Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

reikia patarimo.noriu pasidaryti pakabas su vardais.tik vardais be jokiu piesineliu ir tt.
man reiks taip suprantu pakabos,teptuko,baltu dazu,konturo juo.

patarkit kokius dazus imti ?akrilinius? uz teks 3pakaboms 120ml dazu? koki kontura skista perlini, 3d ar universalu? uzteks 25ml? reikia uzlakuoti ant virsaus?
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2013 11 29, 00:20)
reikia patarimo.noriu pasidaryti pakabas su vardais.tik vardais be jokiu piesineliu ir tt.
man reiks taip suprantu pakabos,teptuko,baltu dazu,konturo juo.

patarkit kokius dazus imti ?akrilinius? uz teks 3pakaboms 120ml dazu? koki kontura skista perlini, 3d ar universalu? uzteks 25ml? reikia uzlakuoti ant virsaus?


Reikes pakabu, svitrinio popieriaus ar kempineles, teptuku, akrilinio grunto, akriliniu dazu, konturo, lako vandens pagrindu, kokio kaspinelio ar bumbulo uzdeti ant pakabos virsaus.
Zodziu, paprasciau ir pigiau butu uzsisakyti dvi pakabas pas kokia nors auksaranke, nei daryti paciai, nes priemonems isleisite:
pakabos - 14 Lt
dazai - 10 Lt
gruntas - 6 Lt
svitrine kempinele - 2 Lt
teptukai - 10 Lt
konturas - 10 Lt
lakas - 25 Lt
bumbulai - 1 Lt
Viso: 78 Lt + Jusu laikas...
Be to gali buti dar papildomu islaidu... 4u.gif Be to didzioji dalis priemoniu liks, jeigu nieko daugiau neplanuojate dekoruoti, po keliu menesiu sudzius, tad bus ismesti pinigai...
Atsakyti
Kaip reikia dailiai užklijuoti servetėlę ant rėmelio?

Žinau, kad viskas ateina su patirtim smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimą apie dvikomponėntinį lako "Voratinklis" naudojimą. Skaičiau ir googlinau. Atrodo dariau viską pagal instrukciją ir man nepavyko... g.gif
Neskilinėja jis man... blink.gif
Gal kas gali paaiškinti iš savo patirties?
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alexa777 @ 2013 12 01, 10:07)
Turiu klausimą  apie dvikomponėntinį lako "Voratinklis" naudojimą. Skaičiau ir googlinau. Atrodo dariau viską pagal instrukciją ir man nepavyko...  g.gif
Neskilinėja jis man...  blink.gif
Gal kas gali paaiškinti iš savo patirties?
Ačiū smile.gif

neturiu sito tai apie ji nieko nežinau bet gal tiks patarimas kaip darau su kitu dvikomponenciu g.gif
pirmas sluoksnis praskaidrėja tada tepu antra sluoksni ir po minutes as su fenu dziovinu ,gauna silumos ir pradeda gražiai skilinėti
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 12 01, 11:48)
neturiu sito tai apie ji nieko nežinau bet gal tiks patarimas kaip darau su kitu dvikomponenciu  g.gif 


Ačiū, bet su kitais dvikomponenčiais pavyko, o su nu Voratinklių niekaip g.gif
Girdėjau, kad jis kaprizingas.
Atsakyti
Laba diena,
noriu paprašyti pagalbos, norėčiau seseriai padovanoti dėžutę su jos nuotraukomis iš Paryžiaus, tačiau nuotraukos juodai baltos, gal kas turite darbelių pavyzdžių, kaip tai atrodo, nes mano fantazija kažko streikuoja. Kiek ieškojau, darbeliai spalvoti ir nerandu su juodai-baltom foto. Bandysiu užsisakinėti dėžutę pas auksarankes, tačiau net neįsivaizduoju galimo rezultato. Dėkoju, jei užvesite ant kelio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar galima kazkaip pakeisti strukturine pasta kitom priemonem? Teko skaityt kaip namu salygom daro, bet tikslu recepta pamirsau, pamenu tik kad i sudetyje buvo cukrus.
Turite kokiu ideju?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2013 12 05, 13:39)
Sveikos,
Ar galima kazkaip pakeisti strukturine pasta kitom priemonem? Teko skaityt kaip namu salygom daro, bet tikslu recepta pamirsau, pamenu tik kad i sudetyje buvo cukrus.
Turite kokiu ideju?
Aciu


As zinau, kad daro is medzio glaisto bet ten primaiso PVA kliju... 4u.gif
Atsakyti
Labai nedaug esu dirbusi su dekupažu, mano sritis truputį kita - papuošalai. Ir vis dėlto norisi daryti gerai smile.gif Todėl man labai rūpi mano klaidos profių akimis. Rodausi su paskutiniu darbu, čia padėkliukai. Skirtingi, dvipusiai. Laukiu pastabų, patarimų, konstruktyvios kritikos smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(M.A.M.A @ 2013 12 29, 02:28)
Labai nedaug esu dirbusi su dekupažu, mano sritis truputį kita - papuošalai. Ir vis dėlto norisi daryti gerai smile.gif Todėl man labai rūpi mano klaidos profių akimis. Rodausi su paskutiniu darbu, čia padėkliukai. Skirtingi, dvipusiai. Laukiu pastabų, patarimų, konstruktyvios kritikos smile.gif



Simpatiski padekliukai, tik kai kuriuose truksta seseliu, kai kur stipriai matosi kirpimo linija...
Sioje nuotraukoje ant salotu matosi labai didele raiksle, ja reikejo nuslifuoti:
user posted image
Be to ant visu padekliuku noretusi labai lygaus pavirsiaus, kaip stiklinio, o tam, kad ji isgauti reiketu labai daug kartu lakuoti ir slifuoti tarp sluoksniu... Ir dar, kadangi tai padekliukai tai juos reiketu lakuoti ne paprastu laku, o karsciui apspariu, nes kitaip ilgai jie negyvens... schmoll.gif Ir labiau cia tiktu ne blizgus, o matinis lakas... 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, AnAngel 4u.gif

Ar teisingai supratau - reikia šlifuoti po kiekvieno lako sluoksnio?

Ir dar man įdomu, ar yra lakas, kuriuo nulakuotus galiminius būtų galima naudoti maistui ir kuris būtų atsparus dažnam plovimui?
Atsakyti