Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(M.A.M.A @ 2013 12 29, 22:23)
Ačiū, AnAngel  4u.gif

Ar teisingai supratau - reikia šlifuoti po kiekvieno lako sluoksnio?

Ir dar man įdomu, ar yra lakas, kuriuo nulakuotus galiminius būtų galima naudoti maistui ir kuris būtų atsparus dažnam plovimui?


As slifuoju po 3 lakavimo, o paskui po kiekvieno pastarojo... 4u.gif

Lako reiketu ieskoti, bet abejoju ar toki rastum... As padeklus ir padekliukus, o taip pat zvakydes lakuoju karsciui atspariu laku.
Atsakyti
QUOTE(alexa777 @ 2013 12 01, 10:07)
Turiu klausimą  apie dvikomponėntinį lako "Voratinklis" naudojimą. Skaičiau ir googlinau. Atrodo dariau viską pagal instrukciją ir man nepavyko...  g.gif
Neskilinėja jis man...  blink.gif
Gal kas gali paaiškinti iš savo patirties?
Ačiū smile.gif



Laba. Naudoju šią sendinimo priemonę, labai patinka thumbup.gif . Net nežinau, nieko ypatingo ten nėra, jeigu viską darot pagal instrukciją, turėtų gautis g.gif . Tie įtrūkimai tokie ploni, siauri, juos įtrinti reikia su biria priemone ( žinau, kad nerekomenduojama, bet retkarčiais netgi akių šešėlius naudoju, jeigu neturiu spec. preimonės reikiamos spalvos) švelniu šepetėliu . Ir nieko ypatingo daugiau ax.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 12 30, 01:44)
As slifuoju po 3 lakavimo, o paskui po kiekvieno pastarojo... 4u.gif

Lako reiketu ieskoti, bet abejoju ar toki rastum... As padeklus ir padekliukus, o taip pat zvakydes lakuoju karsciui atspariu laku.


Ačiū už atsakymą smile.gif

Lakuoju vandens pagrindo laku saunoms ir pirtims. Jis turėtų būti atsparus karščiui?
Atsakyti
QUOTE(M.A.M.A @ 2013 12 30, 14:34)
Ačiū už atsakymą smile.gif

Lakuoju vandens pagrindo laku saunoms ir pirtims. Jis turėtų būti atsparus karščiui?


taip 4u.gif bet reiketu lakuoti l. daug kartu...
Atsakyti
Sveikos!

As ieskau rastuoto dekupazo popieriaus, kad apklijuoti dezutes sonus. Visa interneta islandziojau ir neradau. Norejau paklausti: ar tinka skrebinimo popierius dekupazui? Is anksto aciu atsakusioms ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2014 01 06, 15:16)
Sveikos!

As ieskau rastuoto dekupazo popieriaus, kad apklijuoti dezutes sonus.  Visa interneta islandziojau ir neradau. Norejau paklausti: ar tinka skrebinimo popierius dekupazui? Is anksto aciu atsakusioms ax.gif 4u.gif


Galima jeigu sugebesit ji priklijuoti be oro burbuliuku ir t.t., gal but pries tai reikes ploninti jeigu jis storas... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal pasidalintumėt, kurios aktyviau darot dekupažo darbus, kur perkat ruošinius? Aš pernai pirkau iš Drewlandia.pl, bet dabar reikia didelių dėžių 40x30x25 ir nėra niekur sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2014 01 18, 14:59)
Sveikos,

Gal pasidalintumėt, kurios aktyviau darot dekupažo darbus, kur perkat ruošinius? Aš pernai pirkau iš Drewlandia.pl, bet dabar reikia didelių dėžių 40x30x25 ir nėra niekur sad.gif


Tokio dydzio dezes galima rasti Ermitazuose. 4u.gif
Atsakyti
Aha, žinau, bet kad bent Kaune senokai jų nėra ja...
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2014 01 18, 17:22)
Aha, žinau, bet kad bent Kaune senokai jų nėra ja...


Nzn kaip Kaune, bet Vilniuj tikrai yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2014 01 19, 02:22)
Nzn kaip Kaune, bet Vilniuj tikrai yra  ax.gif

mačiau visai nesenai tikrai ir Kauno ermitaze ax.gif
Atsakyti
Mergaites, kurios uzsisakinejate is drewlandia.com.pl, kiek kainuoja siuntimas i Lietuva?
Atsakyti