spaudinta paveiksliuka ant dalies pavirsiaus? As galvoju pamerkti vandenyje, o paskui paveiksliuka isplesyti kaip servetele ax.gif Galvoju ar pavyks graziai priklijuoti. Klausimas: O priklijavus nesimato isplesymo konturu? Kaip juos paslepti? Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Merginos, reikia medines dezutes 34x25x15. Labai daug tokiu yra isdeginta krikstynoms.

user posted image

Kur Kaune galiu nusipirkti? Nes nerandu... Tai kur tada kitos paneles nusiperka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonurus @ 2014 01 28, 21:46)
Merginos, reikia medines dezutes 34x25x15. Labai daug tokiu yra isdeginta krikstynoms.

Kur Kaune galiu nusipirkti? Nes nerandu... Tai kur tada kitos paneles nusiperka? g.gif

Man irgi tokios dideles reiktu smile.gif O "Ermitaze" neieskojot prie baldu?
Atsakyti
yra internetinese paruotuvese, kur prekiauja dekupazui skirtais daiktais (pvz Dekostudija Kaune)
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2014 01 25, 12:29)
As renkuosi bet ka, o paskui jie man el. pastu pakoreguota uzsakyma atsiuncia. 4u.gif

aciu smile.gif
Atsakyti